Veroorzaker van de penal nooit de penal laten nemen toch?quote:Op zondag 9 december 2018 15:54 schreef Pistolero het volgende:
[..]
Nouja, hij zit totaal niet in de wedstrijd. Laat Vilhena hem dan nemen.
Vilhena is toch de man in vorm.quote:Op zondag 9 december 2018 15:54 schreef PizzaGeit het volgende:
[..]
Veroorzaker van de penal nooit de penal laten nemen toch?
Ok.quote:Op zondag 9 december 2018 15:49 schreef Caland het volgende:
Van de man die het minst in de wedstrijd zat
Nu Zwarts inbrengen gewoonquote:Op zondag 9 december 2018 15:56 schreef PizzaGeit het volgende:
Die Vente doet trouwens echt vrij weinig goed
Indd.quote:Op zondag 9 december 2018 16:02 schreef Tomatenboer het volgende:
Dit wordt natuurlijk nog gewoon puntverlies, Feyenoord kennende.
Die heeft er geen kijk op.quote:Op zondag 9 december 2018 16:03 schreef onlogisch het volgende:
Berghuis deed dat héél erg goed. Maar iemand zei dat hij 'TOTAAL NIET IN DE WEDSTRIJD' zat.
Was het niet gewoon een buitenspeldoelpunt? Je ziet duidelijk dat Bijlow reageert op de beweging van Arias waardoor hij profiteert uit een buitenspelsituatie (of hij hem nou raakt of niet).quote:Op zondag 9 december 2018 16:02 schreef timmmmm het volgende:
Dit vond ik geen fout van Bijlow. Die kan twee dingen doen, op de directe vrije trap spelen of op de intikker. Het had beide kanten op gekund, als het de intikker was geworden en hij had zich voor de directe opgesteld had het ook niet goed geweest.
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |