Motors - Airportquote:Op vrijdag 30 november 2018 11:16 schreef Masterminded het volgende:
[..]
Hebben we nog een gecoördineerd stemlijstje of zien we daar dit jaar van af?
Ik denk dat ik het lastig ga krijgen om één nummer per artiest te krijgen.quote:Op vrijdag 30 november 2018 11:19 schreef Mexicanobakker het volgende:
[..]
Motors - Airport
En talk talk - living in another world (had ik sowieso al op gestemd)
Onderdrukkingquote:Op vrijdag 30 november 2018 09:36 schreef BufordTJustice het volgende:
https://www.ad.nl/show/ro(...)wonderlijk~ac5ba0b7/
Diepe zucht... een lijstje maken is al lastig zat dus ik laat het tietenquota voor wat het is...
Dotan heeft er vast wel 1quote:Op vrijdag 30 november 2018 11:16 schreef Masterminded het volgende:
[..]
Hebben we nog een gecoördineerd stemlijstje of zien we daar dit jaar van af?
Dat zijn inderdaad de nummers die begin van het jaar gekozen zijn. Rock the Casbah stond ook vrij hoog geloof ik?quote:Op vrijdag 30 november 2018 11:19 schreef Mexicanobakker het volgende:
[..]
Motors - Airport
En talk talk - living in another world (had ik sowieso al op gestemd)
Ik wil best speciaal voor Mex op Africa van Toto stemmenquote:Op vrijdag 30 november 2018 11:22 schreef n00biedoobiedoo het volgende:
[..]
Dotan heeft er vast wel 1
Heb ik mijn “die plaat is overrated” langspeelplaat te vaak van stal gehaald?quote:Op vrijdag 30 november 2018 11:35 schreef Masterminded het volgende:
[..]
Ik wil best speciaal voor Mex op Africa van Toto stemmen.
As sure as Kilimanjaro rises like Olympus above the Serengetiquote:Op vrijdag 30 november 2018 11:35 schreef Masterminded het volgende:
[..]
Ik wil best speciaal voor Mex op Africa van Toto stemmen.
Nee, joh. Heel af en toe is het leuk om te horen. Heel af en toe. Hoe vaker, hoe vervelender dat refrein.quote:Op vrijdag 30 november 2018 11:38 schreef Mexicanobakker het volgende:
[..]
Heb ik mijn “die plaat is overrated” langspeelplaat te vaak van stal gehaald?
Radio 2 is alweer (mondjesmaat) begonnen met het draaien van Dotan.quote:Op vrijdag 30 november 2018 11:06 schreef Mexicanobakker het volgende:
Dotan gaat echt geen 6-700 plaatsen zakken, negatieve publiciteit blijft publiciteit
Mijn doel is, net als vorig jaar, om Suburbia van de Pet Shop Boys in de Top 2000 te krijgen. Van hun net-niet-noteringen lijkt dat me de meest kansrijke.quote:Op vrijdag 30 november 2018 11:16 schreef Masterminded het volgende:
[..]
Hebben we nog een gecoördineerd stemlijstje of zien we daar dit jaar van af?
Het is best pakkend en singer songwriter met veel oehoes doet t goedquote:Op vrijdag 30 november 2018 12:11 schreef Elfletterig het volgende:
[..]
Radio 2 is alweer (mondjesmaat) begonnen met het draaien van Dotan.
Ik heb sowieso nooit begrepen wat mensen mooi vinden aan die muziek van hem....
Nu ik er nog eens doorheen scroll, Chasing Cars op 78 mmmmmm.quote:Op vrijdag 30 november 2018 12:06 schreef Mexicanobakker het volgende:
Ja ik vind die plaat dus gewoon best saai. Van eigenlijk alle platen in de top 100 begrijp ik waarom mensen erop stemmen (of ik het met hun motivatie eens ben is een tweede) maar bij Africa heb ik nooit begrepen wat het lied “bijzonder” maakt
Lana met Video Games, prachtigquote:Op vrijdag 30 november 2018 12:22 schreef Scorpion_17 het volgende:
Als we t dan toch over vrouwenstemmen hebben, ben ik eerder voor moderne vrouwenstemmen. Gooi en maar wat First Aid Kit in, Jessie Ware of Lana del Rey en dat soort artiesten.
Breakfast in Bed <3quote:Op vrijdag 30 november 2018 12:24 schreef Elfletterig het volgende:
Als we het dan toch over vrouwenstemmen hebben: één van de allerbeste blanke soulstemmen is amper nog in de lijst te vinden: doe maar snel een stel nummers van Dusty Springfield in de lijst. Vooral You Don't Have To Say You Love Me.
Top 30 is misschien overdreven, maar top 200 vind ik absoluut terecht. Ik vind het echt een prachtige, herkenbare melodie.quote:Op vrijdag 30 november 2018 12:06 schreef Mexicanobakker het volgende:
Ja ik vind die plaat dus gewoon best saai. Van eigenlijk alle platen in de top 100 begrijp ik waarom mensen erop stemmen (of ik het met hun motivatie eens ben is een tweede) maar bij Africa heb ik nooit begrepen wat het lied “bijzonder” maakt
Nee, we slaan dit jaar over en we bespreken al 2019 voor.quote:
Oke sorry.quote:Op vrijdag 30 november 2018 15:37 schreef Masterminded het volgende:
[..]
Nee, we slaan dit jaar over en we bespreken al 2019 voor.
quote:Op vrijdag 30 november 2018 15:37 schreef Masterminded het volgende:
[..]
Nee, we slaan dit jaar over en we bespreken al 2019 voor.
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |