abonnement Unibet Coolblue Bitvavo
  Frontpage Koningin/Leukste user IRL dinsdag 11 december 2018 @ 21:07:27 #1
147316 crew  DJMO
#trut
pi_183669491
<p>Alle medewerkers van Defensie krijgen nog dit jaar een eenmalige uitkering van € 750,- bruto. Reservisten ontvangen een uitkering naar rato van het aantal uren dat zij in 2018 in dienst werden opgeroepen.</p>
<p>In een mail aan alle medewerkers schrijven de minister, staatssecretaris, secretaris-generaal en commandant der strijdkrachten het volgende: <em>“Na jaren van bezuinigen is er financiële ruimte om te investeren in materieel en personeel. Maar: u voelt of ziet dit misschien nog niet direct in uw omgeving. In de gesprekken met velen van u is ons duidelijk geworden dat u uitkijkt naar verbetering. Daar wordt stevig aan gewerkt. Stap voor stap. Of het nu gaat om de gevechtspakken, de legering of een beter loopbaanperspectief. Maar het eerlijke verhaal is dat het nog een tijd zal duren voordat de verbeteringen overal merkbaar zijn. Dat kunnen wij niet mooier maken dan het is.</em></p>
<p><em>Om uit te kunnen kijken naar een betere toekomst zijn een nieuwe arbeidsvoorwaardenovereenkomst en een pensioenregeling voor militairen nodig. Het afgelopen jaar hebben wij hier vaak over gesproken met de vakbonden. Dit leidde afgelopen zomer tot een onderhandelaarsresultaat met alle vier de bonden. Helaas kon dit niet op voldoende draagvlak rekenen. Zoals u weet is het overleg momenteel opgeschort en ligt een nieuw akkoord daardoor nog niet in het verschiet. Wij hopen dat we het overleg daarover op korte termijn weer kunnen voortzetten, zodat er snel duidelijkheid komt.

In het onderhandelaarsresultaat was voor dit jaar geld gereserveerd voor een eenmalige uitkering. Deze eenmalige uitkering willen wij graag aan u uitkeren, omdat wij niet willen dat u de dupe wordt van het uitblijven van een akkoord. U ontvangt nog dit jaar een eenmalige uitkering van € 750,- bruto. Bent u reservist, dan ontvangt u een uitkering naar rato van het aantal uren dat u in 2018 in dienst werd opgeroepen.

Op deze wijze willen we u onze dank en waardering tonen voor uw inzet. Wij realiseren ons dat uw toewijding en geduld op de proef worden gesteld. Beschouw dit dus als een teken van dank voor alles wat u doet om onze prachtige organisatie sterker te maken. En weet dat wij er ook komend jaar alles aan zullen doen om ervoor te zorgen dat de verbeteringen voor iedereen zichtbaar worden.”

'Defensiepersoneel krijgt goedmakertje' (foto: Defensie)
Defensiepersoneel krijgt 'goedmakertje' (foto: Defensie)


Defensiemedewerkers krijgen 'goedmakertje'
Ik heb er één en ik ben er trots op
"Tussen droom en daad staan wetten in de weg, en praktische bezwaren" "The needs of the many outweigh the needs of the crew"

Terugblik op tachtig kilometer lopen - Westerborkpad
- My 5 minutes of fame - Heldin
DTS - Foto's en verslagen
pi_183669621
Altijd makkelijk, het geld van een ander uitgeven.
Je hoort bij de betere, maar nog lang niet bij de beste
  dinsdag 11 december 2018 @ 21:15:18 #3
129292 LXIV
Cultuurmoslim
pi_183669700
Komt weer 'bijzonder tarief' overheen van 55%, blijft dus net 300 euro van over.
The End Times are wild
pi_183669810
quote:
0s.gif Op dinsdag 11 december 2018 21:15 schreef LXIV het volgende:
Komt weer 'bijzonder tarief' overheen van 55%, blijft dus net 300 euro van over.
dus geld uit belastingen betalen ze weer belasting over? Vreemde constructie
Je hoort bij de betere, maar nog lang niet bij de beste
  dinsdag 11 december 2018 @ 21:20:36 #5
129292 LXIV
Cultuurmoslim
pi_183669839
quote:
1s.gif Op dinsdag 11 december 2018 21:19 schreef halfway het volgende:

[..]

dus geld uit belastingen betalen ze weer belasting over? Vreemde constructie
Op zich wel logisch, maar ga dat nu niet helemaal uitleggen
The End Times are wild
  dinsdag 11 december 2018 @ 21:20:57 #6
313152 Harvest89
Black Metal fan
pi_183669850
quote:
1s.gif Op dinsdag 11 december 2018 21:19 schreef halfway het volgende:

[..]

dus geld uit belastingen betalen ze weer belasting over? Vreemde constructie
Is bij uitkeringen ook zo volgens mij.
Komt misschien omdat iedereen verplicht is om belasting te betalen.
Deceit for a lifetime has taken it's toll.
An emotional void, I feel numb and cold.
You're all dead to me now. And has been for long.
The time has come to reap what you've sown.
pi_183670010
Kunnen ze tenminste weer fatsoenlijke spullen aanschaffen
  dinsdag 11 december 2018 @ 21:35:10 #8
313152 Harvest89
Black Metal fan
pi_183670165
quote:
0s.gif Op dinsdag 11 december 2018 21:28 schreef Adames het volgende:
Kunnen ze tenminste weer fatsoenlijke spullen aanschaffen
Bij een dumpshop voor tweedehands legermateriaal. :D
Deceit for a lifetime has taken it's toll.
An emotional void, I feel numb and cold.
You're all dead to me now. And has been for long.
The time has come to reap what you've sown.
  vrijdag 14 december 2018 @ 22:02:50 #10
286575 Roces18
Chef de party
pi_183734451
Dit is democratie mensen. Korte termijndenken op zijn best.


Wat een treurnis
melksommelier en vertrouwenspersoon fok
abonnement Unibet Coolblue Bitvavo
Forum Opties
Forumhop:
Hop naar:
(afkorting, bv 'KLB')