Heuj, weet je wat ik net vind?quote:Op dinsdag 1 januari 2019 16:26 schreef ijs_beer het volgende:
[..]
Dat is ook weer een mooie naam. Wel een goed team zat daar dan.
50 jaar na Lenny zou een mooi moment zijn voor een kneitergoede inzending.
Wel gaaf dat Ilse met zulke grote namen werkt dan hoor... Heeft ze toch wel een gaaf netwerk opgebouwd.quote:Op dinsdag 1 januari 2019 16:28 schreef Greys het volgende:
[..]
Heuj, weet je wat ik net vind?Die Daniel Flamm heeft een aantal nummers geschreven voor en gezongen met.. Sarah Blackwood. De zangeres van Walk Off the Earth. Kleine wereld.
Zeker, maar toen Waylon met ook vrij bekende namen samen schreef was het 'hij heeft ze gewoon gekocht/ingehuurd' (terwijl hij al vaker met ze had gewerkt) en nu is het 'wat een gaaf netwerk'.quote:Op dinsdag 1 januari 2019 16:29 schreef ijs_beer het volgende:
[..]
Wel gaaf dat Ilse met zulke grote namen werkt dan hoor... Heeft ze toch wel een gaaf netwerk opgebouwd.
Mja. Dat eeuwige vergelijken heb ik idd niet zo veel mee.quote:Op dinsdag 1 januari 2019 16:34 schreef Greys het volgende:
[..]
Zeker, maar toen Waylon met ook vrij bekende namen samen schreef was het 'hij heeft ze gewoon gekocht/ingehuurd' en nu is het 'wat een gaaf netwerk'.
Niet van jou hoor. Maar anderen. Je snapt wel wat ik bedoel.Wel grappig hoe daar op verschillende manieren naar gekeken wordt.
Het is idd een netwerk bedoelde ik, zoals je zegt. Zoals het bij hem dus ook gewoon was. Moest ik door jouw opmerking alleen even aan denken. Want zo gaat het dus zo vaak, artiesten die met andere schrijvers samenwerken.quote:Op dinsdag 1 januari 2019 16:37 schreef ijs_beer het volgende:
[..]
Mja. Dat eeuwige vergelijken heb ik idd niet zo veel mee.
Ja. En beter gaan ze toch ook gewoon ooit weer samenwerken.quote:Maar ik zou het wel mooi vinden als Ilse en Waylon op deze manier dus hun netwerk doorgeven aan jonge NL artiesten. Daarom zou ik zo'n constructie met Davina helemaal zien zitten.
De enige kritiek die ik voorbij zag komen was dat Waylon meerdere malen stellig beweerde alle liedjes zelf te hebben geschreven. En toen bleek een lied van iemand anders te zijn. Dat is niet zo handig natuurlijk, daardoor gaan mensen twijfelen natuurlijk.quote:Op dinsdag 1 januari 2019 16:34 schreef Greys het volgende:
[..]
Zeker, maar toen Waylon met ook vrij bekende namen samen schreef was het 'hij heeft ze gewoon gekocht/ingehuurd' (terwijl hij al vaker met ze had gewerkt) en nu is het 'wat een gaaf netwerk'.
Niet van jou hoor. Maar anderen. Je snapt wel wat ik bedoel.Wel grappig hoe daar op verschillende manieren naar gekeken wordt.
Neuh ik bedoelde op Twitter etc, daar werd letterlijk gezegd dat ie die lui helemaal niet kende (onzin) en er gewoon een kant en klaar nummer van de plank trok (onzin).quote:Op dinsdag 1 januari 2019 16:40 schreef libranl het volgende:
[..]
De enige kritiek die ik voorbij zag komen was dat Waylon meerdere malen stellig beweerde alle liedjes zelf te hebben geschreven. En toen bleek een lied van iemand anders te zijn. Dat is niet zo handig natuurlijk, daardoor gaan mensen twijfelen natuurlijk.
Geloof ik idd ook niet, dat ze voor het Duitse esf zou schrijven.quote:Op dinsdag 1 januari 2019 16:27 schreef ijs_beer het volgende:
[..]
Dat geloof ik niet zo, dat Ilse daarvoor zou schrijven. Kun je toch een beetje op afgaan, zo'n voorronde.
Ah okee, ik doe niet zoveel aan Twitter, dus dat soort dingen nooit echt meegekregen. Dat is wel onzin, uiteraard heeft Waylon zijn netwerk in Nashville. (En blijkt ook wel uit de documentaire die was gemaaktquote:Op dinsdag 1 januari 2019 16:42 schreef Greys het volgende:
[..]
Neuh ik bedoelde op Twitter etc, daar werd letterlijk gezegd dat ie die lui helemaal niet kende (onzin) en er gewoon een kant en klaar nummer van de plank trok (onzin).
Davienepien en Ilse kunnen nog mot krijgen over het te dragen jurrekie!quote:Op dinsdag 1 januari 2019 16:44 schreef grazz het volgende:
Dat worden dus geen esfrelletjes dit jaar
Jij ziet ook overal kansenquote:Op dinsdag 1 januari 2019 16:45 schreef Greys het volgende:
[..]
Davienepien en Ilse kunnen nog mot krijgen over het te dragen jurrekie!
Maar een dramaloos winnaarsjaar zou ook weleens leuk zijn![]()
Nee en ook niet echt logisch dat de AVROTROS dan zegt dat er nog iets interessants gaat gebeuren bedenk ik me nuquote:Op dinsdag 1 januari 2019 16:27 schreef ijs_beer het volgende:
[..]
Dat geloof ik niet zo, dat Ilse daarvoor zou schrijven. Kun je toch een beetje op afgaan, zo'n voorronde.
Ja je keek zo verdrietig bij de gedachte aan rel-loos. Wilde je nog wat hoop geven.quote:
Die gaat vast niks verklappen nu, als hij al zo lang z'n mond houdt.quote:Op dinsdag 1 januari 2019 18:54 schreef Niels93 het volgende:
Heb Cornald maar even gevraagd op Twitter naar een reactie
Ja, maar als je Jan zo hoorde over we hebben nog geen idee en ik wil een DJ, en Davina over blokjes kaas, gok ik dat er geen hints komen tot de officiële presentatie. Anders hadden ze niet al die moeite gedaan het (terecht) geheim te houden als het zo is.quote:
Ik weet t maar t is nu na Kerst en Ik Wil Nieuws 😅quote:Op dinsdag 1 januari 2019 19:05 schreef Greys het volgende:
[..]
Ja, maar als je Jan zo hoorde over we hebben nog geen idee en ik wil een DJ, en Davina over blokjes kaas, gok ik dat er geen hints komen tot de officiële presentatie. Anders hadden ze niet al die moeite gedaan het (terecht) geheim te houden als het zo is.
Maar idd, wie weet.
Jij ook een gelukkig nieuw jaar.quote:Op dinsdag 1 januari 2019 19:59 schreef WhiteBeard het volgende:
Nog steeds geen duidelijkheid? Ik kan weer in ESF slaap voorlopig. Gelukkig 2019 overigens
quote:
SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.Op donderdag 15 juni 2017 16:53 schreef Cyan9 het volgende:
IJsbeer is inderdaad officieel cute. :D
Op donderdag 30 juli 2020 16:27 schreef Guanabana het volgende:Houdt @:ijs_beer een beetje van ouder? En dan niet 40 jaar ouder, maar laten we zeggen bijvoorbeeld, iets van 5 jaar ouder?
quote:Op dinsdag 1 januari 2019 20:10 schreef ijs_beer het volgende:
[..]Dat is een andere soort ‘mooi’SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.
Just do it »
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |