dquote:Op vrijdag 18 januari 2019 08:31 schreef LadyBlack het volgende:
Kleren vantevoren klaarleggen... die werkt helaas niet als je kleuter een fikse mening heeft over kleding
Oh wat lijkt het me heerlijk als ik dat nog mocht bepalen
quote:Op vrijdag 18 januari 2019 10:41 schreef watmoetikkiezen het volgende:
Kleuter helpt hier ook wel met dekken en afruimen (ik hou mijn hart vast soms met zware borden).
Maar speelgoed opruimen voordat ie iets nieuws pakt zou niet werjen, want allesmoet geintegreerd in 1 spel.. De treinbaan en dan huizen van duplo, blokken ernaast voor een aardverschuiving, de knuffel op t spoor, de legohelikopter om die te redden enz enz...
Hier ook een kleuter met een mening over haar kleding.quote:Op vrijdag 18 januari 2019 08:31 schreef LadyBlack het volgende:
Kleren vantevoren klaarleggen... die werkt helaas niet als je kleuter een fikse mening heeft over kleding
Oh wat lijkt het me heerlijk als ik dat nog mocht bepalen
hier het idd ook 2x per week onder de douche of in bad tenzij vies of zweterig etcquote:Op vrijdag 18 januari 2019 19:03 schreef gestreeptestoel het volgende:
Elke avond in bad? Dan hebben wij een stel smeerpoeten hier![]()
Ze gaan 2x Pw in de douche. Tenzij ze heel smerig of bezweet zijn, dan vaker.
quote:Op vrijdag 18 januari 2019 19:03 schreef gestreeptestoel het volgende:
Elke avond in bad? Dan hebben wij een stel smeerpoeten hier![]()
Ze gaan 2x Pw in de douche. Tenzij ze heel smerig of bezweet zijn, dan vaker.
hier ook hoorquote:Op vrijdag 18 januari 2019 19:03 schreef gestreeptestoel het volgende:
Elke avond in bad? Dan hebben wij een stel smeerpoeten hier![]()
Ze gaan 2x Pw in de douche. Tenzij ze heel smerig of bezweet zijn, dan vaker.
Klopt ze zijn rond 18.00/18.30 uur wel klaar met de dag. Dus rond die tijd gaan ze naar bed doordeweeks. En vaak slapen ze op woensdagmiddag en vrijdagmiddag nog een paar uurtjes bij. Het vervelende is dat ze doordeweeks ook pas om 7.00 uur uit bed zouden hoeven komen, maar zodra ze de eerste druppel water van de douche horen zijn ze wakker.quote:Op vrijdag 18 januari 2019 17:14 schreef Fazzoletti het volgende:
Maar 05:30 opstaan, jemig NikkiDan vallen je jongens aan het einde van de middag toch om van de vermoeidheid?
Lastige situatie met I Franny! Geen tips, ik zoek zelf ook naar een efficiente en ontspannen manier
Nee dat is echt geen optie, dan voel ik me de hele dag suf en vies.quote:Op zaterdag 19 januari 2019 07:49 schreef gestreeptestoel het volgende:
Kan je dan niet savonds douchen? Man staat ook om half 6 op. De kinderen werden al wakker vd elektrische tandenborstel. Hij poetst nu dus met een gewone tandenborstel
Dat laatste vind ik ook altijd irritant.quote:Op zaterdag 19 januari 2019 15:42 schreef Sylver_ het volgende:
Hier ook altijd rond 06.00u op (tijden wisselen een beetje, maar altijd ergens tussen 05.30u en 06.30u). Ook in het weekend helaas, want zowel kleuter als dreumes zijn gewoon vroege vogels.
Het is wel altijd een beetje jammer dat als de 1 een keer 'uitslaapt' tot 7u, de ander wel gewoon om 5.30u wakker is
Maar het went idd wel
Gefeliciteerd!quote:Op zondag 20 januari 2019 09:14 schreef Kyara het volgende:
Ik ga altijd naar zo'n grote kleedruimte. Maar ik heb er dan ook 2 bij me.
Wij vieren vandaag de verjaardagen van ons trio. Oudste is vorige week 7 geworden en de meiden worden volgende week 6.
Gaat hij wel met zin naar zwemles? Heb je al eens de zwemjuf of meester aan het werk gezien? Als ze al een les of 10 zeggen dat hij iets niet beheerst, waarom gaan ze daar dan niet mee aan de slag?quote:Op zondag 20 januari 2019 14:05 schreef Loj het volgende:
Hij heeft 8 maanden over badje 1 gedaan (en hij was bijna 5 toen hij begon, dus niet super vroeg ofzo) en nu alweer bijna een half jaar over badje 2
En hij moet hierna nog badje 3 en 4...
Dus ben er wel een beetje klaar mee..
Ik krijg nu al een les of 10 te horen dat hij “de vissenstaart” niet beheerst.
Toevallig met manlief vorige week besloten dat ik volgende week (hij heeft een week overgeslagen door zijn kinderfeestje) maar een gesprek met de hoofdbadmeester ga aanvragen. Misschien dan maar een of twee privelessen...
Alleen dat geld
Grote zandbak, riviertje er doorheen (met waterpomp etc), goudklompjes verstopt in het zand. Geef alle kinderen een zeefje, en zeg dat ze bij een vol bakje met goud een snoepzakje krijgen, et voila, rustquote:Op zondag 20 januari 2019 10:42 schreef krijgerrtje het volgende:
Zand/water/binnenspeeltuin? Klinkt tof Mickey! Wat houdt dat in enne, waar is het?
Hier ook.quote:Op zondag 20 januari 2019 15:52 schreef Rijstebuiltje het volgende:
Hier zwemles volgens de Zed en Sop methode.. ook met paspoort en stickers enn een schatkistje
wij hebben ze alle 3, ik vind de gewone boeken leuker dan het prentenboek. We hebben deel 1 van de gewone boeken nu bijna uit, deel 2 ligt al klaarquote:Op zondag 20 januari 2019 19:51 schreef Franny_G het volgende:
Even iets anders: wij zijn deze week begonnen in het voorlezen in deel 1 van de Gorgels. Wat een succes.. I wilde de laatste tijd voor het slapen gaan altijd alleen maar sprookjes horen. Na de zoveelste keer van de kleine zeemeermin te hebben gelezen was ik er wel een beetje klaar mee. Dit vinden we allemaal leuk.
.
Waarom is dat nodig? Klinkt vooral meer gedoe en moeilijker, maar zit er zwemwinst in?quote:Op maandag 21 januari 2019 07:04 schreef Clubsoda het volgende:
Vissenstaart is dat ze in de schoolslag met gestrekte benen eerst hun voeten spreiden (dus hakken tegen elkaar, tenen uit elkaar) en dan pas je hakken naar de billen en benen wijd. Dat is een andere techniek dan is onze (of in ieder geval mijn) jeugd.
Ik heb alleen A en ik vind eigenlijk wel dat ik goed kan zwemmen. Ondanks dat wil ik wel dat Nora wat verder komt, ik weet ook niet wat er allemaal veranderd is in zo'n 30 jaar kwa criteria's enzoquote:Op maandag 21 januari 2019 07:53 schreef Franny_G het volgende:
Ik vind het wel apart om te lezen dat je om echt goed te kunnen zwemmen niet genoeg hebt aan A en B. Het lijkt me toch dat je je met die diploma's gewoon goed genoeg moet kunnen redden. Ik heb zelf A en B, heb nog wel geoefend voor C maar dat diploma niet gehaald en echt nog nooit het idee gekregen dat ik daarmee iets tekort kom. Zou ik ook vreemd vinden, als je bedenkt hoeveel je moet investeren voor die twee diploma's. C is toch gewoon een extraatje, geen 'must'?
Ik denk ook dat het net is als met autorijden: als je na het behalen van die diploma's nauwelijks nog zwemt dan zul je dat wel merken. Maak je veel 'vlieguren' dan zwem je beter.
Vroeger was C inderdaad een extraatje, tegenwoordig is dat niet meer. De eisen voor A, B en C zijn ongeveer wat vroeger voor A en B was, het is veranderd sinds dat wij klein waren.quote:Op maandag 21 januari 2019 07:53 schreef Franny_G het volgende:
Ik vind het wel apart om te lezen dat je om echt goed te kunnen zwemmen niet genoeg hebt aan A en B. Het lijkt me toch dat je je met die diploma's gewoon goed genoeg moet kunnen redden. Ik heb zelf A en B, heb nog wel geoefend voor C maar dat diploma niet gehaald en echt nog nooit het idee gekregen dat ik daarmee iets tekort kom. Zou ik ook vreemd vinden, als je bedenkt hoeveel je moet investeren voor die twee diploma's. C is toch gewoon een extraatje, geen 'must'?
Ik denk ook dat het net is als met autorijden: als je na het behalen van die diploma's nauwelijks nog zwemt dan zul je dat wel merken. Maak je veel 'vlieguren' dan zwem je beter.
Ja, het geeft ze meer stuwing geloof en daarmee kost het op den duur minder energie. Is de theoriequote:Op maandag 21 januari 2019 07:22 schreef Vanyel het volgende:
[..]
Waarom is dat nodig? Klinkt vooral meer gedoe en moeilijker, maar zit er zwemwinst in?
We zijn denk ik ongeveer even oud; in onze tijd was C reddend zwemmen en D zwemslagen.quote:Op maandag 21 januari 2019 08:04 schreef ferrari_rood het volgende:
Bij mij bestond c nog niet.
Nu zeggen ze
A= aanleren
B= beheersd
C= compleet
Dit is dus ons ‘probleem’ nu. Kind haalde alle diploma’s zó voorspoedig dat we eigenlijk regelmatig moeten zouden zwemmen om de vaardigheid er in te houden. En ik haat zwemmenquote:Op maandag 21 januari 2019 07:53 schreef Franny_G het volgende:
Ik denk ook dat het net is als met autorijden: als je na het behalen van die diploma's nauwelijks nog zwemt dan zul je dat wel merken. Maak je veel 'vlieguren' dan zwem je beter.
Na a en b kwam hier basisquote:Op maandag 21 januari 2019 08:29 schreef Clubsoda het volgende:
[..]
We zijn denk ik ongeveer even oud; in onze tijd was C reddend zwemmen en D zwemslagen.
Nvm spuit 11quote:Op maandag 21 januari 2019 08:04 schreef ferrari_rood het volgende:
Bij mij bestond c nog niet.
Nu zeggen ze
A= aanleren
B= beheerst
C= compleet
Bij C pas zwemmen met kleding?quote:Op maandag 21 januari 2019 08:27 schreef Clubsoda het volgende:
[..]
Ja, het geeft ze meer stuwing geloof en daarmee kost het op den duur minder energie. Is de theorie![]()
Franny, de zwembad geeft heel stellig aan dat ABC de basis voor het zwemmen is en minder eigenlijk niet voldoende. Dat heeft natuurlijk een redelijk hoog wc-eend-gehalte. Maar anderzijds, better safe than sorry wat mij betreft en het zijn natuurlijk maar een paar maanden op een mensenleven. Ook leren ze bij c pas zwemmen met kleding die enigszins lijkt op wat ze in het dagelijsk leven doorgaans dragen. Voor mijn zoon was het ook een mooie succeservaring, hij heeft echt zijn best ervoor gedaan en is heel trots op zijn diploma's.
Misschien zwemmen ze daar voor de ENVOZ methode, die eisen zijn minder streng.quote:Op maandag 21 januari 2019 09:05 schreef kaatjejannie het volgende:
A is volgens de nieuwe richtlijnen ook al met lange broek/shirt met lange mouwen.
Nee absoluut niet!! Dat is echt onzinquote:Op maandag 21 januari 2019 08:03 schreef MevrouwCactus het volgende:
[..]
Vroeger was C inderdaad een extraatje, tegenwoordig is dat niet meer. De eisen voor A, B en C zijn ongeveer wat vroeger voor A en B was, het is veranderd sinds dat wij klein waren.
Dat ligt er aan welke envoz diploma’s ze hebben. Mijn zoontje heeft ABC-zwemsurvival van de envoz. Hij moest met A inderdaad nog met t-shirt en korte broek, maar wel langere afstanden als het NRZ A-diploma. Bij B wel met lange kleding, maar de afstanden zijn daar bijna zo veel als het NRZ C-diploma. En dan bij C ook nog met laarzen aan (stukje en dan laarzen uit doen en drijven op de laarzen).quote:Op maandag 21 januari 2019 09:50 schreef Budabuddumbam het volgende:
[..]
Misschien zwemmen ze daar voor de ENVOZ methode, die eisen zijn minder streng.
Voor mij zijn die diploma's ookal is het erkend in het buitenland echt niet voldoende.
Maargoed mijn kinderen zwemmen volgens de strengere eisen en dan zijn er ook mensen die kiezen voor een pyjama ipv spijkerbroek.( dan vinden ze mijn kind sneu, maar je valt meestal niet in het water met je pyjama alleen aan.)
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |