Staan al wel online.quote:Op zondag 20 januari 2019 04:07 schreef 3rr0r het volgende:
Nou ja, als back up dan maar, wel cheap, behoorlijke resolutie, bitrate kan er niet vanaf blijkbaar.
Tegen Garbrandt ging Dillashaw ook bijna out, zegt niets over het verdere verloop.quote:Op zondag 20 januari 2019 10:57 schreef MisterJ.Lo het volgende:
TJ had een early stop tegengekregen maar dan nog zou Cejudo het afgemaakt hebben.
Heb je daar teruggekeken? Is dat ook met allemaal pixels zodra er wat beweegt?quote:Op zondag 20 januari 2019 11:22 schreef Nober het volgende:
Staan al wel online.
https://www.veronicatv.nl(...)-de-gevechten-terug/
320x240quote:Op zondag 20 januari 2019 17:26 schreef 3rr0r het volgende:
[..]
Heb je daar teruggekeken? Is dat ook met allemaal pixels zodra er wat beweegt?
Het leek wel een stream zoals je tien jaar terug zag, de livestream.
Nee maar was nieuwsgierig hoe snel het op veronica zou staan.quote:Op zondag 20 januari 2019 17:26 schreef 3rr0r het volgende:
[..]
Heb je daar teruggekeken? Is dat ook met allemaal pixels zodra er wat beweegt?
Het leek wel een stream zoals je tien jaar terug zag, de livestream.
Je hebt het over het eerste gevecht, het maakt wel degelijk uit. Echter had Dillashaw het geluk dat de ronde voorbij was en daardoor goed kon herstellen. Maar als je zulke tikken tegen krijgt waarbij je amper daarna op je benen kunt staan en dubbel begint te zien dan heeft dat zeker veel invloed op het verdere verloop op dat moment. Dat kon je ook goed zien aan Garbrandt. Eenmaal “rocked” en je hebt een probleem als je niet snel ervan herstelt.quote:Op zondag 20 januari 2019 17:17 schreef Hooidraad het volgende:
[..]
Tegen Garbrandt ging Dillashaw ook bijna out, zegt niets over het verdere verloop.
twitter:arielhelwani twitterde op zondag 20-01-2019 om 22:27:53Monday’s #HelwaniShow lineup: @HenryCejudo @TJDillashaw @WonderboyMMA @Showtimepettis @paigevanzant @DRkneevil @MMARLONMORAES @MenaceBermudez @cors_life & you! 1 pm et / 10 am pt / 6 pm gmt.See ya then. reageer retweet
Is nog helemaal niet zeker je hebt ook nog Poirier en Iaquinta daarnaast een mogelijke schorsing voor Khabib en Conor.quote:Op zondag 20 januari 2019 22:50 schreef KingSamoa het volgende:
Cerrone tegen Conor en Khabib tegen Tony.. Winnaars tegen elkaar. Ik gun Cerrone ook een big payday. Hopen dat Dana een keer naar de fans luistert
Nee klopt ik spreek ook meer mijn hoop uit hahaquote:Op zondag 20 januari 2019 23:26 schreef Nober het volgende:
[..]twitter:arielhelwani twitterde op zondag 20-01-2019 om 22:27:53Monday’s #HelwaniShow lineup: @HenryCejudo @TJDillashaw @WonderboyMMA @Showtimepettis @paigevanzant @DRkneevil @MMARLONMORAES @MenaceBermudez @cors_life & you! 1 pm et / 10 am pt / 6 pm gmt.See ya then. reageer retweet
Is nog helemaal niet zeker je hebt ook nog Poirier en Iaquinta daarnaast een mogelijke schorsing voor Khabib en Conor.
quote:Op zondag 20 januari 2019 12:22 schreef jigggy het volgende:
Die TJ wat een onsympathieke lul de behanger zeg
quote:Op zondag 20 januari 2019 23:36 schreef Geo4kant het volgende:
[..]
[ afbeelding ]
Door dit alleen al wilde ik dat hij verloor. Fine with me.
het is ook gewoon rukquote:Op maandag 21 januari 2019 10:33 schreef THEFXR het volgende:
https://mediamagazine.nl/(...)op-website-veronica/
quote:Op zondag 20 januari 2019 22:54 schreef MisterJ.Lo het volgende:
[..]
Je hebt het over het eerste gevecht, het maakt wel degelijk uit. Echter had Dillashaw het geluk dat de ronde voorbij was en daardoor goed kon herstellen. Maar als je zulke tikken tegen krijgt waarbij je amper daarna op je benen kunt staan en dubbel begint te zien dan heeft dat zeker veel invloed op het verdere verloop op dat moment. Dat kon je ook goed zien aan Garbrandt. Eenmaal “rocked” en je hebt een probleem als je niet snel ervan herstelt.
Volgens mij staat er toch echt duidelijk in mijn bericht aangegeven dat er sprake is van een early stoppage.quote:Op maandag 21 januari 2019 13:19 schreef SOG het volgende:
[..]
V.a 4:39 wordt ie geraakt. En dat zijn klappen van dichtbij. 4:29 is het over. Dit is echt wel een early stoppage.
voor een normaal gevecht is het niet early stoppage, voor een belt gevecht wel, dan moet het echt duidelijk zijn.quote:Op maandag 21 januari 2019 13:22 schreef MisterJ.Lo het volgende:
[..]
Volgens mij staat er toch echt duidelijk in mijn bericht aangegeven dat er sprake is van een early stoppage.
Dat kan natuurlijk niet, scheidsrechters moeten zich houden aan richtlijnen, je kan niet voor het ene gevecht (omdat het wat korter duurt) anders gaan beoordelen ten opzichten van anderen. Ik vind overigens nog steeds dat de scheidsrechter niets verkeerd heeft gedaan. Ja het was iets te vroeg maar je zag TJ al even knockout gaan. Met een paar klappen meer was het alsnog gedaan met hem. Het was early maar geen verkeerde beslissing.quote:Op maandag 21 januari 2019 13:28 schreef THEFXR het volgende:
[..]
voor een normaal gevecht is het niet early stoppage, voor een belt gevecht wel, dan moet het echt duidelijk zijn.
Cody, sympathieke jongen.quote:Op maandag 21 januari 2019 00:27 schreef jigggy het volgende:
[..]ik vind het echt een vd grootste stakkers in de UFC ,zo zonde dat Cody hem niet compleet in elkaar gerost heeft
quote:Op maandag 21 januari 2019 13:22 schreef MisterJ.Lo het volgende:
[..]
Volgens mij staat er toch echt duidelijk in mijn bericht aangegeven dat er sprake is van een early stoppage.
quote:Op maandag 21 januari 2019 13:38 schreef MisterJ.Lo het volgende:
[..]
Dat kan natuurlijk niet, scheidsrechters moeten zich houden aan richtlijnen, je kan niet voor het ene gevecht (omdat het wat korter duurt) anders gaan beoordelen ten opzichten van anderen. Ik vind overigens nog steeds dat de scheidsrechter niets verkeerd heeft gedaan. Ja het was iets te vroeg maar je zag TJ al even knockout gaan. Met een paar klappen meer was het alsnog gedaan met hem. Het was early maar geen verkeerde beslissing.
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |