quote:Op maandag 10 december 2018 21:29 schreef miaeak het volgende:
Dat is nu een achtergrondkarakter. Oftewel geen actrice in beeld, maar ze is ook niet weg.
Ze wilden haar wat ouder hebben (16, ze is nu 17) voor de verhaallijn voor Jan Maes. Achteraf vonden ze die met de leeftijd van Sjors een beetje raar dus hebben ze besloten haar naar de achtergrond te laten gaan.
Ja ik snap het ook nietquote:Op maandag 10 december 2018 21:31 schreef Dr.Mikey het volgende:
[..]Zo iets kan je toch op voorhand bedenken.
Ik dacht dat het te maken had met het afmaken van haar HAVO? Of was dat volgend seizoen?quote:Op maandag 10 december 2018 21:29 schreef miaeak het volgende:
Dat is nu een achtergrondkarakter. Oftewel geen actrice in beeld, maar ze is ook niet weg.
Ze wilden haar wat ouder hebben (16, ze is nu 17) voor de verhaallijn voor Jan Maes. Achteraf vonden ze die met de leeftijd van Sjors een beetje raar dus hebben ze besloten haar naar de achtergrond te laten gaan.
Het was überhaupt niet nodig omdat dezelfde verhaallijn ook aan een Kimberly (maar die zat toen met dat van die naaktfoto's) of Rikki (die ze ontslagen hebben, terwijl ik denk; hier had je een verhaal) gekoppeld had kunnen worden. Oh en Sam kan ook nog.quote:Op maandag 10 december 2018 21:33 schreef miaeak het volgende:
[..]
Ja ik snap het ook niet.
Het was het niet echt waard voor de verhaallijn ofzo.
Nu zitten ze met een ge-SORASte Lana waar ze niks mee kunnen.
Ja het was ook heel onnodig.quote:Op maandag 10 december 2018 21:38 schreef Nathvi het volgende:
[..]
Het was überhaupt niet nodig omdat dezelfde verhaallijn ook aan een Kimberly (maar die zat toen met dat van die naaktfoto's) of Rikki (die ze ontslagen hebben, terwijl ik denk; hier had je een verhaal) gekoppeld had kunnen worden. Oh en Sam kan ook nog.
Nu je het zegt? Waar is Lana atm? Bij de Langevelds? Je gaat met toch niet zeggen dat ze bij Sjors woont maar niet in beeld is? Please..quote:Op maandag 10 december 2018 21:42 schreef miaeak het volgende:
[..]
Ja het was ook heel onnodig.
En stom, want Lana had best nog even kind kunnen blijven. Ze is immers pas in 2010 geboren. En Sjors is nu rond de 32 en was echt geen 14 toen lana werd geboren.
Maar op de wiki staat dit:
"Net als vele andere personages is Lana geboren in de serie en zou ze qua tijdlijn met personages als Sjors Langeveld, Nina Sanders, Lucas Sanders en Kimberly Sanders in 2017/2018 moeten worden gecast als een vijftienjarig meisje. Echter is haar soapmoeder dan nog maar dertig en vonden ze dit een beetje vreemd. Daarom werd Lana verouderd maar zou ze puur een gastrol blijven om daarna uit beeld te verdwijnen. "
Volgens mij is ze inderdaad nog gewoon bij Sjors. Laatst was het random haar verjaardag en kwam de actrice even terug. Toen vond Sjors het ineens wel goed dat Q en zij een relatie hebben. (Want leeftijdsverschil 18 en 16 is drama, maar 19 en 17 kan primaquote:Op maandag 10 december 2018 21:43 schreef Nathvi het volgende:
[..]
Nu je het zegt? Waar is Lana atm? Bij de Langevelds? Je gaat met toch niet zeggen dat ze bij Sjors woont maar niet in beeld is? Please..
Ik ben gek op Susanne, juist omdat ze soms echt saai was en dan ineens superdroog uit de hoek kon komen. Herinner me nog dat ik om een paar scenes de slappe lach kreeg (besef, ik ben 22 nu, en dat is zeker 2 jaar geleden) :3quote:Op maandag 10 december 2018 23:10 schreef PeterKelder het volgende:
Grappig dat het Flash-gedeelte van het AA&F kantoor in de laatste weken van seizoen 7 al niet meer in gebruik was en dat decor werd omgebouwd tot de woning van MiraMaar wel tekenend ook voor hoe 'groot' het bedrijf eind dat seizoen nog was, met alleen Robert, Jef en Daniël (en die dan ook meer niet als wel) nog effectief aan het werk daar... Wat een verschil met een seizoen eerder.
En godsamme, wat was Suzanne in de laatste weken van dat seizoen een ongelofelijke trutIk spoelde alleen wat door de afleveringen heen en ik kon haar al niet uitstaan
Ik ben ook nog steeds voor, Nathvi!quote:Op dinsdag 11 december 2018 00:01 schreef Nathvi het volgende:
[..]
Ik ben gek op Susanne, juist omdat ze soms echt saai was en dan ineens superdroog uit de hoek kon komen. Herinner me nog dat ik om een paar scenes de slappe lach kreeg (besef, ik ben 22 nu, en dat is zeker 2 jaar geleden) :3
Susanne moet terug. En desnoods alleen Guusje. Snap sowieso niet waarom niemand van de schrijvers zo creatief is geweest om hem terug in de serie te brengen. Ik bedoel; ze verzinnen de meest random personages. Had bedacht dat Nina bij Guusje [die in spanje was] had verbleven omdat hij haar herkende, maar zij hem niet.. Eerlijk ik moet schrijver worden voor de serie. :p
Yay!!quote:Op dinsdag 11 december 2018 00:17 schreef vanThijn het volgende:
[..]
Ik ben ook nog steeds voor, Nathvi!
Hè ja. Komt ze niet verder dan wat random nietszeggende affaires/relaties met Anton, Rik of Ludo, terwijl ze verder niks noemenswaardig meemaakt. Ik ga het lijstje van mislukte comebacks van de laatste 10 jaar maar niet opdreunenquote:Op dinsdag 11 december 2018 00:01 schreef Nathvi het volgende:
[..]
Ik ben gek op Susanne, juist omdat ze soms echt saai was en dan ineens superdroog uit de hoek kon komen. Herinner me nog dat ik om een paar scenes de slappe lach kreeg (besef, ik ben 22 nu, en dat is zeker 2 jaar geleden) :3
Susanne moet terug.
Ik snap dan weer niet dat jij deze schrijvers enige creativiteit toerekentquote:En desnoods alleen Guusje. Snap sowieso niet waarom niemand van de schrijvers zo creatief is geweest om hem terug in de serie te brengen.
Juist... Behalve dan dat Guus nog maar zes jaar was toen hij emigreerde naar Amerika, en Nina op dat moment net twee jaar was. In dat opzicht zou Guus haar enkel kunnen herkennen vanuit de media, en Nina zou zelfs helemaal geen herinnering aan hem kunnen hebben - ook niet met met haar geheugen terug. Het is leuk bedacht, maar logisch is het nergens. Toegegeven, wat Blanco op papier zet is dat ook niet dus in dat geval zou dit zeker kans makenquote:Ik bedoel; ze verzinnen de meest random personages. Had bedacht dat Nina bij Guusje [die in spanje was] had verbleven omdat hij haar herkende, maar zij hem niet.. Eerlijk ik moet schrijver worden voor de serie. :p
Ik vind het in de serie ook prima. Maar zo op die facebook vind ik het een beetje sneu.quote:Op maandag 10 december 2018 22:55 schreef Nathvi het volgende:
Haha :p
Ik vind het zelf persoonlijk wel 'goed' dat er af en toe kut, verdomme ofzo word gezegd. Niet dat het goed is natuurlijk, maar als iedereen maar shit en potverdorie blijft zeggen neem ik het ook niet serieus.
quote:Op dinsdag 11 december 2018 10:32 schreef Nathvi het volgende:
Ik zit nu de aflevering van volgende week dinsdag te kijken en ik zit me ineens te verbazen dat niemand in de serie volle broers/zussen van elkaar zijn. Misschien is het een idee dat als ze een nieuw karakter (zoals Zoë) in de serie doen dat ze meteen vermelden dat ze 2 broers en 3 zussen heeft :p. Is dat probleem ook meteen opgelost xD
SPOILER2Om spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.
Ach, welnee. Ze doen het alleen maar juist óm actueel te blijven. PeterKelder heeft daar in een eerder deel een heel mooi betoog over geschreven.quote:Op maandag 10 december 2018 20:56 schreef Zith het volgende:
[..]
Respect dat ze er aandacht aan geven!
Zith zegt dat bij allesquote:Op dinsdag 11 december 2018 15:15 schreef ArnieAlberts het volgende:
[..]
Ach, welnee. Ze doen het alleen maar juist óm actueel te blijven. PeterKelder heeft daar in een eerder deel een heel mooi betoog over geschreven.
Mooi ook dat Anton daartoe bevoegd is als SEH-artsquote:Op dinsdag 11 december 2018 20:28 schreef James1988 het volgende:
"Anton, wil je m'n vrouw omleggen?"
Heftig wel hoor.....quote:Op dinsdag 11 december 2018 20:28 schreef James1988 het volgende:
"Anton, wil je m'n vrouw omleggen?"
quote:Op dinsdag 11 december 2018 10:36 schreef miaeak het volgende:
[..]SPOILER2Om spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.
SPOILER2Om spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.
Hij is van huis uit huisarts dus in theorie zou hij daartoe bevoegd moeten zijn.quote:Op dinsdag 11 december 2018 20:30 schreef PeterKelder het volgende:
[..]
Mooi ook dat Anton daartoe bevoegd is als SEH-arts
SPOILER: aflevering woe 19 dec2Om spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.
Eeh wat dacht je van Janine en Mariekequote:Op dinsdag 11 december 2018 10:32 schreef Nathvi het volgende:
Ik zit nu de aflevering van volgende week dinsdag te kijken en ik zit me ineens te verbazen dat niemand in de serie volle broers/zussen van elkaar zijn. Misschien is het een idee dat als ze een nieuw karakter (zoals Zoë) in de serie doen dat ze meteen vermelden dat ze 2 broers en 3 zussen heeft :p. Is dat probleem ook meteen opgelost xD
zijn ook half zussen toch ?quote:Op woensdag 12 december 2018 20:34 schreef Woelli het volgende:
[..]
Eeh wat dacht je van Janine en Marieke
Die zit snel genoeg weer in het vliegtuig naar Canadaquote:Op woensdag 12 december 2018 20:48 schreef Zith het volgende:
Wanneer verbrijzelt iemand nou eens de keel van Rik z'n moeder
Doe eens lief over Joke Buysquote:Op woensdag 12 december 2018 20:48 schreef Zith het volgende:
Wanneer verbrijzelt iemand nou eens de keel van Rik z'n moeder
Ik vind haar leuk!! Van mij mag ze nog maanden blijven......bij haar heb ik het gevoel dat ze zegt wat er in haar opkomt ipv aan het script houdtquote:
Heb je die van Daan al gezien? Wacht.quote:Op woensdag 12 december 2018 21:32 schreef TheVulture het volgende:
Haar karakter Maria is wel bloedirritant, maar ze speelt het goed
Die scènes in die supermarkt zijn zo akward
ik heb stiekem je filmpjes ook gezien. Die opa speelt goedquote:Op woensdag 12 december 2018 21:39 schreef miaeak het volgende:
[..]
Heb je die van Daan al gezien? Wacht., Even uploaden.
SPOILER: En als bonus de ballenstress out of context2Om spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.
Wat... is... dit...?quote:Op woensdag 12 december 2018 21:55 schreef miaeak het volgende:
om deze externe inhoud weer te geven is het noodzakelijk dat je toestemming geeft voor het gebruik van tracking en social mediacookies.Ja toon me deze inhoudmeer informatie
ik accepteer de cookies.tranen in de supermarkt (video)
Hier is ie! Enjoy!![]()
quote:Op woensdag 12 december 2018 21:55 schreef miaeak het volgende:
om deze externe inhoud weer te geven is het noodzakelijk dat je toestemming geeft voor het gebruik van tracking en social mediacookies.Ja toon me deze inhoudmeer informatie
ik accepteer de cookies.tranen in de supermarkt (video)
Hier is ie! Enjoy!
SPOILER: En als bonus de ballenstress out of context2Om spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.
Die is zo rete irritant, constant met alle klanten bemoeienquote:Op woensdag 12 december 2018 22:57 schreef James1988 het volgende:
Wat is sowieso de bedoeling van die supermarktmanager? Laten zien dat je bij Lidl ongevraagd persoonlijke aandacht krijgt?
Wat een treurnis ditquote:Op woensdag 12 december 2018 21:55 schreef miaeak het volgende:
om deze externe inhoud weer te geven is het noodzakelijk dat je toestemming geeft voor het gebruik van tracking en social mediacookies.Ja toon me deze inhoudmeer informatie
ik accepteer de cookies.tranen in de supermarkt (video)
Hier is ie! Enjoy!
SPOILER: En als bonus de ballenstress out of context2Om spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.
Mee eens, de supermarktsetting zou heel goed kunnen werken. Alleen dan wel voor gewone dagelijkse praatjes, tussenscenes en meer voor opbouwende plotgerelateerde scenes waarbij het geloofwaardig is dat personages die in een supermarktsetting hebben. Sowieso ook dat er personages bij betrokken zijn bij wie het geloofwaardig is; Ludo die boodschappen doet bij de Lidl is gewoon ongeloofwaardig, ook al is hij nu minder rijk dan vroeger. Billy is al helemaal ridicuul, zeker als ze ook nog zakendeals gaat zitten bespreken daar.quote:Op woensdag 12 december 2018 23:29 schreef Japepk het volgende:
Op zich is de setting van een supermarkt wel leuk, als weergave van het dagelijks leven. Prima vorm van sponsoring hoor. Er moeten zich alleen niet allerlei sleutelmomenten af gaan spelen want zo gelaagd is een supermarkt nou ook weer nietMaar het kan best gebruikt worden voor ontmoetingen tussen karakters, of de introductie van nieuwe karakters. Hoe fijn zou het zijn als een nieuw personage gewoon eens voor Janine in de rij bij de kassa staat en pas een aflevering later met Aysen het bed in duikt.
SPOILER: Daan met z'n draagmoeder2Om spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.
quote:Op woensdag 12 december 2018 00:18 schreef loezzzje het volgende:
[..]SPOILER2Om spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.
SPOILER2Om spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |
Dat begrijpen we, maar is wel erg jammer. Je kunt FOK! namelijk wel gratis LEZEN, maar we kunnen FOK! niet gratis MAKEN. De inkomsten van de advertenties zorgen ervoor dat we de kosten van de site kunnen dragen zodat je ook morgen FOK! nog kunt bezoeken.
Zou je willen overwegen om voor FOK! een uitzondering te maken in je adblocker (of andere middelen die onze ads blokkeren)? Je krijgt deze melding dan nooit meer te zien.
Ja, ik wil fok.nl whitelisten, laat me zien hoe
Ik neem liever een premium account zodat ik geen advertenties hoef te zien (je moet eerst inloggen)
Ja, breng me naar de shop