 
		 
			 
			
			
			Goed dat je het zegt, ik moet nog steeds dat koffertje gaan halen voor Cquote:Op woensdag 23 januari 2019 10:59 schreef minilot het volgende:
Oh en luitjes, vandaag beginnen de Nationale Voorleesdagen!
In de plaatselijke bieb hier vanmiddag voorleesevenement voor baby's tot peuters.
Jullie bibliotheken ook zulks de komende dagen?
 We hebben overigens al een halve bibliotheek thuis
 We hebben overigens al een halve bibliotheek thuis  
											 
			 
			
			
			heb voor n beweeg en muziek voorleeshappening kaartjes gereserveerd maar het is flink n stukkie rijden vanaf hier en nogal ijzigquote:Op woensdag 23 januari 2019 10:59 schreef minilot het volgende:
Oh en luitjes, vandaag beginnen de Nationale Voorleesdagen!
In de plaatselijke bieb hier vanmiddag voorleesevenement voor baby's tot peuters.
Jullie bibliotheken ook zulks de komende dagen?
 denk dat ik liever niet de auto pak als t niet nodig is
 denk dat ik liever niet de auto pak als t niet nodig is
											 
			 
			
			
			Heh, hier ook al een boel eigen boekenquote:Op woensdag 23 januari 2019 11:21 schreef rena het volgende:
[..]
Goed dat je het zegt, ik moet nog steeds dat koffertje gaan halen voor CWe hebben overigens al een halve bibliotheek thuis
 Maar ook daarvoor is Günthers bieblidmaatschap nuttig! Onze dorpsbieb heeft op zich maar een klein assortiment, maar je kunt zijn beetje alles kostenloos bestellen. Zodra ik nieuwsgierig ben naar een boek bestel en leen ik het eerst via de bieb en als het een succes blijkt kopen we het voor onszelf
 Maar ook daarvoor is Günthers bieblidmaatschap nuttig! Onze dorpsbieb heeft op zich maar een klein assortiment, maar je kunt zijn beetje alles kostenloos bestellen. Zodra ik nieuwsgierig ben naar een boek bestel en leen ik het eerst via de bieb en als het een succes blijkt kopen we het voor onszelf  
											 
			 
			
			
			Ah ja, balen! De bibliotheek hier zit halverwege de looproute van huis naar supermarkt, dus juist vaak uitvalsbasis om op te warmen of te schuilen voor neerslag.quote:Op woensdag 23 januari 2019 11:38 schreef littledrummergirl het volgende:
[..]
heb voor n beweeg en muziek voorleeshappening kaartjes gereserveerd maar het is flink n stukkie rijden vanaf hier en nogal ijzigdenk dat ik liever niet de auto pak als t niet nodig is
 
											 
			 
			
			
			 ze hebben ook eens per maand "slimme baby's" maar das op mn werkdag
 ze hebben ook eens per maand "slimme baby's" maar das op mn werkdag   
											 
			 
			
			
			Ik wilde alleen even aangeven dat weinig of kort drinken niet perse funest is voor je bv. Ik vind het verder bij een goed etende dreumes ook lastig om over bv te spreken als 'voedingen'. Ik zie het dan meer als extra. Maar zo sta ik erin inderdaad.quote:Op woensdag 23 januari 2019 10:50 schreef minilot het volgende:
Franny, koters van één jaar oud hebben nog wel een aanzienlijke zuivelbehoefte en voor ons persoonlijk vind ik het onzin om dat in te vullen met koeienmelk terwijl ik zelf melk maak die Günther erg graag lust!
Maar ieder z'n ding hoor
 
			 
			
			
			Da's zeker waarquote:Op woensdag 23 januari 2019 12:01 schreef Franny_G het volgende:
[..]
Ik wilde alleen even aangeven dat weinig of kort drinken niet perse funest is voor je bv.


 
											 
			 
			
			
			 
   
  .
. ) maar is verder wel vrolijk. Oh en hele rode billen, arm kind. Ik las hier over heilwol, is dat ook ergens in een winkel te koop of alleen via internet?
) maar is verder wel vrolijk. Oh en hele rode billen, arm kind. Ik las hier over heilwol, is dat ook ergens in een winkel te koop of alleen via internet?
											 
			 
			
			
			Na elke maaltijd, met Günther nog in de kinderstoel. Kan -ie niet weg en je kunt het boek op gepaste afstand houden.quote:Op woensdag 23 januari 2019 12:29 schreef LaBelleFleur27 het volgende:
Hoe doen jullie dat met voorlezen? Die van mij heeft precies 3 sec. interesse en daarna wil ie het boek afpakken (wat ik met de meeste boeken niet wil hebben) of gaat gewoon weg.

 )
)
 
											 
			 
			
			
			 
											 
			 
			
			
			quote:Op woensdag 23 januari 2019 13:06 schreef minilot het volgende:
Doen jullie dat trouwens ook, laten kiezen?
Hier een paar keer per dag, steeds uit twee dingen. Uit twee voorleesboeken, maar 's morgens ook uit twee truien, tussen een banaan en mandarijntje, etcetera.


 
											 
			 
			
			
			quote:Op woensdag 23 januari 2019 14:12 schreef Sylver_ het volgende:
[..]
Ze heeft tegenwoordig ook echt een mening en dan helpt de keuze uit 2 dingen ook wel goed.
Eerst ging het zo:
- kom, doen we je jas aan
-- Nee!
Nu doen we het zo:
- wil je de stipjesjas of de andere?
-- uhmmm.. annere!
En dan gaat de jas wel gewoon aan. Ben benieuwd of dat ook nog werkt in de peuterpuberteit
 
  
   
  
 
											 
			 
			
			
			 
											 
			 
			
			
			Hier ook standaard. “Wil je een appel of een banaan?” T: “Een peer.” Echt, elke keer. “Wil je je regenlaarzen of je schoenen aan?” T: “m’n sandalen”. “Wil je een blauw bord of een wit bord?” T: “Een rood bord.” Fquote:Op woensdag 23 januari 2019 15:58 schreef Stormqueen het volgende:
Mijn kleuter zegt dan gewoon "Ik gaat dat lekker niét doen!" En rent dan weg. Dus tsja, een echt exacte wetenschap is het niet
 
											 
			 
			
			
			 
 
 
			 
			
			
			 
			 
			
			
			Volgens mij staat er nergens dat hij te weinig eet.quote:Op woensdag 23 januari 2019 16:31 schreef Stormqueen het volgende:
Misschien begrijp ik het verkeerd, maar als je kind genoeg eet om te groeien, actief en ondernemend en vrolijk te zijn, hoe kan hij dan te weinig eten?
 Maar het zijn wel kleine beetjes. In ieder geval niet zoveel dus dat ik hem bewust minder melk ga geven.
 Maar het zijn wel kleine beetjes. In ieder geval niet zoveel dus dat ik hem bewust minder melk ga geven.
											 
			 
			
			
			Mijn PKM-boksen raken op!quote:Op woensdag 23 januari 2019 16:20 schreef Pannenkoekenmix het volgende:
Ik lees ook altijd voor aan de eettafel Fleur. Die tijd kan hij dan mooi gebruiken om nog wat te happen. Wat ik wel vervelend vind is dat hij al begint te zeuren om een verhaaltje ruim voordat ik zelf mijn eten op heb.
 
											 
			 
			
			
			dan begreep ik het verkeerdquote:Op woensdag 23 januari 2019 16:48 schreef Pannenkoekenmix het volgende:
[..]
Volgens mij staat er nergens dat hij te weinig eet.Maar het zijn wel kleine beetjes. In ieder geval niet zoveel dus dat ik hem bewust minder melk ga geven.
 
											 
			 
			
			
			 
  
											 
			 
			
			
			 
											 
			 
			
			
			 Ik heb L. na bijna 10 minuten maar zonder jas mee naar buiten (30 sec lopen naar de auto) genomen, nadat zij bleef treuzelen en ik hem na meerdere pogingen ook niet bij haar aan mocht doen.
 Ik heb L. na bijna 10 minuten maar zonder jas mee naar buiten (30 sec lopen naar de auto) genomen, nadat zij bleef treuzelen en ik hem na meerdere pogingen ook niet bij haar aan mocht doen.  Gevolgd door een krijspartij tot aan huis.
 Gevolgd door een krijspartij tot aan huis.  
											 
			 
			
			
			 , zal het eens proberen te introduceren de komende dagen. Maar kledingkeuze blijft nog bij mij tot ie z’n eigen mening daarin krijgt want ik vind dat echt veel te leuk om zelf bij elkaar te zoeken
, zal het eens proberen te introduceren de komende dagen. Maar kledingkeuze blijft nog bij mij tot ie z’n eigen mening daarin krijgt want ik vind dat echt veel te leuk om zelf bij elkaar te zoeken  
 
											 
			 
			
			
			 
  
  
											
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |