Als Gio aanblijft, meen ik uit de grond van mn hart: liever niet.quote:
dumfriesgodquote:Op zondag 28 oktober 2018 21:57 schreef JR-Style-93 het volgende:
[..]
Ja dat soort Eredivisie middelmaat voor bedragen rond de 4 miljoen mislukken toch veel te vaak, dus kan je beter niet aan beginnen. Voor jullie was het eigenlijk wel te hopen dat die Sinisterra een succes zou worden zodat Feyenoord vaker in die regionen zou willen scouten.
Lijkt me toch wel dat Feyenoord iemand als Boskamp kan verleiden om wat scoutingsklusjes te doen om de club te helpen.
Dumfries had natuurlijk bij Feyenoord net zo hard in de malaise gedeeld.quote:
jouw Vermeer had het beter gedaanquote:Op zondag 28 oktober 2018 23:55 schreef aTypisch het volgende:
[..]
Je moet wat als je kansloos derde staat/wordt/gaat worden.
Waarom? Dat is voor Feyenoord toch een hele leuke prijs?quote:
gaan ze ook niet pakkenquote:Op maandag 29 oktober 2018 00:05 schreef GGMM het volgende:
[..]
Waarom? Dat is voor Feyenoord toch een hele leuke prijs?
Gaat mij meer om de beste EL ticket dan om die beker.quote:Op maandag 29 oktober 2018 00:05 schreef GGMM het volgende:
[..]
Waarom? Dat is voor Feyenoord toch een hele leuke prijs?
De beker pakken is het ergste wat kon gebeuren vorig jaar . Een waardeloos seizoen werd verbloemd door de winst van de flutbeker . Flutbeker stelde ons in staat om te spelen voor de fruitschaal, wat Gio de meest succesvolle coach ever maaktquote:Op zondag 28 oktober 2018 23:55 schreef aTypisch het volgende:
[..]
Je moet wat als je kansloos derde staat/wordt/gaat worden.
Voor zwolle is het idd een leuke prijs en mijn jew-dar slaat zwaar op tiltquote:Op maandag 29 oktober 2018 00:05 schreef GGMM het volgende:
[..]
Waarom? Dat is voor Feyenoord toch een hele leuke prijs?
Echt erg ja, de eerste trainer sinds Van Marwijk die ook maar iets wint met Feyenoord. Bah, bah wat erg.quote:Op maandag 29 oktober 2018 00:19 schreef Ali_boo het volgende:
[..]
De beker pakken is het ergste wat kon gebeuren vorig jaar . Een waardeloos seizoen werd verbloemd door de winst van de flutbeker . Flutbeker stelde ons in staat om te spelen voor de fruitschaal, wat Gio de meest succesvolle coach ever maakt
Zonder de beker zou de crises eerder zijn uitgebroken , zou het niet zo moeilijk zijn om onze trainer te verslaan . En zou Mvg de volle laag krijgen over zijn mislukte aankopen
Maar het besef is daar nog niet hoe ver we zijn weggezakt tov onze concurenten . Hoe langer we in ontkenning leven, hoe lastiger het zal worden om de tijd te keren( Ik hoorde meedere Feyenoord spelers praten over een evt kampioenschap, gas yourself)
Dat EL ticket pakt Feyenoord toch wel met de derde plaats.quote:Op maandag 29 oktober 2018 00:07 schreef aTypisch het volgende:
[..]
Gaat mij meer om de beste EL ticket dan om die beker.
absoluut maar die is echt wel een stukje beter dan Bijlow, dat zal best wel een talent zijn maar komt nog te kortquote:Op maandag 29 oktober 2018 00:22 schreef JR-Style-93 het volgende:
[..]
Die is ook niet vies van een blundertje op zijn tijd anders.
Feyenoord kan hem beter laten staan en hopen dat hij zich kan ontwikkelen, derde worden ze toch wel. Dan heb je nog de hoop dat hij goed genoeg wordt om wat kapitaal te vertegenwoordigen.quote:Op maandag 29 oktober 2018 00:24 schreef Tarado het volgende:
[..]
absoluut maar die is echt wel een stukje beter dan Bijlow, dat zal best wel een talent zijn maar komt nog te kort
Volgend seizoen zijn we gewoon geplaatst in de voorrondes, in 13/14 verloor Feyenoord tweemaal van Kuban Krasnodar en dat seizoen vervalt dus nu in de plaats voor het puntje van dit seizoen. Er wijzigt nauwelijks dus iets.quote:Op maandag 29 oktober 2018 00:24 schreef JR-Style-93 het volgende:
[..]
Dat EL ticket pakt Feyenoord toch wel met de derde plaats.
En dan als ongeplaatst team lekker door de voorrondes komen.
zo kan je het ook zien en dat doen ze waarschijnlijk ook maar ik heb tot nu toe niet het idee dat dit een enorm talent is dat af en toe een foutje maakt, eerder gewoon een middelmatige keeper die dat doetquote:Op maandag 29 oktober 2018 00:25 schreef JR-Style-93 het volgende:
[..]
Feyenoord kan hem beter laten staan en hopen dat hij zich kan ontwikkelen, derde worden ze toch wel. Dan heb je nog de hoop dat hij goed genoeg wordt om wat kapitaal te vertegenwoordigen.
Als je niet af en toe blundert speel je niet bij Feyenoord.quote:Op maandag 29 oktober 2018 00:22 schreef JR-Style-93 het volgende:
[..]
Die is ook niet vies van een blundertje op zijn tijd anders.
In de derde voorronde, maar daarna heb je nog een ronde en dan zijn jullie niet geplaatst toch?quote:Op maandag 29 oktober 2018 00:27 schreef GurneyIsBestOke het volgende:
[..]
Volgend seizoen zijn we gewoon geplaatst in de voorrondes, in 13/14 verloor Feyenoord tweemaal van Kuban Krasnodar en dat seizoen vervalt dus nu in de plaats voor het puntje van dit seizoen. Er wijzigt nauwelijks dus iets.
Pas als we volgend seizoen niet presteren zijn we de lul, dan vervalt ons meest succesvolle jaar.
Geen idee hoor, maar als Feyenoord zou ik echt maar weer wat jeugd in het elftal gooien.quote:Op maandag 29 oktober 2018 00:27 schreef Tarado het volgende:
[..]
zo kan je het ook zien en dat doen ze waarschijnlijk ook maar ik heb tot nu toe niet het idee dat dit een enorm talent is dat af en toe een foutje maakt, eerder gewoon een middelmatige keeper die dat doet
Dat denk ik ook.quote:Op zondag 28 oktober 2018 23:21 schreef -XOR- het volgende:
[..]
Dumfries had natuurlijk bij Feyenoord net zo hard in de malaise gedeeld.
Dit seizoen waren we geplaatst, maar het zal er wel om hangen. Ga maar van 60/40 uit.quote:Op maandag 29 oktober 2018 00:32 schreef JR-Style-93 het volgende:
[..]
In de derde voorronde, maar daarna heb je nog een ronde en dan zijn jullie niet geplaatst toch?
Bij Ajax en PSV mislukken net zoveel spelers die van de subtop komen hoor. PSV heeft nu nog Ramselaartje op de bank zitten en Ajax heeft Labyad op de tribune.quote:Op maandag 29 oktober 2018 00:36 schreef hhh38 het volgende:
[..]
Dat denk ik ook.
De reden dat die spelers van subtoppers die wij halen zo vaak falen en bij PSV en Ajax iets vaker slagen is ook omdat bij ons verwacht wordt dat ze de kar trekken en ze daar gewoon de waterdragers zijn naast betere spelers.
Maar goed zelfs als Feyenoord geplaatst is en tegen een ongeplaatste ploeg uit het Oostblok moet is het nog knap lastig.quote:Op maandag 29 oktober 2018 00:37 schreef GurneyIsBestOke het volgende:
[..]
Dit seizoen waren we geplaatst, maar het zal er wel om hangen. Ga maar van 60/40 uit.
Volgens mij was daar laatst een NOS artikel over en deden wij het het slechtst op dat gebied. PSV het best.quote:Op maandag 29 oktober 2018 00:46 schreef JR-Style-93 het volgende:
[..]
Bij Ajax en PSV mislukken net zoveel spelers die van de subtop komen hoor. PSV heeft nu nog Ramselaartje op de bank zitten en Ajax heeft Labyad op de tribune.
Vijf jaar helemaal niets, ze lullen alsof ze sinds 2004 dertien keer kampioen geworden zijnquote:Op maandag 29 oktober 2018 00:05 schreef GGMM het volgende:
[..]
Waarom? Dat is voor Feyenoord toch een hele leuke prijs?
In het afgelopen decennium*quote:Op zondag 28 oktober 2018 17:17 schreef onlogisch het volgende:
[..]
Onder Rutten speelden we eigenlijk het beste voetbal in de afgelopen 20 jaar
Omdat het een waanzinnig matige een naïeve trainer is die geen ander tactisch plan heeft dan blind naar voren rennen. Twee gelukkig doorgekomen rondes tegen middenmoot uit Frankrijk en Duitsland verandert echt niets aan het feit dat die man er geen reet van kan. Hij wordt vooral ongelofelijk overschatquote:Op zondag 28 oktober 2018 17:32 schreef Adames het volgende:
[..]
omdat hij het in een andere functie waar de club sowieso al in de fik stond het niet zo goed heeft gedaan?
Gelukkig hebben die leden hun zin indertijd niet gehad, anders waren we nooit kampioen geworden.quote:Op zondag 28 oktober 2018 21:08 schreef Scrummie2.0 het volgende:
Gelukkig zijn de RVC leden die Van Geel destijds wél weg wouden hebben inmiddels vertrokken.
56.700 bezoekers gemiddeldquote:Op zondag 28 oktober 2018 21:46 schreef Haringkop het volgende:
[..]
Men gaat volgens mij uit van bijna 90% bezettingsgraad in basecase
http://www.feyenoord-city(...)-bezetting-NIEUW.pdf
Deze manquote:Op maandag 29 oktober 2018 00:21 schreef aTypisch het volgende:
[..]
Echt erg ja, de eerste trainer sinds Van Marwijk die ook maar iets wint met Feyenoord. Bah, bah wat erg.Zowel Van Geel als Gio moeten we enorm dankbaar zijn voor hun werk. Na dit seizoen is het wel tijd om op zijn minst één van de twee te vervangen. Het liefst allebei als er een goede nieuwe combo mogelijk is.
Feyenoord is naar alle waarschijnlijkheid gewoon geplaatst, gezien we meeliften op de punten.quote:Op maandag 29 oktober 2018 00:24 schreef JR-Style-93 het volgende:
[..]
Dat EL ticket pakt Feyenoord toch wel met de derde plaats.
En dan als ongeplaatst team lekker door de voorrondes komen.
Hoe is dat überhaupt een tactiek?quote:Op maandag 29 oktober 2018 08:19 schreef Vjenne12345 het volgende:
Clasie met die domme uitspraken. Prima dat je als tactiek het doel hebt om zo lang mogelijk met 11 man te spelen, maar om dat dan zo dom in de media te vertellen, dan maak je jezelf compleet belachelijk.
Belangrijk om bij de basis te beginnen bij dit Feyenoord.quote:Op maandag 29 oktober 2018 08:20 schreef Helpmefok het volgende:
[..]
Hoe is dat überhaupt een tactiek?
Is dat niet meer de basis van voetbal, proberen niet tegen rode kaarten aan te lopen?
Ik vrees dat dat bij uitbreiding voor de hele Eredivisie geldt.quote:Op maandag 29 oktober 2018 00:30 schreef GGMM het volgende:
[..]
Als je niet af en toe blundert speel je niet bij Feyenoord.
hou dat vast klaasquote:Op maandag 29 oktober 2018 08:32 schreef klaasweetalles het volgende:
Met 11 man had je gewoon een 0-0 kunnen halen
Het probleem is inderdaad dat er niet doorgeselecteerd wordt op spelers als van de heijden botteghin en toornstraquote:Op maandag 29 oktober 2018 08:55 schreef -XOR- het volgende:
Jullie probleem is natuurlijk niet Bijlow, dat is een prima talent die af en toe eens een foutje zal maken en nooit een Neuer wordt, maar wel een goede keeper voor Feyenoord kan worden. Hij is eigen jeugd en vertegenwoordigt potentieel marktwaarde van enige significantie.
Jullie probleem is vooral dat een Clasie en Boetius gehaald worden die mislukt zijn in fucking België en Zwitserland. Iedereen had je kunnen vertellen dat die het ook bij Feyenoord niet zouden gaan maken, nu niet en nooit meer. vd Heijden en Botteghin in het centrum kon eigenlijk al niet en wordt nooit meer beter. Iedereen ziet dat maar bij Feijenoord wordt er niet doorgeselecteerd. Vilhena is een buitengewoon nuttige kuitenbijter maar als die de kar op het middenveld in creatieve zin ook nog eens moet gaan trekken voldoet ie niet. Dat ziet iedereen behalve bij jullie.
De eredivisie heeft een baggerniveau dus welke aankopen uit de subtop wel gaan slagen en welke niet is moeilijk te voorspellen. Dat er een Amrabat, Tapia of Basacikoglu wordt gekocht die niet kunnen aanhaken kan gebeuren (Amrabat begon trouwens best goed en had op zich wel het talent om te slagen). Haps en St Juste zijn in principe wel goede aankopen die het niveau dat van Feyenoord geeist mag worden kunnen halen. Bij Feyenoord heeft men echter steeds teveel vertrouwen in spelers die meermaals gewogen en te licht bevonden zijn, dat is jullie probleem.
Ik denk dat je dit goed ziet, dat gebrek aan doorselecteren op de momenten dat je die neerwaartse trend al voelt aankomen. Botteghin en vd Heijden hebben gewoon gepiekt in dat kampioensjaar en dat is prima. Feyenoord en Gio wachten echter beiden tot iets niet meer kan en grijpen dan pas in. Dat is geen beleid en ook geen leiderschap.quote:Op maandag 29 oktober 2018 08:55 schreef -XOR- het volgende:
Jullie probleem is natuurlijk niet Bijlow, dat is een prima talent die af en toe eens een foutje zal maken en nooit een Neuer wordt, maar wel een goede keeper voor Feyenoord kan worden. Hij is eigen jeugd en vertegenwoordigt potentieel marktwaarde van enige significantie.
Jullie probleem is vooral dat een Clasie en Boetius gehaald worden die mislukt zijn in fucking België en Zwitserland. Iedereen had je kunnen vertellen dat die het ook bij Feyenoord niet zouden gaan maken, nu niet en nooit meer. vd Heijden en Botteghin in het centrum kon eigenlijk al niet en wordt nooit meer beter. Iedereen ziet dat maar bij Feijenoord wordt er niet doorgeselecteerd. Vilhena is een buitengewoon nuttige kuitenbijter maar als die de kar op het middenveld in creatieve zin ook nog eens moet gaan trekken voldoet ie niet. Dat ziet iedereen behalve bij jullie.
De eredivisie heeft een baggerniveau dus welke aankopen uit de subtop wel gaan slagen en welke niet is moeilijk te voorspellen. Dat er een Amrabat, Tapia of Basacikoglu wordt gekocht die niet kunnen aanhaken kan gebeuren (Amrabat begon trouwens best goed en had op zich wel het talent om te slagen). Haps en St Juste zijn in principe wel goede aankopen die het niveau dat van Feyenoord geeist mag worden kunnen halen. Bij Feyenoord heeft men echter steeds teveel vertrouwen in spelers die meermaals gewogen en te licht bevonden zijn, dat is jullie probleem.
quote:Op maandag 29 oktober 2018 07:40 schreef Helpmefok het volgende:
[..]
Vijf jaar helemaal niets, ze lullen alsof ze sinds 2004 dertien keer kampioen geworden zijn
Drie kampioenschappen van de armoede onder de boer, nou het is wat zeg
We zullen het nooit weten hoe het met 11 man zou zijn gelopen. Was in ieder geval vast meer een wedstrijd geworden. Ik vond Feyenoord best sterk openen. Maar goed kans is groot dat Ajax er in dat geval wel een scheppie bovenop had gedaan en we alsnog hadden verloren.quote:Op maandag 29 oktober 2018 08:32 schreef klaasweetalles het volgende:
Met 11 man had je gewoon een 0-0 kunnen halen
Het zwaar overhypte ajax liet ook niet veel bijzonders zien met 11-tegen 10
Ja, Ajax en PSV hebben geen enkele speler die klaar is voor een volgende stap, inderdaad.quote:Op maandag 29 oktober 2018 08:38 schreef DonRaja het volgende:
[..]
Ik vrees dat dat bij uitbreiding voor de hele Eredivisie geldt.
Dat zeg ik niet, maar de Eredivisie is bij uitstek de plek om blunders te (mogen) maken. Sommigen helaas wat vaker dan anderen.quote:Op maandag 29 oktober 2018 09:29 schreef GGMM het volgende:
[..]
Ja, Ajax en PSV hebben geen enkele speler die klaar is voor een volgende stap, inderdaad.
gewoon de verkeerde agressie, die van Toornstra was ook al rood waardig dan ben je toch dom ipv sterk begonnenquote:Op maandag 29 oktober 2018 09:28 schreef Rocket Ride het volgende:
[..]
We zullen het nooit weten hoe het met 11 man zou zijn gelopen. Was in ieder geval vast meer een wedstrijd geworden. Ik vond Feyenoord best sterk openen. Maar goed kans is groot dat Ajax er in dat geval wel een scheppie bovenop had gedaan en we alsnog hadden verloren.
Doodzonde die domme overtredingen van Toornstra en St Juste en ook die blunder van ons 'grote talent' Bijlow. Gelukkig maar dat Vermeer mag keepen in de wedstrijden waar het er nog om gaat (beker).
Klopt wel. Kijk maar naar Vermeer. Dat schijnt nog altijd een topkeeper te zijn na al zijn blunders en opzichtige fouten.quote:Op maandag 29 oktober 2018 09:30 schreef DonRaja het volgende:
[..]
Dat zeg ik niet, maar de Eredivisie is bij uitstek de plek om blunders te (mogen) maken. Sommigen helaas wat vaker dan anderen.
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |