Gewoon een stevige spuit erin. Wout vindt dit leuk.quote:Op zaterdag 13 oktober 2018 15:08 schreef Frozen-assassin het volgende:
Enkel verzwikt, flinke ei erop. Dat gaat even duren
Godverdomme.twitter:sporza_koers twitterde op zaterdag 13-10-2018 om 15:45:08Er wordt gevreesd voor een enkelbreuk bij @mathieuvdpoel na een val in Lokerenhttps://t.co/aR4kd9iCs4 https://t.co/GYQjvjjutg reageer retweet
Pff het blessureleed van MvdP.quote:Op zaterdag 13 oktober 2018 15:08 schreef Frozen-assassin het volgende:
Enkel verzwikt, flinke ei erop. Dat gaat even duren
Of pieken in de voorjaarsklassiekersquote:Op zaterdag 13 oktober 2018 20:03 schreef Faraday01 het volgende:
Als hij hierdoor ook de Superprestige niet voor een klassement kan rijden, kan hij pieken op het wk
Liever geen blessure maar ik zou het niet erg vinden als hij maar in de helft van de wedstrijden aan de start staat. Ik heb liever dat hij fris is in het voorjaar.quote:Op zaterdag 13 oktober 2018 20:15 schreef Van_Poppel het volgende:
[..]
Of pieken in de voorjaarsklassiekers
Beetje tramadol en gaan.quote:Op zondag 14 oktober 2018 12:04 schreef Pistolero het volgende:
[..]
Dat kan toch nooit goed gaan? Hoe wil hij dat gaan doen bij de loopstukken en de start dan?
CortisonenGodquote:Op zondag 14 oktober 2018 12:09 schreef Rellende_Rotscholier het volgende:
[..]
Beetje tramadol en gaan.
Nys heeft toch ook eens ruzie gehad in Gieten vanwege deze reden?quote:Wout van Aert maakte vanmorgen al ruzie
Wereldkampioen Wout van Aert moest zonet al een eerste hindernis overwinnen in Gieten. "Elk jaar moet ik ruzie maken om toegang te krijgen tot de parking", schreef Van Aert op Twitter. "Doe er iets aan, aub."
twitter:WielerFlits twitterde op zondag 14-10-2018 om 12:37:15Deze trap gaat goed! @mathieuvdpoel gaat nu testen. Daarna beslist hij of-ie start in @SP_Gieten! https://t.co/ZVbIoIBaXA reageer retweet
twitter:cyclocross24 twitterde op zaterdag 13-10-2018 om 23:36:28Wout van Aert and Mathieu van der Poel have ridden in the same race for 134 times since they were Junior. And always one of them stood on the podium ... until today. #cxfacts reageer retweet
twitter:WoutvanAert twitterde op zondag 14-10-2018 om 08:03:10@NicoDick @mathieuvdpoel Mathieu zal dat wel bijhouden denk ik, maar ik wist het niet
reageer retweet
twitter:mathieuvdpoel twitterde op zondag 14-10-2018 om 08:03:53@WoutvanAert @NicoDick Was het eerste waar ik gisteren aan dacht reageer retweet
Wss ook om niet het klassement direct te verliezen ofzoquote:Op zondag 14 oktober 2018 12:49 schreef TargaFlorio het volgende:
Lastig oordelen op afstand maar ik zou zeggen sla deze cross over. Waarom risico nemen?
Vind het ook onverstandig, maar Mathieu heeft waarschijnlijk zijn zinnen op dit klassement gezet.quote:Op zondag 14 oktober 2018 12:49 schreef TargaFlorio het volgende:
Lastig oordelen op afstand maar ik zou zeggen sla deze cross over. Waarom risico nemen?
En met het missen van de eerste 2 WB manches blijft er niet gek veel over als SP ook wegvalt.quote:Op zondag 14 oktober 2018 12:55 schreef TargaFlorio het volgende:
Het klassement zal inderdaad de reden zijn.
Lastige in het veldrijden is dat je alles kan winnen maar een 0-score toch nog roet in het eten gooit.
Kun je onderstaande in de OP zetten?quote:
Sels toch?quote:
Eerst stond er Manon Bakker bij Loes Sels. Inmiddels hebben ze het verbeterd naar Loes Bakker.quote:
In het geval van Mathieu eerder een motorcrossbaan.quote:Op zondag 14 oktober 2018 14:52 schreef DeeBee het volgende:
[..]
Staat hij weer erbij also het een skipiste is?
Kan toch weer de morele winnaar worden vandaag.quote:
al kan je dat zwaar wel weglatenquote:Op zondag 14 oktober 2018 15:16 schreef Pistolero het volgende:
Eigenlijk moet iedereen behalve Mathieu zich nu echt diep schamen, helemaal in de vernieling worden gereden door zwaar geblesseerde renner.
Mathieu heeft op ieder gewricht inmiddels wildvlees door vallen.quote:Op zondag 14 oktober 2018 15:17 schreef TargaFlorio het volgende:
[..]
Blijkbaar wel maar was gisteren toch een aardig groot ei op die enkel.
Nouja, een verzwikte enkel is toch een vrij serieus probleem voor een veldrijder normaal gesproken.quote:
Spuit erin en gaan met die banaan.quote:Op zondag 14 oktober 2018 15:19 schreef Pistolero het volgende:
[..]
Nouja, een verzwikte enkel is toch een vrij serieus probleem voor een veldrijder normaal gesproken.
Maar blijkbaar boeit het hem helemaal niks.
Hij zal m wel dik ingetaped hebben en verder zal 't wel meevallen.quote:Op zondag 14 oktober 2018 15:19 schreef Pistolero het volgende:
[..]
Nouja, een verzwikte enkel is toch een vrij serieus probleem voor een veldrijder normaal gesproken.
Maar blijkbaar boeit het hem helemaal niks.
😂quote:Op zondag 14 oktober 2018 15:28 schreef Szura het volgende:
Echt een parcours dat op het lijf geschreven was van Jens Dekker - RTV Drenthe, 14.57u
Jens Dekker gaat afstappen - RTV Drenthe, 15.28u
Dat is te hopen ja.quote:Op zondag 14 oktober 2018 15:37 schreef DeeBee het volgende:
Enige voordeel van deze onzin is dat Mathieu deze folklore hopelijk heel snel zat is wanneer er geen tegenstand is...kan hij tenminste fatsoenlijke wedstrijdjes gaan rijden.
Hopelijk krijgt Corendon de procontinentale status...anders kan Mathieu de grote voorjaarsklassiekers vergeten.quote:Op zondag 14 oktober 2018 15:37 schreef DeeBee het volgende:
Enige voordeel van deze onzin is dat Mathieu deze folklore hopelijk heel snel zat is wanneer er geen tegenstand is...kan hij tenminste fatsoenlijke wedstrijdjes gaan rijden.
belt Roodhoofd met Don Pat en dan is Mathieu opeens voor 2 maanden lid van de Wolfpackquote:Op zondag 14 oktober 2018 15:41 schreef Van_Poppel het volgende:
[..]
Hopelijk krijgt Corendon de procontinentale status...anders kan Mathieu de grote voorjaarsklassiekers vergeten.
Dat zou wel genot zijn.quote:Op zondag 14 oktober 2018 15:45 schreef Faraday01 het volgende:
[..]
belt Roodhoofd met Don Pat en dan is Mathieu opeens voor 2 maanden lid van de Wolfpack
Die ProContinentale status hebben ze al binnen.quote:Op zondag 14 oktober 2018 15:41 schreef Van_Poppel het volgende:
[..]
Hopelijk krijgt Corendon de procontinentale status...anders kan Mathieu de grote voorjaarsklassiekers vergeten.
Dat lijkt me geen probleem.quote:Op zondag 14 oktober 2018 15:41 schreef Van_Poppel het volgende:
[..]
Hopelijk krijgt Corendon de procontinentale status.
Goede zaakquote:Op zondag 14 oktober 2018 15:46 schreef Pistolero het volgende:
[..]
Die ProContinentale status hebben ze al binnen.
Kan hij fulltime gaan MTB’en jaquote:Op zondag 14 oktober 2018 15:37 schreef DeeBee het volgende:
Enige voordeel van deze onzin is dat Mathieu deze folklore hopelijk heel snel zat is wanneer er geen tegenstand is...kan hij tenminste fatsoenlijke wedstrijdjes gaan rijden.
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |