quote:Op maandag 26 augustus 2019 14:46 schreef lunapuella het volgende:
Ik heb hier trouwens ooit de tip van Westley Farm (in de Cotswolds) opgeslagen. Nog geen persoonlijke ervaring mee dus, maar op de site oogt het idyllisch!
Ben ik geweest! Heerlijk verblijf gehad. Lekker in de middle og Nowhere maar wel fijne kleine stadjes in fe omgeving.quote:Op maandag 26 augustus 2019 14:46 schreef lunapuella het volgende:
Ik heb hier trouwens ooit de tip van Westley Farm (in de Cotswolds) opgeslagen. Nog geen persoonlijke ervaring mee dus, maar op de site oogt het idyllisch!
Dat zier er tof uitquote:Op maandag 26 augustus 2019 17:14 schreef Clubsoda het volgende:
Qua Cotswolds kan ik Heath Farm in Banbury ook aanraden
Toen de onzen klein waren zijn we vaak naar Landal De Miggelenberg geweest. Toen we wel eens iets anders wilden leidde dat tot de uitspraak: “Maar wij willen niet naar Australie. Wij willen naar Hoenderloo.” 🙂quote:Op maandag 26 augustus 2019 18:02 schreef ferrari_rood het volgende:
Hier zijn mensen die goed kunnen zoeken heb ik het idee.
Op zoek voor de herfstvakantie een huisje oid (vakantie start 12 okt) in de buurt van de julianatoren. Hoeft geen park te zijn. Al is een zwembad wel leuk.
B&b oid mag ook voor 4 personen
Landal Coldenhove, vond ik net een tikkie leuker dan Rabbit Hill.quote:Op maandag 26 augustus 2019 18:02 schreef ferrari_rood het volgende:
Hier zijn mensen die goed kunnen zoeken heb ik het idee.
Op zoek voor de herfstvakantie een huisje oid (vakantie start 12 okt) in de buurt van de julianatoren. Hoeft geen park te zijn. Al is een zwembad wel leuk.
B&b oid mag ook voor 4 personen
quote:Op maandag 26 augustus 2019 18:13 schreef Gaoxing het volgende:
“Maar wij willen niet naar Australie. Wij willen naar Hoenderloo.”
Lijkt me dat je geen stroom nodig hebt toch? Zolang t kleintje n veilige slaapplek heeft en lekker kan eten lijkt t me primaquote:Op woensdag 28 augustus 2019 12:23 schreef BobbyMcGee het volgende:
Kamperen met een drie maanden oude baby.. wat zijn dan onmisbare tips?
We zijn ervaren kampeerders dus dat komt wel goed. We kamperen gewoonlijk zonder stroom. Zijn er redenen waarom dat met baby niet handig is? (hij krijgt borstvoeding).
Zoals het hoort, hij zitquote:Op woensdag 28 augustus 2019 10:48 schreef exode het volgende:
Hoe zitten de banken Rijst (ja ik ben een miep)? Wij willen wel een kindercottage gewoon omdat we het zo leuk vinden. Ik lees in de reviews dat de binnenkanten allemaal vernieuwd zijn maar de buitenkant en isolatie niet. Het kan dus lekker klam en koud zijn in de winter blijkbaar.
Ik vind het ook fijn dat er zoveel te doen is, B kan niet stilzitten en voor hetzelfde geld zeikt het van de regen in december.
We gaan vanavond beslissen: Beekse Bergen resort via de anwb of Landal Vennenbos. Ik denk dat ik voor de Beekse Bergen ga (nachtsafaris, uberhaupt dieren) en mijn vrouw voor Vennenbos. Zij heeft het goede argument dat de Beekse Bergen leuker is met wat beter weer en Vennenbos juist met slecht weer. En ik vind mijn argument dat Oud en Nieuw tussen de dieren met een speciaal kinderfeest tot 19:30 wel heel bijzonder is. (en vuurwerkvrij vind ik stiekem ook wel fijn)
Ja, goede tip, had ik nog niet aan gedachtquote:Op woensdag 28 augustus 2019 13:03 schreef littledrummergirl het volgende:
[..]
Lijkt me dat je geen stroom nodig hebt toch? Zolang t kleintje n veilige slaapplek heeft en lekker kan eten lijkt t me primawat wellicht wel fijn is om iets mee te nemen waarmee je schaduw kan maken.
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |