Hoe ver is dat lopen?quote:Op maandag 28 januari 2019 22:25 schreef I. het volgende:
[..]
Jup. Was om m'n lunch te scoren al even naar de ene supermarkt geweest, kon ik direct wat klein spul meenemen. Daarna later in de middag nog even naar de ander.
Ik ga daar lopend heen hè, met één tas.
Totaal niet ver, nog geen km.quote:
Dat herken ik wel ja.quote:Op maandag 28 januari 2019 22:27 schreef Sked het volgende:
Ik hoop trouwens dat ik morgenochtend niet weer wakker gemaakt wordt door die bouwvakkers, god, wat was dat irritant vanochtend.
Ah ja, zo. Het is misschien ook wel beter als je er twee keer uit moet.quote:Op maandag 28 januari 2019 22:29 schreef I. het volgende:
[..]
Totaal niet ver, nog geen km.Maar het ging mij er meer om dat het niet heel praktisch is om dan beide supermarkten tegelijk langs te gaan.
[..]
Dat herken ik wel ja.Jaren geleden meegemaakt dat ze de gevels gingen vernieuwen, wat een ellende.
Gelukkig verplicht niemand je om te slapen. Maar wel onhandig.quote:Op maandag 28 januari 2019 22:33 schreef DerRabbit het volgende:
Ik heb er nu alweer spijt van dat ik vanmiddag nog even heb liggen tukken, totaal geen slaap
Dat sowieso. Beetje afwisseling, altijd goed.quote:Op maandag 28 januari 2019 22:30 schreef Sked het volgende:
[..]
Ah ja, zo. Het is misschien ook wel beter als je er twee keer uit moet.
Ook gewoon de ergste herrie om 8 uur en dan als ik eenmaal klaarwakker ben wordt het steeds minder.
En ik moet morgen weer om 6 uur op het werk zijn dus wekker om 5:30quote:Op maandag 28 januari 2019 22:36 schreef Sked het volgende:
[..]
Gelukkig verplicht niemand je om te slapen. Maar wel onhandig.
Nu nog iets meer dan de supermarkt.quote:Op maandag 28 januari 2019 22:39 schreef I. het volgende:
[..]
Dat sowieso. Beetje afwisseling, altijd goed.Gigantisch frustrerend dat.
Dat is wel vroeg. En dat doe je dan wel snel 's ochtends.quote:Op maandag 28 januari 2019 22:44 schreef DerRabbit het volgende:
[..]
En ik moet morgen weer om 6 uur op het werk zijn dus wekker om 5:30
Meestal heb ik twee wekkers aan staan. Eentje een uur voor ik weg moet en eentje op een half uur. En ik woon tegenwoordig op 5 minuten lopen van mijn werk, dus in reistijd ben ik vrijwel niks kwijt.quote:Op maandag 28 januari 2019 22:45 schreef Sked het volgende:
[..]
Nu nog iets meer dan de supermarkt.
Ja, en ik had al genoeg last van vermoeidheid. Lijkt ook niet meer uit te maken of ik 4 of 8 uur slaap.
[..]
Dat is wel vroeg. En dat doe je dan wel snel 's ochtends.
Oh, dat is wel chill. Maar met een eerste wekker om 4:30 zou ik ook wel balen als ik nu niet kon slapen, ja.quote:Op maandag 28 januari 2019 22:47 schreef DerRabbit het volgende:
[..]
Meestal heb ik twee wekkers aan staan. Eentje een uur voor ik weg moet en eentje op een half uur. En ik woon tegenwoordig op 5 minuten lopen van mijn werk, dus in reistijd ben ik vrijwel niks kwijt.
Jup. Da's wel de bedoeling iig.quote:Op maandag 28 januari 2019 22:45 schreef Sked het volgende:
[..]
Nu nog iets meer dan de supermarkt.
Ja, en ik had al genoeg last van vermoeidheid. Lijkt ook niet meer uit te maken of ik 4 of 8 uur slaap.
Hoe komt het eigenlijk dat jij zo vermoeid bent? Het weer of gewoon te weinig slaap ivm de verbouwing?quote:Op maandag 28 januari 2019 22:48 schreef Sked het volgende:
[..]
Oh, dat is wel chill. Maar met een eerste wekker om 4:30 zou ik ook wel balen als ik nu niet kon slapen, ja.
Maar met inspannen bedoel je dan echt sport toch? Bejaard, of gehandicapt. Helaas beperkt genoeg.quote:Op maandag 28 januari 2019 22:51 schreef I. het volgende:
[..]
Jup. Da's wel de bedoeling iig.Baal er alsnog van dat ik me niet al te veel mag inspannen. Voel me soms net een bejaarde.
Da's wel heel matig ja.. herken ik wel van de periode toen ik vol onder de medicatie zat. Lang slapen maar toch helemaal verrot wakker worden.
Ben wel een paar dagen aardig ziek geweest, die verbouwing, winterdepressie. Al genoeg onrust die ik heb. Dan is de energie op een gegeven moment een beetje weg.quote:Op maandag 28 januari 2019 22:51 schreef DerRabbit het volgende:
[..]
Hoe komt het eigenlijk dat jij zo vermoeid bent? Het weer of gewoon te weinig slaap ivm de verbouwing?
Klinkt niet best.quote:Op maandag 28 januari 2019 22:55 schreef EttovanBelgie het volgende:
zin om uit een automobiel gegooid te worden
Ah, op die manier schiet het niet echt op nee.quote:Op maandag 28 januari 2019 22:56 schreef Sked het volgende:
[..]
Ben wel een paar dagen aardig ziek geweest, die verbouwing, winterdepressie. Al genoeg onrust die ik heb. Dan is de energie op een gegeven moment een beetje weg.
Tillen, bukken, etc. mag niet. Alles wat m'n oogdruk zou kunnen verhogen dus. En deelnemen aan het verkeer mag/kan niet vanwege m'n beperkte zicht, dus ben idd vrij beperkt in alles.quote:Op maandag 28 januari 2019 22:56 schreef Sked het volgende:
[..]
Maar met inspannen bedoel je dan echt sport toch? Bejaard, of gehandicapt. Helaas beperkt genoeg.
Ja, ik weet ook niet hoeveel slaap ik nou nodig heb ofzo. Dan kan ik daarvoor een wekker zetten of iets maar inderdaad altijd verrot wakker.
Ah. Die zijn er helaas niet.quote:Op maandag 28 januari 2019 22:56 schreef EttovanBelgie het volgende:
[..]
Hans en Haags begrijpen het wel
Ja, dat kan ik in die zin ook wel goed gebruiken. Moet zeggen dat het deze winter nog best goed gaat.quote:Op maandag 28 januari 2019 22:59 schreef DerRabbit het volgende:
[..]
Ah, op die manier schiet het niet echt op nee.
Kun je wel lekker even opladen tijdens vakantie in een warm land!
Oh, dat soort kleine dingetjes ook al niet? Dat is wel erg onpraktisch allemaal. Hoe lang nu nog tot je weer een afspraak hebt?quote:Op maandag 28 januari 2019 23:01 schreef I. het volgende:
[..]
Tillen, bukken, etc. mag niet. Alles wat m'n oogdruk zou kunnen verhogen dus. En deelnemen aan het verkeer mag/kan niet vanwege m'n beperkte zicht, dus ben idd vrij beperkt in alles.
8 uur aanhouden natuurlijk als standaard, maar true, dat heeft geen zin als je je toch altijd beroert voelt.
Nope, daardoor is eerder ook een bloeding ontstaan, dus dat advies moest ik maar even streng opvolgen.quote:Op maandag 28 januari 2019 23:05 schreef Sked het volgende:
[..]
Oh, dat soort kleine dingetjes ook al niet? Dat is wel erg onpraktisch allemaal. Hoe lang nu nog tot je weer een afspraak hebt?
Ik sliep van het weekend ofzo wel 8 uur, maar toen werd ik evengoed niet fris wakker. Ik slaap ook niet heel rustig helaas.
Oh, dat is niet best. Dan zou ik ook maar niets geks doen. Is toch niet iets waar je iets mee wil. Dat is nog wel langquote:Op maandag 28 januari 2019 23:10 schreef I. het volgende:
[..]
Nope, daardoor is eerder ook een bloeding ontstaan, dus dat advies moest ik maar even streng opvolgen.Morgen nog twee weken. De 12e dus.
Hmm ja idd, het hielp bij mij ook niet. Meer vanwege de medicatie dan, maar eenmalig 8 uur slapen zal sowieso weinig goeds doen.
Neuh idd. Dat risico neem ik liever niet. Jup.. Nog even afwachten.. Wel weer over de helft gelukkig.quote:Op maandag 28 januari 2019 23:15 schreef Sked het volgende:
[..]
Oh, dat is niet best. Dan zou ik ook maar niets geks doen. Is toch niet iets waar je iets mee wil. Dat is nog wel lang
Nee, ik zie wel hoe het de komende dagen gaat. Ben nu al een stuk fitter dan ik de afgelopen dagen was om dit tijdstip, terwijl ik dus wel vroeg wakker was. Maar een volwassen vent moet ook wel met minder dan 8 uur kunnen.
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |