abonnement Unibet Coolblue Bitvavo
pi_184036430


Cryptocoins?
Bitcoin is het bekendste voorbeeld van cryptocurrency. Naast Bitcoins zijn er nog heel veel 'altcoins' kijk hier maar eens voor een overzicht; CryptoCurrency Market Capitalizations. Bitcoin is bedoeld als betaalmiddel, je kan geld (Bitcoin) naar iemand overmaken zonder tussenkomst van een bank. De transactie is anoniem en binnen enkele minuten geregeld. Dit gebeurt allemaal door middel van een blockchain.

Blockchain?
De blockchain kun je zien als een kasboek dat wordt gecontroleerd door iedereen die gebruik maakt hiervan. Je kan in dat kasboek elke transactie zien die ooit heeft plaatsgevonden. De blockchain wordt door heel veel pc's gecontroleerd en is niet achteraf wijzigbaar. Een systeem wat moeilijk te manipuleren is dus.
In elk block in de blockchain zitten transacties van coins. Kijk maar eens hier om zelf een kijkje te nemen in zo`n blockchain; Bitcoin Block Explorer - Blockchain

Wie houdt de blockchain bij?
De blockchain wordt bijgehouden door zogeheten 'miners'. Deze (groepen van) pc's stoppen transacties in een block en voegen die toe aan de blockchain. De miner die het block uiteindelijk maakt wordt beloond met Bitcoin.
Dit is natuurlijk kort door de bocht; bekijk dit filmpje maar eens voor een uitgebreidere uitleg;


Er zijn tegenwoordig twee verschillende technieken die worden gebruikt om de blockchain bij te houden, namelijk; Proof of Work (PoW) en (Leased) Proof of Stake (LPoS of PoS). Wil je meer weten hierover dan ga je dit maar Googlen. :P

Minen levert dus geld op?
Ja. Maar op kleine schaal is het minen van Bitcoin eigenlijk niet meer rendabel door de kosten van aanschaf van hardware, stroomkosten etc. Dit omdat het minen van Bitcoin ook steeds moeilijker wordt en er veel concurrentie is. Wellicht als Bitcoin in de toekomst nog veel meer waard word dat het weer rendabel wordt. Het minen van sommige altcoins op kleine schaal kan wel rendabel zijn, helemaal met wellicht een prijsstijging in het verschiet.

En wat zijn de verschillen tussen Bitcoin en verschillende altcoins?
De verschillen tussen al die coins zijn soms minimaal en soms gigantisch groot. Op de verschillende websites van de coin is informatie te vinden over de technische werking of de visie van het team erachter.


groeten

Oké. Hoe kom ik aan cryptocurrency?
Cryptocurrency kun je kopen via bedrijven of via een exchange. De laatstgenoemde is eigenlijk een soort AEX maar dan alleen voor cryptocurrency. Kopen via een exchange is meestal goedkoper dan het kopen van een bedrijf. Dit omdat je nu geen tussenpersoon hebt maar rechtstreeks van een andere gebruiker koopt.

En hoe sla ik mijn digitale geld nu veilig op?
In een wallet. En dat kan op verschillende manieren en plekken, elk met zijn eigen voor en nadelen.
Je kan het in je wallet op een exchange bewaren maar de geschiedenis heeft geleerd dat dit niet altijd een goed idee is. Je kan bij je wallet door middel van een private key, alleen hiermee kun je transacties doen. Omdat de exchange jouw private key beheerd kan de eigenaar van die exchange er in theorie dus met al het geld vandoor gaan. Google maar eens op 'mt. Gox' voor een voorbeeld.

Wil je dagelijks handelen met crypto dan is het handiger om je coins op een exchange te laten. Koop je ze voor de lange termijn dan kun je het beter opslaan in een ander soort wallet.

Wallet? Offline wallet? Hardware wallet? Paper wallet? Wat?
Een wallet komt in verschillende vormen. Je kan een walletprogramma voor desbetreffende coin installeren op je pc / laptop / telefoon / tablet en daar je coin in opslaan. Maakt wel een backup van je private key zodat als deze crasht je je coins nog wel van recoveren.

Daarnaast zijn er ook hardware wallets tekoop zoals de Trezor of de Nano Ledger.

Een paper wallet is heel simpel. Je maakt online een bitcoinadres aan en stuurt naar dat adres je coins. Je print je private key uit. Deze sla je op een aantal plekken veilig op en je coins staan nu op dat adres in de blockchain opgeslagen. Met die key kun je op een later tijdstip een wallet installeren en bij je coins.

Meer info: https://www.coindesk.com/information/paper-wallet-tutorial/

Probeer 3rd party wallets te vermijden. Dit zijn Wallets die zijn gemaakt door een partij die niet in eerste instantie bij het team zit dat desbetreffende coin heeft ontwikkeld. Het verleden heeft uitgewezen dat hier nog wel eens misbruikt van is gemaakt.

Wat een hoop info. Waarom moet ik instappen?
Omdat je bank 0.1% rente per jaar geeft en omdat de blockchain de toekomst heeft. Het is niet voor niks dat er steeds meer geld in cryptocurrency omgaat. To the moon motherfuckers!

En wat zorgt er nou voor dat een coin waarde krijgt?
De markt bepaalt de waarde van een coin. Hoe meer mensen er heil in zien, hoe meer het waard wordt.

Maar nu even serieus, ik snap er nog steeds niks van!
Bekijk hier stap voor stap handleidingen:
BTC / [N00B] Crypto beginnerstopic #1 Voor al je kleine en grote vragen

Hoe claim ik een geforkte munt?
Door je private key in een wallet te importeren die de nieuwe munt support (wel eerst je Bitcoins verplaasen naar een ander adres!). Gedetailleerde uitleg voor Bitcoin Cash en Bitcoin Gold: BTC / [N00B] Crypto beginnerstopic #2 Voor al je kleine en grote vragen

Afkortingen en jargon
FOMO - Fear of missing out - Paniekreactie omdat een coin opeens erg veel in waarde stijgt. Paniekaankoop.
FUD - Fear, uncertainty, doubt. Op het moment dat er angst en onzekerheid in de markt zit dan gaan vaak veel mensen hun geld omzetten naar fiat. Dit zorgt voor een dalende trend of crash in de markt.
ICO - Initial Coin Offering. Een nieuwe munt wordt geïntroduceerd. Hier is geld voor nodig. Vroege investeerders kunnen in een ICO investeren in de hoop dat de munt daarna een veelvoud waard wordt.
Fee - Om een transactie te doen moet er fee worden betaald. Dit is een bedrag dat ervoor zorgt dat jouw transactie in behandeling wordt genomen. Sommige exchanges rekenen ook fee om uit te laten betalen.
Hodlen - Je cryptomunten altijd houden (holden).
Holden - Holden is ook traden, alleen zit er meer tijd tussen.

Shorten? Long gaan? Margin trading? Leverage?
Geen zin om nu deze termen nu uit te leggen. Google er maar op :').

Exchanges;
Kraken | Buy, Sell and Margin Trade Bitcoin (BTC) and Ethereum (ETH) - Buy, Sell, Trade Bitcoin
Bittrex.com - Bittrex, The Next Generation Digital Currency Exchange
Binance - Chinese exchange, werkt goed voor handelen tussen crpytomunten

Bedrijven waar je crypto kan kopen buiten een exchange om?
Bitcoins Kopen en Verkopen met iDEAL, Bancontact of SEPA | LiteBit
Bitonic
Bitcoins kopen - iDEAL, Banktransfer of Creditcard | BTC Direct

Bitcoin block explorers
Blockchain.info
BlockExplorer.com
CryptoGraffiti.info

Crypto koersen

Preev simple bitcoin price
Coinmarketcap.com - CryptoCurrency Market Capitalizations
Cryptodashboard.io - Lichtgewicht versie van Coinmarketcap met auto refresh
cryptowat.ch - Live koersen van de belangrijkste exchanges

Gedetailleerde crypto statistieken
fork.lol
coin.dance
Statoshi.info
Cryptocurrency Mining Profitability
BitcoinWisdom.com

Crypto nieuws
Bitcoin nieuws
Bitcoin Magazine
Coindesk
CoinTelegraph
/r/CryptoCurrency
/r/Bitcoin (Bitcoin.org / Bitcoin aanhangers)
/r/btc (Bitcoin.com / Bitcoin Cash aanhangers)

Bitcoin en belastingaangifte

Bitcoins als vermogen: box 3
Het bezit van bitcoins en andere cryptovaluta wordt gezien als vermogen. Vermogen moet worden opgegeven in box 3.

De waarde die u opgeeft is de waarde (in euro’s) van uw cryptovaluta op 1 januari van het fiscale jaar. Bij uw belastingaangifte over het jaar 2016, geeft u dus aan hoeveel uw ‘coins’ op 1 januari waard waren. Wij adviseren u om altijd al uw currencies op te geven, ook als het om kleine bedragen gaat. Immers kan uw cryptovaluta in een jaar sterk in waarde stijgen, als u het niet eerder heeft opgegeven dan kampt u in de toekomst wellicht met een voor de belastingdienst onverklaarbaar vermogen.

Voor meer informatie kunt u kijken op de website van de Belastingdienst.

Starten met het kopen van Bitcoin of Altcoins
- Open een account op bijv Binance.(Zie hierboven)
- Bij de tab 'Deposits/withdrawals' kies je 'Deposit' bij Ether. Kopieer het wallet-adres.
- Koop Ether (bijvoorbeeld bij BTC-direct of Bitonic). Verzend het naar het adres van Binance. Betaal met iDeal.
- Na de verwerkingstijd (meestal 20-30 min) staat je saldo in Ether op Binance. Via de Exchanges kan je Ether kopen/verkopen voor andere Crypto.
(Elke transactie -dus koop/verkoop van crypto op Binance- kost je 0,1% van de transactiesom aan fee. Lagere fee (0,05%) is mogelijk als je BNB-crypto gekocht hebt. In dat geval gaan deze fees direct van je BNB-saldo af.)

DISCLAIMER:
Cryptocurrency is een erg jonge en volatiele markt. Nog meer dan voor elke andere markt geldt hier dat je je goed moet inlezen en investeer enkel geld dat je kan missen. Don't invest recklessly.



Be fearful when Tether crashes.
Vakman pur sang
pi_184036446
In je haast de TT niet aangepast :P
pi_184036941
Eindejaarsrun is begonnen.
  vrijdag 28 december 2018 @ 18:51:21 #4
87936 Rossdale
#MaximumAttack
pi_184037195
Please sir. When moon? When Mustang?
pi_184040510
quote:
1s.gif Op vrijdag 28 december 2018 13:42 schreef SOG het volgende:

[..]

Ja samenwerken. Dat er nog steeds waarde gehecht wordt aan dat samenwerken waar je helemaal dood mee wordt gegooid. Samenwerken met die samenwerken met y. Mcdonalds, bmw. Stelt allemaal geen drol voor.
Samenwerken is zo 2018.
  vrijdag 28 december 2018 @ 21:54:38 #6
73683 leolinedance
Voor Rood-Wit gezongen
pi_184043564
Bankiersbonussen zijn gestort zeker
pi_184043694
quote:
0s.gif Op vrijdag 28 december 2018 21:54 schreef leolinedance het volgende:
Bankiersbonussen zijn gestort zeker
Nee, buy en sell knop verwisseld :@
  vrijdag 28 december 2018 @ 22:07:35 #8
73683 leolinedance
Voor Rood-Wit gezongen
pi_184044046
quote:
0s.gif Op vrijdag 28 december 2018 21:58 schreef MaGNeT het volgende:

[..]

Nee, buy en sell knop verwisseld :@
:') _O-
pi_184044226
quote:
0s.gif Op vrijdag 28 december 2018 21:54 schreef leolinedance het volgende:
Bankiersbonussen zijn gestort zeker
Chinees pinksteren vandaag samen met de Latijns-Amerikaanse 1-april-variant zorgt voor een boost.
  vrijdag 28 december 2018 @ 22:57:33 #10
157922 fathank
Wie baas is bakt koekjes.
pi_184045785
quote:
0s.gif Op vrijdag 28 december 2018 22:12 schreef illusions het volgende:

[..]

Chinees pinksteren vandaag samen met de Latijns-Amerikaanse 1-april-variant zorgt voor een boost.
En het is interstellaire mihoen-dag vandaag.

Maar wat een dag hier is, is 7 jaar ergens anders. Dus tel maar uit.
Behulpzaam als een waterkraan.
Op woensdag 29 april 2015 16:30 schreef seto het volgende:
als je niet #teamhenk bent ben je gewoon een *weggeFopt*homo
pi_184048626
Het moonseizoen is weer geopend.
Moongodencoins _O_
pi_184052243
quote:
1s.gif Op vrijdag 28 december 2018 22:57 schreef fathank het volgende:

[..]

En het is interstellaire mihoen-dag vandaag.

Maar wat een dag hier is, is 7 jaar ergens anders. Dus tel maar uit.
Klinkt als ... hmm ... daar zou iemand een film van moeten maken eigenlijk.
pi_184052428
pi_184052510
quote:
de klasfoto van Sasha, wat wil je daar mee zeggen?
pi_184052521
quote:
0s.gif Op zaterdag 29 december 2018 08:01 schreef NeeOfTochJA het volgende:

[..]

de klasfoto van Sasha, wat wil je daar mee zeggen?
niet door hebben dat de Waves trein op het punt staat om te vertrekken :')_!
pi_184052526
Lekker divers team trouwens!
pi_184052544
quote:
0s.gif Op zaterdag 29 december 2018 08:04 schreef kthxbye het volgende:

[..]

niet door hebben dat de Waves trein op het punt staat om te vertrekken :')_!
denk dat Sasha het te druk met school heeft, die heeft echt geen tijd om nog veel met waves bezig te zijn.
pi_184052609
Dit ben ik na de bear market van 2018:
pi_184053116
quote:
0s.gif Op zaterdag 29 december 2018 08:19 schreef NeeOfTochJA het volgende:
Dit ben ik na de bear market van 2018:
En dan te bedenken dat je de bearmarkt van 2019 nog door moet :')
  zaterdag 29 december 2018 @ 09:48:39 #22
157922 fathank
Wie baas is bakt koekjes.
pi_184053592
quote:
10s.gif Op zaterdag 29 december 2018 08:05 schreef kthxbye het volgende:
Lekker divers team trouwens!
Diversiteit :')
Behulpzaam als een waterkraan.
Op woensdag 29 april 2015 16:30 schreef seto het volgende:
als je niet #teamhenk bent ben je gewoon een *weggeFopt*homo
  zaterdag 29 december 2018 @ 10:22:16 #23
131603 Afwazig
Serious business
pi_184054362
quote:
1s.gif Op zaterdag 29 december 2018 09:16 schreef TwztId het volgende:

[..]

En dan te bedenken dat je de bearmarkt van 2019 nog door moet :')
Jongen, 2019 wordt episch, mass adoption incoming! *O*
"It's hard to argue against cynics - they always sound smarter than optimists because they have so much evidence on their side."
  Moderator / Redactie Sport zaterdag 29 december 2018 @ 10:34:17 #25
359864 crew  Nattekat
De roze zeekat
pi_184054398
Nog geen lokquotes gehad :(
100.000 katjes
Fuck the EBU!
pi_184054453
quote:
0s.gif Op zaterdag 29 december 2018 10:32 schreef Grrrrrrrr het volgende:

[..]

Jongen, 2019 wordt episch, mass adoption incoming! *O*
Ik geloof er wel in, eind van het jaar een Tesla.
pi_184054509
quote:
0s.gif Op zaterdag 29 december 2018 10:37 schreef MaGNeT het volgende:

[..]

Ik geloof er wel in, eind van het jaar een Tesla.
Die kan jij sowieso wel kopen als je per se wil. :P
"It's hard to argue against cynics - they always sound smarter than optimists because they have so much evidence on their side."
pi_184054603
quote:
1s.gif Op zaterdag 29 december 2018 09:48 schreef fathank het volgende:

[..]

Diversiteit :')
niet 3 negers en 2 chinezen in je woonkamer hebben zitten :')
  Moderator / Redactie Sport zaterdag 29 december 2018 @ 10:45:47 #29
359864 crew  Nattekat
De roze zeekat
pi_184054618
Lambo.

Mijn hele portfolio van ooit 5000¤ straks ff verdubbelen.
100.000 katjes
Fuck the EBU!
pi_184054731
quote:
0s.gif Op zaterdag 29 december 2018 10:45 schreef Nattekat het volgende:
Lambo.

Mijn hele portfolio van ooit 5000¤ straks ff verdubbelen.
Je moet die ene Ether nog weggeven toch? :P
pi_184054928
VeChain Mainnet is lit

[ Bericht 0% gewijzigd door #ANONIEM op 29-12-2018 11:07:54 ]
pi_184055111
quote:
6s.gif Op zaterdag 29 december 2018 11:07 schreef Dimachaerus het volgende:
VeChain Mainnet is lit
"lit" :') :') :') :') :') :') :') :')
pi_184055530
quote:
0s.gif Op zaterdag 29 december 2018 11:20 schreef illusions het volgende:

[..]

"lit" :') :') :') :') :') :') :') :')
Hmz...
pi_184055681
quote:
6s.gif Op zaterdag 29 december 2018 11:07 schreef Dimachaerus het volgende:
VeChain Mainnet is lit
En wanneer gaan we dat in de koers zien?
"It's hard to argue against cynics - they always sound smarter than optimists because they have so much evidence on their side."
pi_184055702
quote:
1s.gif Op zaterdag 29 december 2018 11:49 schreef Grrrrrrrr het volgende:

[..]

En wanneer gaan we dat in de koers zien?
Niet vechain kennende.
Maar lekker vthor sparen :)
pi_184056166
quote:
1s.gif Op zaterdag 29 december 2018 11:49 schreef Grrrrrrrr het volgende:

[..]

En wanneer gaan we dat in de koers zien?
de koers daalt toch al een jaar. die zal ook niet meer gaan stijgen.
  zaterdag 29 december 2018 @ 12:10:55 #37
62913 Blik
The one and Only!
pi_184056206
quote:
0s.gif Op zaterdag 29 december 2018 12:09 schreef NeeOfTochJA het volgende:

[..]

de koers daalt toch al een jaar. die zal ook niet meer gaan stijgen.
Klopt, lekker ver weg van blijven en geen aandacht aan besteden
pi_184056559
quote:
1s.gif Op zaterdag 29 december 2018 12:10 schreef Blik het volgende:

[..]

Klopt, lekker ver weg van blijven en geen aandacht aan besteden
Je kan wel cynisch gaan lopen doen maar van alle gouden bergen is natuurlijk echt helemaal geen fuck terecht gekomen.
"It's hard to argue against cynics - they always sound smarter than optimists because they have so much evidence on their side."
  zaterdag 29 december 2018 @ 12:43:12 #39
62913 Blik
The one and Only!
pi_184056934
quote:
1s.gif Op zaterdag 29 december 2018 12:27 schreef Grrrrrrrr het volgende:

[..]

Je kan wel cynisch gaan lopen doen maar van alle gouden bergen is natuurlijk echt helemaal geen fuck terecht gekomen.
Noem mij 1 munt die in 2017 bestond en in 2018 in waarde is gestegen?
pi_184057134
quote:
1s.gif Op zaterdag 29 december 2018 12:27 schreef Grrrrrrrr het volgende:

[..]

Je kan wel cynisch gaan lopen doen maar van alle gouden bergen is natuurlijk echt helemaal geen fuck terecht gekomen.
not sure if srs
pi_184057170
quote:
1s.gif Op zaterdag 29 december 2018 12:43 schreef Blik het volgende:

[..]

Noem mij 1 munt die in 2017 bestond en in 2018 in waarde is gestegen?
Binancecoin.

Maar je mist het punt: de gouden bergen zijn stronthopen gebleken tot nu toe.
"It's hard to argue against cynics - they always sound smarter than optimists because they have so much evidence on their side."
pi_184057173
quote:
1s.gif Op zaterdag 29 december 2018 12:43 schreef Blik het volgende:

[..]

Noem mij 1 munt die in 2017 bestond en in 2018 in waarde is gestegen?
De dollar heeft een mooie 5% winst gemaakt dit jaar ^O^
pi_184057189
quote:
1s.gif Op zaterdag 29 december 2018 12:53 schreef Grrrrrrrr het volgende:

[..]

Binancecoin.

Maar je mist het punt: de gouden bergen zijn stronthopen gebleken tot nu toe.
Bron?

[ Bericht 0% gewijzigd door #ANONIEM op 29-12-2018 12:54:35 ]
pi_184057226
quote:
0s.gif Op zaterdag 29 december 2018 12:53 schreef Piva het volgende:

[..]

De dollar heeft een mooie 5% winst gemaakt dit jaar ^O^
1 dollah is nu 105 dollahcent waard _O_
"It's hard to argue against cynics - they always sound smarter than optimists because they have so much evidence on their side."
  Moderator / Redactie Sport zaterdag 29 december 2018 @ 13:02:08 #45
359864 crew  Nattekat
De roze zeekat
pi_184057368
quote:
0s.gif Op zaterdag 29 december 2018 10:53 schreef KapBak het volgende:

[..]

Je moet die ene Ether nog weggeven toch? :P
Ssssst
100.000 katjes
Fuck the EBU!
pi_184057385
quote:
0s.gif Op zaterdag 29 december 2018 13:02 schreef Nattekat het volgende:

[..]

Ssssst
Nattekat, Nattekat, wilde dat hij die belofte nooit gemaakt had! :+
"It's hard to argue against cynics - they always sound smarter than optimists because they have so much evidence on their side."
  Moderator / Redactie Sport zaterdag 29 december 2018 @ 13:03:59 #47
359864 crew  Nattekat
De roze zeekat
pi_184057400
quote:
1s.gif Op zaterdag 29 december 2018 13:03 schreef Grrrrrrrr het volgende:

[..]

Nattekat, Nattekat, wilde dat hij die belofte nooit gemaakt had! :+
Zelfs random personen die ik niet eens ken weten het nu :'(
100.000 katjes
Fuck the EBU!
pi_184057457
quote:
0s.gif Op zaterdag 29 december 2018 13:03 schreef Nattekat het volgende:

[..]

Zelfs random personen die ik niet eens ken weten het nu :'(
Geef die ether nou maar gewoon, dan vallen we je niet meer lastig.
"It's hard to argue against cynics - they always sound smarter than optimists because they have so much evidence on their side."
  Moderator / Redactie Sport zaterdag 29 december 2018 @ 13:08:36 #49
359864 crew  Nattekat
De roze zeekat
pi_184057500
quote:
1s.gif Op zaterdag 29 december 2018 13:07 schreef Grrrrrrrr het volgende:

[..]

Geef die ether nou maar gewoon, dan vallen we je niet meer lastig.
Deed je toch al niet.
100.000 katjes
Fuck the EBU!
pi_184057654
quote:
1s.gif Op zaterdag 29 december 2018 12:27 schreef Grrrrrrrr het volgende:

[..]

Je kan wel cynisch gaan lopen doen maar van alle gouden bergen is natuurlijk echt helemaal geen fuck terecht gekomen.
Vind deze opmerking iets te kort door de bocht. Vele projecten zijn dit jaar in waarde gedaald.

Toch zijn er mooie technologische vooruitgangen geboekt.

De gouden bergen werden vooornamelijk gewenst door de eigen community. Ik sta iets meer met beide benen op de grond. Komt vanzelf allemaal wel. Adoptie voor wat dan ook, kost gewoon tijd. Zowel voor waves, vet of iets anders.
  Moderator / Redactie Sport zaterdag 29 december 2018 @ 13:15:14 #51
359864 crew  Nattekat
De roze zeekat
pi_184057688
2017 was een herhaling van 2013 8-)

2021 is moonjaar.
100.000 katjes
Fuck the EBU!
  Moderator / Redactie Sport zaterdag 29 december 2018 @ 13:15:40 #52
359864 crew  Nattekat
De roze zeekat
pi_184057698
Verkopen voor kerst, heel belangrijk.
100.000 katjes
Fuck the EBU!
pi_184057720
quote:
0s.gif Op zaterdag 29 december 2018 13:15 schreef Nattekat het volgende:
2017 was een herhaling van 2013 8-)

2021 is moonjaar.
december 2020 effe goed inslaan.
"It's hard to argue against cynics - they always sound smarter than optimists because they have so much evidence on their side."
  Moderator / Redactie Sport zaterdag 29 december 2018 @ 13:18:33 #54
359864 crew  Nattekat
De roze zeekat
pi_184057785
quote:
1s.gif Op zaterdag 29 december 2018 13:16 schreef Grrrrrrrr het volgende:

[..]

december 2020 effe goed inslaan.
Duurt lang.

Gewoon nu al. Alleen vergeet ik het iedere keer of heb ik er geen zin in _O-
Mijn wallet staat op een laptop die geen oplader meer heeft en op een VPS waar ik niet in kan van huis :'(
100.000 katjes
Fuck the EBU!
  zaterdag 29 december 2018 @ 13:39:08 #55
73683 leolinedance
Voor Rood-Wit gezongen
pi_184058393
quote:
0s.gif Op zaterdag 29 december 2018 13:18 schreef Nattekat het volgende:

[..]

Duurt lang.

Gewoon nu al. Alleen vergeet ik het iedere keer of heb ik er geen zin in _O-
Mijn wallet staat op een laptop die geen oplader meer heeft en op een VPS waar ik niet in kan van huis :'(
Haha wat is dat voor jaren 80 coin waar je alleen maar op zo'n manier bij kunt :') wij allemaal internetbankieren op mobiel, pinnen, contactloos betalen etc maar voor deze godencoin heb je je computer nodig :')
  zaterdag 29 december 2018 @ 13:40:01 #56
62913 Blik
The one and Only!
pi_184058422
quote:
1s.gif Op zaterdag 29 december 2018 12:53 schreef Grrrrrrrr het volgende:

[..]

Binancecoin.

Maar je mist het punt: de gouden bergen zijn stronthopen gebleken tot nu toe.
Ik mis het punt niet, ik ben het gewoon fundamenteel oneens met je op dit punt. Ik hoef ook geen snelle koerswinsten, ik heb liever solide progressie. En Vechain heeft genoeg laten zien dit jaar om aangetoond te hebben dat het een topper in wording is.

Het enige wat een stronthoop is, is de koers. Maar dat is grotendeels te danken aan de bearmarkt waar we in zitten en niet omdat Vechain niet levert
pi_184059010
De lijnen tussen verwachting en realiteit waren begin dit jaar zo ver uiteen gelopen dat iedereen er compleet ingetuind is.

Altcoins doen nagenoeg niks zonder een verse lading dom geld.
pi_184059941
quote:
1s.gif Op zaterdag 29 december 2018 13:40 schreef Blik het volgende:

[..]

Ik mis het punt niet, ik ben het gewoon fundamenteel oneens met je op dit punt. Ik hoef ook geen snelle koerswinsten, ik heb liever solide progressie. En Vechain heeft genoeg laten zien dit jaar om aangetoond te hebben dat het een topper in wording is.

Het enige wat een stronthoop is, is de koers. Maar dat is grotendeels te danken aan de bearmarkt waar we in zitten en niet omdat Vechain niet levert
Neenee 12 usdollah end of year werd er beloofd.
Vakman pur sang
  zaterdag 29 december 2018 @ 14:40:20 #59
131603 Afwazig
Serious business
pi_184060123
quote:
1s.gif Op zaterdag 29 december 2018 14:33 schreef Lospedrosa het volgende:

[..]

Neenee 12 usdollah end of year werd er beloofd.
MAX
pi_184060336
quote:
0s.gif Op zaterdag 29 december 2018 14:40 schreef Afwazig het volgende:

[..]

MAX
Neenee minimaal!
Vakman pur sang
pi_184060945
quote:
1s.gif Op zaterdag 29 december 2018 13:13 schreef ArnoldG0342 het volgende:
Ik sta iets meer met beide benen op de grond.
Nu wel ja inmiddels.

quote:
0s.gif Op donderdag 18 januari 2018 11:51 schreef ArnoldG0342 het volgende:
Ik denk EOY $25, dan kan alles wat meer is me meevallen
pi_184061269
quote:
1s.gif Op zaterdag 29 december 2018 13:40 schreef Blik het volgende:


Het enige wat een stronthoop is, is de koers. Maar dat is grotendeels te danken aan de bearmarkt waar we in zitten en niet omdat Vechain niet levert
En laten we het nou toch echt voor de koers doen. Tenzij je #initforthetech bent :')
"It's hard to argue against cynics - they always sound smarter than optimists because they have so much evidence on their side."
pi_184061309
quote:
0s.gif Op zaterdag 29 december 2018 14:40 schreef Afwazig het volgende:

[..]

MAX
Dit was trollen en banwaardig volgens Venbois 11 maanden terug. :')
"It's hard to argue against cynics - they always sound smarter than optimists because they have so much evidence on their side."
pi_184061464
quote:
0s.gif Op zaterdag 29 december 2018 10:34 schreef Nattekat het volgende:
Nog geen lokquotes gehad :(
Hoe gaat het met je ethjes?
  zaterdag 29 december 2018 @ 15:56:11 #65
131603 Afwazig
Serious business
pi_184062254
quote:
1s.gif Op zaterdag 29 december 2018 15:19 schreef Grrrrrrrr het volgende:

[..]

Dit was trollen en banwaardig volgens Venbois 11 maanden terug. :')
Ja die sekte doet me een beetje denken aan de XRP army. :')
pi_184062441
Mooi om te zien hoe de despair weer terugkomt na de kortstondige euforie dat waves qua marketcap voorbij was gegaan aan vechain.
  zaterdag 29 december 2018 @ 16:22:22 #67
157922 fathank
Wie baas is bakt koekjes.
pi_184062700
Waves gaat eth van de troon stoten
Behulpzaam als een waterkraan.
Op woensdag 29 april 2015 16:30 schreef seto het volgende:
als je niet #teamhenk bent ben je gewoon een *weggeFopt*homo
pi_184062829
quote:
14s.gif Op zaterdag 29 december 2018 16:22 schreef fathank het volgende:
Waves gaat eth van de troon stoten
Met hun aanstaande database? De komst van Vostok betekent dus dat er werkelijk geen hond geïnteresseerd is in het gebruik van het waves platform.

Delusioned bagholders be like: "DiT iS GoEd VoOr HeT WaVeS EcOsYsTeEm.'' :D
pi_184063054
Die zil :)
  zaterdag 29 december 2018 @ 16:40:03 #70
62913 Blik
The one and Only!
pi_184063059
quote:
1s.gif Op zaterdag 29 december 2018 14:33 schreef Lospedrosa het volgende:

[..]

Neenee 12 usdollah end of year werd er beloofd.
Door een paar fanboys ja, niet door vechain zelf...
  zaterdag 29 december 2018 @ 16:40:46 #71
62913 Blik
The one and Only!
pi_184063085
quote:
1s.gif Op zaterdag 29 december 2018 15:18 schreef Grrrrrrrr het volgende:

[..]

En laten we het nou toch echt voor de koers doen. Tenzij je #initforthetech bent :')
Uiteraard doe ik het ook voor de winsten, maar dat hoeft van mij niet perse dit jaar te gebeuren
  zaterdag 29 december 2018 @ 16:57:47 #72
131603 Afwazig
Serious business
pi_184063497
quote:
14s.gif Op zaterdag 29 december 2018 16:22 schreef fathank het volgende:
Waves gaat eth van de troon stoten
Eth zorgt daar zelf wel voor.
  zaterdag 29 december 2018 @ 16:59:38 #73
157922 fathank
Wie baas is bakt koekjes.
pi_184063531
quote:
1s.gif Op zaterdag 29 december 2018 16:57 schreef Afwazig het volgende:

[..]

Eth zorgt daar zelf wel voor.
Jij snapt em
Behulpzaam als een waterkraan.
Op woensdag 29 april 2015 16:30 schreef seto het volgende:
als je niet #teamhenk bent ben je gewoon een *weggeFopt*homo
  zaterdag 29 december 2018 @ 17:00:22 #74
157922 fathank
Wie baas is bakt koekjes.
pi_184063552
WIJ ZIJN NIET BANG WANT UNIVERSA KOMT ERAAN!!!!!¡
Behulpzaam als een waterkraan.
Op woensdag 29 april 2015 16:30 schreef seto het volgende:
als je niet #teamhenk bent ben je gewoon een *weggeFopt*homo
pi_184063579
Zojuist bitcoin gebruikt om ergens voor te betalen. Confirmation schiet alleen niet op.
pi_184063729
quote:
1s.gif Op zaterdag 29 december 2018 16:40 schreef Blik het volgende:

[..]

Uiteraard doe ik het ook voor de winsten, maar dat hoeft van mij niet perse dit jaar te gebeuren
Nee, maar dan kan je dus beter iets anders met je geld doen dan het in crypto steken denk ik altijd. Tenzij je echt verwacht dat het ergens in het komende half jaar gaat knallen.

Maar waarom verwacht jij dat de koers van VET/VTHO nog wel een keer door de roof gaat? Wie gaan al die VTHO gebruiken en kopen? En hoe duur mag dat spul worden voordat bedrijven denken "Ja hallo, we zijn er ingestapt om goedkoper uit te zijn, niet duurder....".
"It's hard to argue against cynics - they always sound smarter than optimists because they have so much evidence on their side."
pi_184063808
quote:
0s.gif Op zaterdag 29 december 2018 17:09 schreef Grrrrrrrr het volgende:

[..]

Nee, maar dan kan je dus beter iets anders met je geld doen dan het in crypto steken denk ik altijd. Tenzij je echt verwacht dat het ergens in het komende half jaar gaat knallen.

Maar waarom verwacht jij dat de koers van VET/VTHO nog wel een keer door de roof gaat? Wie gaan al die VTHO gebruiken en kopen? En hoe duur mag dat spul worden voordat bedrijven denken "Ja hallo, we zijn er ingestapt om goedkoper uit te zijn, niet duurder....".
Lees de voorgaande topics maar terug.
  zaterdag 29 december 2018 @ 17:14:11 #78
157922 fathank
Wie baas is bakt koekjes.
pi_184063826
quote:
0s.gif Op zaterdag 29 december 2018 17:09 schreef Grrrrrrrr het volgende:

[..]

Nee, maar dan kan je dus beter iets anders met je geld doen dan het in crypto steken denk ik altijd. Tenzij je echt verwacht dat het ergens in het komende half jaar gaat knallen.

Maar waarom verwacht jij dat de koers van VET/VTHO nog wel een keer door de roof gaat? Wie gaan al die VTHO gebruiken en kopen? En hoe duur mag dat spul worden voordat bedrijven denken "Ja hallo, we zijn er ingestapt om goedkoper uit te zijn, niet duurder....".
Als je nou eens de basisbeginselen gaat opzoeken dan snap je dat dat een van de speerpunten is. Services voor bedrijven worden niet duurder. Staat uitgebreid beschreven in bijvoorbeeld de White paper.
Behulpzaam als een waterkraan.
Op woensdag 29 april 2015 16:30 schreef seto het volgende:
als je niet #teamhenk bent ben je gewoon een *weggeFopt*homo
pi_184063867
Pijnlijk om te zien dit. Lekker trashtalken en Zogenaamd 'slimme kritische' vragen stellen waaruit blijkt dat je er geen moer van snapt _O-. Houd dan gewoon je bek ja.

[ Bericht 4% gewijzigd door #ANONIEM op 29-12-2018 17:15:59 ]
pi_184063876
quote:
1s.gif Op zaterdag 29 december 2018 17:14 schreef fathank het volgende:

[..]

Als je nou eens de basisbeginselen gaat opzoeken dan snap je dat dat een van de speerpunten is. Services voor bedrijven worden niet duurder. Staat uitgebreid beschreven in bijvoorbeeld de White paper.
Nou, leg het eens uit in een paar zinnen voor iemand die te dom is om de White paper te snappen.
"It's hard to argue against cynics - they always sound smarter than optimists because they have so much evidence on their side."
  zaterdag 29 december 2018 @ 17:16:11 #81
62913 Blik
The one and Only!
pi_184063887
quote:
0s.gif Op zaterdag 29 december 2018 17:09 schreef Grrrrrrrr het volgende:

[..]

Nee, maar dan kan je dus beter iets anders met je geld doen dan het in crypto steken denk ik altijd. Tenzij je echt verwacht dat het ergens in het komende half jaar gaat knallen.

Maar waarom verwacht jij dat de koers van VET/VTHO nog wel een keer door de roof gaat? Wie gaan al die VTHO gebruiken en kopen? En hoe duur mag dat spul worden voordat bedrijven denken "Ja hallo, we zijn er ingestapt om goedkoper uit te zijn, niet duurder....".
Mijn spaarrekening was een betere keuze geweest, maar dat is achteraf mooi lullen.

Maar ik verwacht dat adoptie steeds verder gaat toenemen in 2019. Vandaag nog een nieuwe all time high van rond de 2 miljoen VTHO burned. Dus ik zie niet waarom dat niet kan doorstijgen de komende maanden. Daarmee zal ook de prijs gaan toenemen en uiteindelijk moet er een balans gaan ontstaan tussen, prijs, vraag en aanbod. Wat dat gaat worden, geen idee
pi_184063961
Inb4: "We ZiJN hIeR MoE vAn Al DaT VeChAiN GeShil''

[ Bericht 2% gewijzigd door #ANONIEM op 29-12-2018 17:19:11 ]
pi_184064009
quote:
1s.gif Op zaterdag 29 december 2018 17:16 schreef Blik het volgende:

[..]

Mijn spaarrekening was een betere keuze geweest, maar dat is achteraf mooi lullen.

Maar ik verwacht dat adoptie steeds verder gaat toenemen in 2019. Vandaag nog een nieuwe all time high van rond de 2 miljoen VTHO burned. Dus ik zie niet waarom dat niet kan doorstijgen de komende maanden. Daarmee zal ook de prijs gaan toenemen en uiteindelijk moet er een balans gaan ontstaan tussen, prijs, vraag en aanbod. Wat dat gaat worden, geen idee
Nee ok, maar je zal toch wel iets in gedachten hebben wat je realistisch lijkt? Anders ben je eigenlijk gewoon een wilde gok aan het doen. Wat ook prima is als je je dat realiseert en er ok mee bent natuurlijk. Die paar honderd eu die ik in crypto heb zitten zijn ook gewoon puur een gok.

Die niet al te best uitpakt tot nu toe :')
"It's hard to argue against cynics - they always sound smarter than optimists because they have so much evidence on their side."
pi_184064014
We zijn hier moe van al dat vechain geshil.
pi_184064022
quote:
0s.gif Op zaterdag 29 december 2018 17:20 schreef Gehrman het volgende:
We zijn hier moe van al dat vechain geshil.
Lambo of Rekt
  zaterdag 29 december 2018 @ 17:34:44 #86
62913 Blik
The one and Only!
pi_184064349
quote:
0s.gif Op zaterdag 29 december 2018 17:20 schreef Grrrrrrrr het volgende:

[..]

Nee ok, maar je zal toch wel iets in gedachten hebben wat je realistisch lijkt? Anders ben je eigenlijk gewoon een wilde gok aan het doen. Wat ook prima is als je je dat realiseert en er ok mee bent natuurlijk. Die paar honderd eu die ik in crypto heb zitten zijn ook gewoon puur een gok.

Die niet al te best uitpakt tot nu toe :')
Ik gok dat vtho op termijn rond de 1 cent gaat worden. Maar is verder nergens op gebaseerd...
  zaterdag 29 december 2018 @ 17:42:05 #87
131603 Afwazig
Serious business
pi_184064536
quote:
0s.gif Op zaterdag 29 december 2018 17:20 schreef Gehrman het volgende:
We zijn hier moe van al dat vechain geshil.
pi_184064614
quote:
0s.gif Op zaterdag 29 december 2018 17:20 schreef Grrrrrrrr het volgende:

[..]

Nee ok, maar je zal toch wel iets in gedachten hebben wat je realistisch lijkt? Anders ben je eigenlijk gewoon een wilde gok aan het doen. Wat ook prima is als je je dat realiseert en er ok mee bent natuurlijk. Die paar honderd eu die ik in crypto heb zitten zijn ook gewoon puur een gok.

Die niet al te best uitpakt tot nu toe :')
en nu komt de monkey uit de sleeve hoor

[ Bericht 1% gewijzigd door #ANONIEM op 29-12-2018 17:45:32 ]
pi_184065070
klaasweetalles zit al sinds 2007 in Vechain, dus moet wel een goed project zijn.
pi_184065211
quote:
0s.gif Op zaterdag 29 december 2018 17:20 schreef Gehrman het volgende:
We zijn hier moe van al dat vechain geshil.
Vakman pur sang
pi_184065235
ps als je nu nog in die grote roze oliebol geloofd heb je een plaat voor je kop dikker dan de Chinese muur.
Vakman pur sang
pi_184065330
quote:
0s.gif Op zaterdag 29 december 2018 18:04 schreef ZetaOS het volgende:
klaasweetalles zit al sinds 2007 in Vechain, dus moet wel een goed project zijn.
Klaas zit nu in de staatsloten. Heb derhalve meteen een straatje gehaald.
pi_184065409
Klaas heeft in 2016 welgeteld 1 dag zo'n 2.5 bitcoin gehad, maar vond het na $1 dollar verlies wel welletjes.
pi_184065490
quote:
0s.gif Op zaterdag 29 december 2018 15:09 schreef Piva het volgende:

[..]

Nu wel ja inmiddels.

[..]

Haha goed gevonden! ;)
Helaas mocht het niet zo wezen.

Hoop dat 2019 een beter jaar wordt, niet enkel voor vechain.

In tijden van beren gaat de techniek vaak harder vooruit.
  † In Memoriam † zaterdag 29 december 2018 @ 18:30:21 #95
230491 Zith
pls tip
pi_184065646
Ruziën om welke -95% coin het beste is :')
I am a Chinese college students, I have a loving father, but I can not help him, he needs to do heart bypass surgery, I can not help him, because the cost of 100,000 or so needed, please help me, lifelong You pray Thank you!
pi_184065660
quote:
0s.gif Op zaterdag 29 december 2018 18:30 schreef Zith het volgende:
Ruziën om welke -95% coin het beste is :')
Dit ja, we zijn allemaal de lul.
Lambo of Rekt
  zaterdag 29 december 2018 @ 18:31:39 #97
157922 fathank
Wie baas is bakt koekjes.
pi_184065685
quote:
0s.gif Op zaterdag 29 december 2018 17:15 schreef Grrrrrrrr het volgende:

[..]

Nou, leg het eens uit in een paar zinnen voor iemand die te dom is om de White paper te snappen.
Supplyrate van Vtho kan bijgestuurd worden, gas per tx/clause kan aangepast worden.
Behulpzaam als een waterkraan.
Op woensdag 29 april 2015 16:30 schreef seto het volgende:
als je niet #teamhenk bent ben je gewoon een *weggeFopt*homo
pi_184065735
quote:
1s.gif Op zaterdag 29 december 2018 18:31 schreef fathank het volgende:

[..]

Supplyrate van Vtho kan bijgestuurd worden, gas per tx/clause kan aangepast worden.
Wanneer gaan we moon, wanneer word de scene disrupt, wanneer gaan al die topbedrijven tientallen miljoenen VET kopen, wanneer gaat VTHO naar 10USD, _O_ moeeeeeeeeehoehoen
Lambo of Rekt
  zaterdag 29 december 2018 @ 18:33:41 #99
157922 fathank
Wie baas is bakt koekjes.
pi_184065743
Maar als je te dom bent om een whitepaper te lezen en wat basis beginselen te begrijpen kun je het misschien beter bij Staatsloten houden.
Behulpzaam als een waterkraan.
Op woensdag 29 april 2015 16:30 schreef seto het volgende:
als je niet #teamhenk bent ben je gewoon een *weggeFopt*homo
pi_184065759
quote:
1s.gif Op zaterdag 29 december 2018 18:33 schreef fathank het volgende:
Maar als je te dom bent om een whitepaper te lezen en wat basis beginselen te begrijpen kun je het misschien beter bij Staatsloten houden.
Jep, dus when? Moon? _O_
Lambo of Rekt
  zaterdag 29 december 2018 @ 18:49:55 #101
157922 fathank
Wie baas is bakt koekjes.
pi_184066126
quote:
0s.gif Op zaterdag 29 december 2018 18:34 schreef EggsTC het volgende:

[..]

Jep, dus when? Moon? _O_
Als de tijd rijp is.
Behulpzaam als een waterkraan.
Op woensdag 29 april 2015 16:30 schreef seto het volgende:
als je niet #teamhenk bent ben je gewoon een *weggeFopt*homo
pi_184066949
quote:
0s.gif Op zaterdag 29 december 2018 18:34 schreef EggsTC het volgende:

[..]

Jep, dus when? Moon? _O_
1 januari
pi_184067291
quote:
0s.gif Op zaterdag 29 december 2018 18:30 schreef Zith het volgende:
Ruziën om welke -95% coin het beste is :')
Waves staat nog steeds rond ATH hoor. :{w

Alleen de prijzen op de exchanges kloppen niet.
pi_184067539
Ik had destijds VEN gekocht bij Binance, ben ik dat nu kwijt? Als ik nu inlog zie ik het niet tussen mijn balans staan.

/edit
Oh, laat maar, ik zie dat ik de coins in januari naar een ander wallet heb gestuurd, geen idee meer welke dat is :D

/edit2
Oke gevonden, maar kan ik mijn VEN coins nu nog omzetten of ben ik het nu kwijt :D

/edit3
Wellicht dat dit gaat werken: https://vechaininsider.co(...)g_the_vechain_wallet

[ Bericht 36% gewijzigd door xaban06 op 29-12-2018 19:46:30 ]
pi_184068506
quote:
0s.gif Op zaterdag 29 december 2018 19:39 schreef xaban06 het volgende:
Ik had destijds VEN gekocht bij Binance, ben ik dat nu kwijt? Als ik nu inlog zie ik het niet tussen mijn balans staan.

/edit
Oh, laat maar, ik zie dat ik de coins in januari naar een ander wallet heb gestuurd, geen idee meer welke dat is :D

/edit2
Oke gevonden, maar kan ik mijn VEN coins nu nog omzetten of ben ik het nu kwijt :D

/edit3
Wellicht dat dit gaat werken: https://vechaininsider.co(...)g_the_vechain_wallet
Je kan nog gewoon omzetten. Goed lezen hoe het werkt, dan komt het helemaal goed.
pi_184069030
quote:
0s.gif Op zaterdag 29 december 2018 19:30 schreef BadVlad het volgende:

[..]

Waves staat nog steeds rond ATH hoor. :{w

Alleen de prijzen op de exchanges kloppen niet.
VET staat ook op 12 usdollah. Alleen dat is op geen enkele Exchange te zien.
Vakman pur sang
pi_184070594
quote:
1s.gif Op zaterdag 29 december 2018 20:20 schreef Lospedrosa het volgende:

[..]

VET staat ook op 12 usdollah. Alleen dat is op geen enkele Exchange te zien.
SEAL is ook gewoon al 10 keer over de kop, als het niet meer is. SEAL gaat de boel allemaal in hun kont raggen.
pi_184072480
quote:
0s.gif Op zaterdag 29 december 2018 21:13 schreef illusions het volgende:

[..]

SEAL is ook gewoon al 10 keer over de kop, als het niet meer is. SEAL gaat de boel allemaal in hun kont raggen.
Rank 790 is ook al verkeerd :-(
pi_184073562
Even puur uit interesse, via welke weg is het nu financieel het interessants om je coins uit te cashen? In de bullrun vorig jaar heb ik maar via bitonic gedaan (toen stond ik lekker in de plus en heb ik mijn inleg eruit gehaald) Dat is wel een heel dure manier maar toen zag ik even weinig opties aangezien ook Exchanges toen stops hadden voor aanmelden en ook verificaties lang duurde terwijl ik toen gewoon snel het momentum wou pakken om mijn inleg eruit te halen. Het lijkt me nu verstandig me voor te bereiden op een eventuele bullrun en dus waar nodig een account aan te maken/verificatieprocedure te doorlopen.
pi_184073750
quote:
0s.gif Op zaterdag 29 december 2018 22:43 schreef MT10 het volgende:
Even puur uit interesse, via welke weg is het nu financieel het interessants om je coins uit te cashen? In de bullrun vorig jaar heb ik maar via bitonic gedaan (toen stond ik lekker in de plus en heb ik mijn inleg eruit gehaald) Dat is wel een heel dure manier maar toen zag ik even weinig opties aangezien ook Exchanges toen stops hadden voor aanmelden en ook verificaties lang duurde terwijl ik toen gewoon snel het momentum wou pakken om mijn inleg eruit te halen. Het lijkt me nu verstandig me voor te bereiden op een eventuele bullrun en dus waar nodig een account aan te maken/verificatieprocedure te doorlopen.
Coinbase
Kraken
Drop drop drop drop drop drop drop!!!! DROP!!! drop drop drop drop !!
pi_184074350
quote:
0s.gif Op zaterdag 29 december 2018 22:48 schreef JeSuisDroppie het volgende:

[..]

Coinbase
Kraken
Coinbase :') :') :')
pi_184074452
quote:
0s.gif Op zaterdag 29 december 2018 19:30 schreef BadVlad het volgende:

[..]

Waves staat nog steeds rond ATH hoor. :{w

Alleen de prijzen op de exchanges kloppen niet.
Is dit ook al een ding ja?
"It's hard to argue against cynics - they always sound smarter than optimists because they have so much evidence on their side."
pi_184074571
quote:
1s.gif Op zaterdag 29 december 2018 18:15 schreef Gehrman het volgende:

[..]

Klaas zit nu in de staatsloten. Heb derhalve meteen een straatje gehaald.
Tot nu toe een beter rendement op m'n staatsloten dan op m'n crypto. :+
"It's hard to argue against cynics - they always sound smarter than optimists because they have so much evidence on their side."
pi_184075102
quote:
10s.gif Op zaterdag 29 december 2018 23:07 schreef Grrrrrrrr het volgende:

[..]

Is dit ook al een ding ja?
Nee, sarcasme wel.
pi_184075277
quote:
0s.gif Op zaterdag 29 december 2018 23:05 schreef illusions het volgende:

[..]

Coinbase :') :') :')
Wat is er mis met coinbase? Volg de meeste Exchanges eigenlijk niet echt, alleen binance en de waves Dex aangezien ik daar alle tokens waar ik in zit kan verhandelen.
pi_184077223
Rode dildo
pi_184079875
quote:
0s.gif Op zaterdag 29 december 2018 22:43 schreef MT10 het volgende:
Even puur uit interesse, via welke weg is het nu financieel het interessants om je coins uit te cashen? In de bullrun vorig jaar heb ik maar via bitonic gedaan (toen stond ik lekker in de plus en heb ik mijn inleg eruit gehaald) Dat is wel een heel dure manier maar toen zag ik even weinig opties aangezien ook Exchanges toen stops hadden voor aanmelden en ook verificaties lang duurde terwijl ik toen gewoon snel het momentum wou pakken om mijn inleg eruit te halen. Het lijkt me nu verstandig me voor te bereiden op een eventuele bullrun en dus waar nodig een account aan te maken/verificatieprocedure te doorlopen.
Dat valt nog best mee hoor via bitonic of btcdirect. In de bullrun wel eens uitgerekend voor 1 btc, scheelde slechts 14 euro op een tx van 15000 euro.

Coinbase zoals iemand hier noemde is prima, maar coinbase pro is goedkoper! (coinbase pro is het oude gdax) Fee is wat lager bij coinbase pro. Geld staat meestal in een dag op je rekening
Coinbase is zeker geen :')

Kraken raad ik af, onduidelijke partij.

Aanrader is Bitstamp, werkt snel, binnen een dag staat het op je rekening.
Een alternatief zou Bl3p zijn, een kleine Nederlandse exchange waar niemand van gehoord heeft.
Bl3p is van de makers van bitonic maar is toch echt los daarvan in een stichting gestopt, dat is goed want mocht bitonic in de problemen zitten trekt het dus niet bl3p mee een faillissement in.

Niet elk uur van de dag veel volume, maar soms erg goede koers voor je btc. Geld staat in enkele uren op je rekening.
(note: Het volume op bl3p is voornamelijk van bitonic tijdens de nacht)

[ Bericht 2% gewijzigd door #ANONIEM op 30-12-2018 06:40:49 ]
pi_184080482
quote:
0s.gif Op zondag 30 december 2018 06:34 schreef ZetaOS het volgende:

[..]

Dat valt nog best mee hoor via bitonic of btcdirect. In de bullrun wel eens uitgerekend voor 1 btc, scheelde slechts 14 euro op een tx van 15000 euro.

Coinbase zoals iemand hier noemde is prima, maar coinbase pro is goedkoper! (coinbase pro is het oude gdax) Fee is wat lager bij coinbase pro. Geld staat meestal in een dag op je rekening
Coinbase is zeker geen :')

Kraken raad ik af, onduidelijke partij.

Aanrader is Bitstamp, werkt snel, binnen een dag staat het op je rekening.
Een alternatief zou Bl3p zijn, een kleine Nederlandse exchange waar niemand van gehoord heeft.
Bl3p is van de makers van bitonic maar is toch echt los daarvan in een stichting gestopt, dat is goed want mocht bitonic in de problemen zitten trekt het dus niet bl3p mee een faillissement in.

Niet elk uur van de dag veel volume, maar soms erg goede koers voor je btc. Geld staat in enkele uren op je rekening.
(note: Het volume op bl3p is voornamelijk van bitonic tijdens de nacht)

Bedankt! Gevoelsmatig dacht ik dat bitonic veel duurder was maar valt mee dus. Ik zal wel eens gaan kijken naar coinbase en bl3p
pi_184082644
Ik ken anders een hoop mensen die kutervaringen hebben met Coinbase. Het internet staat er ook vol mee. Ik laat het liever cash storten of ik gebruik een crypto debit card, nooit gezeik mee gehad.
pi_184083084
30k MGO omruilen voor PIVX is achteraf de juiste keuze.
pi_184083399
quote:
0s.gif Op zondag 30 december 2018 11:42 schreef illusions het volgende:
Ik ken anders een hoop mensen die kutervaringen hebben met Coinbase. Het internet staat er ook vol mee. Ik laat het liever cash storten of ik gebruik een crypto debit card, nooit gezeik mee gehad.
Hoge bomen vangen veel wind.
pi_184083557
quote:
0s.gif Op zondag 30 december 2018 11:42 schreef illusions het volgende:
Ik ken anders een hoop mensen die kutervaringen hebben met Coinbase. Het internet staat er ook vol mee. Ik laat het liever cash storten of ik gebruik een crypto debit card, nooit gezeik mee gehad.
Wat bedoel je met cash laten storten?
  zondag 30 december 2018 @ 12:23:33 #123
475897 ssjgoku
Ultra Instinct!
pi_184083615
SEAL, GODENCOIN. _O_
It is not a sin to fight for the right cause. There are those who words alone will not reach.
pi_184083890
quote:
1s.gif Op zondag 30 december 2018 12:21 schreef MT10 het volgende:

[..]

Wat bedoel je met cash laten storten?
Laat wel eens via een ATM gewoon cash op mijn rekening storten. Denk niet dat dat in NL kan.
pi_184083906
quote:
10s.gif Op zondag 30 december 2018 12:23 schreef ssjgoku het volgende:
SEAL, GODENCOIN. _O_
SEAL, DODE COIN. _O_
pi_184085408
quote:
0s.gif Op zondag 30 december 2018 11:42 schreef illusions het volgende:
Ik ken anders een hoop mensen die kutervaringen hebben met Coinbase. Het internet staat er ook vol mee. Ik laat het liever cash storten of ik gebruik een crypto debit card, nooit gezeik mee gehad.
Ik denk wel dat Coinbase/Gemini/Kraken de meest professionele partijen in crypto zijn momenteel (qua exchanges dan he :P).
  zondag 30 december 2018 @ 13:25:35 #127
157922 fathank
Wie baas is bakt koekjes.
pi_184085461
Gewoon Bl3p. Betrouwbare Nederlandse partij.
Behulpzaam als een waterkraan.
Op woensdag 29 april 2015 16:30 schreef seto het volgende:
als je niet #teamhenk bent ben je gewoon een *weggeFopt*homo
pi_184085556
quote:
1s.gif Op zondag 30 december 2018 13:25 schreef fathank het volgende:
Gewoon Bl3p. Betrouwbare Nederlandse partij.
Qua liquiditeit is dat waarschijnlijk vrij ruk :P
  zondag 30 december 2018 @ 14:09:02 #129
87936 Rossdale
#MaximumAttack
pi_184086583
quote:
0s.gif Op zondag 30 december 2018 13:28 schreef KapBak het volgende:

[..]

Qua liquiditeit is dat waarschijnlijk vrij ruk :P
Valt mee hoor, werkt perfect en genoeg handelsvolume
Please sir. When moon? When Mustang?
pi_184087077
Bitpanda ^O^
pi_184087631
Universa jajahaahaaaha
pi_184087731
quote:
1s.gif Op zondag 30 december 2018 13:25 schreef fathank het volgende:
Gewoon Bl3p. Betrouwbare Nederlandse partij.
Net aangemeld maar om het account te gebruiken heb ik een invite nodig. Weet jij hoe ik daar aan kan komen?
pi_184088782
quote:
0s.gif Op zondag 30 december 2018 06:34 schreef ZetaOS het volgende:
Dat valt nog best mee hoor via bitonic of btcdirect. In de bullrun wel eens uitgerekend voor 1 btc, scheelde slechts 14 euro op een tx van 15000 euro.
Het was zeker geen 14 euro..

quote:
0s.gif Op zaterdag 29 december 2018 22:43 schreef MT10 het volgende:
Even puur uit interesse, via welke weg is het nu financieel het interessants om je coins uit te cashen? In de bullrun vorig jaar heb ik maar via bitonic gedaan
Even de tijd nemen nu om ergens te verifiëren is geen overbodige luxe. Bitonic werkt op zich prima maar is wel wat aan de dure kant, zeker als de volatiliteit en liquidity alle kanten op bounced.

Bitstamp en Coinbase werken prima!

[ Bericht 41% gewijzigd door #ANONIEM op 30-12-2018 15:49:11 ]
  zondag 30 december 2018 @ 16:27:11 #134
475897 ssjgoku
Ultra Instinct!
pi_184089831
quote:
0s.gif Op zondag 30 december 2018 12:32 schreef illusions het volgende:

[..]

SEAL, DODE COIN. _O_
Dan is alles zowat dood :D
It is not a sin to fight for the right cause. There are those who words alone will not reach.
pi_184090008
quote:
10s.gif Op zondag 30 december 2018 16:27 schreef ssjgoku het volgende:

[..]

Dan is alles zowat dood :D
Klopt ook, maar Seal helemaaal extra superdood.
  zondag 30 december 2018 @ 16:40:42 #136
475897 ssjgoku
Ultra Instinct!
pi_184090188
quote:
0s.gif Op zondag 30 december 2018 16:33 schreef illusions het volgende:

[..]

Klopt ook, maar Seal helemaaal extra superdood.
Nee hoor. Dat is een mening. :)
It is not a sin to fight for the right cause. There are those who words alone will not reach.
pi_184090232
quote:
10s.gif Op zondag 30 december 2018 16:40 schreef ssjgoku het volgende:

[..]

Nee hoor. Dat is een mening. :)
_O-

En de aarde is plat. :P
  zondag 30 december 2018 @ 16:52:54 #138
475897 ssjgoku
Ultra Instinct!
pi_184090541
quote:
0s.gif Op zondag 30 december 2018 16:42 schreef illusions het volgende:

[..]

_O-

En de aarde is plat. :P
Flatearther gespot!
Haat die gasten. :P
It is not a sin to fight for the right cause. There are those who words alone will not reach.
pi_184090606
quote:
10s.gif Op zondag 30 december 2018 16:52 schreef ssjgoku het volgende:

[..]

Flatearther gespot!
Haat die gasten. :P
Nog steeds aannemelijker dan dat SEAL ooit gaat "werken." :D
  zondag 30 december 2018 @ 17:20:55 #140
475897 ssjgoku
Ultra Instinct!
pi_184091276
quote:
0s.gif Op zondag 30 december 2018 16:55 schreef illusions het volgende:

[..]

Nog steeds aannemelijker dan dat SEAL ooit gaat "werken." :D
Nee hoor :)
Dat kan je nu met alles zowat zeggen nogmaals.
SEAL, GODENCOIN.
It is not a sin to fight for the right cause. There are those who words alone will not reach.
pi_184091391
Je Ken seal niet eens fatsoenlijk traden
  zondag 30 december 2018 @ 17:26:32 #142
475897 ssjgoku
Ultra Instinct!
pi_184091411
quote:
0s.gif Op zondag 30 december 2018 17:25 schreef Dimachaerus het volgende:
Je Ken seal niet eens fatsoenlijk traden
Jawel hoor.
Gaat gewoon wat langzamer.
It is not a sin to fight for the right cause. There are those who words alone will not reach.
pi_184092164
quote:
10s.gif Op zondag 30 december 2018 17:26 schreef ssjgoku het volgende:

[..]

Jawel hoor.
Gaat gewoon wat langzamer.
"fatsoenlijk"
pi_184092620
quote:
0s.gif Op zondag 30 december 2018 11:42 schreef illusions het volgende:
Ik ken anders een hoop mensen die kutervaringen hebben met Coinbase. Het internet staat er ook vol mee. Ik laat het liever cash storten of ik gebruik een crypto debit card, nooit gezeik mee gehad.
Van je eigen ervaringen uitgaan buddy :)
  zondag 30 december 2018 @ 18:12:59 #145
475897 ssjgoku
Ultra Instinct!
pi_184092686
quote:
0s.gif Op zondag 30 december 2018 17:52 schreef illusions het volgende:

[..]

"fatsoenlijk"
Vind er niets "onfatsoenlijk" aan (Al had ik dat vorige post al duidelijk gemaakt). Heb je bij meerdere coins, en is ook afhankelijk van exchange.
Maakt ook niets uit, heb weer 10% voor niets erbij, met het traden. ^O^
It is not a sin to fight for the right cause. There are those who words alone will not reach.
pi_184093133
quote:
1s.gif Op zondag 30 december 2018 15:02 schreef MT10 het volgende:

[..]

Net aangemeld maar om het account te gebruiken heb ik een invite nodig. Weet jij hoe ik daar aan kan komen?
Op Reddit zwerven ze veel rond, en anders een mailtje naar ze sturen..
Ze willen ze soms nog wel is toesturen.
pi_184093145
quote:
10s.gif Op zondag 30 december 2018 18:12 schreef ssjgoku het volgende:

[..]

Vind er niets "onfatsoenlijk" aan (Al had ik dat vorige post al duidelijk gemaakt). Heb je bij meerdere coins, en is ook afhankelijk van exchange.
Maakt ook niets uit, heb weer 10% voor niets erbij, met het traden. ^O^
Een coin die fatsoenlijk te traden is, heeft volume, anders kan je het geen fatsoenlijk traden noemen.

quote:
0s.gif Op zondag 30 december 2018 18:10 schreef ZetaOS het volgende:

[..]

Van je eigen ervaringen uitgaan buddy :)
Leer liever van de fouten van anderen. ;)
pi_184093208
Je kan ook fatsoenlijke winsten behalen met low trade volume coins
  zondag 30 december 2018 @ 18:37:18 #149
73683 leolinedance
Voor Rood-Wit gezongen
pi_184093267
quote:
0s.gif Op zondag 30 december 2018 13:23 schreef KapBak het volgende:

[..]

Ik denk wel dat Coinbase/Gemini/Kraken de meest professionele partijen in crypto zijn momenteel (qua exchanges dan he :P).
Kraken :D echt nog nooit zo'n gare exchange gezien. Het is dat het de goedkoopste manier is (was?) om BTC om te zetten naar fiat, maar verder.. :')
  zondag 30 december 2018 @ 18:39:57 #150
475897 ssjgoku
Ultra Instinct!
pi_184093326
quote:
0s.gif Op zondag 30 december 2018 18:31 schreef illusions het volgende:

[..]

Een coin die fatsoenlijk te traden is, heeft volume, anders kan je het geen fatsoenlijk traden noemen.

Nogmaals, er liggen meerdere coins nu zo bij, en zijn er al jaren. Geen verband verder dus.
It is not a sin to fight for the right cause. There are those who words alone will not reach.
pi_184094114
quote:
10s.gif Op zaterdag 29 december 2018 23:07 schreef Grrrrrrrr het volgende:

[..]

Is dit ook al een ding ja?
Nou, de prijs van een DRGN is vastgesteld rond $5.53. Je kan ze alleen nog niet voor dat bedrag verkopen. :D
pi_184094191
Coinbase Pro (voorheen GDAX) ben ik goed over te spreken. Geen fee als je zelf de maker bent van een order.
pi_184095199
quote:
7s.gif Op zondag 30 december 2018 19:04 schreef BadVlad het volgende:
Coinbase Pro (voorheen GDAX) ben ik goed over te spreken. Geen fee als je zelf de maker bent van een order.
JA WAT IS HET NOU !!?? GOED OF SLECHT ???????
pi_184095207
quote:
10s.gif Op zondag 30 december 2018 18:39 schreef ssjgoku het volgende:

[..]

Nogmaals, er liggen meerdere coins nu zo bij, en zijn er al jaren. Geen verband verder dus.
Omdat de rest ook kut is, is het niet ineens "ok" om kut te zijn. :D
  zondag 30 december 2018 @ 19:40:56 #155
475897 ssjgoku
Ultra Instinct!
pi_184095637
quote:
0s.gif Op zondag 30 december 2018 19:29 schreef illusions het volgende:

[..]

Omdat de rest ook kut is, is het niet ineens "ok" om kut te zijn. :D
Zeg ik ook nergens, maar het is nou eenmaal zo.
It is not a sin to fight for the right cause. There are those who words alone will not reach.
pi_184098794
Waves laat me in de steek, maar universa maakt het allemaal goed.
pi_184104930
quote:
0s.gif Op zondag 30 december 2018 20:48 schreef woxxel het volgende:
Waves laat me in de steek, maar universa maakt het allemaal goed.
Zeker 😎
Ik heb er nu bijna 2 miljoen.
Ik ben een kl ⭕⭕n van deze user
pi_184105076
quote:
7s.gif Op zondag 30 december 2018 19:04 schreef BadVlad het volgende:
Coinbase Pro (voorheen GDAX) ben ik goed over te spreken. Geen fee als je zelf de maker bent van een order.
Gewoon hoddle toch, waarvoor dan een exchange nodig voor euro's?
Ik hoddle voor altijd en ben miljonair. Jaaahahhaah
Vakman pur sang
pi_184106034
Hoe lang duurt verificatie met Bitonic? Heb vanmiddag de overboeking gedaan en dacht gelezen te hebben dat het 2 tot 8 uur duurt.

Heb de volgende melding: De verificatieoverboeking is door ons ontvangen. Uw verificatie wordt zo snel mogelijk door ons verwerkt.
pi_184108031
quote:
0s.gif Op zondag 30 december 2018 23:10 schreef Maikel_Stokkie het volgende:
Hoe lang duurt verificatie met Bitonic? Heb vanmiddag de overboeking gedaan en dacht gelezen te hebben dat het 2 tot 8 uur duurt.

Heb de volgende melding: De verificatieoverboeking is door ons ontvangen. Uw verificatie wordt zo snel mogelijk door ons verwerkt.
Ze zijn daar nu op wintersport.
pi_184109383
quote:
10s.gif Op zondag 30 december 2018 19:02 schreef BadVlad het volgende:

[..]

Nou, de prijs van een DRGN is vastgesteld rond $5.53. Je kan ze alleen nog niet voor dat bedrag verkopen. :D
Wat een treurnis.
"It's hard to argue against cynics - they always sound smarter than optimists because they have so much evidence on their side."
pi_184110057
PIVX :D
pi_184110113
jaaa universaGODEN
pi_184110151
quote:
0s.gif Op zondag 30 december 2018 23:10 schreef Maikel_Stokkie het volgende:
Hoe lang duurt verificatie met Bitonic? Heb vanmiddag de overboeking gedaan en dacht gelezen te hebben dat het 2 tot 8 uur duurt.

Heb de volgende melding: De verificatieoverboeking is door ons ontvangen. Uw verificatie wordt zo snel mogelijk door ons verwerkt.
Volgens mij kan je redelijk veilig aannemen dat men op zondag niet zoveel doet, en op 31/12 en 01/01 zullen ze ook geen volle bezetting hebben. Tenzij de KYC volautomatisch is, maar dat zal wel niet anders had je die melding niet gehad.
pi_184111499
Marketcap van Universa bijna weer door de $10 miljoen. Weinig eigenlijk, zit nog wel wat groeipotentie in.
pi_184111622
quote:
0s.gif Op maandag 31 december 2018 01:51 schreef MaGNeT het volgende:
Marketcap van Universa bijna weer door de $10 miljoen. Weinig eigenlijk, zit nog wel wat groeipotentie in.
Doe afstand van je account en kom nooit meer terug.
pi_184113501
Ik hoor net dat metro 51 gedisrupt is ahahahhhjaaaaa

[ Bericht 5% gewijzigd door #ANONIEM op 31-12-2018 08:02:09 ]
pi_184116404
Hey admin, when moon?
"It's hard to argue against cynics - they always sound smarter than optimists because they have so much evidence on their side."
pi_184116737
quote:
1s.gif Op maandag 31 december 2018 11:07 schreef Grrrrrrrr het volgende:
Hey admin, when moon?
  maandag 31 december 2018 @ 11:49:07 #170
157922 fathank
Wie baas is bakt koekjes.
pi_184117226
quote:
1s.gif Op maandag 31 december 2018 08:01 schreef Dimachaerus het volgende:
Ik hoor net dat metro 51 gedisrupt is ahahahhhjaaaaa
Metro's zijn toch maar voor het plebs.
Behulpzaam als een waterkraan.
Op woensdag 29 april 2015 16:30 schreef seto het volgende:
als je niet #teamhenk bent ben je gewoon een *weggeFopt*homo
pi_184118342
put your money where your mouth is.
pi_184118471
Ik post hier wss niet meer voor het nieuwjaar, dus alvast beste wensen allemaal :W

Vond het een mooi jaartje ^O^
pi_184118633
Zo inderdaad de cabiet bus maar eens uit de schuur toveren, want platteland.

Beste wensen voor een ieder alvast :)
pi_184118649
quote:
0s.gif Op maandag 31 december 2018 12:48 schreef ArnoldG0342 het volgende:
Zo inderdaad de cabiet bus maar eens uit de schuur toveren,
Lekker man :P
  maandag 31 december 2018 @ 13:04:52 #175
230730 Koelkastje
Mental Madness
pi_184119002
quote:
0s.gif Op maandag 31 december 2018 12:48 schreef ArnoldG0342 het volgende:
Zo inderdaad de cabiet bus maar eens uit de schuur toveren, want platteland.

Beste wensen voor een ieder alvast :)
Hier zo ook even met de bussen knallen en lekker pilsen _O_!
Hmz...
pi_184119991
:')_!🍾
pi_184123632
Ze zouden vannacht de Exchanges dicht moeten gooien en vuurwerk van groene BTC candles maken. ^O^
Vakman pur sang
pi_184123906
quote:
1s.gif Op maandag 31 december 2018 15:52 schreef Lospedrosa het volgende:
Ze zouden vannacht de Exchanges dicht moeten gooien en vuurwerk van groene BTC candles maken. ^O^
welke 'vannacht' bedoel je dan precies?

dit was vier uur geleden in Nieuw-Zeeland:


[ Bericht 18% gewijzigd door #ANONIEM op 31-12-2018 16:04:38 ]
  maandag 31 december 2018 @ 16:07:13 #179
157922 fathank
Wie baas is bakt koekjes.
pi_184123993
quote:
14s.gif Op maandag 31 december 2018 16:04 schreef aTypisch het volgende:

[..]

welke 'vannacht' bedoel je dan precies?

dit was vier uur geleden in Nieuw-Zeeland:
[ afbeelding ]
Wow

Nooit geweten dat je kan tijdreizen
Behulpzaam als een waterkraan.
Op woensdag 29 april 2015 16:30 schreef seto het volgende:
als je niet #teamhenk bent ben je gewoon een *weggeFopt*homo
pi_184124018
quote:
1s.gif Op maandag 31 december 2018 16:07 schreef fathank het volgende:

[..]

Wow

Nooit geweten dat je kan tijdreizen
einstein heeft nooit bestaan en e=mc² is een hoax
pi_184124683
Dat 2019 maar net zo'n mooi cryptojaar mag worden als 2018. O+
pi_184124743
quote:
0s.gif Op maandag 31 december 2018 16:28 schreef BadVlad het volgende:
Dat 2019 maar net zo'n mooi cryptojaar mag worden als 2018. O+
mag ook wel effe klein moontje hoor
pi_184124951
Dadelijk nog even all in in VET gaan, 12 dollah (ok, 12 dollahcent omgerekend) EoY bitsjus!
"It's hard to argue against cynics - they always sound smarter than optimists because they have so much evidence on their side."
  maandag 31 december 2018 @ 17:18:51 #184
141665 IrishBastard
Is that right, Rambo?
pi_184125927
quote:
1s.gif Op maandag 31 december 2018 16:38 schreef Grrrrrrrr het volgende:
Dadelijk nog even all in in VET gaan, 12 dollah (ok, 12 dollahcent omgerekend) EoY bitsjus!
_O-
pi_184126678
quote:
1s.gif Op maandag 31 december 2018 17:18 schreef IrishBastard het volgende:

[..]

_O-
Nu kopen is om 24u 29 keer je inzet! _O_
"It's hard to argue against cynics - they always sound smarter than optimists because they have so much evidence on their side."
  maandag 31 december 2018 @ 19:37:39 #186
230730 Koelkastje
Mental Madness
  maandag 31 december 2018 @ 19:40:18 #187
230730 Koelkastje
Mental Madness
  maandag 31 december 2018 @ 19:42:51 #188
230730 Koelkastje
Mental Madness
pi_184129500
Ook voor diegene die net iets harder gaat dan dan rest c_/!

Hmz...
  maandag 31 december 2018 @ 19:46:30 #189
230730 Koelkastje
Mental Madness
pi_184129581
Hmz...
  maandag 31 december 2018 @ 19:48:50 #190
230730 Koelkastje
Mental Madness
pi_184129648
Zelf ga ik straks het nieuwe jaar in met deze c_/!

Hmz...
  maandag 31 december 2018 @ 19:54:09 #191
230730 Koelkastje
Mental Madness
pi_184129765
Ik vergat alle ekte ekte Gangsters, ook jullie een goed 2019 c_/!

Hmz...
pi_184130601
Weefs moen!
pi_184131176
quote:
0s.gif Op maandag 31 december 2018 20:38 schreef MaGNeT het volgende:
Weefs moen!
Korte moen.
pi_184131625
quote:
1s.gif Op maandag 31 december 2018 21:14 schreef MaGNeT het volgende:

[..]

Korte moen.
Ook de beste wensen voor waves
Vakman pur sang
  maandag 31 december 2018 @ 21:53:01 #195
87936 Rossdale
#MaximumAttack
pi_184131760
Nog even een EOY dump van BTC *O*

Gunstig voor de belasting opgave :+
Please sir. When moon? When Mustang?
  Moderator / Redactie Sport maandag 31 december 2018 @ 23:52:31 #197
416575 crew  Evenstar
Also known as Kyran or Theoden
pi_184133647
Beste wensen allemaal! Zal in 2019 weer wat actiever zijn :)
pi_184133863
Happy new year!
  dinsdag 1 januari 2019 @ 00:44:21 #199
141665 IrishBastard
Is that right, Rambo?
pi_184134172
Ik wens jullie een bulljaar toe.
pi_184134302
Moon 300% garanteed 2019!! ^O^

[ Bericht 9% gewijzigd door Lospedrosa op 01-01-2019 01:04:24 ]
Vakman pur sang
pi_184135736
Beste wensen!

Dit jaar maken we een maanreisje!

  dinsdag 1 januari 2019 @ 11:58:37 #203
131603 Afwazig
Serious business
pi_184138427
Gelukkig nieuwjaar iedereen. Dat de bull maar terug mag keren in 2019.

2019 WAVESJAAR heb ik gehoord

  dinsdag 1 januari 2019 @ 12:27:50 #204
87936 Rossdale
#MaximumAttack
pi_184138791
CPC gisteren al +30% groene dildo en vandaag alweer +10% en een buywall van bijna 2 mil. Gaat helemaal de goede kant op zo _O_
Please sir. When moon? When Mustang?
  dinsdag 1 januari 2019 @ 13:15:26 #205
230730 Koelkastje
Mental Madness
pi_184139459
Hmz...
  dinsdag 1 januari 2019 @ 13:29:08 #206
87936 Rossdale
#MaximumAttack
pi_184139679
quote:
:D
Please sir. When moon? When Mustang?
pi_184140076
Even m'n belastingscreenshot van vorig jaar gecheckt... Dat zag er toch beter uit :P
pi_184140487
quote:
0s.gif Op dinsdag 1 januari 2019 13:47 schreef Xrenity het volgende:
Even m'n belastingscreenshot van vorig jaar gecheckt... Dat zag er toch beter uit :P
Toch op zijn minst wel meer Satoshis? :)
pi_184140808
quote:
0s.gif Op dinsdag 1 januari 2019 14:13 schreef Piva het volgende:

[..]

Toch op zijn minst wel meer Satoshis? :)
Die heb ik niet gescreenshot :P
pi_184141026
quote:
met een volume van een paar duizend $ is dat ook niet zo moeilijk ;)
  dinsdag 1 januari 2019 @ 15:02:15 #211
475897 ssjgoku
Ultra Instinct!
pi_184141191
quote:
1s.gif Op dinsdag 1 januari 2019 14:49 schreef xaban06 het volgende:

[..]

met een volume van een paar duizend $ is dat ook niet zo moeilijk ;)
Volume afgelopen 24 uur:
$ 64.26K

:D
It is not a sin to fight for the right cause. There are those who words alone will not reach.
  dinsdag 1 januari 2019 @ 17:14:58 #212
11803 Vivi
Computer off. Life on.
pi_184143036
Waar kopen jullie PRG?
Ik adem in en kalmeer. Ik adem uit en glimlach.
pi_184143456
quote:
0s.gif Op dinsdag 1 januari 2019 17:14 schreef Vivi het volgende:
Waar kopen jullie PRG?
Doe afstand van je account en kom nooit meer terug.
  dinsdag 1 januari 2019 @ 18:45:10 #214
157922 fathank
Wie baas is bakt koekjes.
pi_184144368
quote:
0s.gif Op dinsdag 1 januari 2019 17:14 schreef Vivi het volgende:
Waar kopen jullie PRG?
Nergens.
Behulpzaam als een waterkraan.
Op woensdag 29 april 2015 16:30 schreef seto het volgende:
als je niet #teamhenk bent ben je gewoon een *weggeFopt*homo
  dinsdag 1 januari 2019 @ 18:46:30 #215
87936 Rossdale
#MaximumAttack
pi_184144395
quote:
0s.gif Op dinsdag 1 januari 2019 17:14 schreef Vivi het volgende:
Waar kopen jullie PRG?
Niet aan beginnen, is een pump and dump coin op Yobit.
Please sir. When moon? When Mustang?
  dinsdag 1 januari 2019 @ 19:56:15 #216
131603 Afwazig
Serious business
pi_184145594
quote:
0s.gif Op dinsdag 1 januari 2019 17:14 schreef Vivi het volgende:
Waar kopen jullie PRG?
Deze mensen _O-
pi_184145977
Dit is weer zo'n "ik drink nooit meer"-dag. Wat doe ik mezelf toch aan elke keer. :')

Leuk feestje, dat wel.

Beste wensen mannen.
  dinsdag 1 januari 2019 @ 20:12:48 #218
11803 Vivi
Computer off. Life on.
pi_184146088
quote:
3s.gif Op dinsdag 1 januari 2019 18:46 schreef Rossdale het volgende:

[..]

Niet aan beginnen, is een pump and dump coin op Yobit.
Dank! Ik was gewoon nieuwsgierig ;).
Ik adem in en kalmeer. Ik adem uit en glimlach.
pi_184146891
Paragon, is dat niet die ICO met die chick en dat gedoe met wiet en The Game? Die alles moet terug betalen omdat ze zijn aangepakt door de SEC ofzo? Oh wacht die ICO waar ik zelf aan heb mee gedaan lol
  dinsdag 1 januari 2019 @ 21:01:19 #220
11803 Vivi
Computer off. Life on.
pi_184147689
quote:
0s.gif Op dinsdag 1 januari 2019 20:36 schreef metallicelmo het volgende:
Paragon, is dat niet die ICO met die chick en dat gedoe met wiet en The Game? Die alles moet terug betalen omdat ze zijn aangepakt door de SEC ofzo? Oh wacht die ICO waar ik zelf aan heb mee gedaan lol
Dit ja: https://www.complex.com/m(...)yptocurrency-company
Ik adem in en kalmeer. Ik adem uit en glimlach.
pi_184148818
Hackers Threaten to Dump Insurance Files Related to 9/11 Attacks - undisclosed ransom fee in Bitcoin.

9/11 meets bitcoin. _O_
pi_184153256
Universa :D

Daar staat wat mee te gebeuren. Ben zwaar geneigd om hier deze week meer van in te kopen.
Vakman pur sang
pi_184153724
quote:
1s.gif Op dinsdag 1 januari 2019 23:55 schreef Lospedrosa het volgende:
Universa :D

Daar staat wat mee te gebeuren. Ben zwaar geneigd om hier deze week meer van in te kopen.
Bijna een halve cent :+
pi_184154843
quote:
1s.gif Op dinsdag 1 januari 2019 23:55 schreef Lospedrosa het volgende:
Universa :D

Daar staat wat mee te gebeuren. Ben zwaar geneigd om hier deze week meer van in te kopen.
Lekker volume ook. -O-
pi_184154998
quote:
0s.gif Op woensdag 2 januari 2019 00:18 schreef MaGNeT het volgende:

[..]

Bijna een halve cent :+
pi_184157319
quote:
0s.gif Op woensdag 2 januari 2019 00:18 schreef MaGNeT het volgende:

[..]

Bijna een halve cent :+
Bij 2 cent speel ik pas break even.. :')

NOG X4 MINIMAAL KOMOP UNIVERSAJAJA..
pi_184157405
quote:
0s.gif Op dinsdag 1 januari 2019 21:32 schreef Piva het volgende:
Hackers Threaten to Dump Insurance Files Related to 9/11 Attacks - undisclosed ransom fee in Bitcoin.

9/11 meets bitcoin. _O_
Willem van Middelkoop vind dit leuk.
pi_184158142
quote:
1s.gif Op woensdag 2 januari 2019 11:36 schreef TwztId het volgende:

[..]

Bij 2 cent speel ik pas break even.. :')

NOG X4 MINIMAAL KOMOP UNIVERSAJAJA..
Niet bijgekocht hebben op de 0,2 cent dip :')
  woensdag 2 januari 2019 @ 13:29:52 #229
62913 Blik
The one and Only!
pi_184159247
quote:
0s.gif Op woensdag 2 januari 2019 12:20 schreef MaGNeT het volgende:

[..]

Niet bijgekocht hebben op de 0,2 cent dip :')
Heb ik nu ook wel spijt van...
  woensdag 2 januari 2019 @ 13:55:05 #230
87936 Rossdale
#MaximumAttack
pi_184159817
Ik ben blij dat ETH weer gewoon de #2 crypto is *O*
Please sir. When moon? When Mustang?
pi_184160100
quote:
3s.gif Op woensdag 2 januari 2019 13:55 schreef Rossdale het volgende:
Ik ben blij dat ETH weer gewoon de #2 crypto is *O*
Ik ook :P

Is genoeg mis met Ethereum maar het moet toch zeker wel boven XRP blijven _O- En dat is dan vooral omdat XRP zo kut is.
  woensdag 2 januari 2019 @ 14:11:13 #232
87936 Rossdale
#MaximumAttack
pi_184160229
quote:
0s.gif Op woensdag 2 januari 2019 14:06 schreef KapBak het volgende:

[..]

Ik ook :P

Is genoeg mis met Ethereum maar het moet toch zeker wel boven XRP blijven _O- En dat is dan vooral omdat XRP zo kut is.
Al is het alleen maar omdat zoveel projecten afhankelijk zijn van hun funding in ETH :P
Anders blijven rijkere schijtprojecten zoals XRP, EOS en Tezos altijd in de top 15 hangen.
Please sir. When moon? When Mustang?
pi_184160313
quote:
3s.gif Op woensdag 2 januari 2019 14:11 schreef Rossdale het volgende:

[..]

Al is het alleen maar omdat zoveel projecten afhankelijk zijn van hun funding in ETH :P
Anders blijven rijkere schijtprojecten zoals XRP, EOS en Tezos altijd in de top 15 hangen.
Ook dat. Daarnaast is market cap gewoon een schijt metric, zoals gisteren aangetoond met die wiet coin die in een keer #20 was.
pi_184163717
Iemand ervaring met exchange Bilaxy?
  Moderator / Redactie Sport woensdag 2 januari 2019 @ 17:36:51 #235
416575 crew  Evenstar
Also known as Kyran or Theoden
pi_184163879
Gaan we nog moon voor Chinees niewjaar?
pi_184164164
quote:
0s.gif Op woensdag 2 januari 2019 17:36 schreef Kyran het volgende:
Gaan we nog moon voor Chinees niewjaar?
Ongetwijfeld :P

Of niet.
pi_184164170
Zoals je weet kan het vriezen en dooien. De bal is rond.
pi_184164267
quote:
0s.gif Op woensdag 2 januari 2019 17:36 schreef Kyran het volgende:
Gaan we nog moon voor Chinees niewjaar?
Ja, en de Wallstreetbonusen natuurlijk!
  Moderator / Redactie Sport woensdag 2 januari 2019 @ 18:02:00 #239
416575 crew  Evenstar
Also known as Kyran or Theoden
pi_184164335
quote:
0s.gif Op woensdag 2 januari 2019 17:59 schreef BadVlad het volgende:

[..]

Ja, en de Wallstreetbonusen natuurlijk!
Die was ik vergeten, all-in.
pi_184164384
quote:
0s.gif Op woensdag 2 januari 2019 18:02 schreef Kyran het volgende:

[..]

Die was ik vergeten, all-in.
Januari Wavesmaand!
pi_184164988
quote:
0s.gif Op woensdag 2 januari 2019 14:06 schreef KapBak het volgende:

[..]

Ik ook :P

Is genoeg mis met Ethereum maar het moet toch zeker wel boven XRP blijven _O- En dat is dan vooral omdat XRP zo kut is.
Ripple is zeker niet kut als investering, ze hebben de meeste real world business van alle coins.
  woensdag 2 januari 2019 @ 18:43:11 #242
286575 Roces18
Chef de party
pi_184165019
quote:
0s.gif Op woensdag 2 januari 2019 18:41 schreef ZetaOS het volgende:

[..]

Ripple is zeker niet kut als investering, ze hebben de meeste real world business van alle coins.
Ripple ja, niet XRP. Hoewel in de toekomst evt. wel met xRapid etc.
melksommelier en vertrouwenspersoon fok
pi_184165059
quote:
0s.gif Op woensdag 2 januari 2019 18:41 schreef ZetaOS het volgende:

[..]

Ripple is zeker niet kut als investering, ze hebben de meeste real world business van alle coins.
Ik vind XRP een gecentraliseerde tyfus coin waarvan dik meer dan 50% in handen van een entiteit is, dat zegt naar mijn mening genoeg om het als potentiële investering te beoordelen. Verder ga ik er geen woorden aan vuil maken :P
pi_184165060
quote:
0s.gif Op woensdag 2 januari 2019 17:27 schreef BadVlad het volgende:
Iemand ervaring met exchange Bilaxy?
Ik heb er een account maar op wat free Kora Network Token na niet veel gebruik van gemaakt.
Waarom interesse in deze exoot van een exchange?
pi_184165113
quote:
0s.gif Op woensdag 2 januari 2019 18:43 schreef Roces18 het volgende:

[..]

Ripple ja, niet XRP. Hoewel in de toekomst evt. wel met xRapid etc.
XRP is niks zonder Ripple vandaar we het over Ripple hebben als we over XRP praten.
(Ripple zal altijd zeggen dat xrp heeeel wat anders is en dat ze er los van staan. Dit omdat ze niet als security aangemerkt willen worden door de SEC).
quote:
0s.gif Op woensdag 2 januari 2019 18:45 schreef KapBak het volgende:

[..]

Ik vind XRP een gecentraliseerde tyfus coin waarvan dik meer dan 50% in handen van een entiteit is, dat zegt naar mijn mening genoeg om het als potentiële investering te beoordelen. Verder ga ik er geen woorden aan vuil maken :P
Wat er nodig is dat er een concurrent opstaat en gewoon XRP gaat gebruiken.

Qua investering is het een goede keuze voor je portfolio denk ik. En je weet, ik zit er nooit naast :P

[ Bericht 21% gewijzigd door #ANONIEM op 02-01-2019 18:49:11 ]
pi_184165143
quote:
0s.gif Op woensdag 2 januari 2019 12:20 schreef MaGNeT het volgende:

[..]

Niet bijgekocht hebben op de 0,2 cent dip :')
Geen geld toch... Sponsoren ? O-)
pi_184165155
quote:
0s.gif Op woensdag 2 januari 2019 18:47 schreef ZetaOS het volgende:
Qua investering is het een goede keuze voor je portfolio denk ik. En je weet, ik zit er nooit naast :P
Lol, dat weet je toch niet tenzij je de portfolio thesis kent en de beoordelingscriteria die iemand hanteert voor een investering :P
  woensdag 2 januari 2019 @ 18:49:57 #248
286575 Roces18
Chef de party
pi_184165158
quote:
0s.gif Op woensdag 2 januari 2019 18:45 schreef KapBak het volgende:

[..]

Ik vind XRP een gecentraliseerde tyfus coin waarvan dik meer dan 50% in handen van een entiteit is, dat zegt naar mijn mening genoeg om het als potentiële investering te beoordelen. Verder ga ik er geen woorden aan vuil maken :P
dan neem je xlm :P
melksommelier en vertrouwenspersoon fok
pi_184165166
quote:
0s.gif Op woensdag 2 januari 2019 18:49 schreef Roces18 het volgende:

[..]

dan neem je xlm :P
Nog erger :P
pi_184165173
quote:
0s.gif Op woensdag 2 januari 2019 12:20 schreef MaGNeT het volgende:

[..]

Niet bijgekocht hebben op de 0,2 cent dip :')
Heb je nog altijd je GLD - Goldcoins? Vroeger had je er een hoop van.
pi_184165174
Daarnaast zijn er ook nog de al benoemde legal risico's bij XRP/Ripple.
pi_184165180
quote:
0s.gif Op woensdag 2 januari 2019 18:50 schreef KapBak het volgende:

[..]

Nog erger :P
ez.gif
pi_184165255
quote:
0s.gif Op woensdag 2 januari 2019 18:50 schreef KapBak het volgende:
Daarnaast zijn er ook nog de al benoemde legal risico's bij XRP/Ripple.
Ja, dat is wat ik net schreef. Ze hebben XRP in het begin verkocht als een soort aandeel.
De SEC vind het securitys (en dat is het eigenlijk ook).

Nu heeft Ripple een soort van propaganda naar buiten gebracht dat als je Ripple zegt op forums en je XRP bedoeld dat mensen je er op aanspreken van hé! Ripple en XRP zijn niet het zelfde. Nou mooi wel dus!

Aan de andere kant zal Ripple niet snel XRP laten vallen aangezien ze dan kapot gaan aan alle losse rechtszaken van beleggers in XRP.
pi_184165279
quote:
0s.gif Op woensdag 2 januari 2019 18:55 schreef ZetaOS het volgende:

[..]

Ja, dat is wat ik net schreef. Ze hebben XRP in het begin verkocht als een soort aandeel.
De SEC vind het securitys (en dat is het eigenlijk ook).

Nu heeft Ripple een soort van propaganda naar buiten gebracht dat als je Ripple zegt op forums en je XRP bedoeld dat mensen je er op aanspreken van hé! Ripple en XRP zijn niet het zelfde. Nou mooi wel dus!

Aan de andere kant zal Ripple niet snel XRP laten vallen aangezien ze dan kapot gaan aan alle losse rechtszaken van beleggers in XRP.
Ja dat is mij een te groot risico :P Lekker dood laten bloeden dat XRP/Ripple. Enige project van ze wat ik heel tof vind is Interledger.
pi_184165284
quote:
0s.gif Op woensdag 2 januari 2019 18:45 schreef ZetaOS het volgende:

[..]

Ik heb er een account maar op wat free Kora Network Token na niet veel gebruik van gemaakt.
Waarom interesse in deze exoot van een exchange?
Ik heb wat FOAM die ik wil verkopen.

https://coinmarketcap.com/currencies/foam/#markets

Voornamelijk volume op Bilaxy.
  woensdag 2 januari 2019 @ 18:57:11 #256
286575 Roces18
Chef de party
pi_184165285
quote:
0s.gif Op woensdag 2 januari 2019 18:50 schreef KapBak het volgende:

[..]

Nog erger :P
je moet op zijn minst in kamp xlm of kamp xrp zitten, anders doe je niet mee.
melksommelier en vertrouwenspersoon fok
pi_184165321
quote:
0s.gif Op woensdag 2 januari 2019 18:57 schreef Roces18 het volgende:

[..]

je moet op zijn minst in kamp xlm of kamp xrp zitten, anders doe je niet mee.
Laatste familielid dat in een kamp zat kwam er niet zo lekker vanaf dus ik sla even over :P

Grin launch heb ik dan wel weer zin in.
  woensdag 2 januari 2019 @ 19:01:58 #258
286575 Roces18
Chef de party
pi_184165356
quote:
0s.gif Op woensdag 2 januari 2019 19:00 schreef KapBak het volgende:

[..]

Laatste familielid dat in een kamp zat kwam er niet zo lekker vanaf dus ik sla even over :P

Grin launch heb ik dan wel weer zin in.
mijn overgrootvader is overleden in een kamp

SPOILER
Om spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.
melksommelier en vertrouwenspersoon fok
pi_184165385
quote:
0s.gif Op woensdag 2 januari 2019 19:01 schreef Roces18 het volgende:

[..]

mijn overgrootvader is overleden in een kamp

SPOILER
Om spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.
_O- _O-
pi_184165483
quote:
14s.gif Op woensdag 2 januari 2019 18:57 schreef BadVlad het volgende:

[..]

Ik heb wat FOAM die ik wil verkopen.

https://coinmarketcap.com/currencies/foam/#markets

Voornamelijk volume op Bilaxy.
Snap het. Je hebt weinig keuze ;-) Gewoon doen.
pi_184165580
quote:
0s.gif Op woensdag 2 januari 2019 19:00 schreef KapBak het volgende:

[..]

Laatste familielid dat in een kamp zat kwam er niet zo lekker vanaf dus ik sla even over :P

Ow, dus je bent bekend met private keys! Dat is handig.
pi_184165844
quote:
0s.gif Op woensdag 2 januari 2019 04:41 schreef BadVlad het volgende:

[..]

Lekker volume ook. -O-
Eckte volume zie je alleen op Cobinhood. Laatste keer dat ik dit ga zeggen :+
Vakman pur sang
pi_184166009
quote:
1s.gif Op woensdag 2 januari 2019 19:27 schreef Lospedrosa het volgende:

[..]

Eckte volume zie je alleen op Cobinhood. Laatste keer dat ik dit ga zeggen :+
Ah, vandaar. :)
  woensdag 2 januari 2019 @ 20:44:30 #264
62913 Blik
The one and Only!
pi_184167665
Universa +250% in 1 maand tijd :D

Nu 172 sats
  woensdag 2 januari 2019 @ 20:56:49 #265
230730 Koelkastje
Mental Madness
pi_184167896
quote:
1s.gif Op woensdag 2 januari 2019 20:44 schreef Blik het volgende:
Universa +250% in 1 maand tijd :D

Nu 172 sats
UNIVERSAAAAAAAAHAHAHAHAJAAAAAAAAAH!
Hmz...
pi_184168612
CPC en Universa gaan lekker momenteel. VET blijft helaas een beetje achter -O- -O-
pi_184168864
quote:
0s.gif Op woensdag 2 januari 2019 20:56 schreef Koelkastje het volgende:

[..]

UNIVERSAAAAAAAAHAHAHAHAJAAAAAAAAAH!
  woensdag 2 januari 2019 @ 22:43:37 #268
62913 Blik
The one and Only!
pi_184170418
quote:
0s.gif Op woensdag 2 januari 2019 21:29 schreef unlimitedzxr het volgende:
CPC en Universa gaan lekker momenteel. VET blijft helaas een beetje achter -O- -O-
Ik zit in SHA, dus ik klaag niet over VET. Het achterblijven van VET wordt voor mij daar redelijk mee gecompenseerd
pi_184170552
quote:
1s.gif Op woensdag 2 januari 2019 21:40 schreef MaGNeT het volgende:

[..]

Weet iemand wanneer de tokenswap naar mainnet gepland staat?
Ik ben een kl ⭕⭕n van deze user
pi_184170584
quote:
0s.gif Op woensdag 2 januari 2019 21:29 schreef unlimitedzxr het volgende:
CPC en Universa gaan lekker momenteel. VET blijft helaas een beetje achter -O- -O-
CPC, is dat niet die van CoinPayments?

Daar heb ik dan ook nog een paar airdrops van geloof ik.
pi_184170851
quote:
1s.gif Op woensdag 2 januari 2019 22:48 schreef recursief het volgende:

[..]

Weet iemand wanneer de tokenswap naar mainnet gepland staat?
SoonTM
pi_184170986
quote:
0s.gif Op woensdag 2 januari 2019 23:01 schreef MaGNeT het volgende:

[..]

SoonTM
Okay dan blijf ik nog even wakker.
Ik ben een kl ⭕⭕n van deze user
pi_184172109
quote:
0s.gif Op woensdag 2 januari 2019 22:49 schreef illusions het volgende:

[..]

CPC, is dat niet die van CoinPayments?

Daar heb ik dan ook nog een paar airdrops van geloof ik.
https://coinmarketcap.com/currencies/cpchain/
  donderdag 3 januari 2019 @ 08:48:03 #274
87936 Rossdale
#MaximumAttack
pi_184175295
quote:
0s.gif Op woensdag 2 januari 2019 21:29 schreef unlimitedzxr het volgende:
CPC en Universa gaan lekker momenteel. VET blijft helaas een beetje achter -O- -O-
CPC _O_ Al +55% deze week en blijft lekker stijgen
Please sir. When moon? When Mustang?
pi_184178968
Nog niemand die hier over de tiende verjaardag van Bitcoin gepost heeft :P Valt me tegen.

Gefeliciteerd allen :D
  Moderator / Redactie Sport donderdag 3 januari 2019 @ 13:08:09 #276
416575 crew  Evenstar
Also known as Kyran or Theoden
pi_184178998
quote:
0s.gif Op donderdag 3 januari 2019 13:06 schreef KapBak het volgende:
Nog niemand die hier over de tiende verjaardag van Bitcoin gepost heeft :P Valt me tegen.

Gefeliciteerd allen :D
Het gedraagt zich wel als een tiener met gedragsproblemen in ieder geval.
pi_184179030
quote:
1s.gif Op donderdag 3 januari 2019 13:08 schreef Kyran het volgende:

[..]

Het gedraagt zich wel als een tiener met gedragsproblemen in ieder geval.
Hoezo? :P
pi_184179040
Oh ik snap hem al laat maar :D
  Moderator / Redactie Sport donderdag 3 januari 2019 @ 13:13:50 #279
416575 crew  Evenstar
Also known as Kyran or Theoden
pi_184179118
quote:
0s.gif Op donderdag 3 januari 2019 13:10 schreef KapBak het volgende:
Oh ik snap hem al laat maar :D
Goeiemorgen ;)

Ben sinds gisteren weer eigenaar van wat crypto woop woop, was even helemaal uitgestapt.
pi_184179188
quote:
1s.gif Op donderdag 3 januari 2019 13:13 schreef Kyran het volgende:

[..]

Goeiemorgen ;)

Ben sinds gisteren weer eigenaar van wat crypto woop woop, was even helemaal uitgestapt.
Lekker hoor :D
  donderdag 3 januari 2019 @ 13:30:30 #281
87936 Rossdale
#MaximumAttack
pi_184179433
quote:
0s.gif Op donderdag 3 januari 2019 13:06 schreef KapBak het volgende:
Nog niemand die hier over de tiende verjaardag van Bitcoin gepost heeft :P Valt me tegen.

Gefeliciteerd allen :D
Niet in dit topic nee :P
Please sir. When moon? When Mustang?
pi_184179923
quote:
0s.gif Op donderdag 3 januari 2019 13:06 schreef KapBak het volgende:
Nog niemand die hier over de tiende verjaardag van Bitcoin gepost heeft :P Valt me tegen.

Gefeliciteerd allen :D
pi_184181319
Bitcoin is toch dood? Stond paar weken terug nog in de krant.
pi_184181441
quote:
0s.gif Op donderdag 3 januari 2019 15:17 schreef MaGNeT het volgende:
Bitcoin is toch dood? Stond paar weken terug nog in de krant.
In Noord Korea vieren ze ook nog steeds de verjaardag van Kim Il Sung dus dat zegt niks. :6
  donderdag 3 januari 2019 @ 17:08:52 #285
62913 Blik
The one and Only!
pi_184183647
quote:
0s.gif Op donderdag 3 januari 2019 15:17 schreef MaGNeT het volgende:
Bitcoin is toch dood? Stond paar weken terug nog in de krant.
Dat was een andere krant; De Telegraaf.

#fakenews
  † In Memoriam † donderdag 3 januari 2019 @ 19:23:00 #287
230491 Zith
pls tip
pi_184186478
Is dit vechainss einde? Las ik in mijn highly respected prive groep

SPOILER
Om spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.
I am a Chinese college students, I have a loving father, but I can not help him, he needs to do heart bypass surgery, I can not help him, because the cost of 100,000 or so needed, please help me, lifelong You pray Thank you!
pi_184186694
quote:
1s.gif Op donderdag 3 januari 2019 19:23 schreef Zith het volgende:
Is dit vechainss einde? Las ik in mijn highly respected prive groep

SPOILER
Om spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.
Een stukje tekst waar je het woord "Vechain" zou kunnen vervangen door heel veel andere dingen, zo vaag is het.

Ofwel... wat staat er nu eigenlijk, heel concreet?
En wat is de verrassing? Dat een Chinees project niet democratisch is? :D

Voor Scrabble zitten er nog wel wat interessante woorden in.
pi_184186783
quote:
1s.gif Op donderdag 3 januari 2019 19:23 schreef Zith het volgende:
Is dit vechainss einde? Las ik in mijn highly respected prive groep

SPOILER
Om spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.
Een verhaal van een persoon met een mental-breakdown.
Maar wat mij betreft sterft dat hoeren Vechains.
Vakman pur sang
  donderdag 3 januari 2019 @ 19:39:14 #290
62913 Blik
The one and Only!
pi_184186852
quote:
1s.gif Op donderdag 3 januari 2019 19:23 schreef Zith het volgende:
Is dit vechainss einde? Las ik in mijn highly respected prive groep

SPOILER
Om spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.
Ik moet het eerste bedrijf nog tegenkomen waar democratie de boventoon heeft

Verder, wat een hoop onsamenhangende onzin met een heleboel onnodig moeilijke woorden.
  donderdag 3 januari 2019 @ 19:51:47 #291
87936 Rossdale
#MaximumAttack
pi_184187128
Klinkt als iemand die op staande voet is ontslagen, nadat hij gesnapt is terwijl hij een pak A4 papier uit de kopieerruimte probeerde te jatten. :')
Please sir. When moon? When Mustang?
  † In Memoriam † donderdag 3 januari 2019 @ 19:53:35 #292
230491 Zith
pls tip
pi_184187168
SPOILER
Om spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.
I am a Chinese college students, I have a loving father, but I can not help him, he needs to do heart bypass surgery, I can not help him, because the cost of 100,000 or so needed, please help me, lifelong You pray Thank you!
  donderdag 3 januari 2019 @ 19:53:47 #293
73683 leolinedance
Voor Rood-Wit gezongen
pi_184187175
Ohhh jongens binnenkort de 3 B's Bakkt, Bitcoin ETF en bankiersbonussen

Moooon!
pi_184187216
quote:
0s.gif Op donderdag 3 januari 2019 19:53 schreef Zith het volgende:
SPOILER
Om spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.
SPOILER
Om spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.
Inwisselbaar stukje proza.
  † In Memoriam † donderdag 3 januari 2019 @ 19:57:44 #295
230491 Zith
pls tip
pi_184187245
quote:
0s.gif Op donderdag 3 januari 2019 19:56 schreef MaGNeT het volgende:

[..]

SPOILER
Om spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.
SPOILER
Om spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.
I am a Chinese college students, I have a loving father, but I can not help him, he needs to do heart bypass surgery, I can not help him, because the cost of 100,000 or so needed, please help me, lifelong You pray Thank you!
pi_184187358
quote:
1s.gif Op donderdag 3 januari 2019 19:57 schreef Zith het volgende:

[..]

SPOILER
Om spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.
Dat bedoel ik, inwisselbaar :P
pi_184187754
Wtf heb ik hierboven gelezen. Wat een geneuzel.
pi_184187829
Allemachtig, wat een potsierlijk stuk proza, geschreven door een rant-debiel.
pi_184187843
Vechain _O-

Eerder ScamChain.
pi_184187894
quote:
0s.gif Op donderdag 3 januari 2019 20:24 schreef KapBak het volgende:
Vechain _O-

Eerder ScamChain.
Ff serieus, waarom vind je dat? :)
Opzich dat geshill voor vechain sloeg nergens op toentertijd. Maar wat is er volgens jou mis mee? Of loop je gewoon lekker te haten ?
pi_184188315
quote:
1s.gif Op donderdag 3 januari 2019 20:26 schreef ArnoldG0342 het volgende:
Of loop je gewoon lekker te haten ?
Dit.
abonnement Unibet Coolblue Bitvavo
Forum Opties
Forumhop:
Hop naar:
(afkorting, bv 'KLB')