Niks mis mee. Op plaatsnamen en namen na danquote:Op donderdag 10 januari 2019 00:36 schreef JR-Style-93 het volgende:
[..]
Nederlandse ondertiteling bij GoT
Ja dat is al teveel ergernis.quote:Op donderdag 10 januari 2019 01:07 schreef LordVoldermort het volgende:
[..]
Niks mis mee. Op plaatsnamen en namen na dan
Daar erger ik mij niet aan. Ik mis dan vaak net een belangrijk woord ofzo. 9/10 x gaat het wel goed, maar heb ook wel eens een episode gehad dat ik iets niet doorhad en het daarna met nl ondertiteling duidelijk werd. Daarom zet ik het toch altijd aan.quote:Op donderdag 10 januari 2019 01:10 schreef JR-Style-93 het volgende:
[..]
Ja dat is al teveel ergernis.
En daarbij leest Engels gewoon fijner weg als ondertiteling (bij Engels gesproken producties dan). Want ik zet dat vooral aan als ik net een dialoog niet goed kan horen oid.
Nja de dialogen van het laatste seizoen waren sowieso niet lastig te volgen.quote:Op donderdag 10 januari 2019 01:13 schreef LordVoldermort het volgende:
[..]
Daar erger ik mij niet aan. Ik mis dan vaak net een belangrijk woord ofzo. 9/10 x gaat het wel goed, maar heb ook wel eens een episode gehad dat ik iets niet doorhad en het daarna met nl ondertiteling duidelijk werd. Daarom zet ik het toch altijd aan.
True. Keek ik ook zonder toevallig, want de dag erna waren ze nog niet ondertiteldquote:Op donderdag 10 januari 2019 01:16 schreef JR-Style-93 het volgende:
[..]
Nja de dialogen van het laatste seizoen waren sowieso niet lastig te volgen.
"Fucking cunt" "Finger in the bum" "Dickon? HAHAHAHA"
Al die namen van mensen en huizen die onbekend warenquote:Op donderdag 10 januari 2019 11:23 schreef LordVoldermort het volgende:
[..]
True. Keek ik ook zonder toevallig, want de dag erna waren ze nog niet ondertiteldMaar seizoen 2/3/4 had ik dat wel nodig. Vooral tussen Tyrion en Varys.
Ja toen ik het voor het eerst keek was het wel handig om de goede namen te kunnen lezen.quote:Op donderdag 10 januari 2019 11:23 schreef LordVoldermort het volgende:
[..]
True. Keek ik ook zonder toevallig, want de dag erna waren ze nog niet ondertiteldMaar seizoen 2/3/4 had ik dat wel nodig. Vooral tussen Tyrion en Varys.
Doe je nog rewatch?quote:Op donderdag 10 januari 2019 12:08 schreef JR-Style-93 het volgende:
[..]
Ja toen ik het voor het eerst keek was het wel handig om de goede namen te kunnen lezen.
Mis die dialogen wel uit de eerste seizoenen
Via YouTube reactievideo's van mensen die het voor de eerste keer kijkenquote:
Dat vind ik echt extreem kansloos.quote:Op donderdag 10 januari 2019 15:57 schreef JR-Style-93 het volgende:
[..]
Via YouTube reactievideo's van mensen die het voor de eerste keer kijken
Snap niet wat je daar leuk aan vindt. 90% is ook zo over de top overdreven dat ik denk joh doe normaal idioot.quote:Op donderdag 10 januari 2019 15:58 schreef JR-Style-93 het volgende:
[..]
Ik vind het wel leuk om dat te zien.
Ja ik zoek ze ook wel uit, mensen die hysterisch gaan janken vind ik ook vermoeiend.quote:Op donderdag 10 januari 2019 15:58 schreef GGMM het volgende:
[..]
Snap niet wat je daar leuk aan vindt. 90% is ook zo over de top overdreven dat ik denk joh doe normaal idioot.
Maar ieder zijn ding.
Ik vind het wel fascinerend hoe mensen zo intens kunnen meeleven en allemaal verschillende reacties hebben ja.quote:Op donderdag 10 januari 2019 16:00 schreef heywoodu het volgende:
Maar dan zit je dus te kijken naar mensen die óf doen alsof ze voor het eerst kijken, óf echt voor het eerst kijken en schijnbaar van die irritante lui zijn die op alles in een film en/of serie heel zichtbaar (en vooral hoorbaar) reageren?
Ik snap echt niet wat je daar leuk aan vindt. Kijk zelf ook gewoon doodstil een serie eigenlijk.quote:Op donderdag 10 januari 2019 16:04 schreef JR-Style-93 het volgende:
[..]
Ik vind het wel fascinerend hoe mensen zo intens kunnen meeleven en allemaal verschillende reacties hebben ja.
Ja ik ook meestal hoor, maar daarom vind ik het wel bijzonder hoe andere mensen dat zo bekijken.quote:Op donderdag 10 januari 2019 16:14 schreef maxi-mus het volgende:
[..]
Ik snap echt niet wat je daar leuk aan vindt. Kijk zelf ook gewoon doodstil een serie eigenlijk.
Ik kijk stiekem ook liever series alleen.quote:Op donderdag 10 januari 2019 16:18 schreef JR-Style-93 het volgende:
[..]
Ja ik ook meestal hoor, maar daarom vind ik het wel bijzonder hoe andere mensen dat zo bekijken.
Zou het zelf niet live met ze willen kijken als ze er continu doorheen praten.
Ja ik ook hoor, maar kijk dus wel eens naar die reacties ervan in zo'n bar. Maar daar zou ik zelf niet tussen willen staan want dan mis je allemaal dialogen omdat mensen dan nog joelen e.d.quote:Op donderdag 10 januari 2019 16:21 schreef maxi-mus het volgende:
[..]
Ik kijk stiekem ook liever series alleen.
Is net zoiets als naar sport kijken, maar dan anno 2019quote:Op donderdag 10 januari 2019 16:03 schreef nogeenoudebekende het volgende:
Kijken naar wat een ander kijkt/speelt/uitpakt e.d. Ik zal dat nooit begrijpen.
Niet eens af en toe een "sow" of "koekoek!" ?quote:Op donderdag 10 januari 2019 16:14 schreef maxi-mus het volgende:
[..]
Ik snap echt niet wat je daar leuk aan vindt. Kijk zelf ook gewoon doodstil een serie eigenlijk.
Nee.quote:Op donderdag 10 januari 2019 16:25 schreef Drizzt_DoUrden het volgende:
[..]
Niet eens af en toe een "sow" of "koekoek!" ?
Zo’n dooddoenerquote:Op donderdag 10 januari 2019 16:24 schreef Rianne84 het volgende:
[..]
Is net zoiets als naar sport kijken, maar dan anno 2019
Dit, of met iemand die de serie net zo leuk vindt als ik en die ook gewoon rustig kijkt. Zelfs als iemand die de serie niks aan vindt naast me zit maar wel volkomen stil is en zit wacht ik liever met kijken tot ik alleen benquote:Op donderdag 10 januari 2019 16:21 schreef maxi-mus het volgende:
[..]
Ik kijk stiekem ook liever series alleen.
Ik kijk weleens streams van lui die aan het gamen zijn, vooral Morrowind, om te zien welke class zij spelen en hoe ze dingen doenquote:Op donderdag 10 januari 2019 16:03 schreef nogeenoudebekende het volgende:
Kijken naar wat een ander kijkt/speelt/uitpakt e.d. Ik zal dat nooit begrijpen.
Mja dat is dan weer meer een walkthrough/tutorial achtig iets dat doe ik ook wel.quote:Op donderdag 10 januari 2019 16:45 schreef Drizzt_DoUrden het volgende:
[..]
Ik kijk weleens streams van lui die aan het gamen zijn, vooral Morrowind, om te zien welke class zij spelen en hoe ze dingen doenSoms zet ik zo'n stream aan en ouwehoer met zo'n figuur terwijl ik zelf ook met Morrowind bezig ben, of iets anders speel. Is gewoon leuk
Eens. Walgelijke actsquote:Op donderdag 10 januari 2019 15:58 schreef GGMM het volgende:
[..]
Snap niet wat je daar leuk aan vindt. 90% is ook zo over de top overdreven dat ik denk joh doe normaal idioot.
Maar ieder zijn ding.
En dan niet even de teaser plaatsen..quote:
Tof.quote:Op maandag 14 januari 2019 09:06 schreef Jor_Dii het volgende:
[..]
En dan niet even de teaser plaatsen..
Ik heb er zin inquote:Op maandag 14 januari 2019 09:06 schreef Jor_Dii het volgende:
[..]
En dan niet even de teaser plaatsen..
Ben benieuwd hoe belangrijk de crypte gaan worden in het boek. Ze worden iedere keer genoemd.quote:Op maandag 14 januari 2019 09:06 schreef Jor_Dii het volgende:
[..]
En dan niet even de teaser plaatsen..
Bran mag brandenquote:Op maandag 14 januari 2019 13:33 schreef Kaneelstokje het volgende:
[..]
Ben benieuwd hoe belangrijk de crypte gaan worden in het boek. Ze worden iedere keer genoemd.
Ook: geen Bran in de crypt?
Bran = the Night Kingquote:Op maandag 14 januari 2019 13:33 schreef Kaneelstokje het volgende:
[..]
Ben benieuwd hoe belangrijk de crypte gaan worden in het boek. Ze worden iedere keer genoemd.
Ook: geen Bran in de crypt?
Ze hebben geen lift daar.quote:Op maandag 14 januari 2019 13:33 schreef Kaneelstokje het volgende:
[..]
Ben benieuwd hoe belangrijk de crypte gaan worden in het boek. Ze worden iedere keer genoemd.
Ook: geen Bran in de crypt?
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |