Dan het liefst Steijn.quote:Op dinsdag 27 november 2018 12:53 schreef Maastoren het volgende:
[..]
Of Maurice Steijn. 1 van die 3.
Het voetbal begon er de laatste weken bij vlagen wat beter uit te zien.quote:Op dinsdag 27 november 2018 12:54 schreef Scrummie2.0 het volgende:
Wel lekker ouderwets dit. Gezeik over trainers, gezeik over TD, gezeik over de jeugd, gezeik over het stadion. Is er momenteel wel iets positiefs te bedenken?
Op basis waarvan dan? Vooral vorig competitieseizoen was dramatisch, terwijl er voor een recordbedrag aan spelers was gehaald. En dit jaar is het ook niet veel.quote:Op dinsdag 27 november 2018 12:49 schreef fetX het volgende:
[..]
Ik zie het van Geel zo doen hoor. Ben er nog niet zeker van dat hij na dit seizoen vertrekt.
Die vraag kun je bij heel veel zaken stellen die van Geel heeft gedaan.quote:
We doen nog steeds mee om de prijzenquote:Op dinsdag 27 november 2018 12:54 schreef Scrummie2.0 het volgende:
Wel lekker ouderwets dit. Gezeik over trainers, gezeik over TD, gezeik over de jeugd, gezeik over het stadion. Is er momenteel wel iets positiefs te bedenken?
quote:Op dinsdag 27 november 2018 13:13 schreef klaasweetalles het volgende:
[..]
We doen nog steeds mee om de prijzen
landstitel en beker zijn gewoon binnen bereik.
Uiteraard, onze directe concurrentie voor plek 3 doet t ook debiel slecht.quote:Op dinsdag 27 november 2018 12:54 schreef Scrummie2.0 het volgende:
Wel lekker ouderwets dit. Gezeik over trainers, gezeik over TD, gezeik over de jeugd, gezeik over het stadion. Is er momenteel wel iets positiefs te bedenken?
quote:Gisteren werd bekend dat er een ernstig incident heeft plaatsgevonden in de kleedkamer na de training van de beloften en Feyenoord Onder 19. Voetbal International schrijft dat het een complete chaos is op de Feyenoord Academy.
Voetbal International weet wat er is gebeurd tijdens de training. Mats Knoester en Crysencio Summerville vliegen elkaar in de haren. Het is een scherpe training. ‘Mats Knoester houdt wel van die aanpak. Hij, een verdediger, vliegt er lekker in. Hard, zeker, maar ook fair. Niettemin raakt hij tijdens een van die duels de voeten van Crysencio Summerville, een buitenspeler die klein van stuk is, maar gezegend met een goede techniek. De tik van Knoester is er net één te veel voor Summerville. Hij misdraagt zich op een manier dat omstanders ervan schrikken. Kuyt grijpt in en roept zijn aanvaller tot de orde. Die biedt ten overstaan van de groep zijn excuses aan. Daarmee lijkt de zaak gesust. Het komt vaker voor, ook dat is voetbal. Het hoort niet, maar het hoort er wel bij. Het is niet persoonlijk.’
Volgens ooggetuigen zou Summerville zijn broer hebben opgetrommeld. De broer komt de kleedkamer in en gaat met Knoester op de vuist. ‘De verdediger overweegt aangifte te doen wegens mishandeling en zijn contract in te leveren’, schrijft Voetbal International. ‘Dat wil Feyenoord voorkomen en dus wordt er gepraat en was er maandag nog steeds geen oplossing. Zoiets getuigt niet van veel daadkracht. Wie iets meer kan, kan zich bij Feyenoord blijkbaar ook iets meer permitteren.’
Onlogisch is bijna van zijn gordelroos afquote:Op dinsdag 27 november 2018 12:54 schreef Scrummie2.0 het volgende:
Wel lekker ouderwets dit. Gezeik over trainers, gezeik over TD, gezeik over de jeugd, gezeik over het stadion. Is er momenteel wel iets positiefs te bedenken?
quote:Op dinsdag 27 november 2018 13:25 schreef Caland het volgende:
[..]
Onlogisch is bijna van zijn gordelroos af
Kuyt met zijn grote mond mag het nu oplossen.quote:
wegsturen kan nietquote:Op dinsdag 27 november 2018 14:18 schreef GurneyIsBestOke het volgende:
Ik ben bang dat Feyenoord haar verlies moet nemen en Summersville moet wegsturen. Dit komt gewoon niet meer goed.
Dat gaat denk ik niet zo snel gebeuren. Binnen Feyenoord zien ze hem als een groot talent.quote:Op dinsdag 27 november 2018 14:18 schreef GurneyIsBestOke het volgende:
Ik ben bang dat Feyenoord haar verlies moet nemen en Summersville moet wegsturen. Dit komt gewoon niet meer goed.
Ze moeten het niet te moeilijk maken, anders lukt het de spelers ook nooit om zich om te kleden.quote:Op dinsdag 27 november 2018 14:59 schreef Elan het volgende:
Debiel eigenlijk dat zo´n figuur zomaar tot in de kleedkamer kan komen zonder enige vorm van beveiliging, volgende keer zijn het hersenlozen die ff een en ander denken te moeten rechtzetten.
Zoals Klaas (wow) al zegt; blijven in die ploeg kan niet. Je broer de kleedkamer insturen om iemand in elkaar te slaan is een reden om iedereen te ontslaan, en als dit zijn manier is van ‘conflicten oplossen’ heb ik het idee dat hij het toch niet gaat redden in de top.quote:Op dinsdag 27 november 2018 14:56 schreef fetX het volgende:
[..]
Dat gaat denk ik niet zo snel gebeuren. Binnen Feyenoord zien ze hem als een groot talent.
Nou, ja. Ik ben het ergens wel met je eens.quote:Op dinsdag 27 november 2018 15:03 schreef GurneyIsBestOke het volgende:
[..]
Zoals Klaas (wow) al zegt; blijven in die ploeg kan niet. Je broer de kleedkamer insturen om iemand in elkaar te slaan is een reden om iedereen te ontslaan, en als dit zijn manier is van ‘conflicten oplossen’ heb ik het idee dat hij het toch niet gaat redden in de top.
Het is echt een dilemma voor Feyenoord, dat snap ik wel, maar het probleem is gewoon veel en veel groter dan één talent uit je opleiding.
Het feit dat zijn broer ook meteen opspringt om een collega van zijn broertje in elkaar te meppen, zegt ook best veel over de opvoeding.quote:Op dinsdag 27 november 2018 15:18 schreef fetX het volgende:
[..]
Nou, ja. Ik ben het ergens wel met je eens.
Maar, dat joch is net 17. En daarmee wil ik het overigens absoluut niet goedpraten. Wat is er op tegen om dat mannetje aan alles en iedereen zijn oprechte excuses aan te laten bieden, diep door het stof te laten gaan en een tweede kans te geven?
Kan altijd. Maar in 90% van de gevallen blijken dit soort tyfuslijertjes gewoon niet van het juiste materiaal.quote:Op dinsdag 27 november 2018 15:21 schreef Luni het volgende:
Zal je precies zien dat hij ergens anders doorbreekt.
Ik weet eerlijk gezegd niet of er al eerder incidenten zijn geweest.quote:Op dinsdag 27 november 2018 15:20 schreef BadderHaring het volgende:
[..]
Het feit dat zijn broer ook meteen opspringt om een collega van zijn broertje in elkaar te meppen, zegt ook best veel over de opvoeding.
Is ook niet het eerste incident met deze gozer, toch? En het is niet dat hij de nieuwe Messi is ofzo. Bovengemiddeld in de Feyenoord-opleiding misschien, maar dat zegt weinig momenteel.
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |