Ongeacht hoeveel tijd men in RDR2 gestopt heeft; spendeer je minstens 20% van de speeltijd aan rond reizen.quote:Op dinsdag 20 november 2018 23:55 schreef blessed19 het volgende:
[..]
Het grootste minpunt (de FT van rdr2 vind ik absoluut niet problematisch) vind ik eigenlijk dat je nergens kan zien hoeveel uur je erin gestopt hebt.
Dan speel je een spel waar dat niet het geval is.quote:Op woensdag 21 november 2018 00:08 schreef Dr_Gonzo het volgende:
[..]
Ongeacht hoeveel tijd men in RDR2 gestopt heeft; spendeer je minstens 20% van de speeltijd aan rond reizen.
Een game waar je, laten we zeggen, 100 uur aan besteed is dat bijna een heel ermaal scherm staren... naar mooie scenery.
Dat vind ik een beetje teveel van het goede.
Desondanks zou ik graag de keuze willen hebben.quote:Op woensdag 21 november 2018 01:01 schreef aTypisch het volgende:
[..]
Dan speel je een spel waar dat niet het geval is.
Dit hoort bij een game als deze.
Je kunt toch op een gegeven moment gewoon lekker fast travelen vanuit je kamp?quote:Op woensdag 21 november 2018 01:09 schreef Dr_Gonzo het volgende:
[..]
Desondanks zou ik graag de keuze willen hebben.
Tijdens de eerste drie chapters heeft slow travel nog wel toegevoegde waarde.
Ik heb de game hedenavond uitgespeeld (de story line; de epilogen ben ik net aan begonnen), ik heb de laatste twee chapters als een malle rondgereden van hot-naar-her en heb vele uren gestaard naar mijn scherm.
Strangers, chance encounters, side missions heb ik allemaal genoeg gedaan en het mooie landschap heb ik ook al 1000x gezien.
Dat is te beperkt, het spaart een beetje tijd maar uiteindelijk moet je toch weer te paard elders heen; of weer terug naar je kamp.quote:Op woensdag 21 november 2018 01:38 schreef aTypisch het volgende:
[..]
Je kunt toch op een gegeven moment gewoon lekker fast travelen vanuit je kamp?
Dat is nog steeds geen FT want je maakt de hele reis mee terwijl je in de trijn of koets zit.quote:Op woensdag 21 november 2018 01:44 schreef Dr.Mikey het volgende:
En van stad naar stad kan je met de trein of koets.
Dat is helemaal niet zoquote:Op woensdag 21 november 2018 01:51 schreef Dr_Gonzo het volgende:
[..]
Dat is nog steeds geen FT want je maakt de hele reis mee terwijl je in de trijn of koets zit.
Ik ben, eerlijk gezegd, een keer met de trein gegaan en heb nergens gezien dat je de reis kon skippen.quote:Op woensdag 21 november 2018 01:52 schreef Dr.Mikey het volgende:
[..]
Dat is helemaal niet zo![]()
er verschijnt een kort laadscherm en je bent op de plek waar je wil zijn.
je ziet Arthur niet eens in de trein stappen.
Je ziet een korte cutscene, maar niet de hele reis.quote:Op woensdag 21 november 2018 01:51 schreef Dr_Gonzo het volgende:
[..]
Dat is nog steeds geen FT want je maakt de hele reis mee terwijl je in de trijn of koets zit.
Dus je bent gewoon een stuk ongeduld.quote:Op woensdag 21 november 2018 01:57 schreef Dr_Gonzo het volgende:
[..]
Ik ben, eerlijk gezegd, een keer met de trein gegaan en heb nergens gezien dat je de reis kon skippen.
Coaches heb ik daarna niet eens geprobeerd, heb ze alleen beroofd.
Desondanks.... heb ik liever een FT systeem zoals in HZD.
Dan hoef je tenminste niet naar een station te gaan, l-a-a-a-a-a-a-a-a-ngz-a-a-a-a-a-m naar het loket lopen, een kaartje kopen, naar de trein of coach lopen (wederom langzaam) etc...
Misschien ben ik wel ongeduldig maar een ding die deze game IMO kan gebruiken is een snelere pacing,
Lijkt me dat je daar een logische route voor uitzet. Persoonlijk vind ik het geen probleem om veel met het paard te reizen, als het een lang stuk is gewoon de cinematic view aanzettenquote:Op woensdag 21 november 2018 11:36 schreef Luppie0110 het volgende:
Met die legendary animals en fish blijf je rijden op je knol ja. Dan begint het echt vervelend te worden.
Tuurlijk, maar iets meer in de buurt zou wel mogen. Als je dan dat beest hebt gevangen is het vaak ook nog een klere eind rijden naar een trapper.quote:Op woensdag 21 november 2018 11:38 schreef lord_bono het volgende:
[..]
Lijkt me dat je daar een logische route voor uitzet. Persoonlijk vind ik het geen probleem om veel met het paard te reizen, als het een lang stuk is gewoon de cinematic view aanzetten
Ja gaat toch ook gewoon meteen dat hele lijstje af, ik nam een paar pelts mee elke keer naar de trapper.. Blijf niet heen en weer rijdenquote:Op woensdag 21 november 2018 11:44 schreef Luppie0110 het volgende:
[..]
Tuurlijk, maar iets meer in de buurt zou wel mogen. Als je dan dat beest hebt gevangen is het vaak ook nog een klere eind rijden naar een trapper.
Van sommige dieren moet je ook het karkas meenemen, daarvan passen er niet zoveel op je paardquote:Op woensdag 21 november 2018 12:33 schreef rival het volgende:
[..]
Ja gaat toch ook gewoon meteen dat hele lijstje af, ik nam een paar pelts mee elke keer naar de trapper.. Blijf niet heen en weer rijden
Klopt maar dat zijn er maar 3 toch?quote:Op woensdag 21 november 2018 12:40 schreef LTVDK het volgende:
[..]
Van sommige dieren moet je ook het karkas meenemen, daarvan passen er niet zoveel op je paard.
quote:Op woensdag 21 november 2018 12:47 schreef J.Caesar het volgende:
Ik ga ermee stoppen. Ergens in chapter 4. Kan het echt niet meer opbrengen om op dat kutbeest rond te hobbelen![]()
Goed besluit, want dan red je chapter 6 helemaal niet.quote:Op woensdag 21 november 2018 12:47 schreef J.Caesar het volgende:
Ik ga ermee stoppen. Ergens in chapter 4. Kan het echt niet meer opbrengen om op dat kutbeest rond te hobbelen![]()
Heb er af en toe eentje gedaan, vond het zonde om alle animals in een keer te verzamelen.quote:Op woensdag 21 november 2018 12:33 schreef rival het volgende:
[..]
Ja gaat toch ook gewoon meteen dat hele lijstje af, ik nam een paar pelts mee elke keer naar de trapper.. Blijf niet heen en weer rijden
In het begin wel. Had ik alleen de beer vanuit die missie... Maar toen besefte ik dat je eigenlijk vooral in het begin voordeel hebt van al die trinkets en talismans dus toen ben ik maar een avondje op legendary jacht gegaanquote:Op woensdag 21 november 2018 12:51 schreef Luppie0110 het volgende:
Heb er af en toe eentje gedaan, vond het zonde om alle animals in een keer te verzamelen.
Zonde man, juist aan het einde van Chapter 4/begin Chapter 5 gaat het verhaal zich in een stroomversnelling ontwikkelen, met verrassende wendingen.quote:Op woensdag 21 november 2018 12:47 schreef J.Caesar het volgende:
Ik ga ermee stoppen. Ergens in chapter 4. Kan het echt niet meer opbrengen om op dat kutbeest rond te hobbelen![]()
Hmm misschien dan alleen nog maar de story missies afraffelen...quote:Op woensdag 21 november 2018 12:56 schreef StateOfMind het volgende:
[..]
Zonde man, juist aan het einde van Chapter 4/begin Chapter 5 gaat het verhaal zich in een stroomversnelling ontwikkelen, met verrassende wendingen.
Je kunt van die grote beesten en vissen toch maar een tegelijk meenemen? Of had je een extra paard?quote:Op woensdag 21 november 2018 12:33 schreef rival het volgende:
[..]
Ja gaat toch ook gewoon meteen dat hele lijstje af, ik nam een paar pelts mee elke keer naar de trapper.. Blijf niet heen en weer rijden
Dat sowieso als ik op jacht ben, 2 paarden!quote:Op woensdag 21 november 2018 13:28 schreef wonderer het volgende:
[..]
Je kunt van die grote beesten en vissen toch maar een tegelijk meenemen? Of had je een extra paard?
Ah, ok. Ik had edelhert en wolf tegelijk omdat dat wel kon, maar verder wel gewoon een rit per beest. Ben zelfs met de eland over mijn schouder naar Annesburg gewandeld omdat de legendarische zalm op mijn paard lagquote:Op woensdag 21 november 2018 13:45 schreef rival het volgende:
[..]
Dat sowieso als ik op jacht ben, 2 paarden!
Ik heb ze ook zeker niet allemaal in 1 rit gedaan, maar zeker niet 1 rit per beest is wat ik aangaf
Jezus, dan kan je niet eens rennen.... Fanatiekquote:Op woensdag 21 november 2018 13:53 schreef wonderer het volgende:
Ben zelfs met de eland over mijn schouder naar Annesburg gewandeld omdat de legendarische zalm op mijn paard lag
So hardcore.quote:Op woensdag 21 november 2018 14:56 schreef DaKKiE1984 het volgende:
verkoop het spel aan iemand die het wel aankan.
Wel, je moet alleen af en toe wandelen om je stamina-meter weer vol te laten lopenquote:Op woensdag 21 november 2018 14:08 schreef rival het volgende:
[..]
Jezus, dan kan je niet eens rennen.... Fanatiek
Dat heb ik gehad met die legendary fish in Lagras. Was mijn knol kwijt geloof ik, en toen ben ik vanaf Lagras met dat beest naar een mail office in Saint Denis gewandeld.quote:Op woensdag 21 november 2018 13:53 schreef wonderer het volgende:
[..]
Ah, ok. Ik had edelhert en wolf tegelijk omdat dat wel kon, maar verder wel gewoon een rit per beest. Ben zelfs met de eland over mijn schouder naar Annesburg gewandeld omdat de legendarische zalm op mijn paard lag
Zo denk ik er ook wel over.quote:Op woensdag 21 november 2018 14:56 schreef DaKKiE1984 het volgende:
Rijden alle anti paardrijders alleen over de weg ofzo![]()
Jullie weten dat je gewoon enorme stukken kunt afsnijden hè? Wat een gemekker over die fast travel opties.
Het had beter gekund hoor, dat je via de map gelijk overal naartoe zou kunnen, maar voor mij hoeft het niet.
En met de treinen en koetsen heb je wat mij betreft genoeg opties.
Dus mijn advies is: kijk de missies op YouTube en verkoop het spel aan iemand die het wel aankan.
Bedankt. Heb hem gelijk verkocht!quote:Op woensdag 21 november 2018 14:56 schreef DaKKiE1984 het volgende:
Rijden alle anti paardrijders alleen over de weg ofzo![]()
Jullie weten dat je gewoon enorme stukken kunt afsnijden hè? Wat een gemekker over die fast travel opties.
Het had beter gekund hoor, dat je via de map gelijk overal naartoe zou kunnen, maar voor mij hoeft het niet.
En met de treinen en koetsen heb je wat mij betreft genoeg opties.
Dus mijn advies is: kijk de missies op YouTube en verkoop het spel aan iemand die het wel aankan.
quote:Op woensdag 21 november 2018 18:20 schreef Luppie0110 het volgende:
[..]
Bedankt. Heb hem gelijk verkocht!
Nop.quote:Op woensdag 21 november 2018 20:56 schreef Dtrierum het volgende:
Tegen beter weten in, maar dit spel heeft geen Nederlandstalig standje zeker? Zodat het voor de oudste zoon een optie zou zijn.
hehequote:Op woensdag 21 november 2018 14:56 schreef DaKKiE1984 het volgende:
Rijden alle anti paardrijders alleen over de weg ofzo![]()
Jullie weten dat je gewoon enorme stukken kunt afsnijden hè? Wat een gemekker over die fast travel opties.
Het had beter gekund hoor, dat je via de map gelijk overal naartoe zou kunnen, maar voor mij hoeft het niet.
En met de treinen en koetsen heb je wat mij betreft genoeg opties.
Dus mijn advies is: kijk de missies op YouTube en verkoop het spel aan iemand die het wel aankan.
quote:Op woensdag 21 november 2018 13:53 schreef wonderer het volgende:
[..]
Ben zelfs met de eland over mijn schouder naar Annesburg gewandeld omdat de legendarische zalm op mijn paard lag
Jawel, maar daar zijn alle stemmen ingesproken door willibrord frequin en imca marina.quote:Op woensdag 21 november 2018 20:56 schreef Dtrierum het volgende:
Tegen beter weten in, maar dit spel heeft geen Nederlandstalig standje zeker? Zodat het voor de oudste zoon een optie zou zijn.
Lol, ik heb het wel eens jaren terug gehad met Twisted Metal. Bij installatie werd een NL'se PS3 gebruiker herkend, dus pakte die automatisch de nederlandse Stemmen. Man man man, wat tenenkrommend, alsof ik naar een nagesynchroniseerde Nickelodeon cartoon zat te kijken. Alleen Sander de Heer was nog best lollig in zijn dubbelrol als Calypso / The Announcerquote:Op woensdag 21 november 2018 23:48 schreef Farenji het volgende:
[..]
Jawel, maar daar zijn alle stemmen ingesproken door willibrord frequin en imca marina.
Dus je staat te zeiken met een DS4 controller in een hand en je lul in de ander?quote:Op woensdag 21 november 2018 21:30 schreef Gutz het volgende:
Al dat gezeik over die lange reizen, ik zit hem gewoon op cinematic, hou X vast, ga ff pissen, op mn mobiel kloyen of wat dan ook. Als je aangevallen wordt door een dier hoor je dat toch wel aan de reactie van je paard.
Ik ergerde me er in het begin aan, zeker voordat ik fast travel had. Nu zit ik aan het einde van chapter 3 en kan ik met fast travel bijna overal direct heen. Ook heb ik zoveel trappers en fencers dat ik een buit of prooi snel kwijt kan en heb ik al een tijd mijn trouwe Arabian en genoeg horse stimulants om zonder nadenken snel ergens te komen.quote:Op woensdag 21 november 2018 14:56 schreef DaKKiE1984 het volgende:
Rijden alle anti paardrijders alleen over de weg ofzo![]()
Jullie weten dat je gewoon enorme stukken kunt afsnijden hè? Wat een gemekker over die fast travel opties.
Het had beter gekund hoor, dat je via de map gelijk overal naartoe zou kunnen, maar voor mij hoeft het niet.
En met de treinen en koetsen heb je wat mij betreft genoeg opties.
Dus mijn advies is: kijk de missies op YouTube en verkoop het spel aan iemand die het wel aankan.
Gewoon cinematic mode gebruiken, dan kun je je controller wegleggen en allebei je handen gebruiken.quote:Op donderdag 22 november 2018 00:48 schreef Dr_Gonzo het volgende:
[..]
Dus je staat te zeiken met een DS4 controller in een hand en je lul in de ander?
Ik kwam er gister pas achter dat er dus veel kaarten in pakjes premium sigaretten zitten, die ik steeds heb laten liggen omdat ik niet meer sigaretten kon meenemen...quote:Op woensdag 21 november 2018 22:25 schreef RedFever007 het volgende:
[..]![]()
![]()
Ik zit nog steeds in chapter 3 maar doe ook echt alles wat er te doen is. Geweldig gewoon![]()
Heeft iemand alle 144 cigarette cards al?
Ouchquote:Op donderdag 22 november 2018 09:06 schreef JaafkeJunior het volgende:
Gister tijdens voetbaltraining mijn hamstring afgescheurd..
Voorlopig dus genoeg tijd om cowboy te spelen.
nee hoor, dan stopt Arthr met rijden. Je moet de X ingedrukt houdenquote:Op donderdag 22 november 2018 08:47 schreef LTVDK het volgende:
[..]
Gewoon cinematic mode gebruiken, dan kun je je controller wegleggen en allebei je handen gebruiken.
Nee hoor, gewoon een marker in je map zetten en hij gaat er uit zichzelf naartoequote:Op donderdag 22 november 2018 10:37 schreef RedFever007 het volgende:
[..]
nee hoor, dan stopt Arthr met rijden. Je moet de X ingedrukt houden
Nee dat is (denk sinds een update ofzo) al een tijdje niet meer zo.quote:Op donderdag 22 november 2018 10:37 schreef RedFever007 het volgende:
[..]
nee hoor, dan stopt Arthr met rijden. Je moet de X ingedrukt houden
nopequote:Op donderdag 22 november 2018 10:37 schreef RedFever007 het volgende:
[..]
nee hoor, dan stopt Arthr met rijden. Je moet de X ingedrukt houden
was nooit zo.quote:Op donderdag 22 november 2018 10:40 schreef rival het volgende:
[..]
Nee dat is (denk sinds een update ofzo) al een tijdje niet meer zo.
Bij mij stopte die steeds, vanaf ongeveer het 2e weekend dat de game uit was niet meer. Heb er nog met een maatje over gesproken omdat we er blij mee waren. We vonden het zo stom dat je iets moest blijven drukken..quote:
Ik heb wel gemerkt dat als je ietwat van de rode lijn afweek tijdens het activeren, bijvoorbeeld in een wat bochtig traject, dat ie dan soms wel eens kon stoppen.quote:Op donderdag 22 november 2018 10:45 schreef rival het volgende:
[..]
Bij mij stopte die steeds, vanaf ongeveer het 2e weekend dat de game uit was niet meer. Heb er nog met een maatje over gesproken omdat we er blij mee waren. We vonden het zo stom dat je iets moest blijven drukken..
Dus iets ging er hier mis wat nu niet meer het geval is
Bij gele missielijnen werkt het niet, alleen bij rode die je zelf hebt gezet.quote:Op donderdag 22 november 2018 10:45 schreef rival het volgende:
[..]
Bij mij stopte die steeds, vanaf ongeveer het 2e weekend dat de game uit was niet meer. Heb er nog met een maatje over gesproken omdat we er blij mee waren. We vonden het zo stom dat je iets moest blijven drukken..
Dus iets ging er hier mis wat nu niet meer het geval is
SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt."Pain is my friend. I can trust pain. I can trust pain to make my life utterly miserable."
"My brain is too smart for me."
"We don't need no education." "Yes you do, you just used a double negative."
quote:Op donderdag 22 november 2018 13:18 schreef wonderer het volgende:
Overigens wel raar (chapter 6)SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.
quote:Op donderdag 22 november 2018 13:20 schreef rival het volgende:
[..]SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt."Pain is my friend. I can trust pain. I can trust pain to make my life utterly miserable."
"My brain is too smart for me."
"We don't need no education." "Yes you do, you just used a double negative."
Je kan alle kaarten ook krijgen door gewoon pakjes premium sigaretten te kopen. Dat kan ook door eerst de game te spelen en als je de meeste kaarten al hebt telkens pakjes te kopen en opnieuw laden als je geen nieuwe kaarten hebt. De laatste 5 kaarten ofzo kan je online opzoeken waar je die kan vinden.quote:Op donderdag 22 november 2018 09:38 schreef wonderer het volgende:
[..]
Ik kwam er gister pas achter dat er dus veel kaarten in pakjes premium sigaretten zitten, die ik steeds heb laten liggen omdat ik niet meer sigaretten kon meenemen...Moet ik al die kampen en huisjes weer langs.
Op IGN hebben ze een interactieve kaart, alles wat ik aan het einde niet heb gevonden, doe ik wel met hulp.
quote:Op donderdag 22 november 2018 13:21 schreef wonderer het volgende:
[..]SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.
[ Bericht 1% gewijzigd door Dr_Gonzo op 22-11-2018 17:06:12 ]We're just gonna have to make it up along the way, pure gonzo journalism
al die cards zoeken vind ik niet passen bij het outlaw role-playing... dat doet mijn arthur morgan niet... die is daar veel te bad-ass voor... plaatjes verzamelen is voor kleuters...quote:Op woensdag 21 november 2018 22:25 schreef RedFever007 het volgende:
[..]![]()
![]()
Ik zit nog steeds in chapter 3 maar doe ook echt alles wat er te doen is. Geweldig gewoon![]()
Heeft iemand alle 144 cigarette cards al?
Maar die plaatjes krijg je door peuken te rokenquote:Op donderdag 22 november 2018 17:01 schreef Nielsch het volgende:
[..]
al die cards zoeken vind ik niet passen bij het outlaw role-playing... dat doet mijn arthur morgan niet... die is daar veel te bad-ass voor... plaatjes verzamelen is voor kleuters...
peuken roken is voor aanstellers, echte outlaws pruimen tabakquote:Op donderdag 22 november 2018 17:19 schreef MMaRsu het volgende:
[..]
Maar die plaatjes krijg je door peuken te roken
Noem het man in black galore. Alleen daarom vind ik RDR2quote:Op donderdag 22 november 2018 17:21 schreef Fred_Flinkstoned het volgende:
Heb nu toch maar even een oude savegame gepakt, om even de badguy te spelen. Alles doen voor goede honor begint me te vervelen. Heb bijna het hoogste.
Molotovs gooien, gasten van een klif gooien, gasten in kampvuur gooien of opblazen, saloons overhoop knallen. Ik heb het gewoon even nodig
Hahaha, nooit is een spreekwoord meer toepasselijk geweest "Vertrouwen komt te voet en gaat te paard"quote:Op donderdag 22 november 2018 17:21 schreef Fred_Flinkstoned het volgende:
Heb nu toch maar even een oude savegame gepakt, om even de badguy te spelen. Alles doen voor goede honor begint me te vervelen. Heb bijna het hoogste.
Molotovs gooien, gasten van een klif gooien, gasten in kampvuur gooien of opblazen, saloons overhoop knallen. Ik heb het gewoon even nodig
Wel bizar hoe snel je honor weer naar beneden gaat. Terwijl je eeuwig bezig bent om het juist omhoog te krijgen.
quote:Op donderdag 22 november 2018 17:21 schreef Fred_Flinkstoned het volgende:
Heb nu toch maar even een oude savegame gepakt, om even de badguy te spelen. Alles doen voor goede honor begint me te vervelen. Heb bijna het hoogste.
Molotovs gooien, gasten van een klif gooien, gasten in kampvuur gooien of opblazen, saloons overhoop knallen. Ik heb het gewoon even nodig
Wel bizar hoe snel je honor weer naar beneden gaat. Terwijl je eeuwig bezig bent om het juist omhoog te krijgen.
Even naar Saint Denis gaan en iedereen de moeder groeten: "He Buddy, Hi Mister'quote:Op donderdag 22 november 2018 18:16 schreef Sabata het volgende:
[..]
Hahaha, nooit is een spreekwoord meer toepasselijk geweest "Vertrouwen komt te voet en gaat te paard"
Haha inderdaadquote:Op donderdag 22 november 2018 18:16 schreef Sabata het volgende:
[..]
Hahaha, nooit is een spreekwoord meer toepasselijk geweest "Vertrouwen komt te voet en gaat te paard"
Ik zit ook met spanning op nieuws te wachten.quote:Op donderdag 22 november 2018 22:20 schreef DaKKiE1984 het volgende:
Het einde van de maand komt toch wel snel dichtbij nu, maar nog steeds niets over RDR2 online...
Mooie omgeving idd.quote:Op donderdag 22 november 2018 22:58 schreef Harvest89 het volgende:
[..]
Ik zit ook met spanning op nieuws te wachten.
Ik wil een huis kopen in Annesburg.
Wat ik heb gehoord ongeveer hetzelfde als GTA Online?quote:Op donderdag 22 november 2018 23:16 schreef DaKKiE1984 het volgende:
[..]
Mooie omgeving idd.
Ik wil nog niet eens direct online, ga hem sws eerst uitspelen, maar ben wel benieuwd naar de opzet...
Dat zit er wel in ja, maar dat geeft niet. Gta online is ook alles duur, maar er valt veel te verdienen in een paar uur ookquote:Op donderdag 22 november 2018 23:44 schreef Harvest89 het volgende:
[..]
Wat ik heb gehoord ongeveer hetzelfde als GTA Online?
Heist missies, events, huizen kopen, gangs beginnen, eigen personages creëren.
Maar alles zal wel erg duur zijn. Dus we zullen uren moeten grinden om genoeg geld te hebben voor een huis.
Chapter 6 is toch vrij lang ja, 16 story missies. Het laatste hoofdstuk trouwens.quote:Op donderdag 22 november 2018 23:44 schreef DaKKiE1984 het volgende:
Ben al in chapter 6 ondertussen, gaat te snel naar m'n zin. Is het een lang hoofdstuk?
Strawberry.quote:Op donderdag 22 november 2018 22:58 schreef Harvest89 het volgende:
[..]
Ik zit ook met spanning op nieuws te wachten.
Ik wil een huis kopen in Annesburg.
Zaten nog wel een paar verrassingen in hequote:Op vrijdag 23 november 2018 00:12 schreef Dr_Gonzo het volgende:
Chapters 1 t/m 6 uitgespeeld en de epilogen gedaan.... it was emotional.![]()
Thanks R*
Nja laatste...Er komen nog 2 epilogen.quote:Op donderdag 22 november 2018 23:56 schreef Harvest89 het volgende:
[..]
Chapter 6 is toch vrij lang ja, 16 story missies. Het laatste hoofdstuk trouwens.
Probeer het maar rustig aan te doen.
SPOILER: epiloog 1Om spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.
[ Bericht 1% gewijzigd door rival op 23-11-2018 09:57:17 ]
Ja chapter 6 duurt lang en heeft ook weer een aantal zijmissies.quote:Op donderdag 22 november 2018 23:44 schreef DaKKiE1984 het volgende:
Ben al in chapter 6 ondertussen, gaat te snel naar m'n zin. Is het een lang hoofdstuk?
quote:Op vrijdag 23 november 2018 07:11 schreef rival het volgende:
Chapter 6 was heftig!SPOILER: epiloog 1Om spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.
[ Bericht 0% gewijzigd door Dr_Gonzo op 23-11-2018 14:19:12 ]We're just gonna have to make it up along the way, pure gonzo journalism
Het einde is erg mooi gedaan.quote:Op vrijdag 23 november 2018 06:44 schreef StateOfMind het volgende:
[..]
Zaten nog wel een paar verrassingen in he
Was voor mij precies andersom. Epiloog is wel erg tof trouwens.quote:Op vrijdag 23 november 2018 14:15 schreef Dr_Gonzo het volgende:
[..]
Het einde is erg mooi gedaan.
Hoofdstuk zes en de epilogen zijn verhaaltechnisch meesterwerkjes.
De eerste vier hoofdstukken zijn eigenlijk niets meer dan de setup, uitdiepen van personages en relaties totdat het verhaal echt van start gaat vanaf hoofdstuk 5 waarna het in rap tempo steeds beter en beter wordt.
Het probleem is dat ik nou geen idee heb welke game ik hierna ga spelen.quote:Op vrijdag 23 november 2018 14:13 schreef MMaRsu het volgende:
Je kan die spot wel vinden maar ben er zelf nog niet geweest
Moet eigenlijk nog zoveel dingen doen en checken haha maar als je hem echt uit hebt is de drang om te spelen wel een beetje weg
Ik vind de epilogen beter dan hoofdstuk 1 t/m 4 bij elkaar opgeteld.quote:Op vrijdag 23 november 2018 14:17 schreef 2dope het volgende:
[..]
Was voor mij precies andersom. Epiloog is wel erg tof trouwens.
Ik vond hoofdstuk 1, 2 en 3 beter dan alles wat daarna kwam (op de epilogen naquote:Op vrijdag 23 november 2018 14:18 schreef Dr_Gonzo het volgende:
[..]
Ik vind de epilogen beter dan hoofdstuk 1 t/m 4 bij elkaar opgeteld.
Wat vond je dan zo goed aan die chapters?quote:Op vrijdag 23 november 2018 14:18 schreef 2dope het volgende:
[..]
Ik vond hoofdstuk 1, 2 en 3 beter dan alles wat daarna kwam (op de epilogen na)
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |