quote:Na hun reis door Amerika afgelopen jaar reizen Frans en Mariska Bauer dit keer samen naar China. Dat Frans dol is op Chinees eten is zo’n beetje algemeen bekend, maar veel meer dan dat weten de Bauers eigenlijk niet van het bijzondere land. Op hun reis komen ze er al snel achter dat de Chinese keuken toch echt iets anders is dan babi pangang en foe yong hai. Naast de eetcultuur leren Frans en zijn vrouw Mariska nog veel meer van het land en de innemende bevolking kennen. Zo bezoeken ze Hong Kong, de stad van Kung Fu-legende Bruce Lee, ontmoeten ze Nederlanders die zich in China hebben gevestigd en natuurlijk bezoeken ze de Chinese muur.
mooi mupke jaquote:Op zaterdag 5 januari 2019 21:45 schreef RensAjacied het volgende:
Wel leuk vrouwtje die blonde zustaaah
Heeft zn kampbak Mercedes verruild voor een SjonnyBMWquote:
geen geldzorgenquote:Op zaterdag 5 januari 2019 21:49 schreef StephanL het volgende:
Zo die kinderen worden groot
Lijkt mij best tof, Frans als vader
Ouwe gasssgeverquote:Op zaterdag 5 januari 2019 21:49 schreef Snowsquall het volgende:
[..]
Heeft zn kampbak Mercedes verruild voor een SjonnyBMW
Lekker manquote:Op zaterdag 5 januari 2019 21:58 schreef superniger het volgende:
Programma geeft echt nul komma nul inhoud.
Een programma waarin Frans Bauer op vakantie gaat heeft geen inhoud?quote:Op zaterdag 5 januari 2019 21:58 schreef superniger het volgende:
Programma heeft echt nul komma nul inhoud.
Had jij anders verwacht? Is geen culturele documentaire maar wegkijk komedie met domme BN'ers.quote:Op zaterdag 5 januari 2019 21:58 schreef superniger het volgende:
Programma heeft echt nul komma nul inhoud.
quote:Op zaterdag 5 januari 2019 22:00 schreef RensAjacied het volgende:
[..]
Had jij anders verwacht? Is geen culturele documentaire maar wegkijk komedie met domme BN'ers.
quote:Op zaterdag 5 januari 2019 22:09 schreef RensAjacied het volgende:
Niet wonen in een huis met grote tuin met buitenkeukens, zwembaden en fruitbomen
Ik ook, met achterwielaandrijving!quote:Op zaterdag 5 januari 2019 22:12 schreef RensAjacied het volgende:
Maar ik wil dan wel een huisje op wielen
Dat is denk ik wel zo ja, maar alsnog zie ik mij daar zelf niet in wonenquote:Op zaterdag 5 januari 2019 22:11 schreef Flippiee het volgende:
[..]
gok dat het niet zo slecht is vergeleken met sommige andere woningen daar
Met zn vette pens achter de wokquote:Op zaterdag 5 januari 2019 22:13 schreef Zipportal het volgende:
Rob Geus wordt hier niet vrolijk van.
Wat een grafnummer is dat zegquote:Op zaterdag 5 januari 2019 22:12 schreef RensAjacied het volgende:
Maar ik wil dan wel een huisje op wielen
Omdat je die rioolbuis ook daadwerkelijk als riool kunt gebruikenquote:Op zaterdag 5 januari 2019 22:15 schreef FlippingCoin het volgende:
Maar waarom was die rioolbuis in hemelsnaam handig voor de drukte? Een flat lijkt mij een stuk handiger.
quote:Op zaterdag 5 januari 2019 22:16 schreef Houtenbeen het volgende:
[..]
Omdat je die rioolbuis ook daadwerkelijk als riool kunt gebruiken
quote:Op zaterdag 5 januari 2019 22:18 schreef PowerLoungen het volgende:
Doet me denken aan De Mol en zijn gehandicapten-doe-een-wens-show
quote:
twitter:HKDorpmuller twitterde op dinsdag 25-02-2014 om 03:17:54Ik krijg hele vervelende ziektes op m'n netvlies van die walgelijk @MarcvdLinden breedbeeldvarken reageer retweet
wat is dit?quote:Op zaterdag 5 januari 2019 22:21 schreef PowerLoungen het volgende:
[..]twitter:HKDorpmuller twitterde op dinsdag 25-02-2014 om 03:17:54Ik krijg hele vervelende ziektes op m'n netvlies van die walgelijk @MarcvdLinden breedbeeldvarken reageer retweet
Gas terug.quote:Op zaterdag 5 januari 2019 22:20 schreef Wereldgozer het volgende:
[..]
Is dit de schuld van de aardbeving?
Natuurlijk. Zo dom en onvoorbereid kan je echt niet zijn als je naar zo'n land gaat.quote:
Tot volgende weekquote:Op zaterdag 5 januari 2019 22:37 schreef Zipportal het volgende:
Om te vieren dat de eerste aflevering is afgelopen, ontvolg ik nu het topic. Tot nooit.
lokquotequote:Op zaterdag 5 januari 2019 22:37 schreef Zipportal het volgende:
Om te vieren dat de eerste aflevering is afgelopen, ontvolg ik nu het topic. Tot nooit.
Buiten de prijs van een flat is zo'n buis sneller te plaatsen dan een nieuwe flat te bouwen.quote:Op zaterdag 5 januari 2019 22:15 schreef FlippingCoin het volgende:
Maar waarom was die rioolbuis in hemelsnaam handig voor de drukte? Een flat lijkt mij een stuk handiger.
Was duidelijk versie 2.0 ook qua make-upquote:Op zaterdag 5 januari 2019 22:22 schreef tralalala het volgende:
Mariska heeft nu al meer gezegd dan het hele seizoen in Amerika.
Vanavond dus al.quote:Op zaterdag 5 januari 2019 22:35 schreef golfer het volgende:
Trouwens, binnenkort maar eens naar die Chinees in Amstelveen. Heeft wel lekkere dingen op z'n menukaart staan.
Jammer, zag er allemaal wel erg lekker uit.quote:Op maandag 7 januari 2019 00:54 schreef golfer het volgende:
Restaurant in Amstelveen is niet de moeite van het omrijden waard. Wat de Bauers daar kregen staat dus niet op de menukaart.
Nee, wel authentiek Chinees. Maar niet heel erg bijzonder. Als je waar dan ook naar een echt Chinees restaurant gaat (dus niet Chinees-Indisch) vindt je die gerechten ook.quote:Op zaterdag 12 januari 2019 22:04 schreef ddx het volgende:
Jammer, zag er allemaal wel erg lekker uit.
Gewoon standaard nederlandse chinees ?
Dat vond ik nog het leukste onderdeel vandaag. Al die katten in die winkeltjes.quote:
Vroeg ik me ook af.. nu al 3 afleveringen in Hongkong.. straks gaat die zeker nog naar Macau en Taiwan en dan is het overquote:Op zaterdag 19 januari 2019 21:43 schreef maan_man het volgende:
Is China = Hong Kong voor Frans of reist hij nog verder.
quote:Na een grondige voorbereiding in Nederland inclusief vaccinaties en bezoek aan de travel clinic voor alle tips en trics, starten Frans en Mariska hun reis in Hong Kong, een van de dichtstbevolkte gebieden ter wereld. Ze krijgen een kijkje in het leven van de gemiddelde inwoner van Hong Kong, maar maken ook kennis met de moderne ontwikkelingen en slimme oplossingen die hiervoor worden bedacht. In de badplaats Qingdao ontmoeten ze een aantal Nederlandse voetbaltrainers die China helpen met het verwezenlijken van hun droom om in 2030 wereldkampioen te worden.
Via Qingdao en het gokwalhalla Macau reizen ze door naar Beijing waar ze het échte China ontdekken. De eeuwenoude tradities met daar tegenover de enorme ontwikkeling die het land doormaakt op het gebied van technologie. Met gevaar voor eigen leven maken Frans en Mariska een fietstocht door het drukke, chaotische Beijing onder begeleiding van een Nederlandse tourguide. Frans en Mariska sluiten hun reis af op een speciale manier en wonen een traditionele Chinese bruiloft bij.
Voorbereid door de productiequote:Op zaterdag 26 januari 2019 21:48 schreef Van_Poppel het volgende:
Toch fascinerend hoe makkelijk Frans contacten met iedereen legt.
Siena.quote:Op zondag 27 januari 2019 01:07 schreef Jason22 het volgende:
Aan de intro-song te horen, heeft Frans weer een topnummer gemaakt! 'Chinaaa, oooooh Chinaaaaaa'
Dat vind ik ook jammer. Hong Kong is China, maar ook weer niet. Wat dat betreft zou het interessanter zijn als ze bijvoorbeeld in Chonqing of zo gedropt werden.quote:Op zaterdag 26 januari 2019 22:57 schreef zipcon het volgende:
Ik blijf toch wat op mijn honger zitten. Ze zitten idd lang vast in Hong Kong, itt zijn reeks in Amerika waar ze in sneltempo de hele oostkust doorkruisen.
De 5e aflevering is weeral Hong Kong met de zeer kleine apartementen. Het lijkt er op dat er enkel 8 afleveringen zijn, met die ene screenshot van de Chinese Muur gok ik dat ze direct springen naar Beijing en er met hoop en al 2 afleveringen spenderen.
De BBC serie met Ken Hom was interessanter over culinair China, maar ik neem aan dat de serie vooral over Bauer moet gaan met een andere background track...
Bijna niets. Er staan nog twee of drie oude wijkjes overeind. De rest is allemaal weg.quote:Op zondag 20 januari 2019 02:48 schreef JayHovah het volgende:
Ik zou toch graag willen zien hoe Peking eruit ziet na de Olympische Spelen en wat er is overgebleven van de armere buurten die ze platgegooid hebben om het tv-plaatje mooi te maken...
Zit die kok op de boot echt het allermooiste stuk vlees voor te bereiden, zit Fransie daar ongegeneerd bitterballen en huzarensalade te vreten bij het leven...quote:Op zaterdag 26 januari 2019 22:12 schreef tralalala het volgende:
Lekker bitterballen vreten in Hongkong.
Cultuurbarbarenquote:Op zaterdag 2 februari 2019 21:32 schreef tralalala het volgende:
Frans Bauer > Rembrandt
Wat is dit voor een onzin?
Waardeloos jaquote:Op zaterdag 2 februari 2019 21:32 schreef tralalala het volgende:
Frans Bauer > Rembrandt
Wat is dit voor een onzin?
zo inderdaad jaquote:Op zaterdag 16 februari 2019 21:58 schreef tralalala het volgende:
Wel handig dat het vuurwerk direct af gaat na het aansteken. Kerel had geen tijd om weg te rennen.
Ja, die Chinezen hebben een kort lontjequote:Op zaterdag 16 februari 2019 21:58 schreef tralalala het volgende:
Wel handig dat het vuurwerk direct af gaat na het aansteken. Kerel had geen tijd om weg te rennen.
Ge wit toch da ie nie de snelste is wa..quote:Op zaterdag 16 februari 2019 22:15 schreef zipcon het volgende:
Wel laat om Chinees te leren, hij is volgende week al op het vliegtuig naar Nederland.
Ja, die is werkelijk overal angstig voor.quote:Op zaterdag 16 februari 2019 22:50 schreef zipcon het volgende:
We naderen het einde, het glazen platform ligt dichtbij Beijing. ]k denk dat we niet veel Chinezen gaan zien maar Mariska die een hele aflevering siddert en beeft.
Klopt, denk een vijftiger die van zijn jaren 80 houd, net als ik ;-)quote:
Bron: Nu.nlquote:Frans Bauer en zijn vrouw Mariska gaan voor een nieuw reisprogramma van RTL naar Argentinië, vertellen ze vrijdag in RTL Boulevard.
De twee maakten twee keer eerder een reisprogramma voor AVROTROS, waarvoor ze achtereenvolgens door Amerika en China reisden.
In april van dit jaar werd bekend dat Bauer een overstap maakte van AVROTROS naar RTL. Destijds werd al bekendgemaakt dat de zanger een reisprogramma voor de zender zou gaan maken.
Bauer en zijn vrouw vertrekken binnenkort naar het Zuid-Amerikaanse land voor opnames. Het is nog niet bekend wanneer het programma, dat De Bauers in Argentinië zal gaan heten, uitgezonden zal worden.
quote:De tv-programma's van de altijd vrolijke zanger Frans Bauer blijven razend populair. Tegenwoordig maakt hij met zijn vrouw Mariska de wonderlijkste reizen, die op hilarische wijze worden gedocumenteerd op tv. Vanaf 2 januari 2020 schitteren ze in De Bauers in Argentinië.
Verwonderen
Frans en Mariska bezoeken het Zuid-Amerikaanse land van koningin Máxima, Diego Maradona en de tango. Acht afleveringen lang dompelen ze zich onder in de cultuur van Argentinië, waarbij ze van de ene verwondering in de andere vallen. Zoals altijd gaat dat weer gepaard met de nodige humor. Zelf zeggen Frans en Mariska over hun reis: "Het was een adembenemende reis met bijzonder mooie landschappen en geweldige steden en dorpjes.De mensen die we hebben mogen ontmoeten hebben een plek in ons hart gekregen."
|
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |