In veel landen is neuken de enige ontspanning , en gratis, en condooms zijn duur,quote:Op zondag 20 januari 2019 09:07 schreef Beathoven het volgende:
[..]
Geen kinderen hoeven nemen maar de keuze wel hebben is een luxe.
Als je in Nederland dat idee al hebt heb je vooral zelf echt zwaar gefaald om wat van je leven te makenquote:Op zondag 20 januari 2019 11:08 schreef Gruj0 het volgende:
Alles wordt steeds maar duurder en slechter. Door die fantastische marktwerking hebben we een zorgverzekeringsstelsel met debiel "eigen risico" dat onbetaalbaar wordt evenals de maandrekening.
Een dak boven je hoofd is in deze tijden niet eens meer vanzelfsprekend. Voor een huurwoning mag je tientallen jaren wachten en als je teveel verdient kan je fluiten naar je huurwoning. Voor kopen verdien je te weinig met het gemiddelde inkomen van tegenwoordig en die woekerprijzen die ze vragen voor oude krotten uit de jaren 60/70 die net groot genoeg zijn om je kont in te keren.
Het lage BTW op voedsel en zo is ook verhoogd. Energie (gas, stroom, enz.) ook steeds duurder en duurder.
Onderwijs wordt steeds slechter. Basis, voortgezet, middelbaar, hoger. Teleurstellend allemaal. De gemiddelde basisscholier in het buitenland weet meer dan de Nederlandse (eigen constatering).
Intussen worden door Den Haag honderdtallen goudzoekers geïmporteerd die op kosten van de samenleving onderhouden zullen moeten worden.
Werkgevers zoeken jongeren zonder 9-5 mentaliteit , met minstens 30 jaar ervaring die tegen een minimumloon voor hen willen werken. Altijd bereikbaar zijn, enz.
En dan die prestatiedruk van tegenwoordig. Je moet heel wat klaarspelen wil je "iets voorstellen" op deze wereld.
Nederland wordt steeds onaantrekkelijker om je kind op de wereld te zetten en op te voeden.
Ik heb gewoon een goede baan. Maar blijf vooral die oogkleppen ophouden en voor de VVD stemmen.quote:Op zondag 20 januari 2019 11:09 schreef JanPawelII het volgende:
[..]
Als je in Nederland dat idee al hebt heb je vooral zelf echt zwaar gefaald om wat van je leven te maken
Als je echt een goede baan had had je geen last van al die nonproblemen die je noemde.quote:Op zondag 20 januari 2019 11:10 schreef Gruj0 het volgende:
[..]
Ik heb gewoon een goede baan. Maar blijf vooral die oogkleppen ophouden en voor de VVD stemmen.
we hebben het hier over hert extreem lage NL gevboortencijferquote:Op zondag 20 januari 2019 11:10 schreef Gruj0 het volgende:
[..]
Maar blijf vooral die oogkleppen ophouden en voor de VVD stemmen.
Ik verdien geen 5000 netto per maand nee. Middeninkomens lopen tegen deze problemen aan. Maar dat zie jij waarschijnlijk niet, anders zou je het niet in je hoofd halen om het "nonproblemen" te noemen.quote:Op zondag 20 januari 2019 11:11 schreef JanPawelII het volgende:
[..]
Als je echt een goede baan had had je geen last van al die nonproblemen die je noemde.
Ik stem niet voor PVV.quote:Op zondag 20 januari 2019 11:12 schreef riazop het volgende:
[..]
we hebben het hier over hert extreem lage NL gevboortencijfer
De VVD zorgt er tenminste voor dat immigranten het land in kunnen komen om bevolkingsdaling te voorkomen.
Ik vermoed dat met jouw partij we een KRIMP zouden krijgen
Punt gemaakt ja.quote:Op zondag 20 januari 2019 11:12 schreef Gruj0 het volgende:
[..]
Ik verdien geen 5000 netto per maand nee. Middeninkomens lopen tegen deze problemen aan. Maar dat zie jij waarschijnlijk niet, anders zou je het niet in je hoofd halen om het "nonproblemen" te noemen.
Dus omdat het geen 5000 euro is, is het een schamel loon? Prachtig.quote:Op zondag 20 januari 2019 11:13 schreef JanPawelII het volgende:
[..]
Punt gemaakt ja.
Protip: het ligt niet aan vluchteling dat je op een schamel loon blijft hangen.
Ook die dragen er niet aan bij dat jij niets van je leven kan maken in een van de meest welvarende landen ter wereld.quote:Op zondag 20 januari 2019 11:17 schreef Gruj0 het volgende:
[..]
Dus omdat het geen 5000 euro is, is het een schamel loon? Prachtig.
Waar geef ik vluchtelingen de schuld van de situatie? Ik heb het over goudzoekers die tot voor kort nog flink met elkaar in gevecht waren daar in Irak/Syrie/Libie, waar dan ook. Mensen, veelal mannen van 25-30 jaar die nu hier op kosten van de samenleving leven en ook nog eens handtastelijk/geweldadig zijn.
Ik kaart problemen aan die steeds groter worden voor de middeninkomens. Dat jij dat niet wil zien is jouw probleem.quote:Op zondag 20 januari 2019 11:18 schreef JanPawelII het volgende:
[..]
Ook die dragen er niet aan bij dat jij niets van je leven kan maken in een van de meest welvarende landen ter wereld.
Des te vreemder uiteraard dat de middenklasse in een dergelijk land het hebben van kinderen nauwelijks meer kan betalenquote:Op zondag 20 januari 2019 11:18 schreef JanPawelII het volgende:
[..]
in een van de meest welvarende landen ter wereld.
Hoezo ligt dat aan de marktwerking?quote:Op zondag 20 januari 2019 11:08 schreef Gruj0 het volgende:
Alles wordt steeds maar duurder en slechter. Door die fantastische marktwerking hebben we een zorgverzekeringsstelsel met debiel "eigen risico" dat onbetaalbaar wordt evenals de maandrekening.
Hoeveel zetten ze op de wereld. Een stabiele populatie vraagt om een nationale geboortecijfer van 2,1. Alleen niet iedereen kan kinderen baren (ouderen/kinderen) dus om dat gat op te vangen moet een deel van de vruchtbare koppels voor drie/vier kinderen gaan om op een nationale geboortecijfer van 2,1 uit te komen.quote:Op zondag 20 januari 2019 11:45 schreef Walterwhite64 het volgende:
Toch zie ik om mij heen op dit moment gigantisch veel zwangere vrouwen en baby's. Kan natuurlijk zijn omdat ik nu in die generatie zit (ben van 1984) maar heb sterk de indruk dat men weer meer kinderen op de wereld zet. In mijn vriendenclub is er eigenlijk maar 1 kinderloos.
En hoeveel kinderen hebben die mensen in jouw sociale cirkel gemiddeld?quote:Op zondag 20 januari 2019 11:45 schreef Walterwhite64 het volgende:
Toch zie ik om mij heen op dit moment gigantisch veel zwangere vrouwen en baby's. Kan natuurlijk zijn omdat ik nu in die generatie zit (ben van 1984) maar heb sterk de indruk dat men weer meer kinderen op de wereld zet. In mijn vriendenclub is er eigenlijk maar 1 kinderloos.
Het importeren van immigranten moet beter en gerichterquote:Op zondag 20 januari 2019 12:22 schreef matigeuser het volgende:
[..]
Het probleem is wel dat, onze economie gebaseerd is op groei.
Ook op bevolkingsgroei.
En dus verzint onze overheid een alternatief.
Het importeren van immigranten. De bevolking mag namelijk niet afnemen volgens hen.
En dat doet niet alleen onze overheid, dat doen ze vrijwel allemaal in het westen. Precies volgens 'advies' van de Verenigde Naties.
https://www.un.org/en/dev(...)ment-migration.shtml
Dit heeft natuurlijk weer flinke gevolgen op de cultuur, sociale cohesie en brengt zelfs spanningen met zich mee. Maar dat is het blijkbaar allemaal waard als je alleen in Eurotekens denkt.
Er zijn 2 partijen in dit land die hier gelukkig wel vraagtekens bij zetten. Je weet zelf wel welke dit zijn. Doe er je voordeel mee.
Ik bijt even liever door de zure appel heen met een kleinere bevolking, dan dat we op deze grote schaal buitenlanders blijven importeren. En nog veel beter, zou onze overheid ook Nederlanders kunnen stimuleren om kinderen te krijgen. Dat lijkt me een veel betere oplossing voor het probleem. Dit korte-termijn denken is gewoon onverstandig.
Achja ergens vind ik een dergelijke instelling wel een beetje egoistisch, terwijl ik zelf ook niet per se kinderen wil. Aan de andere kant zorgen onze politieke leiders voor genoeg (jong) import dus denk ik; waarom zou je ook.quote:Op zondag 20 januari 2019 11:25 schreef LXIV het volgende:
Het is echt onzin dat de geboortecijfers laag liggen omdat er te weinig geld. Er is nog nooit meer welvaart en luxe geweest dan op dit moment. Ook is het historisch bijna een unicum hoe veilig, vooral voor kinderen, Nederland op dit moment is.
Er is dus volop geld en volop zekerheid op alle vlakken. Ga je dit ontkennen ben je wereldvreemd.
.
Mensen kiezen voor geen kinderen uit pure luxe. Ik ken veel mensen in mijn vriendenkring en familie die geen kinderen (meestal ook geen relatie) hebben. Dat zijn mensen die voor een gemakkelijk leventje kiezen met veel vrijheid, veel geld, vaak uitgaan, festivals, vakanties. Eventueel wisselende partners (al valt dat vaak tegen). Gewoon een leventje van wel de lusten, niet de lasten. Mensen die kinderen hebben weten hoe veel tijd je er mee kwijt bent.
Ik ben het opzich met je eens. Maar jij zegt, stem op partijen die immigratie willen stopzetten.quote:Op zondag 20 januari 2019 12:22 schreef matigeuser het volgende:
[..]
En hoeveel kinderen hebben die mensen in jouw sociale cirkel gemiddeld?
Het geboortecijfer ligt in vrijwel alle westerse landen gewoon ver onder de 2.0 gemiddeld. Er zijn namelijk ook veel vrijgezellen die helemaal geen kinderen krijgen en daarnaast krijgen de meeste koppels er ook niet meer dan 2 of max 3. Daar compenseer je dat niet meer mee.
De reden hiervoor is simpeler dan je denkt. Geld.
Onze overheid (en die van vrijwel alle westerse landen) heeft feminisme door onze strot geduwd. Onze vrouwen moesten en zullen aan het werk gaan. En zo geschiede.
Dit heeft (uiteraard) als gevolg dat de prijzen stijgen en deze maatschappij nu ook is 'ingericht' op twee-verdieners. Waar je 20 jaar geleden nog makkelijk op 1 modaal salaris een huis kon kopen en een gezin kon onderhouden, heb je daar nu al 2 salarissen voor nodig.
En het is niet alleen kwestie van moeten, want vrouwen willen nu ook echt carrière maken. Weliswaar alleen in verwarmde kantoorbaantjes en op scholen en ziekenhuizen, maar toch. Kinderen krijgen is gewoon niet meer een 'hoofddoel' van veel vrouwen en is dat wel het geval, dan mogen dat er maximaal maar 1 of 2 zijn.
Nou probeer ik dit zonder waardeoordeel uit een te zetten dus of dit een goede of slechte ontwikkeling is laat ik tot zo ver buiten beschouwing.
Het probleem is wel dat, onze economie gebaseerd is op groei. Ook op bevolkingsgroei.
En dus verzint onze overheid een alternatief. Het importeren van immigranten. De bevolking mag namelijk niet afnemen volgens hen.
En dat doet niet alleen onze overheid, dat doen ze vrijwel allemaal in het westen. Precies volgens 'advies' van de Verenigde Naties.
https://www.un.org/en/dev(...)ment-migration.shtml
Dit heeft natuurlijk weer flinke gevolgen op de cultuur, sociale cohesie en brengt zelfs spanningen met zich mee. Maar dat is het blijkbaar allemaal waard als je alleen in Eurotekens denkt.
Er zijn 2 partijen in dit land die hier gelukkig wel vraagtekens bij zetten. Je weet zelf wel welke dit zijn. Doe er je voordeel mee.
Ik bijt even liever door de zure appel heen met een kleinere bevolking, dan dat we op deze grote schaal buitenlanders blijven importeren. En nog veel beter, zou onze overheid ook Nederlanders kunnen stimuleren om kinderen te krijgen. Dat lijkt me een veel betere oplossing voor het probleem. Dit korte-termijn denken is gewoon onverstandig.
quote:Op zondag 20 januari 2019 07:07 schreef michaelmoore het volgende:
[..]
En voor jouw klasse ?? De zolderkamertje klasse ?
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |