Een best groot gedeelte van het Steele report bleken gewoon waar te zijn hoor: https://www.lawfareblog.com/steele-dossier-retrospectivequote:Op woensdag 20 februari 2019 14:00 schreef Jonkheer_Wesley het volgende:
[..]
Oh? Het rechtssysteem wordt gecorrumpeerd en ingezet tegen de democratisch gekozen president van Amerika betekent "Trump heeft niets te vrezen"?
Heb je het topic wel eens doorgelezen? De leugens van het Steele dossier zijn gebruikt om een spionage campagne te starten tegen Trump. Dit is Watergate 2.0
Alles wijst juist uit dat Trump verre van brandschoon is. Alleen echt onderzoek en concreet bewijs is er niet.quote:Op woensdag 20 februari 2019 12:44 schreef Vader_Aardbei het volgende:
In het begin vreesde ik nog dat Trump inderdaad ten val zou komen door iets uit het verleden, maar na 23252414524 hoaxes en valse berichten is mij duidelijk dat Trump gewoon brandschoon is. Dat is ook wat Mueller binnenkort zal bekendmaken. Opmerkelijk voor een president met zijn opvliegende karakter!
En dat de Democraten en media wanhopig op zoek zijn naar iets om hem mee te pakken, maar keer op keer mis schieten doordat de feiten zich tegen hen keren. Inmiddels haal ik bij iedere ''dit is het einde van Trump'' kreet mijn schouders op, want ik geloof er niet meer in.
Ik geloof niet dat er ergens een ''smoking gun'' is die eindelijk zal bewijzen dat al die schreeuwende doorgesnoven progressieve idioten toch gelijk hadden.
De mensen binnen de FBI en ook bij de FISA rechtbank wisten dat het rapport op geen enkel hard bewijs was gebaseerd.quote:Op woensdag 20 februari 2019 14:06 schreef KoosVogels het volgende:
[..]
Laten we er even vanuit gaan dat jij gelijk hebt en dat de Trump-campagne erin is geluisd door Fusion UPS. Tenzij zij directe orders hebben gekregen om over te gaan tot uitlokking van de Democraten, is enkel het bedrijf schuldig. Fusion UPS inhuren is namelijk geen misdrijf.
Dit is dus niet hoe de wereld werkt. Wanneer Trump van alles op zijn geweten heeft, dan nog heb je een goed verhaal nodig om een presidentskandidaat of president te bespioneren.quote:Ik besef dat het als Trumpist verleidelijk is om deze frame te omarmen. Maar laten we onszelf de vraag stellen: wie is er meer te vertrouwen?
Robert Mueller en legio hoge ambtenaren met een uitstekende staat van dienst of gladde figuren zoals Trump, Manafort en Stone die al decennia bekendstaan om twijfelachtig gedrag en worden achtervolgd door schandalen.
Reden genoeg om een coup te plegen!!!quote:Op woensdag 20 februari 2019 14:05 schreef -Chakotay- het volgende:
een president die zegt "grab her by the pussy"
nough said
Wat vind jij van een president die een coup pleegt op het Amerikaans Congres en de noodtoestand uitroept omdat hij niet krijgt wat hij wilt?quote:Op woensdag 20 februari 2019 13:30 schreef Jonkheer_Wesley het volgende:
De andere kant van het verhaal is dat de Democraten het rechtssysteem hebben misbruikt om Trump weg te werken. Een soft coup dus.
Grappig hoe jij van "leugens" naar "louter leugens" gaat.quote:Op woensdag 20 februari 2019 14:10 schreef Barbusse het volgende:
[..]
Een best groot gedeelte van het Steele report bleken gewoon waar te zijn hoor: https://www.lawfareblog.com/steele-dossier-retrospective
Dat er nog geen direct bewijs is gevonden tussen Trump zelf en de Russen klopt, maar het onderzoek is nog gaande. Maar zeggen dat het rapport uit louter leugens bestaat klopt niet.
Grappig hoe jij niet op de inhoud ingaat.quote:Op woensdag 20 februari 2019 14:18 schreef Jonkheer_Wesley het volgende:
[..]
Grappig hoe jij van "leugens" naar "louter leugens" gaat.
Ik zie wat je doet.
National Emergency uitroepen is een coup? Dat geldt ook voor al die andere keren dat het is gedaan? Of waren Obama's 10 national emergencies geen coup? Nee he, want alleen de oranje man is slecht.quote:Op woensdag 20 februari 2019 14:17 schreef Vollenhoven het volgende:
[..]
Wat vind jij van een president die een coup pleegt op het Amerikaans Congres en de noodtoestand uitroept omdat hij niet krijgt wat hij wilt?
Btw wees wel, toen dit gebeurde door Frank Underwood in de serie House of Cards vond ik het helemaal goed zo hypocriet ben ik dan weer wel maar daar geloofde ik in het plan om de mensen te helpen, dit is gewoon een muur bouwen omdat het mooi is.
Borrelpraat, wie heeft zich daar nooit schuldig aan gemaakt?quote:Op woensdag 20 februari 2019 14:05 schreef -Chakotay- het volgende:
een president die zegt "grab her by the pussy"
nough said
Grappig hoe jij zijn post verder ook negeert. Zoals je dat wel vaker doet als je met onwelgevallige feiten wordt geconfronteerd.quote:Op woensdag 20 februari 2019 14:18 schreef Jonkheer_Wesley het volgende:
[..]
Grappig hoe jij van "leugens" naar "louter leugens" gaat.
Ik zie wat je doet.
Ik gebruik dit hele topic de woorden "ongeverifeerd" als ik praat over het Steele dossier en dan in een latere post ga ik iets korter door de bocht en praat ik over "leugens" en dat grijp jij dan aan om te doen alsof ik zeg dat het Steele dossier "louter leugens" bevat.quote:Op woensdag 20 februari 2019 14:20 schreef Barbusse het volgende:
[..]
Grappig hoe jij niet op de inhoud ingaat.
Ik zie wat je doet.
Geen enkele president voor Trump heeft een national emergency uitgeroepen om budget te kunnen krijgen voor een non-oplossing voor een niet bestaand probleem. Kleine nuance, ik weet het.quote:Op woensdag 20 februari 2019 14:21 schreef Jonkheer_Wesley het volgende:
[..]
National Emergency uitroepen is een coup? Dat geldt ook voor al die andere keren dat het is gedaan? Of waren Obama's 10 national emergencies geen coup? Nee he, want alleen de oranje man is slecht.
Gewoon de vraag beantwoorden alsjeblieft. Niet met whataboutisms de boel proberen af te leiden.quote:Op woensdag 20 februari 2019 14:21 schreef Jonkheer_Wesley het volgende:
[..]
National Emergency uitroepen is een coup? Dat geldt ook voor al die andere keren dat het is gedaan? Of waren Obama's 10 national emergencies geen coup? Nee he, want alleen de oranje man is slecht.
En ik zeg slechts dat er ondertussen genoeg redenen zijn om een onderzoek te rechtvaardigen. Jij spreekt van een coup.quote:Op woensdag 20 februari 2019 14:22 schreef Jonkheer_Wesley het volgende:
[..]
Ik gebruik dit hele topic de woorden "ongeverifeerd" als ik praat over het Steele dossier en dan in een latere post ga ik iets korter door de bocht en praat ik over "leugens" en dat grijp jij dan aan om te doen alsof ik zeg dat het Steele dossier "louter leugens" bevat.
Ik zie wat je doet.
Ik heb betere dingen te doen met mijn tijd dan op verdraaide woorden en interpretaties in te gaan, wanneer mensen niet bereid zijn de kern van dit topic aan te kaarten.quote:Op woensdag 20 februari 2019 14:22 schreef IntensiveGary het volgende:
[..]
Grappig hoe jij zijn post verder ook negeert. Zoals je dat wel vaker doet als je met onwelgevallige feiten wordt geconfronteerd.
Ik zie wat je doet.
Ah, geen tijd. Poging tot afleiding.quote:Op woensdag 20 februari 2019 14:26 schreef Jonkheer_Wesley het volgende:
[..]
Ik heb betere dingen te doen met mijn tijd dan op verdraaide woorden en interpretaties in te gaan, wanneer mensen niet bereid zijn de kern van dit topic aan te kaarten.
Ik heb nog niemand gehoord over Veselnitskaya die de dagen voor en na de Trump Tower meeting met Glenn Simpson heeft afgesproken. Was vast geen set-up.
Trump mag dit voor nu doen. We wachten af wat de rechtszaken uiteindelijk doen.quote:Op woensdag 20 februari 2019 14:23 schreef Barbusse het volgende:
[..]
Geen enkele president voor Trump heeft een national emergency uitgeroepen om budget te kunnen krijgen voor een non-oplossing voor een niet bestaand probleem. Kleine nuance, ik weet het.
Misschien moet je je verdiepen in hoe het rechtssysteem werkt, helemaal mbt tot de FISA courts.quote:Op woensdag 20 februari 2019 14:24 schreef Barbusse het volgende:
[..]
En ik zeg slechts dat er ondertussen genoeg redenen zijn om een onderzoek te rechtvaardigen. Jij spreekt van een coup.
Drugskartels die de grens overwandelen met grote hoeveelheden drug, kartels die doen aan mensenhandel, uitgezette criminelen die gewoon weer het land binnen komen voor de 6e keer, dat is een niet bestaand probleem?quote:Op woensdag 20 februari 2019 14:30 schreef Jonkheer_Wesley het volgende:
[..]
Trump mag dit voor nu doen. We wachten af wat de rechtszaken uiteindelijk doen.
Drugskartels die de grens overwandelen met grote hoeveelheden drug, kartels die doen aan mensenhandel, uitgezette criminelen die gewoon weer het land binnen komen voor de 6e keer, dat is een niet bestaand probleem?
Maar goed, offtopic.
Dit gaat over het corrumperen van het rechtssysteem om een democratisch verkozen president eruit te werken.
Hoogverraad.
en tochquote:Op woensdag 20 februari 2019 14:21 schreef Hathor het volgende:
[..]
Borrelpraat, wie heeft zich daar nooit schuldig aan gemaakt?
Ik geloof eerder dat jij je wat meer moet verdiepen in de feiten en de tijdlijn van het onderzoek.quote:Op woensdag 20 februari 2019 14:33 schreef Jonkheer_Wesley het volgende:
[..]
Misschien moet je je verdiepen in hoe het rechtssysteem werkt, helemaal mbt tot de FISA courts.
Er was goedkeuring afgegeven om de Trump campagne te bespioneren door het ongeverifeerde Steele dossier en wat artikelen van o.a. Yahoo (die weer waren gebaseerd op het Steele dossier).
Er is goedkeuring afgegeven op basis van nul komma nul feiten. Zelfs de betrokkenen zeggen dat het Steele dossier ongeverifeerd was.
Dit is corruptie en machtsmisbruik.
De aanvraag bij en de goedkeuring van de FISA court was op geen enkel feit gebaseerd. Zoals Comey zei "it was salacious and unverified".quote:Op woensdag 20 februari 2019 14:38 schreef Barbusse het volgende:
Ontopic: er is en was geen sprake van een coup. Er waren en zijn gewoon legitieme redenen om dit onderzoek te starten
Ik heb mijn feiten beter op orde dan jij.quote:Op woensdag 20 februari 2019 14:41 schreef Barbusse het volgende:
[..]
Ik geloof eerder dat jij je wat meer moet verdiepen in de feiten en de tijdlijn van het onderzoek.
Maar goed, tis wel weer mooi geweest. Deze discussie gaat toch geen zin hebben.
|
|
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |