SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.Ignorance is bliss, but knowledge is power.
Dit is bij ons ook het geval. Negen van de 10 keer vliegt de vlam in de pan zodra ik thuiskom (manlief is altijd eerder thuis dan ik). Heel irritant, want ik maak de kinderen daardoor vaak alleen maar in vervelende modus mee doordeweeks.quote:Op woensdag 31 oktober 2018 13:27 schreef exode het volgende:
Ik heb sowieso het idee dat die buien opsteken als we allebei thuis zijn. Als ik alleen ben met B of met Juul en B is hij ook meegaander.
Is het misschien een idee om voor de dagelijkse bezigheden 1 van jullie 2 met B op zijn bed of jullie bed even met hem alleen de dag door te nemen?quote:Op woensdag 31 oktober 2018 13:27 schreef exode het volgende:
Ik vind het toch wel fijn om herkenbaarheid te lezen met het gedrag van B. Gisteren ging het wonderwel goed. Ik was later thuis van mijn werk dus mijn vrouw had Juul en B tegelijk. Juul in een wipstoel in de badkamer terwijl B onder de douche stond. Daarna ging B met een Duckie in bed liggen en gaf zij Juul de fles. Juul op bed, verhaaltje aan B en slapen maar.
Ik heb sowieso het idee dat die buien opsteken als we allebei thuis zijn. Als ik alleen ben met B of met Juul en B is hij ook meegaander.
Sylver
Zeker goed idee, maar dat doen we al. Na het eten is mijn vrouw er 100% voor B. Ik ontferm me dan over Juul. Zij gaan stoeien of nog even spelen. Douchen of bad, pj aan, tanden poetsen en vervolgens gaan ze in ons bed met zijn 2tjes een boek lezen.quote:Op woensdag 31 oktober 2018 19:44 schreef AwayTL het volgende:
[..]
Is het misschien een idee om voor de dagelijkse bezigheden 1 van jullie 2 met B op zijn bed of jullie bed even met hem alleen de dag door te nemen?
Dat hij even de belangrijkste persoon op aarde is voordat de aarde weer begint met draaien.
Voor het eten ben ik nog aan het werk dus dat wordt lastig. Het klinkt als snel snel snel, maar wij eten om 17:30 al. Dat hele rijtje vindt plaats tussen 18:00 en 19:00. Dus rustig aanquote:Op woensdag 31 oktober 2018 20:43 schreef AwayTL het volgende:
En voor het eten dan? Want het klinkt nu alsof er een hoop moet voordat hij bij het boekje aan beland. Eten, douchen, pj aan, pyjama.
V wordt altijd super opstandig van moeten moeten en moeten voordat hij zn ei kwijt kan.
Misschien is het voor jullie niet de oplossing hoor, maar V een hele hele dikke knuffel geven en naar zn dag vragen zonder dat ik of hij wat moet scheelt een slok op een borrel.
Dit is zo herkenbaar.quote:Op donderdag 1 november 2018 11:07 schreef Franny_G het volgende:
Rust en aandacht en vooral snel doorpakken als hij zo moe is dat hij over z'n toeren raakt. Ik merk dat mijn vriend op zulke momenten nog wel eens heel principieel kan doen tegen I. "Nee, ik ga je pas helpen als je niet meer tegen me schreeuwt" of haar tot rede probeert te krijgen. Maar als ze zo moe zijn dat ze over de rooie gaan, zit er eigenlijk maar 1 ding op: niet op ingaan en zo snel mogelijk in bed krijgen. Alle andere dingen vergroot het drama.
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |