Begrijp ik niet als dan sluit ik die als groep in!quote:Op zaterdag 8 december 2018 12:30 schreef itchycoo het volgende:
[..]
ja het is vooralsnog erg ‘contained’ geloof ik. Af en toe ook gewoon groepjes ME’ers die oversteken.
Dat zei ik niet.quote:Op zaterdag 8 december 2018 12:10 schreef westwoodblvd het volgende:
Ik was urban warfare beloofd. Volgens Nikon ging de politie met scherp schieten. ()
Valt allemaal nog wel mee tot dusver.
ik begrijp je eerste zin niet helemaal, maar de groep insluiten werkt averechts: een kat in het nauw maakt rare sprongen.quote:Op zaterdag 8 december 2018 12:31 schreef john2406 het volgende:
[..]
Begrijp ik niet als dan sluit ik die als groep in!
Volgens mij is er geen duidelijk plan?
Graag nadat het protest in Amsterdam is afgelopen, moet nu mn aandacht verdelenquote:Op zaterdag 8 december 2018 12:29 schreef Infection het volgende:
[..]
Gaat meestal pas wat later echt los. Overigens is er nu een stuk meer politie, met betere uitrusting en gepanzerde wagens achter de hand. Dat zal ook wel meespelen.
Ze zijn al een paar uur bezig, had verwacht dat het Elysée nu wel in de fik had gestaan.quote:Op zaterdag 8 december 2018 12:28 schreef trein2000 het volgende:
Ik vind het allemaal wel meevallen eerlijk gezegd.
Wat valt er van dat protest in Amsterdam te zien dan?quote:Op zaterdag 8 december 2018 12:32 schreef trein2000 het volgende:
[..]
Graag nadat het protest in Amsterdam is afgelopen, moet nu mn aandacht verdelen
Meer dan een paar zingende gekkies zal er wel niet te zien zijnquote:Op zaterdag 8 december 2018 12:33 schreef Infection het volgende:
[..]
Wat valt er van dat protest in Amsterdam te zien dan?
Ex-hippie babyboomers.quote:Op zaterdag 8 december 2018 12:34 schreef Nikonlover het volgende:
[..]
Meer dan een paar zingende gekkies zal er wel niet te zien zijn
Ik schat op basis van de foto een mannetje of 100 bij de stopera. een deel is nu onderweg naar de dam.quote:Op zaterdag 8 december 2018 12:34 schreef Nikonlover het volgende:
[..]
Meer dan een paar zingende gekkies zal er wel niet te zien zijn
Hoezo vaag? Juist scherp beeld bij mijquote:
Want? RT is altijd degene die bij dit soort dingen aanwezig is. In welk land dan ook. Vind het een pracht zender, ook al zijn ze pro-Russisch.quote:
ja zag een paar bontkraagjesquote:Op zaterdag 8 december 2018 12:36 schreef Nikonlover het volgende:
Wow! Waren dat arrestatieteams met traangaswapens? Leken wel agenten met burgerkleding. Zoals je het arrestatieteam bij ons ziet.
Tuurlijk is dat wel mogelijk.quote:Op zaterdag 8 december 2018 12:36 schreef capricia het volgende:
Gezien het feit dat normale journalistiek in Rusland zelf niet mogelijk is.
Nee, want je gaat geen at inzetten met traangas heeft totaal geen zin.quote:Op zaterdag 8 december 2018 12:36 schreef Nikonlover het volgende:
Wow! Waren dat arrestatieteams met traangaswapens? Leken wel agenten met burgerkleding. Zoals je het arrestatieteam bij ons ziet.
Vertel eens, ben je er geweest en waar kon je dat uit opmaken?quote:Op zaterdag 8 december 2018 12:36 schreef capricia het volgende:
Gezien het feit dat normale journalistiek in Rusland zelf niet mogelijk is.
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |