die kan Feyenoord nog niet betalen voor een half uurtje speechen.quote:Op dinsdag 18 december 2018 15:30 schreef Antaris het volgende:
Mourinho de eventuele opvolger van van Bronkhorst?
Wat zou je daarmee winnen?quote:Op dinsdag 18 december 2018 15:36 schreef mokkiemok het volgende:
Zou het voor feyenoord niet eens een keer goed zijn om een jaar in te gaan zonder titelaspiraties?
Beginnen aan het bouwen aan de toekomst, jeugdspelers de kans geven, een trainer aanstellen die jeugdspelers beter maakt en de kans geeft.quote:
Als jij het serieus gaat proberen val je al snel door de mand. Doe maar niet.quote:Op dinsdag 18 december 2018 15:38 schreef mokkiemok het volgende:
[..]
Beginnen aan het bouwen aan de toekomst, jeugdspelers de kans geven, een trainer aanstellen die jeugdspelers beter maakt en de kans geeft.
Hierdoor zal het financiële plaatje wellicht wat beter worden.
Een tussenjaar ofzo.
Derde wordt je toch wel, waarom dan niet een stapje terug doen en wat meer op een 10 jaar plan richten ipv elk jaar maar aanmodderen.
Deze post is echt Klaas-niveau joh, natuurlijk speelt Feyenoord veel beter als het publiek er volledig achter staat te brullen, en anders gaat de tegenstander er wel zwakker van voetballen.quote:Op dinsdag 18 december 2018 15:09 schreef timmmmm het volgende:
[..]
Schei toch uit joh, Vente raakt nog steeds geen bal als er een orkaan door de Kuip raast hoor. Je overschat je eigen invloed schromelijk
Grappig. Toch ben ik van mening dat iedereen jaar maar roepen dat je voor het kampioenschap gaat, spelers terughalen als Clasie, een team samenstellen met little to no value en dan tegen de winter alweer afhaken, niet geheel in de lijn van een topclub ligt.quote:Op dinsdag 18 december 2018 15:41 schreef GGMM het volgende:
[..]
Als jij het serieus gaat proberen val je al snel door de mand. Doe maar niet.
1.5 jaar geleden nog kampioenquote:Op dinsdag 18 december 2018 15:43 schreef mokkiemok het volgende:
[..]
Grappig. Toch ben ik van mening dat iedereen jaar maar roepen dat je voor het kampioenschap gaat, spelers terughalen als Clasie, een team samenstellen met little to no value en dan tegen de winter alweer afhaken, niet geheel in de lijn van een topclub ligt.
en daarvoor 17 jaar niet. nee dat is inderdaad een goed argument.quote:Op dinsdag 18 december 2018 15:47 schreef aTypisch het volgende:
[..]
1.5 jaar geleden nog kampioen
(lol)
Dat doen jullie in amsterdam al 5 seizoenen met je 1000000 tig miljard op de bankrekening en de beste jeugdopleding van deze godganze wereldquote:Op dinsdag 18 december 2018 15:36 schreef mokkiemok het volgende:
Zou het voor feyenoord niet eens een keer goed zijn om een jaar in te gaan zonder titelaspiraties?
Ik denk niet dat je een club kan vinden die zegt: goh laten we dit jaar maar met de mindere spelers gaan spelen want we worden toch wel 3e.quote:Op dinsdag 18 december 2018 15:49 schreef mokkiemok het volgende:
[..]
en daarvoor 17 jaar niet. nee dat is inderdaad een goed argument.
ik hoop dat de club niet dezelfde mening heeft.
dat is niet wat ik zeg.quote:Op dinsdag 18 december 2018 15:51 schreef aTypisch het volgende:
[..]
Ik denk niet dat je een club kan vinden die zegt: goh laten we dit jaar maar met de mindere spelers gaan spelen want we worden toch wel 3e.
Er zijn wel degelijk clubs met een lange termijn transferbeleid itt een korte termijn, waarin ze niet verwachten dat die nieuwe spelers in hun eerste seizoen gelijk op hun best zijn. Of clubs die niet gelijk al hun transferinkomsten herinvesteren maar eerst een jaar kijken hoe de overgebleven spelers het doen en dan pas doorselecteren.quote:Op dinsdag 18 december 2018 15:51 schreef aTypisch het volgende:
[..]
Ik denk niet dat je een club kan vinden die zegt: goh laten we dit jaar maar met de mindere spelers gaan spelen want we worden toch wel 3e.
Ik vind dit wel interessant trouwens. Zag de naam deze week al een keer voorbijkomen. Helaas kijkt natuurlijk niemand de Deense competitie om te kijken hoe goed ie is.quote:Op dinsdag 18 december 2018 14:12 schreef Oldground het volgende:
Veel doelpunten voor een vleugelspeler.twitter:KuipTalk twitterde op dinsdag 18-12-2018 om 13:39:33Hearing that Feyenoord are interested in FC Kopenhagen forward Robert Skov. The 22-year old is the top scorer of the Superligaen with 18 goals in 20 games. reageer retweet
Wie zegt dat?quote:Op dinsdag 18 december 2018 15:57 schreef hhh38 het volgende:
[..]
Er zijn wel degelijk clubs met een lange termijn transferbeleid itt een korte termijn, waarin ze niet verwachten dat die nieuwe spelers in hun eerste seizoen gelijk op hun best zijn. Of clubs die niet gelijk al hun transferinkomsten herinvesteren maar eerst een jaar kijken hoe de overgebleven spelers het doen en dan pas doorselecteren.
Maar laten wij vooral spelers van boven de 25 zonder restwaarde kopen met de illusie dat ze ons weer kampioen gaan maken.
niemand zegt dat, dat is een constatering.quote:
Dat zou het doorzetten van het huidige beleid zijn.quote:
Moet je dat wel kunnen hé. Feyenoord is er de afgelopen jaren geen kei in gebleken spelers op te leiden die exceptionele kwaliteiten hebben. Zijn voornamelijk verdedigers en een verdwaalde Gini (die van Sparta komt en waar we zelf niet van geprofiteerd hebben). Dan kun je wel zeggen ''ga bouwen en haal talentvolle spelers'' maar tot op heden blijkt de club daar geen neusje (hihi) voor te hebben.quote:Op dinsdag 18 december 2018 15:57 schreef mokkiemok het volgende:
[..]
dat is niet wat ik zeg.
ik zeg begin het seizoen eens niet met de gebruikelijke titelaspiraties maar bouw eens aan de toekomst.
haal spelers (uit je jeugd of waar dan ook) met waarde en potentie voor de toekomst.
ga met deze spelers aan de slag en laat de clasies en van persies lekker links liggen joh.
wat er nu gebeurt is allemaal korte termijn omdat elk jaar weer gedacht wordt dat ze kampioen gaan worden. Om enkel in de winterstop erachter te komend at het dit jaar weer alleen de beker gaat worden.
Ajax en PSV raken elk jaar verder uit beeld dan kan je twee dingen doen, lekker op dezelfde toer verder gaan of een stapje terug doen om vervolgens twee stappen vooruit te kunnen doen en aan te haken met de top 2.
maar goed ik begrijp dat eens in de 18 jaar kampioen worden en de knvb beker winnen genoeg zijn om een seizoen te laten slagen.
verder roemloos de winterstop ingaan wat betreft de landstitel en europees succes doet er natuurlijk niet toe.
dan moet je mensen aannemen die daar wel capabel genoeg voor zijn.quote:Op dinsdag 18 december 2018 16:04 schreef aTypisch het volgende:
[..]
Moet je dat wel kunnen hé. Feyenoord is er de afgelopen jaren geen kei in gebleken spelers op te leiden die exceptionele kwaliteiten hebben. Zijn voornamelijk verdedigers en een verdwaalde Gini (die van Sparta komt en waar we zelf niet van geprofiteerd hebben). Dan kun je wel zeggen ''ga bouwen en haal talentvolle spelers'' maar tot op heden blijkt de club daar geen neusje (hihi) voor te hebben.
Ah, is dat de oplossing. Zal het doorgeven!quote:Op dinsdag 18 december 2018 16:06 schreef mokkiemok het volgende:
[..]
dan moet je mensen aannemen die daar wel capabel genoeg voor zijn.
en anders ben je dus bij voorbaat al topclub af.
niet de oplossing, maar het begin van het herbouwen van je club naar de topclub die je pretendeert te zijn.quote:Op dinsdag 18 december 2018 16:07 schreef aTypisch het volgende:
[..]
Ah, is dat de oplossing. Zal het doorgeven!
nergens zeg ik dat je de nieuwe messi moet scouten, of Hazard van Chelsea moet kopen.quote:Op dinsdag 18 december 2018 16:08 schreef aTypisch het volgende:
Er is bijna geen club in Europa die dat structureel goed doen. Op een Ajax en een paar andere Europese clubs na.
Dus dat kun je wel leuk roepen, maar het is blijkbaar bijzonder lastig.
Je moet het in ieder geval proberen. De huidige organisatie is er in ieder geval niet geschikt voor. Ik weet niet of ze incapabel zijn of gewoon geen ambitie hebben, maar zo kan het niet verder als we ooit willen aanhaken.quote:Op dinsdag 18 december 2018 16:07 schreef aTypisch het volgende:
[..]
Ah, is dat de oplossing. Zal het doorgeven!
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |