Nou hun nooit uitgebrachte 'Hold me Up' (wel gebruikt in 'Zack and Miri make a Porno') vind ik werkelijk fantastisch.quote:
quote:Op donderdag 27 december 2018 21:21 schreef Nizno het volgende:
Maar goed ik mik de laptop uit... en wens u allen een goede nacht en tot morgenavond weer ergens.
Iedereen kan dat dan ookquote:Op donderdag 27 december 2018 21:22 schreef TheVulture het volgende:
Dat klopt wel ja van die stem... iedereen doet Herman na
Deze manquote:Op donderdag 27 december 2018 21:22 schreef peaceman het volgende:
[..]
het beste nummer van Coldplay staat er niet in. Don't Panic
SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.♫ ~ Je kunt de massa niet beteugelen; het is een monster ~ Marcel van Roosmalen
'Hilversum 3 bestaat niet meer', als ze in de komende jaren gaan nokken met die zender moeten ze Herman zo ver krijgen om dit als uitsmijter te zingen.quote:Op donderdag 27 december 2018 21:23 schreef alopio het volgende:
HilveRRRRRsum 3 bestond nog niet...
nu is het ook weer bijna weg hoor dat radio3
Met de muziek van de Beierse groep Handeling. Zelfs de flessenist deed op Hermans versie mee.quote:Op donderdag 27 december 2018 21:23 schreef Scorpion_17 het volgende:
Geschreven door de onvolprezen Willem Wilmink
quote:Op donderdag 27 december 2018 21:24 schreef ArnieAlberts het volgende:
[..]
'Hilversum 3 bestaat niet meer', als ze in de komende jaren gaan nokken met die zender moeten ze Herman zo ver krijgen om dit als uitsmijter te zingen.
Willem Wilmink is een absolute koning.quote:Op donderdag 27 december 2018 21:23 schreef Scorpion_17 het volgende:
Geschreven door de onvolprezen Willem Wilmink
Alfred Jodukus Kwakquote:Op donderdag 27 december 2018 21:25 schreef OscarMopperkont het volgende:
Er was ooit een enge TV serie, ingesproken door Herman.... met wolfmensen.... hoe heet die serie ook alweer?
Helemaal eens. Als het net even anders was gegaan, Dood Gaan Duurt Zo Lang (van Tommie) en Ben Ali Libi de Goochelaar oa.quote:Op donderdag 27 december 2018 21:24 schreef ArnieAlberts het volgende:
[..]
Willem Wilmink is een absolute koning.
Hij en Harry Bannink maakten ook de prachtigste nummers voor het Klokhuis, Ome Willem enzovoort.
Die Clowns, was een joint venture met de Duitse omroep ARDquote:Op donderdag 27 december 2018 21:25 schreef OscarMopperkont het volgende:
Er was ooit een enge TV serie, ingesproken door Herman.... met wolfmensen.... hoe heet die serie ook alweer?
quote:
Nee, Willy ook al jaren niet meer trouwens.quote:Op donderdag 27 december 2018 21:25 schreef TheVulture het volgende:
Over vaderlandse iconen gesproken, Willeke Alberti staat er ook al jaren niet meer in he?
Samen Zijn![]()
Pompie de Robodol
quote:Op donderdag 27 december 2018 21:26 schreef Sabata het volgende:
[..]
Die Clowns, was een joint venture met de Duitse omroep ARD
Jezus Pompie de Robodol...over vergeten herinneringen gesprokenquote:Op donderdag 27 december 2018 21:25 schreef TheVulture het volgende:
Over vaderlandse iconen gesproken, Willeke Alberti staat er ook al jaren niet meer in he?
Samen Zijn![]()
Pompie de Robodol
Mensen staan daar toch alleen maar om gezien te worden, net als bij het Glazen Huisquote:Op donderdag 27 december 2018 21:26 schreef HPLC het volgende:
Hopelijk schaffen ze dat café zo snel mogelijk af
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |