Party mode is leuk en aardig, maar als je race pace een paar tienden lager is dan win je als nog geen races.quote:Op maandag 4 maart 2019 03:20 schreef twiFight het volgende:
Ik geloof er niets van dat mercedes aanzienlijk achter ligt op ferrari. Die party mode gaat echt wel weer verrassen in Q3 op zaterdag. Maar ze zullen vast amper een voorsprong over hebben. Ik gok nek aan nek de eerste vier races.
Wel als je daardoor op pole start en vooraan kan weg rijden, geen last hebt van dirty air bij het managen van je banden en niet ingehaald kan worden omdat de autos elkaar niet kunnen volgen/er nauwelijks mogelijkheden zijn om in te halen op sommige circuitsquote:Op maandag 4 maart 2019 06:52 schreef lord_bono het volgende:
[..]
Party mode is leuk en aardig, maar als je race pace een paar tienden lager is dan win je als nog geen races.
m.a.w. Zandvoort heeft dan zijn originele plek weer terug op de kalender... Namelijk de race waar alle grote updates voor het eerst gebruikt worden in een race.quote:Op zondag 3 maart 2019 20:03 schreef Nattekat het volgende:
Hmm... dan zal Zandvoort de race worden waar teams al hun grote updates voor het eerst inzetten gezien het voor Spanje gaat vallen dan.
En dat zou nou juist in 2019 niet meer het geval mogen zijnquote:Op maandag 4 maart 2019 08:07 schreef opreis het volgende:
[..]
Wel als je daardoor op pole start en vooraan kan weg rijden, geen last hebt van dirty air bij het managen van je banden en niet ingehaald kan worden omdat de autos elkaar niet kunnen volgen/er nauwelijks mogelijkheden zijn om in te halen op sommige circuits
Er moet onder andere een nieuw pitgebouw komen (lijkt mij), maar dat stampen ze eind van het jaar zo uit de grond. Hebben ze vanaf Oktober tot en met medio April om het circuit op te knappen.quote:Op zondag 3 maart 2019 18:19 schreef franklop het volgende:
Ik kan het me nog steeds moeilijk voorstellen, zeker met hoe circuit nu is (althans, ze moeten nog een hoop doen in een jaar).
Die hele auto is de afgelopen jaren gebouwd met het idee van vooraan starten en wegrijden.quote:Op maandag 4 maart 2019 06:52 schreef lord_bono het volgende:
[..]
Party mode is leuk en aardig, maar als je race pace een paar tienden lager is dan win je als nog geen races.
bouwvak werkt niet tijdens de vorst, dus hopen op een zachte winter.quote:Op maandag 4 maart 2019 09:09 schreef Meike26 het volgende:
[..]
Er moet onder andere een nieuw pitgebouw komen (lijkt mij), maar dat stampen ze eind van het jaar zo uit de grond. Hebben ze vanaf Oktober tot en met medio April om het circuit op te knappen.
Ja, heb je gelijk in. Wel hopen dat ze er inderdaad wat nieuws neer zetten en dat het er een beetje tof uit ziet. Ergens heb ik ook wel het idee dat het voor het circuit wel wenselijk is dat er een 2e oversteek komt ipv alleen het tunneltje, dus wellicht een pitgebouw met oversteek naar tribune ala China?quote:Op maandag 4 maart 2019 09:55 schreef THEFXR het volgende:
[..]
bouwvak werkt niet tijdens de vorst, dus hopen op een zachte winter.
Eens, maar we hebben vorig jaar gezien dat het Mercedes ook in de races niet aan pace ontbrak. Het is niet zo dat hun qualy rondjes uitzonderingen waren. Wel waren ze niet geweldig met bandengebruik. Ferrari was weer niet zo goed met strategie. Maar er wordt nu in de pers veel geroepen dat Ferrari flink sterker is in pace dan mercedes, maar ik denk dus dat dat wel meevalt en ze dus even sterk zijn wanneer we uiteindelijk echt om puntjes rijden.quote:Op maandag 4 maart 2019 06:52 schreef lord_bono het volgende:
[..]
Party mode is leuk en aardig, maar als je race pace een paar tienden lager is dan win je als nog geen races.
Het was wel te merken dat mercedes moeite had in traffic om zo snel te blijven als dat waren als ze voorop reden. Handling was in onstabiele lucht was vaak niet zo fijn volgens lewisquote:Op maandag 4 maart 2019 11:25 schreef twiFight het volgende:
[..]
Eens, maar we hebben vorig jaar gezien dat het Mercedes ook in de races niet aan pace ontbrak. Het is niet zo dat hun qualy rondjes uitzonderingen waren. Wel waren ze niet geweldig met bandengebruik. Ferrari was weer niet zo goed met strategie. Maar er wordt nu in de pers veel geroepen dat Ferrari flink sterker is in pace dan mercedes, maar ik denk dus dat dat wel meevalt en ze dus even sterk zijn wanneer we uiteindelijk echt om puntjes rijden.
Hier zit echt niemand op te wachten...quote:Op maandag 4 maart 2019 11:21 schreef Goudenvis het volgende:
https://www.formule1.nl/n(...)-plooij-commentator/
Gelukkig is dat de kortste training
Lewis heeft altijd wat te klagen als hij niet op zijn gemak kan wegrijden van veel mindere auto's. Misschien heeft hij er gewoon meer moeite mee en niet de Mercedes?quote:Op maandag 4 maart 2019 12:47 schreef Bensel het volgende:
[..]
Het was wel te merken dat mercedes moeite had in traffic om zo snel te blijven als dat waren als ze voorop reden. Handling was in onstabiele lucht was vaak niet zo fijn volgens lewis
Maar gelukkig wel weer de Technische updates te zien in de showquote:Op maandag 4 maart 2019 11:21 schreef Goudenvis het volgende:
https://www.formule1.nl/n(...)-plooij-commentator/
Gelukkig is dat de kortste training
Nope, Mercedes heeft al sinds de invoering van de turbomotoren de auto zó gebouwd dat hij goed presteert in schone lucht. Dwz, als hij vooraan rijdt of na een pitstop alleen de baan op komt. Zodra Lewis en Nico en later Lewis en Valtteri in vuile lucht van andere auto's terechtkwamen ging het veel minder. Wie herinnert zich niet het herhaalde "Can't pass this guy" toen Lewis in Australië Max (toen nog in een STR) niet voorbij kwam omdat hij door de turbulentie teveel grip verloor.quote:Op maandag 4 maart 2019 13:33 schreef Weltschmerz het volgende:
[..]
Lewis heeft altijd wat te klagen als hij niet op zijn gemak kan wegrijden van veel mindere auto's. Misschien heeft hij er gewoon meer moeite mee en niet de Mercedes?
Dat was inderdaad Hamilton, en niet alleen die ene keer en niet alleen bij Verstappen. Het is ook altijd Hamilton die klaagt dat er iets mis is met de motor of de balans terwijl die auto daarna prima blijkt te gaan.quote:Op maandag 4 maart 2019 14:22 schreef Sabata het volgende:
[..]
Nope, Mercedes heeft al sinds de invoering van de turbomotoren de auto zó gebouwd dat hij goed presteert in schone lucht. Dwz, als hij vooraan rijdt of na een pitstop alleen de baan op komt. Zodra Lewis en Nico en later Lewis en Valtteri in vuile lucht van andere auto's terechtkwamen ging het veel minder. Wie herinnert zich niet het herhaalde "Can't pass this guy" toen Lewis in Australië Max (toen nog in een STR) niet voorbij kwam omdat hij door de turbulentie teveel grip verloor.
Weltschmerz is verliefd op Vettel, neem zijn reacties dus niet te serieus.quote:Op maandag 4 maart 2019 14:53 schreef Sabata het volgende:
[..]
Meelezer, maar post niet zoveel. Vertel? Wat mis ik?
en ik heb ook wel m'n hoop gevestigd op Vettel en Ferrari voor het komende seizoen, als het aan mij ligt zeikt Hamilton alle raceweekendenquote:Op maandag 4 maart 2019 15:01 schreef BroesWillems het volgende:
Wat flauw dit.
Je kunt het niet met zijn reacties eens zijn, maar Weltschmerz doet het niet om te trollen.
Noouuuuuuu.... Ik zou hem een stuk geloofwaardiger vinden als hij Lewis ook wat credit zou geven. Maar dwars doen om dat de massa Lewis goed vindt, vind ik ook een soort van trollen.quote:Op maandag 4 maart 2019 15:01 schreef BroesWillems het volgende:
Wat flauw dit.
Je kunt het niet met zijn reacties eens zijn, maar Weltschmerz doet het niet om te trollen.
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |