Ik heb deze ook nog, die is best witquote:Op zaterdag 24 november 2018 17:09 schreef oranjevogel1 het volgende:
Nu heb je nog een witte hond nodig.
Ha, nou je het zegt, inderdaad!quote:Op zaterdag 24 november 2018 19:49 schreef Franknfurter het volgende:
Zalm, Bruin en Paars hebben allemaal hetzelfde tapijt
quote:Op zaterdag 24 november 2018 19:49 schreef Franknfurter het volgende:
Zalm, Bruin en Paars hebben allemaal hetzelfde tapijt
Bedankt voor het complimentquote:Op maandag 26 november 2018 14:00 schreef JaniesBrownie het volgende:
Ik vind het echt leuk om ze zo te zien!
En natuurlijk zijn de nieuwe eigenaars blij![]()
Wat een mooie foto die onderste![]()
Ik vind echt dat jullie het zo goed doen met fokken. Vooral ook het kiezen van de juiste mensen voor de pups. Denk dat mensen te vaak n hondje kiezen sat eigenlijk niet bij ze past.
Mooi bruggetje vind ik zelf :’)
Ik heb niet veel ervaring met honden, en mn zusje heeft n pup nu, in mijn ogen gaat dat niet helemaal soepel, het is n schat van n hondje, echt ontzettend lief, maar ze is zó enthousiast en herkent het niet als honden geen zin in haar hebben (grauwen, snappen, het heeft totaal geen nut, ze gaat gewoon weer terug vol erin om te spelen, ze gaat in eerste instantie wel weg, maar anderhalve seconde later rent ze er alweer op af) de enige hond die ik heb gezien die ze actief ontweek was een uit de kluiten gewassen pup die gewoonweg te lomp was voor haar.
Ik vraag me af of dat over gaat en waarom ze het doet en wat mn zusje ermee kan doen![]()
En of mn zusje niet t verkeerde hondje heeft gekozende fokster zei al dat ze absoluut niet bang was en dat ze als de kat een tik gaf, gewoon gelijk weer eropaf ging, terwijl n ander pupje het meteen begreep en niet meer naar de kat ging.
Sorry voor de vraag, ik wilde niet een topic openen ervoor
Ah... tja, dat is denk ik wel een energieke combinatie ja. En niet zo groot en redelijk fijn gebouwd, dus ze zal wel enig risico lopen als ze een keer gepakt wordt door een chagrijnige hond... Ik kan me voorstellen dat ze er wel heel schattig uit ziet en dat je zus het daarom misschien moeilijk vindt om streng te zijn. Maar ook schattige kleine hondjes hebben opvoeding nodig natuurlijk, al is het alleen maar om zelf niet gebeten te worden. De vrijheid om zelf hun eigen ding te doen is ook fijn, maar als ze daarbij gevaar loopt en/of ze andere honden irriteert dan is dat geen goede situatie. Dan zou je zus een andere wandellocatie en/of ander tijdstip moeten vinden waarop Lily lekker los kan zonder dat zij of andere honden een negatieve ervaring op kunnen doen.quote:Op maandag 26 november 2018 15:32 schreef JaniesBrownie het volgende:
Ze is een kruising tussen een kooiker en n sheltiexbordercollie.
Ze heeft heel veel energie en ik heb n beetje het idee dat ze die niet voldoende kwijt kan. Verder is het echt een snuffelaar, ze ruikt constant vanalles en is de hele tijd op zoek tijdens het wandelen.
Mn zusje is niet heel consequent met de focus op haar houden. Ze vindt dat Lily (toevallig) gewoon haar eigen ding moet kunnen doen bij het wandelen.
Ik gaf aan dat ik denk dat dat miss nu nog niet kan met haar en dat ze miss wat strenger/consequenter moet zijn om later een gemakkelijkere hond te hebben, maar zij vindt dat ‘zielig’. Omdat ze al zo vaak moet doen wat zij wil.
Ze heeft btw zelf ook wel zoiets van: Lily moet echt leren om wat minder enthousiast naar andere honden toe te sprinten, want ze wordt nog n keer gepakt, maar ze weet niet goed hoe ze dat gedrag moet corrigeren. En de trainer bij de cursus zegt eigenlijk alleen maar: laat maar gaan, ze snapt het wel, maar dat is echt duidelijk niet zo, ze loopt gewoon bijna recht de bek in van n agressieve/bange hond die naar haar snauwt.
Heb ook niet zon hoge pet op van die trainer![]()
Ze was btw wel heel Lief en rustig naar n paar echt kleine pups die er ook waren, dat snapte ze duidelijk wel.
Bij ons duurt dat nog wel een tijdje, op zijn vroegst najaar/winter 2019 denk ik, of voorjaar/zomer 2020. We zijn voorlopig weer even (Labrador-)puppy loos dusquote:
Ja, we zouden heel graag een hond (labrador) willen, maar we zijn te weinig thuis hiervoor en dat vind ik toch echt wel een vereiste. Ik wil niet dat andere mensen hem/haar moeten uitlaten, als is het maar 1 of 2 keer in de week.quote:Op dinsdag 27 november 2018 16:57 schreef Miss_Isis het volgende:
[..]
Bij ons duurt dat nog wel een tijdje, op zijn vroegst najaar/winter 2019 denk ik, of voorjaar/zomer 2020. We zijn voorlopig weer even (Labrador-)puppy loos dus![]()
Mocht je op zoek zijn dan heb ik wel een kennis die als alles goed gaat komende januari haar teefje laat dekken door een erg lieve, leuke reu(uiteraard ook allemaal via de regels van de rasvereniging en met alle verplichte en de nodige aanvullende gezondheidsonderzoeken, en in de huiskamer e.d.)
Het gaat heel goed met ze, van.wat ik hoor!quote:Op zaterdag 22 december 2018 22:00 schreef mrien het volgende:
Hoe gaat het met het empty-nest-syndroom en de puppies?
Ja, kriebelt zeker wel weerquote:Op maandag 21 januari 2019 15:41 schreef maily het volgende:
Oooo het gaat alweer kriebelen dus
Misschien al vaak gevraagd maar ik weet het antwoord niet meer ...
Herkennen ze jullie/elkaar nog?
quote:Op dinsdag 22 januari 2019 21:11 schreef Najieto het volgende:
Dit moet ik hier wel even delen. Ja het gaat over Labradors![]()
https://www.facebook.com/LADbible/videos/1682149185218419/
Ahhw, schattigquote:Op dinsdag 22 januari 2019 21:11 schreef Najieto het volgende:
Dit moet ik hier wel even delen. Ja het gaat over Labradors![]()
https://www.facebook.com/LADbible/videos/1682149185218419/
💖💖quote:Op dinsdag 22 januari 2019 21:11 schreef Najieto het volgende:
Dit moet ik hier wel even delen. Ja het gaat over Labradors![]()
https://www.facebook.com/LADbible/videos/1682149185218419/
SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.
quote:Op zaterdag 26 januari 2019 12:10 schreef Candaasje het volgende:
Oef, wat vervelend dat ze zo ziek geworden is. Gelukkig dat het nu weer goed lijkt te gaan
SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.Mja, ik snap het wel een beetje als zo'n dierenarts daar een beetje kriebelig van wordt. Mensen die over vaccins beginnen (het was ook nog 'de' beruchte L4 die ze kreeg, 1e keer in combinatie met alleen parvo en de 2e keer samen met de DHP) hebben al snel zo'n geitenwollensokken-aluminiumhoedje-help-mijn-hond-wordt-hier-autistisch-van vibe zeg maar voor een dierenartsquote:Op zaterdag 26 januari 2019 12:43 schreef Thinkk-Pinkk het volgende:
Oh wat sneu voor puppy zalm. En ik snap eerlijk gezegd ook niet waarom een DA dat meteen weg schuift. Zeker na zo'n lange prednison kuur kan het lichaam van zo'n klein ding heel wat minder hebben.![]()
Die gruwelverhalen over de L4 staan overal te lezen maar zijn natuurlijk zelden te bewijzen. Ook in dit geval, er zat 3 dagen tussen vaccin en reactie, dan is het toch lastig om te zeggen het komt *dus* daar door. Maar verder waren er geen andere bijzonderheden, geen gehaktballen gegetenen niets anders wat opvallend was. Dus dan kijk je al snel toch naar het vaccin. Zeker na zo'n heftige prednison kuur bij zo'n kleine gup, dat is gewoon een aanslag op het immuunsysteem. Direct daarna een DHP + Lepto er in had ik zelf niet snel gedaan en ik heb dus sterk het gevoel dat dat wel een grote trigger is geweest voor de terugval. Maar bewijzen kun je het niet, en het kan natuurlijk ook toeval zijn geweest.
Sowieso heb ik alle kopers geadviseerd om de lepto als ze die willen geven afzonderlijk van de andere vaccins te laten zetten, en pas in februari/maart zodat de bescherming optimaal is in de zomermaanden als het risico het grootst is. En ik heb ook geadviseerd om niet zomaar te vaccineren maar eerst te titeren om te zien of het vaccin al aan kan slaan, zodat je niet onnodig vaak prikt. Maar goed, dan komen ze bij hun dierenarts en zit die combinatiespuit er al zo'n beetje in voordat ze 'maar de fokker zegt...' kunnen zeggen![]()
In dit geval hadden de baasjes trouwens nog specifiek meerdere keren gevraagd of ze de vaccinatie nu wel kon krijgen zo kort na de prednison kuur, maar dat was volgens de DA geen probleem. Tja, dan snap ik al helemaal wel dat de dierenarts de mogelijkheid van een reactie op de vaccinatie liever niet serieus overweegt. En misschien heeft ze ook wel gelijk en was het iets anders/stom toeval. Maar mij lijkt het zelf verstandiger om het maar niet nog een keer uit te proberen en voorlopig even rustig aan te doen.
Gelukkig gaat het vanmiddag nog steeds super goed (krijg net een appje dat ze lekker lief en ondeugend is) dus hopelijk was dit gewoon eenmalig en hoeven ze vanaf nu de dierenarts een jaar of wat niet meer te zien
"If cats looked like frogs we'd realize what nasty, cruel little bastards they are." ~ Terry Pratchett.
Kom eens kijken F&F / Op de Beestenboerderij, Deel III!
Ja, ben ik ook enorm blij om. Dat is het grote nadeel van fokken; ineens heb je niet meer 'maar' 3 of 4 honden om je druk om te maken maar -inmiddels- 20+ waar je zorgen om hebt. Meestal gaat het gelukkig goed en het is ook heel leuk om alle goede vrolijke berichten en foto's te zien, maar in dit soort gevallen vind ik het wel eens erg moeilijk. Vooral omdat ik me wel zorgen maak alsof het mijn hond is, maar het natuurlijk niet echt mijn hond (meer) is. Dus ik heb er geen controle over en moet het maar gewoon proberen los te laten en er op vertrouwen dat de baasjes samen met de dierenarts de juiste keuzes maken. Best lastig soms.quote:Op zaterdag 26 januari 2019 17:07 schreef Rewimo het volgende:
Hè bah, wat vervelend zoiets. En dan snap ik ook prima dat je aan het vaccineren denkt. Ook als niet-aluhoedjeGelukkig dat het nu weer beter gaat met haar.
Oh nee ik snap heel goed dat dierenartsen soms wat kriebelig worden, want je komt wat lui tegen... En sorry Miss Isis, niks ten nadele van jou als fokkerquote:Op zaterdag 26 januari 2019 16:30 schreef Miss_Isis het volgende:
[..]
[..]
Mja, ik snap het wel een beetje als zo'n dierenarts daar een beetje kriebelig van wordt. Mensen die over vaccins beginnen (het was ook nog 'de' beruchte L4 die ze kreeg, 1e keer in combinatie met alleen parvo en de 2e keer samen met de DHP) hebben al snel zo'n geitenwollensokken-aluminiumhoedje-help-mijn-hond-wordt-hier-autistisch-van vibe zeg maar voor een dierenarts![]()
Die gruwelverhalen over de L4 staan overal te lezen maar zijn natuurlijk zelden te bewijzen. Ook in dit geval, er zat 3 dagen tussen vaccin en reactie, dan is het toch lastig om te zeggen het komt *dus* daar door. Maar verder waren er geen andere bijzonderheden, geen gehaktballen gegetenen niets anders wat opvallend was. Dus dan kijk je al snel toch naar het vaccin. Zeker na zo'n heftige prednison kuur bij zo'n kleine gup, dat is gewoon een aanslag op het immuunsysteem. Direct daarna een DHP + Lepto er in had ik zelf niet snel gedaan en ik heb dus sterk het gevoel dat dat wel een grote trigger is geweest voor de terugval. Maar bewijzen kun je het niet, en het kan natuurlijk ook toeval zijn geweest.
Sowieso heb ik alle kopers geadviseerd om de lepto als ze die willen geven afzonderlijk van de andere vaccins te laten zetten, en pas in februari/maart zodat de bescherming optimaal is in de zomermaanden als het risico het grootst is. En ik heb ook geadviseerd om niet zomaar te vaccineren maar eerst te titeren om te zien of het vaccin al aan kan slaan, zodat je niet onnodig vaak prikt. Maar goed, dan komen ze bij hun dierenarts en zit die combinatiespuit er al zo'n beetje in voordat ze 'maar de fokker zegt...' kunnen zeggen![]()
In dit geval hadden de baasjes trouwens nog specifiek meerdere keren gevraagd of ze de vaccinatie nu wel kon krijgen zo kort na de prednison kuur, maar dat was volgens de DA geen probleem. Tja, dan snap ik al helemaal wel dat de dierenarts de mogelijkheid van een reactie op de vaccinatie liever niet serieus overweegt. En misschien heeft ze ook wel gelijk en was het iets anders/stom toeval. Maar mij lijkt het zelf verstandiger om het maar niet nog een keer uit te proberen en voorlopig even rustig aan te doen.
Gelukkig gaat het vanmiddag nog steeds super goed (krijg net een appje dat ze lekker lief en ondeugend is) dus hopelijk was dit gewoon eenmalig en hoeven ze vanaf nu de dierenarts een jaar of wat niet meer te zien
Hehe ja ik weet dat dat precies zo'n allergie-opwekkend zinnetje is voor dierenartsen, daarom noemde ik het ookquote:Op zaterdag 26 januari 2019 18:42 schreef Candaasje het volgende:
[..]
Oh nee ik snap heel goed dat dierenartsen soms wat kriebelig worden, want je komt wat lui tegen... En sorry Miss Isis, niks ten nadele van jou als fokker, maar vele keren dat er wel kans wordt gezien om 'Maar de fokker zegt...' uit te spreken, volgt daarna zo'n ongelooflijke brei aan onzin, dat je echt met je oren staat te klapperen
. En sowieso zijn heeeul veeeeul mensen zelfbenoemdexpert diergeneeskunde
.
Dus ik snap de weerstand wel, maar ik snap niet dat de DA niet eens in overweging wil nemen dat het door alle omstandigheden bij elkaar misschien toch wel een reactie op het vaccin is geweest. Ik bedoel, er is een reden dat je niet mag vaccineren wanneer dieren niet fit zijn of voor/tijdens/direct na een operatie (wordt wel gedaan overigens.) Medicatie kan gewoon wel eens bijwerkingen geven, direct of indirect. (Weet jij, weet ik, en weet die DA ook heus wel.)
Maar goed, weer een wijze les geleerd en hopelijk kan Zalm zich vanaf nu weer gewoon richten op kongballen, frisbees en schoenen. Of weetikhet wat puppies allemaal geweldig vinden om mee rond te sjouwen, te gooien en te slopen.
En leuk dat je Rood ook weer hebt gezien!
SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.Het begint al weer aardig te kriebelen
"If cats looked like frogs we'd realize what nasty, cruel little bastards they are." ~ Terry Pratchett.
Kom eens kijken F&F / Op de Beestenboerderij, Deel III!
Dankjewelquote:
Nee, vakantie doen we eigenlijk niet echt (vind ik ook niet bepaald ontspannen met de kinderen nu zij nog zo jong zijnquote:Op donderdag 14 februari 2019 21:18 schreef Gaoxing het volgende:
Wat leuk om te zien en te lezen.
Gaan jullie zelf wel eens op vakantie? Daar heeft een eventuele oppas aardig de handen vol aan, of niet?
Ja, het was echt wel even schakelen allemaal. Maar wat de specialist nu denkt is voor iedereen het meest gunstige scenario, dus we waren echt heel blij met zijn diagnose! Ik durf alleen nog niet te hard te juichen totdat we een paar maanden verder zijn en het nog steeds goed gaat. Maar vooralsnog lijkt het allemaal positief, en zijn zowel wij als haar baasjes héél erg blij dat ze niet zomaar akkoord zijn gegaan met de diagnose van de eigen dierenarts en -tig weken prednison. Want als de specialist gelijk heeft nu zou dat helemaal niet geïndiceerd zijn en had ze dus voor niets zo'n heftige kuur geslikt...quote:Op vrijdag 15 februari 2019 13:21 schreef Brighteyes het volgende:
Ik moet lachen om Cougar Cookie en puppy Wit, maar wat een rollercoaster voor jullie en puppy Zalm zeg!
Fijn dat het om iets tijdelijks lijkt te gaan, maar jeetje, wat een gedoe!
... terwijl ze mogelijk een infectie heeftquote:Op vrijdag 15 februari 2019 17:12 schreef Miss_Isis het volgende: Want als de specialist gelijk heeft nu zou dat helemaal niet geïndiceerd zijn en had ze dus voor niets zo'n heftige kuur geslikt...
Ja precies. Dit soort gevallen sterkt mij toch wel in het niet zomaar direct zonder nadenken naar de dokter luisteren moet ik zeggen. Daar was ik sowieso al niet zo van, zowel bij mens als dier, maar met dit soort dingen wordt dat weer eens bevestigd.quote:Op vrijdag 15 februari 2019 18:02 schreef Gaoxing het volgende:
[..]
... terwijl ze mogelijk een infectie heeft
Dat vind ik ook echt bijzonder! Dat doen ze niet zomaar .....quote:Op vrijdag 15 februari 2019 20:37 schreef Rewimo het volgende:
Wauw, heftig zeg. Hopelijk is dit inderdaad de juiste diagnose en valt het dus allemaal mee.
Respect hoe netjes jullie hiermee omgaanEn kudo's voor de baasjes van Zalm die jullie laten meedenken en meedoen om de beste/juiste behandeling te zoeken!
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |