twitter:eurotrashsash twitterde op woensdag 24-04-2019 om 00:28:39I had a vague awareness that Fred from Keiino is normally a rapper but I was NOT expecting that😳shook! https://t.co/f9fJJhSkjd reageer retweet
Beter dan de inzending.quote:Op woensdag 24 april 2019 11:57 schreef Em31 het volgende:
twitter:eurotrashsash twitterde op woensdag 24-04-2019 om 00:28:39I had a vague awareness that Fred from Keiino is normally a rapper but I was NOT expecting that😳shook! https://t.co/f9fJJhSkjd reageer retweet
Ik ben dus niet de enigequote:Op donderdag 25 april 2019 12:25 schreef Ann-Lynn het volgende:
Het irritante aan dit nummer is dat ik elke keer, na het lezen van de titel, met "Spirit in the sky" van Norman Greenbaum in mijn hoofd zit. En dan echt voor de rest van de dag
Ik vind persoonlijk het lied bedroevend slecht en irritant.quote:Op donderdag 2 mei 2019 13:44 schreef Sableheart het volgende:
Nummer is goed, Live staging was prima, music video dubieus.
Hier lopen ze behoorlijk het risico om met een verkeerde staging een goed resultaat weg te gooien.
Wat mij vooral aanspreekt is dat drie stemmen in drie stijlen toch 1 geheel weten te maken.quote:Op donderdag 2 mei 2019 14:52 schreef libranl het volgende:
[..]
Ik vind persoonlijk het lied bedroevend slecht en irritant.![]()
Verder geen speld tussen te krijgen al lijkt die laatste opmerking me nogal vanzelfsprekend.Met een verkeerde staging loopt zo goed als iedere deelnemer het risico een goed resultaat weg te gooien.
Wat een goed resultaat dan ook mag zijn (is voor ieder land verschillend).
Come on Barbie let’s go partyquote:Op donderdag 16 mei 2019 18:54 schreef Eightyone het volgende:
Wat doet die kale me toch denken aan die ene van Aqua, vroeger. Qua uiterlijk, én het geluid wat 'ie produceert.
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |