SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.#thisis4thep(l)ayersWe're just gonna have to make it up along the way, pure gonzo journalism
Ik moet het zelf nog proberen: NBA Playgrounds 2 misschien wat? Het laat mij denken aan NBA Jam van vroegah. De scores zijn niet torenhoog, 7.2 op metacritic, maar lees wat reviews waar het aan ligt.quote:Op donderdag 25 oktober 2018 14:29 schreef satecl het volgende:
Ik zoek een beetje fun sport game op de PS4. Dus niet op realiteit gebaseerd. Zoals vroeger
basketball
Ziet er wel redelijk uit... maar toch een beetje mwaahquote:
en dan kom je daar en zeggen ze... nee sorry, deze leveren wij nog niet uitquote:Op donderdag 25 oktober 2018 15:42 schreef Pheno het volgende:
Ik zie al RDR2 en bonnetjes van de mediamarkt op het web als bewijs dat ze de game al uitleveren, dus voor wie fysiek gaat: go go go!
Everybody's golfquote:Op donderdag 25 oktober 2018 15:45 schreef satecl het volgende:
Ik zoek een beetje fun sport game op de PS4. Dus niet op realiteit gebaseerd. Zoals vroeger Virtua Tennis 2.
of:
Suggesties? (geen rocket league)
Sporten:
voetbal
tennis
honkbal
ijshockey
basketball
golf
Ook altijd leuk, volgend jaar de VR-versiequote:
Groepsdruk toepassenquote:Op donderdag 25 oktober 2018 15:48 schreef Jimbo het volgende:
[..]
en dan kom je daar en zeggen ze... nee sorry, deze leveren wij nog niet uit
en mag je weer terug
Moet je dan ook de swing gaan doen? Want dan gaat dat natuurlijk geheid fout.quote:Op donderdag 25 oktober 2018 15:56 schreef Pheno het volgende:
[..]
Ook altijd leuk, volgend jaar de VR-versie
Zijn er al krimpende ballen te zien ?quote:Op donderdag 25 oktober 2018 15:58 schreef Friday12 het volgende:
Even 5 min gameplay bekeken van RDR2
Wat een animaties zeg
Die waren er vast wel maar daar niet naar gekekenquote:Op donderdag 25 oktober 2018 15:59 schreef dud0r het volgende:
[..]
Zijn er al krimpende ballen te zien ?
Haha welke vestiging, ga ik zo dezelfde vraag stellen.quote:Op donderdag 25 oktober 2018 15:59 schreef MMaRsu het volgende:
Bel je de mediamarkt op om info op te vragen over ps4 en rdr2 bundels, ja meneer we kunnen niet intern doorverbinden want we zijn een fysieke winkel. Maar die dame wist zelf niks van ps4's of bundels. Ja wtf is dit voor noob kutwinkel dan jezusssssss
so much voor niets kijken om spoilers te voorkomenquote:Op donderdag 25 oktober 2018 15:58 schreef Friday12 het volgende:
Even 5 min gameplay bekeken van RDR2
Wat een animaties zeg
Dan kijk je toch in het systeem KUT!!!!quote:Op donderdag 25 oktober 2018 15:59 schreef MMaRsu het volgende:
Bel je de mediamarkt op om info op te vragen over ps4 en rdr2 bundels, ja meneer we kunnen niet intern doorverbinden want we zijn een fysieke winkel. Maar die dame wist zelf niks van ps4's of bundels. Ja wtf is dit voor noob kutwinkel dan jezusssssss
Echt maar paar min op een missie met een trein.. was niet echt een spoiler meerquote:Op donderdag 25 oktober 2018 16:30 schreef Jimbo het volgende:
[..]
so much voor niets kijken om spoilers te voorkomen
quote:Op donderdag 25 oktober 2018 16:30 schreef Jimbo het volgende:
[..]
so much voor niets kijken om spoilers te voorkomen
SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.
Denk eraan kinders, als je niet zondigt dan is Jezus voor niks gestorven
Keiharde porno!
quote:Op donderdag 25 oktober 2018 16:33 schreef dud0r het volgende:
[..]SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.
ik hoop dat ik mag brokebackenOp donderdag 20 augustus 2020 17:36 schreef Notorious_Roy het volgende:
Naast alle onzin die je uitkraamt heb je af en toe ook gewoon heel verstandige posts.
Op dinsdag 10 augustus 2021 16:32 schreef yvonne het volgende:
@:Jimbo voor mod, yeah *O*
Die in rotterdam (zowel centrum als alexander) kan iig gewoon doorverbindenquote:Op donderdag 25 oktober 2018 16:24 schreef Drankster het volgende:
[..]
Haha welke vestiging, ga ik zo dezelfde vraag stellen.
Je kon wel zo'n indiaan versieren dus misschien kan je wel een indiaan barebacken.quote:
quote:Op donderdag 25 oktober 2018 16:43 schreef dud0r het volgende:
[..]
Je kon wel zo'n indiaan versieren dus misschien kan je wel een indiaan barebacken.
En dan gelijk gescalpeerd wordenquote:
#worthitquote:
Taco's, burrito en tequila halen in Mexico.quote:Op donderdag 25 oktober 2018 16:45 schreef DKUp het volgende:
Maar kunnen we naar ?
F*ck Murica
Alstublieft maak van Red Dead Redemption de epiloog, ik smeek u
Dat wil ik!quote:Op donderdag 25 oktober 2018 16:58 schreef dud0r het volgende:
[..]
Taco's, burrito en tequila halen in Mexico.
En dan op je paard heen en op je ezel terug. Cowboyhoed inruilen voor een sombrero.
Olé!
Ze is al jaren niet synchroon.quote:Op donderdag 25 oktober 2018 17:01 schreef Jimbo het volgende:
mn audio met TR loopt niet sync... 1/10 unplayable
Voornamelijk rugklachten hoorde ik door het niet synchroon lopen.quote:
Meld je idee bij rokster. Misschien doen ze er wat mee.quote:
maar een 6sec delay..quote:
Ik heb er echt geen last van gehadquote:Op donderdag 25 oktober 2018 17:04 schreef Jimbo het volgende:
[..]
maar een 6sec delay..
mn eerst TR op de playstation en un al spijt
Inputlag was ook leuk in Rise of the Tomb Raider......quote:Op donderdag 25 oktober 2018 17:04 schreef Jimbo het volgende:
[..]
maar een 6sec delay..
mn eerst TR op de playstation en un al spijt
ik dus welquote:Op donderdag 25 oktober 2018 17:05 schreef Friday12 het volgende:
[..]
Ik heb er echt geen last van gehad
dat is een instelling die je wel aan moet zettenquote:Op donderdag 25 oktober 2018 16:43 schreef Jimbo het volgende:
Waarom installeert mn PS4 niet gewoon een game in standbye modes
Net TR erin geflikkerd, dacht, kom thuis dan kan ik spelen.. NEE HOOR
oh zo eens naar kijken dan, dlen in standy doet ie wel iig.quote:Op donderdag 25 oktober 2018 17:06 schreef Pheno het volgende:
[..]
dat is een instelling die je wel aan moet zetten
quote:Op donderdag 25 oktober 2018 17:16 schreef RickoKun het volgende:
Zouden ze ook Nederlandse stemmen met RDR2 hebben? Vast niet, maar dat zou wel heerlijk cringey zijn.
Kom pak je lasso maar!quote:Op donderdag 25 oktober 2018 17:16 schreef RickoKun het volgende:
Zouden ze ook Nederlandse stemmen met RDR2 hebben? Vast niet, maar dat zou wel heerlijk cringey zijn.
"Well howdy partner, I reckon them horses balls gettin' might tiny in them cold weather!!"quote:Op donderdag 25 oktober 2018 17:16 schreef RickoKun het volgende:
Zouden ze ook Nederlandse stemmen met RDR2 hebben? Vast niet, maar dat zou wel heerlijk cringey zijn.
Dit lijkt mij echt een game die dan bij je pastquote:Op donderdag 25 oktober 2018 15:45 schreef satecl het volgende:
Ik zoek een beetje fun sport game op de PS4. Dus niet op realiteit gebaseerd. Zoals vroeger Virtua Tennis 2.
of:
Suggesties? (geen rocket league)
Sporten:
voetbal
tennis
honkbal
ijshockey
basketball
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |