Zo lang de pers/media/talkshows die op zoek zijn naar kijkcijfers en oplagevergroting met een relletje een heel klein groepje activisten blijft voeren en olie op het vuur blijft gooien zal het ieder jaar weer terugkomen.quote:Op zondag 14 oktober 2018 11:35 schreef Molurus het volgende:
[..]
Als er iets is waarin beide partijen zich kunnen vinden - denk ik - dan is het dat dit gebekvecht over een kinderfeestje al veel te lang heeft geduurd.
Daarom sta ik er ook zo van te kijken hoe weinig initiatief er van beide kanten is om tot een echte oplossing te komen.
Ik vind dit een prima optie. Maar dat vereist wel dat beide kanten zullen moeten bewegen.quote:Op zondag 14 oktober 2018 11:39 schreef ExtraWaskracht het volgende:
[..]
Er is gewoon geen oplossing om tot te komen. De ene groep wil per se een zwarte zwarte Piet, want traditie, en de andere groep per se niet, want racisme. Daar is geen grijs tussen te bedenken, toch?
Hier is te zien hoe KOZP leden in gevechtskleding en handschoenen aan met 4 man een voorbijganger aanvallen .quote:Op zondag 14 oktober 2018 11:39 schreef Loekie1 het volgende:
Als actievoerder weet je dat als je een kinderfeest verstoort, de ouders van die kinderen bloedlink worden. Oftewel, je bent niet gewoon aan het demonstreren, je bent bewust aan het polariseren.
Er zal altijd een groep zijn die uit is op polarisatie in de samenleving. Die groep zal de mazen van de wet opzoeken. Het Sinterklaasfeest kan heel goed uitgroeien tot een kinderfeest waar alle groeperingen mee kunnen instemmen, door gebruik van roetveegpieten of wat dan ook.
Die polarisatie is wel gevaarlijk en dan moet je niet naief zijn en daar maatregelen tegen treffen, en tegelijkertijd met maatregelen komen om het kinderfeest aan te passen.
Lol, wat een idee is dat danquote:Op zondag 14 oktober 2018 11:42 schreef Molurus het volgende:
[..]
Ik vind dit een prima optie. Maar dat vereist wel dat beide kanten zullen moeten bewegen.
Ik sta ook open voor andere ideeen, maar iemand zal ermee moeten komen. Anders zijn we in het jaar 2070 nog steeds aan het bekvechten.
Oh nee ook niet of nauwelijks gezien. Veel blonde pieten, bruinharige pieten, vlechten, staarten, golvend, krulletjes. Mooi om diverse pieten te zien.quote:Op zondag 14 oktober 2018 11:21 schreef Molurus het volgende:
[..]
Het volgende puntje wordt natuurlijk het gitzwarte kroeshaar.
En uiteraard de toezegging om dynamisch te demonstreren...quote:Op zondag 14 oktober 2018 11:41 schreef Bottendaal het volgende:
Het overleg tussen de burgemeester en KOZP heeft er voor gezorgd dat de heren die er eigenlijk geen zin in hadden ook nog eisen konden stellen, zo kregen ze bijvoorbeeld op de route een A locatie toegewezen.
Ik snap je initiele reactie: het is een drastische verandering. Maar als dat de huidige traditie was, en iemand zou voorstellen om daar de huidige Sint en Piet van te maken zou je reactie niet heel anders zijn, denk ik.quote:Op zondag 14 oktober 2018 11:44 schreef ExtraWaskracht het volgende:
[..]
Lol, wat een idee is dat dan![]()
Als oplossing zou ik ook wel kunnen leven met de roetveegpiet, maar ik zou dat nog steeds niet zo heel fraai vinden. Het lijkt me dan nogal krampachtig, terwijl ik zelf wel enthousiast ben over het vormgeven van een geheel nieuwe traditie. Wellicht is dat te extreem voor velen, en dat begrijp ik ook wel.quote:Op zondag 14 oktober 2018 11:44 schreef ExtraWaskracht het volgende:
Maareh, dat is dus het punt, zodra er bewogen wordt stap je af van de traditie... In realiteit zijn die roetveegpieten denk ik trouwens een prima compromis, maar ja, ik zit er dan ook totaal niet scherp in en kan niet spreken voor die groep die bereid is snelwegen te blokkeren hierom ...
Brunswijks jungle commando... manmanman...quote:Op zondag 14 oktober 2018 11:44 schreef Spectator19 het volgende:
[..]
Hier is te zien hoe KOZP leden in gevechtskleding en handschoenen aan met 4 man een voorbijganger aanvallen .
[ afbeelding ]
Klinkt wel gaaf eigenlijk.quote:Op zondag 14 oktober 2018 11:45 schreef speknek het volgende:
[..]
Oh nee ook niet of nauwelijks gezien. Veel blonde pieten, bruinharige pieten, vlechten, staarten, golvend, krulletjes. Mooi om diverse pieten te zien.
In hun Black Panthers outfit... Maar het zijn hele lieve mensen hoor...quote:Op zondag 14 oktober 2018 11:44 schreef Spectator19 het volgende:
[..]
Hier is te zien hoe KOZP leden in gevechtskleding en handschoenen aan met 4 man een voorbijganger aanvallen .
[ afbeelding ]
Zijn ze aan het demonstreren of een oorlog aan het voeren?quote:Op zondag 14 oktober 2018 11:44 schreef Spectator19 het volgende:
[..]
Hier is te zien hoe KOZP leden in gevechtskleding en handschoenen aan met 4 man een voorbijganger aanvallen .
[ afbeelding ]
Voor dit stel zwakzinnigen is het oorlogquote:Op zondag 14 oktober 2018 11:51 schreef Bottendaal het volgende:
[..]
Zijn ze aan het demonstreren of een oorlog aan het voeren?
En nu zielige verhalen ophangen en zeggen dat ze PTSS hebben vanwege boze blikken richting de bus...quote:Op zondag 14 oktober 2018 11:50 schreef ReplaR het volgende:
In hun Black Panthers outfit... Maar het zijn hele lieve mensen hoor...
Leuk , doe dat maar in een ander topic.quote:Op zondag 14 oktober 2018 11:50 schreef Molurus het volgende:
[..]
Klinkt wel gaaf eigenlijk.Heb je pics?
Dit dus ja.quote:Op zondag 14 oktober 2018 11:49 schreef Drekkoning het volgende:
Tja, even of oneens vind ik niet eens een factor in dit verhaal.
Ik ben het ook oneens met KOZP en oneens met demonstraties tijdens een kinderfeest.
Die mening geeft mij echter niet het recht om dat ook af te dwingen. Als ik dat wel zou doen moet dat bestraft worden. Net zoals ik wil dat het bestraft wordt als iemand anders iets onwettelijk afdwingt op grond van zijn mening. Twee richting verkeer.
Goed punt, er loop hier inderdaad (onbedoeld) het 1 en ander door elkaar heen. Laat niet weg dat ik die pics nog steeds graag zou zien in het andere topic.quote:Op zondag 14 oktober 2018 11:54 schreef Klepper272 het volgende:
[..]
Leuk , doe dat maar in een ander topic.
Hier gaat het over het megaproces tegen de snelweg blokkeerders dat volgens het OM helemaal niets met zwarte piet te maken heeft.
Ik gooi wel een link daar.quote:Op zondag 14 oktober 2018 11:56 schreef Molurus het volgende:
[..]
Goed punt, er loop hier inderdaad (onbedoeld) het 1 en ander door elkaar heen. Laat niet weg dat ik die pics nog steeds graag zou zien in het andere topic.
Dus je hebt enerzijds een groep die hun punt zo belangrijk vindt dat daar best een kinderfeest voor verziekt mag worden en anderzijds een groep die hun punt zo belangrijk vindt dat daar best een levensgevaarlijke situatie op de snelweg voor gecreëerd mag worden.quote:Op zondag 14 oktober 2018 11:39 schreef Loekie1 het volgende:
Als actievoerder weet je dat als je een kinderfeest verstoort, de ouders van die kinderen bloedlink worden. Oftewel, je bent niet gewoon aan het demonstreren, je bent bewust aan het polariseren.
Het moet gewoon niet toegestaan worden om een tegendemonstratie bij het feest zelf te houden.quote:Op zondag 14 oktober 2018 11:59 schreef Kansenjongere het volgende:
[..]
Dus je hebt enerzijds een groep die hun punt zo belangrijk vindt dat daar best een kinderfeest voor verziekt mag worden en anderzijds een groep die hun punt zo belangrijk vindt dat daar best een levensgevaarlijke situatie op de snelweg voor gecreëerd mag worden.
Met dat soort groepen ga je nooit tot een oplossing komen, die willen geen oplossing, die willen alleen hun eigen zin doordrammen.
En wat voor wetgeving zou jij willen introduceren om een verbod daarop mogelijk te maken?quote:Op zondag 14 oktober 2018 12:00 schreef ReplaR het volgende:
[..]
Het moet gewoon niet toegestaan worden om een tegendemonstratie bij het feest zelf te houden.
Is dat de leider van de snelwegblokkeerders of zit je per ongeluk in het verkeerde topic te posten?quote:Op zondag 14 oktober 2018 12:01 schreef Spectator19 het volgende:
Hier is te zien hoe de grote leider vreedzaam de instructies van de politie opvolgt .
[ afbeelding ]
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |