Ik heb mijn ene eth die ik erin heb gestopt wel afgeschreven, ik heb de coins nog wel, maar zijn niet noemenswaardig in mn portfolio, naast giganten.quote:Op woensdag 24 oktober 2018 00:23 schreef KapBak het volgende:
Hoe gaat het met dat SEAL dan?
Is het al confirmed exit scam of niet?
Ja, t was ook een grote gok, en had een ETH over.quote:Op woensdag 24 oktober 2018 09:40 schreef Kyran het volgende:
SEAL zo erg tegengevallen ja? Zag je ook wel een beetje aankomen toch. Als je kijkt met wat voor geweld VeChain komt (qua media offensief, partners etc.) en dan nog geen centimeter opschiet qua prijs dan kan je van een klein product met een mini-team echt niet veel verwachten.
Leuk dat hun hoofdkelder in de buurt van NXP zit, maar daar is dan ook alles mee gezegd
Niks mis mee hoor in jou geval, want jij wist ook wel dat het een gok was. Hoop dat er niemand echt serieus in is gestapt.quote:Op woensdag 24 oktober 2018 09:50 schreef EggsTC het volgende:
[..]
Ja, t was ook een grote gok, en had een ETH over.
Dat hoop ik ook niet voor diegene, volgens mij heeft zelfs een USER het op idex gelist (dat kan daar zonder medewerking van het team heb ik wel eens gehoord), en als dat zo is, dan had het dus nog niet eens op een exchange gestaan nu door het team.quote:Op woensdag 24 oktober 2018 09:50 schreef Kyran het volgende:
[..]
Niks mis mee hoor in jou geval, want jij wist ook wel dat het een gok was. Hoop dat er niemand echt serieus in is gestapt.
quote:Op woensdag 24 oktober 2018 09:51 schreef EggsTC het volgende:
[..]
Dat hoop ik ook niet voor diegene, volgens mij heeft zelfs een USER het op idex gelist (dat kan daar zonder medewerking van het team heb ik wel eens gehoord), en als dat zo is, dan had het dus nog niet eens op een exchange gestaan nu door het team.
Die had je beter in godencoin Universa(jahahajaaja) kunnen stoppen.quote:Op woensdag 24 oktober 2018 09:50 schreef EggsTC het volgende:
[..]
Ja, t was ook een grote gok, en had een ETH over.
Dat sowieso ja. Universagod. Even naar een marketcap van een paar 100 miljoen dollar en ik kom naast magneet wonen.quote:Op woensdag 24 oktober 2018 11:04 schreef leolinedance het volgende:
[..]
Die had je beter in godencoin Universa(jahahajaaja) kunnen stoppen.
Daar heb ik er ook wel wat van jaquote:Op woensdag 24 oktober 2018 11:04 schreef leolinedance het volgende:
[..]
Die had je beter in godencoin Universa(jahahajaaja) kunnen stoppen.
NXP staat ook genoemd in de laatste technical deep dive van Vechain, en dat terwijl ze toch niet eens op 10 min fietsen van het hoofdkantoor zittenquote:Op woensdag 24 oktober 2018 09:40 schreef Kyran het volgende:
SEAL zo erg tegengevallen ja? Zag je ook wel een beetje aankomen toch. Als je kijkt met wat voor geweld VeChain komt (qua media offensief, partners etc.) en dan nog geen centimeter opschiet qua prijs dan kan je van een klein product met een mini-team echt niet veel verwachten.
Leuk dat hun hoofdkelder in de buurt van NXP zit, maar daar is dan ook alles mee gezegd
Voor mij niet, heb ze gehodledquote:Op woensdag 24 oktober 2018 13:42 schreef aTypisch het volgende:
[..]
pff, dat was wel een pijnlijke toen ooit
?quote:hoeveel % nog achter de originele wavesprijs?
wow wat een dieven van het OM, hij moet toch 585 terug krijgen en niet de waarde destijds? Als het minder waard was dan had hij zeker pech gehad?quote:Het OM moet de 585 bitcoins waarvan niet is bewezen dat ze met illegaal afgetapte stroom zijn verzameld teruggeven tegen de waarde die destijds werd vastgesteld.
De waarde van de munten komt daarmee neer op 157.000 euro, stelt de rechter vast. Als de 585 bitcoins tegen de huidige koers teruggegeven zouden moeten worden, zou de verdachte bijna 3,3 miljoen euro krijgen.
echt idiootquote:Op woensdag 24 oktober 2018 08:08 schreef EggsTC het volgende:
[..]
Ik heb mijn ene eth die ik erin heb gestopt wel afgeschreven, ik heb de coins nog wel, maar zijn niet noemenswaardig in mn portfolio, naast giganten.
Dus ik laat ze lekker zitten, tot het ooit nog wat wordt, en anders staan ze er voor de sier. Maar wat ze tot nu toe hebben laten zien is jack shit.
HitBTC zou in mei de bedoeling zijn, het is nu bijna november. Ze waren niet in staat een smartcontract te schrijven voor de coindistributie, dus dat ging geheel handmatig. Letterlijk; 30.000 coins naar adres A, daarna 50.000 coins naar adres B. Zo zijn ze 3 dagen bezig geweest. Coindistributie ansich was al weken telaat. Ze antwoordden amper op TG en het zou de schuld van hitBTC zijn. Naar een andere exchange wilden ze niet kijken want dat kostte ook geld en hitBTC was al geregeld maar het was een zooitje bij hitBTC, vandaar dat de coin niet gelist werd (waar andere coins dagelijks gelist werden).
Heel ge-emmer over alles, achievements als "we hebben een documentatie systeem gemaakt, om documentatie goed op te slaan"... tja... Ben inmiddels ook al even gebanned in de telegram omdat ik nieuwe mensen die daar kwamen, zwaar afraadde om deze coin aan te schaffen.mijn ene eth
150k jaquote:Op woensdag 24 oktober 2018 15:58 schreef Dimachaerus het volgende:
[..]
echt idioot
In 2020 is 1 eth 15k waard
Jep, maar die heb ik dan niet meer nodig, met de tantoe hoeveelheid VET en OCE ik hebquote:Op woensdag 24 oktober 2018 15:58 schreef Dimachaerus het volgende:
[..]
echt idioot
In 2020 is 1 eth 15k waard
OCE kopen? 1 VET per OCEquote:Op woensdag 24 oktober 2018 16:23 schreef EggsTC het volgende:
[..]
Jep, maar die heb ik dan niet meer nodig, met de tantoe hoeveelheid VET en OCE ik heb
Overigens; no guts no glory he... Die ene ETH kon ik wel missen
En "dit staat dan dat".... tja, als je weet hoeveel BTC ik uitgegeven heb op darkweb toen het nog geen fuck waard was.
In 2020 staat ETH op rock bottom.quote:Op woensdag 24 oktober 2018 15:58 schreef Dimachaerus het volgende:
[..]
echt idioot
In 2020 is 1 eth 15k waard
Zeg die stier dat ie even wacht tot 2 januari. Daarna mag ie los.quote:Op woensdag 24 oktober 2018 16:16 schreef MaGNeT het volgende:
Bijna al m’n alts doen het lekker de afgelopen weken. Mss dat de beer in winterslaap gaat en de stier tevoorschijn komt.
Zullen we een altaartje bouwen voor 'onze' Alexanders?quote:Op woensdag 24 oktober 2018 16:16 schreef MaGNeT het volgende:
Bijna al m’n alts doen het lekker de afgelopen weken. Mss dat de beer in winterslaap gaat en de stier tevoorschijn komt.
Haha nice, lekker volume ookquote:Op woensdag 24 oktober 2018 19:59 schreef ssjgoku het volgende:
https://coincodex.com/crypto/seal/
SEAL.
Vandaar er ook nog niets te zeggen is erover.quote:
Klopt, lage cap coins knallen omhoog als er iemand überhaupt wat koopt. Is omdat de orderboeken leeg zijn en de prijs dus snel stijgt als je een paar coins inslaatquote:Op woensdag 24 oktober 2018 20:11 schreef ssjgoku het volgende:
[..]
Vandaar er ook nog niets te zeggen is erover.
1 man kan prijs opdrijven, op laten dalen.
Neway, ik heb bijgekocht, zeer cheap.En portfolio ziet er hierdoor dik uit
Hij heeft er zelf een paar bijgekocht.quote:Op woensdag 24 oktober 2018 20:16 schreef Rossdale het volgende:
[..]
Klopt, lage cap coins knallen omhoog als er iemand überhaupt wat koopt. Is omdat de orderboeken leeg zijn en de prijs dus snel stijgt als je een paar coins inslaat
Dat is maar net welke prijs je neemt. De spread op idex is 50%+... Daarnaast als je enkele ETH bezit van deze shitcoin kan je ze niet eens dumpen zonder de prijs richting de nul te laten zakken.quote:Op woensdag 24 oktober 2018 20:11 schreef ssjgoku het volgende:
En portfolio ziet er hierdoor dik uit
Order book is gewoon leger dan leeg, dus hoe wordt zo'n token ooit nog wat waard? Dit gaat nooit meer daytraders aantrekken want niemand durft z'n geld in iets te stoppen met een dergelijk laag volume. Mij niet gezien in ieder geval.quote:Op woensdag 24 oktober 2018 21:31 schreef Piva het volgende:
[..]
Dat is maar net welke prijs je neemt. De spread op idex is 50%+... Daarnaast als je enkele ETH bezit van deze shitcoin kan je ze niet eens dumpen zonder de prijs richting de nul te laten zakken.
Mja, eigen schuld. Ik zou voor de deur staan daar in Amsterdam met een loden pijp.quote:Op woensdag 24 oktober 2018 21:39 schreef MaGNeT het volgende:
Ik vind het wel sealug voor de mensen die daar geld in gestoken hebben
gaan we weer over die backing 😵quote:Op woensdag 24 oktober 2018 21:39 schreef illusions het volgende:
Tether heeft zojuist 500 miljoen geburned.
https://coinstopnews.com/tether-destroys-500-million-usdt/
Als elke 1 USDT gebacked is door 1 USD, lijkt me dit onmogelijk.
Vrij logisch toch, enige poot om op te staan. Enige bestaansrecht dat USDT heeft.quote:Op woensdag 24 oktober 2018 21:43 schreef Predator38 het volgende:
[..]
gaan we weer over die backing 😵
complete onzin..... dan zouden alle banken ook niet mogen bestaan en zouden de dollar en euro kapot zijnquote:Op woensdag 24 oktober 2018 21:46 schreef illusions het volgende:
[..]
Vrij logisch toch, enige poot om op te staan. Enige bestaansrecht dat USDT heeft.
Onzin. Saldo's van banken bestaan vanwege fractional reserve banking, dat is een essentieel verschil met Tether, waarvan elke 1 USDT zogenaamd gebacked is door 1 USD fiat, dus onmogelijk om coins te burnen.quote:Op woensdag 24 oktober 2018 21:49 schreef Predator38 het volgende:
[..]
complete onzin..... dan zouden alle banken ook niet mogen bestaan
Ja precies, die kans is wel heel klein ja. Er is blijkbaar niemand (zelfs betaalt niet) die marketmaker wil zijn voor Seal.quote:Op woensdag 24 oktober 2018 21:34 schreef illusions het volgende:
[..]
Order book is gewoon leger dan leeg, dus hoe wordt zo'n token ooit nog wat waard? Dit gaat nooit meer daytraders aantrekken want niemand durft z'n geld in iets te stoppen met een dergelijk laag volume. Mij niet gezien in ieder geval.
Juist wel toch? Ze hebben (koers 0.97 nu) dus 500m USDT gekocht en daarvoor 485M USD terug hoeven te betalen. Als ze het ooit voor 1:1 getrade hebben maken ze nu zelfs 15 miljoen winst. Niet eens zo'n slechte business haha. Je zou bijna gaan denken dat ze zelf de marktprijs omlaag praten.quote:Op woensdag 24 oktober 2018 21:39 schreef illusions het volgende:
Als elke 1 USDT gebacked is door 1 USD, lijkt me dit onmogelijk.
IDEX is dan ook geen exchange. Velen missen het punt.quote:Op woensdag 24 oktober 2018 21:50 schreef Piva het volgende:
[..]
Ja precies, die kans is wel heel klein ja. Er is blijkbaar niemand (zelfs betaalt niet) die marketmaker wil zijn voor Seal.
[..]
Juist wel toch? Ze hebben (koers 0.97 nu) dus 500m USDT gekocht en daarvoor 485M USD terug hoeven te betalen. Als ze het ooit voor 1:1 getrade hebben maken ze nu zelfs 15 miljoen winst. Niet eens zo'n slechte business haha. Je zou bijna gaan denken dat ze zelf de marktprijs omlaag praten.![]()
Maakt niet uit, het gaat om volume en order book. Zonder IDEX is er helemaal geen volume.quote:Op woensdag 24 oktober 2018 21:53 schreef ssjgoku het volgende:
[..]
IDEX is dan ook geen exchange. Velen missen het punt.
Wacht maar.
Time will tell.
Klopt.quote:Op woensdag 24 oktober 2018 21:54 schreef illusions het volgende:
[..]
Maakt niet uit, het gaat om volume en order book. Zonder IDEX is er helemaal geen volume.
Ik sta wel weer gelijk.quote:Op woensdag 24 oktober 2018 21:39 schreef MaGNeT het volgende:
Ik vind het wel sealug voor de mensen die daar geld in gestoken hebben
ze hebben ook gelijk een berg dollars in de fik gestoken, wat dacht jij dan 😊quote:Op woensdag 24 oktober 2018 21:50 schreef illusions het volgende:
[..]
Onzin. Saldo's van banken bestaan vanwege fractional reserve banking, dat is een essentieel verschil met Tether, waarvan elke 1 USDT zogenaamd gebacked is door 1 USD fiat, dus onmogelijk om coins te burnen.
😂😂😂😂😂 GODENCOIN!quote:Op woensdag 24 oktober 2018 21:53 schreef ssjgoku het volgende:
[..]
IDEX is dan ook geen exchange. Velen missen het punt.
Wacht maar.
Time will tell.
It is going to the moon. 107% nu.quote:
Als ie op $1.00 staat zou dat wel moeten. Dat is de belofte die het hele Tether waarde geeft.quote:Op woensdag 24 oktober 2018 21:57 schreef Predator38 het volgende:
[..]
ze hebben ook gelijk een berg dollars in de fik gestoken, wat dacht jij dan 😊
maargoed niet elke USDT is gebacked natuurlijk....
Dit is geen slogan die je echt heel veel karmapunten gaat geven.quote:Op woensdag 24 oktober 2018 21:59 schreef ssjgoku het volgende:
[..]
It is going to the moon. 107% nu.
Rank 697 MC. WE ARE COMING IN WAVES
Oh wacht, true.quote:Op woensdag 24 oktober 2018 22:01 schreef illusions het volgende:
[..]
Dit is geen slogan die je echt heel veel karmapunten gaat geven.
quote:Op woensdag 24 oktober 2018 21:39 schreef MaGNeT het volgende:
Ik vind het wel sealug voor de mensen die daar geld in gestoken hebben
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |