SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.‘Jouw ouders hadden zeker liever een jongetje gehad?’
SPOILER: niet zo'n duidelijke foto, maar zoietsOm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.Ze laat knipjes ook niet zitten en zonder iets zit haar haar in haar ogen nu.
Selv, wat een mooie sprekende ogen heeft L
En Mijm, zelfs knoeien laat hij er schattig uitzien![]()
Ella gaat ook om max 19u naar bed, als ze later naar bed gaat slaapt ze slechter. Overigens helpt later naar bed gaan helaas ook niet met later opstaan. Het wisselt gewoon enorm, van 04.00u tot 07.00u, geen pijl op te trekken.
Lemijn, veel mensen vinden Dentinox of Chamodent fijn werken.
Hier deed het niks, maar wie niet waagt..
Ignorance is bliss, but knowledge is power.
SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.Dus ik klaag niet.Op maandag 14 november 2016 12:18 schreef Crumpette het volgende:
De eerste keer ben je zo'n magische eenhoorn van moeder natuur en creeert een wonder
Exact dit, met dezelfde conclusiequote:Op woensdag 24 oktober 2018 11:45 schreef Franny_G het volgende:
Zal ik iets nuttigs doen, in bad gaan zitten, wijntje drinken met vriend en wat kletsen, serietje kijken of toch maar vroeg naar bed? En soms doe ik gewoon helemaal niets, en zit ik alleen een beetje doelloos te internetten en voor me uit te staren..
+1. Maar ik heb Jacob dus wel op de wachtlijst gezet voor die extra dag. Om te zien of ik dat fijn vind. Zo niet, dan zeg ik 'm weer af.quote:Op woensdag 24 oktober 2018 11:56 schreef littledrummergirl het volgende:
Tijd voor mezelf vind ik wel een dingetje, ik ben nooit vrij zonder de kaptein. Op mijn vrije dag is hij vrij van de opvang. Soms zou ik daar wel wat aan willen veranderen, maar ik vind t ook n beetje sneu voor hem, dat hij erheen gaat terwijl we ook leuke dingen hadden kunnen gaan doen. En zn moeder lui op de bank ligt te netflixen
Want ik vind het ook oprecht leuk met hemdat is wat het lastig maakt.
Je kan ook 50/50 doen he. Een halve dag of om de week naar de opvang. Ik denk dat als ze hier een extra dag naar de opvang zouden gaan dat ik de andere dagen dat ik met ze ben leukere dingen zou doen dan nu. Het is hier alleen geen optie omdat ze helemaal vol zitten. Voor ik drie plekken op een donderdag heb (dinsdag gaan ze al, wil niet twee dagen achter elkaar indien niet noodzakelijk en vrijdag vind ik geen fijne dag ivm weekendjes weg en andere dingen die vaak op die dag zijn) ben ik twee jaar verder denk ikquote:Op woensdag 24 oktober 2018 11:56 schreef littledrummergirl het volgende:
Tijd voor mezelf vind ik wel een dingetje, ik ben nooit vrij zonder de kaptein. Op mijn vrije dag is hij vrij van de opvang. Soms zou ik daar wel wat aan willen veranderen, maar ik vind t ook n beetje sneu voor hem, dat hij erheen gaat terwijl we ook leuke dingen hadden kunnen gaan doen. En zn moeder lui op de bank ligt te netflixen
Want ik vind
ook oprecht met hemdat is wat het lastig maakt.
Halve dagen kan bij onze opvang niet (een hele dag boeken en eerder ophalen kan natuurlijk wel, maar iets in mij zegt dat dat niet perse de meest voordelige optie is..maar KOT is n mysterieus ding dus wie weetquote:Op woensdag 24 oktober 2018 12:14 schreef FlyingFish het volgende:
[..]
Je kan ook 50/50 doen he. Een halve dag of om de week naar de opvang. Ik denk dat als ze hier een extra dag naar de opvang zouden gaan dat ik de andere dagen dat ik met ze ben leukere dingen zou doen dan nu. Het is hier alleen geen optie omdat ze helemaal vol zitten. Voor ik drie plekken op een donderdag heb (dinsdag gaan ze al, wil niet twee dagen achter elkaar indien niet noodzakelijk en vrijdag vind ik geen fijne dag ivm weekendjes weg en andere dingen die vaak op die dag zijn) ben ik twee jaar verder denk ikik wil wel per 1/9 2019 kijken of dat te regelen valt, dan heb ik nog maar twee plekjes nodig.
SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.Ignorance is bliss, but knowledge is power.
quote:Op vrijdag 26 oktober 2018 10:40 schreef LeSage het volgende:
Die eenkennige fase, waarbij je kind eigenlijk alleen maar aan je been loopt te jengelen en uit gezichtsveld gelijk staat aan een breakdown, die duurt heel kort hè? Toch?
Relatief gezien wel jaquote:Op vrijdag 26 oktober 2018 10:40 schreef LeSage het volgende:
Die eenkennige fase, waarbij je kind eigenlijk alleen maar aan je been loopt te jengelen en uit gezichtsveld gelijk staat aan een breakdown, die duurt heel kort hè? Toch?
Hier net een halve week het ganse gezin plat dankzij acute buikgriep -> vele luiers vol lichtgele (bijna pastel!) poepsoep. Wazige kleur hè?quote:Op zaterdag 27 oktober 2018 09:25 schreef Nolita het volgende:
Dat is wel goed mogelijk idd, papa is ook niet helemaal fit en zei vanochtend dat ie ook lichte ontlasting had.
Afgelopen dagen had ze de nachtvoeding overgeslagen, nu weer twee nachten met een voeding. Ze drinkt ook ochtend en avond bij mij en overdag wat water, dat dronk ze opzich wel. Zal er vandaag nog wat beter op letten.
Nououou, hij wandelt langs alles met één hand los, zegt 'mama', 'papa', 'oma' en 'die!', wiegt op muziek en heeft acht tanden - heel erg babyësk kan ik 'm niet meer noemen. Met z'n maat 92quote:Op zaterdag 27 oktober 2018 19:09 schreef Sylver_ het volgende:
Oef Mini, ik zag dat jij gepost had en dacht dat je kwam vertellen dat Günther een dreumes is 😅
Zo, Babysaurus! Mijn dreumes van 1,5 is net over naar maat 86quote:Op zaterdag 27 oktober 2018 19:28 schreef minilot het volgende:
[..]
Nououou, hij wandelt langs alles met één hand los, zegt 'mama', 'papa', 'oma' en 'die!', wiegt op muziek en heeft acht tanden - heel erg babyësk kan ik 'm niet meer noemen. Met z'n maat 92
Haha, de mijne ook. Voor de lengte dan voornamelijk.quote:Op zaterdag 27 oktober 2018 20:53 schreef Sylver_ het volgende:
[..]
Zo, Babysaurus! Mijn dreumes van 1,5 is net over naar maat 86
Ja! Ik zag dat de onzes dezelfde stats hadden! 82 cm en 10.1/10.2 kgquote:Op zaterdag 27 oktober 2018 22:18 schreef Cygne het volgende:
[..]
Haha, de mijne ook. Voor de lengte dan voornamelijk.
Wat grappig! Prullekes.quote:Op zaterdag 27 oktober 2018 23:23 schreef Sylver_ het volgende:
[..]
Ja! Ik zag dat de onzes dezelfde stats hadden! 82 cm en 10.1/10.2 kg
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |