Nee hoor, de keuzes zijn aardig beperktquote:Op woensdag 20 november 2019 22:52 schreef thabit het volgende:
Er zitten wel meer rare dingen in. Bij opgave 8 kun je voor 4 t/m 8 hetzelfde woord invullen bijvoorbeeld.
dan heb jij er denk ik voor jezelf regels bij verzonnenquote:Op woensdag 20 november 2019 23:00 schreef De_Escalatievogel het volgende:
[..]
Nee hoor, de keuzes zijn aardig beperkt
Nou wat raar! dan moet het vast waar zijn! Bedankt voor het antwoord!quote:Op woensdag 20 november 2019 22:52 schreef thabit het volgende:
Er zitten wel meer rare dingen in. Bij opgave 8 kun je voor 4 t/m 8 hetzelfde woord invullen bijvoorbeeld.
Ik heb ook de vraag gevonden. Er zijn wel meerdere torens met verschillende oplossingen, maar die passen niet altijd in de context. Voor woord 7 had ik ook een andere oplossing die helemaal in het thema past en in de zin, maar die toch foutief is. Het meest voor de hand liggende woord heb ik dan ook eens getest, en ja hoor, die klopte ook.quote:Op woensdag 20 november 2019 20:43 schreef De_Escalatievogel het volgende:
Is er al iemand met die blokkentorens bezig geweest? De vraag die ik krijg vind ik voor meerdere interpretaties vatbaar, en daarnaast kan ik de voorlaatste toren op 2 manieren oplossen
Echt niet. Er is een unieke oplossing voor alle deelopdrachten van opdracht 8.quote:dan heb jij er denk ik voor jezelf regels bij verzonnendit geldt trouwens logischerwijs ook voor 2 en 3..
Ja, klopt. Maar hier zal het wel allebei goedgekeurd worden, neem ik aanquote:Op vrijdag 22 november 2019 11:48 schreef thabit het volgende:
Opgave 11 is trouwens ook voor meerdere interpretaties vatbaar.
Daar is het commentaarvakje dan weer handig voor.quote:Op vrijdag 22 november 2019 11:51 schreef De_Escalatievogel het volgende:
[..]
Ja, klopt. Maar hier zal het wel allebei goedgekeurd worden, neem ik aan
Dit is natuurlijk volledig toegestaan.quote:Op vrijdag 22 november 2019 12:18 schreef De_Escalatievogel het volgende:
Hoe kijken jullie er eigenlijk tegen aan om de Nederlandse versie te vergelijken met de Franse versie. Op basis van verschillen in de opgaves kun je namelijk bepaalde conclusies trekken over de achterliggende denkwijze. Vinden jullie dit toegestaan, want alle middelen die voorhande zijn moet je gebruiken. Of zien jullie dit juist als een soort 'valsspelen light'?
Gewoon gebruiken zou ik zeggen, al kan het ook tot een dwaalspoor leiden. Volgens mij waren er vorig jaar ook puzzels waarbij de Franse en Nederlandse versie van eenzelfde puzzel zelfs nog van methode verschilden.quote:Op vrijdag 22 november 2019 12:18 schreef De_Escalatievogel het volgende:
Hoe kijken jullie er eigenlijk tegen aan om de Nederlandse versie te vergelijken met de Franse versie.
Vorig jaar moest je zelfs de versie in de andere taal gebruiken om alles opgelost te krijgen. Dat zegt genoeg denk ikquote:Op vrijdag 22 november 2019 12:18 schreef De_Escalatievogel het volgende:
Hoe kijken jullie er eigenlijk tegen aan om de Nederlandse versie te vergelijken met de Franse versie. Op basis van verschillen in de opgaves kun je namelijk bepaalde conclusies trekken over de achterliggende denkwijze. Vinden jullie dit toegestaan, want alle middelen die voorhande zijn moet je gebruiken. Of zien jullie dit juist als een soort 'valsspelen light'?
Geen idee hoe ruim je het wil zien, maar het juiste antwoord is toch wel heel duidelijk.quote:Moet je 2c nou een beetje ruim zien of ligt het aan mij
inderdaad.quote:Op zaterdag 23 november 2019 17:19 schreef mbo_osese het volgende:
[..]
Geen idee hoe ruim je het wil zien, maar het juiste antwoord is toch wel heel duidelijk.
:-D Send me, send me!quote:Wat doet een man met een lasercutter? ;-)
SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.
Gaaf! Waar kan ik bestellen?quote:Op zaterdag 23 november 2019 17:30 schreef xmichellekex het volgende:
[..]
Wat doet een man met een lasercutter? ;-)
Nou ja volgens mij wel duidelijk ja maar heb wel een “voorloopletter”quote:Op zaterdag 23 november 2019 17:19 schreef mbo_osese het volgende:
[..]
Geen idee hoe ruim je het wil zien, maar het juiste antwoord is toch wel heel duidelijk.
Heel vetquote:Op zaterdag 23 november 2019 17:30 schreef xmichellekex het volgende:
[..]
inderdaad.
Wat doet een man met een lasercutter? ;-)
[ afbeelding ]
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |