Hij wil ze allemaal doenquote:Op zondag 30 september 2018 21:16 schreef Chai het volgende:
Uh ik miste even een paar seconden, wat lult hij nu allemaal? Ziet hij ze stiekem allemaal niet zitten of zo
Ah, bedankt. Ik had alleen dat voorproefje gezien waarbij zij hem vroeg WAAROM hij haar had gekozenquote:Op zondag 30 september 2018 21:16 schreef derLudolf het volgende:
[..]
Voorstukje gezien?
Eerder in de aflevering ging ze zo tekeer toen ze vroeg of hij rookte en hij zei dat ie bezig was om te stoppen.
Hij was bang dat ze gingen botsen heeft, dus heeft Dr eerder weggestuurd.
Zoals gezegd, hij wou het gezellig aan tafel hebben
Dat zie ik er echt niet in. Maar ik vind een blik ook niet zo snel eng.quote:Op zondag 30 september 2018 21:16 schreef mootie het volgende:
[..]
Hij kijkt wel enorm intens, hoe hij Yvon ook zo van vlakbij echt recht aankijkt.
Ik leg het ietwat lullig uit.
yvonis ook een enorm lekker dingquote:Op zondag 30 september 2018 21:16 schreef zoem het volgende:
Wat kijkt Marnix nou met die blik naar Yvon
Ik vind het ook niet perse creepy, maar heel familiair of te dicht in je zone ofzo.quote:Op zondag 30 september 2018 21:17 schreef Pisces29 het volgende:
[..]
Dat zie ik er echt niet in. Maar ik vind een blik ook niet zo snel eng.
Geen Joany
Lekker mokken in een weiland.quote:Op zondag 30 september 2018 21:18 schreef RamboDirk het volgende:
Die Marnix is volgens mij zo'n vent die dagenlang chagrijnig kan zijn.
Maar hij heeft Yvon op dat moment al uren en dagen om zich heen gehad.quote:Op zondag 30 september 2018 21:18 schreef mootie het volgende:
[..]
Ik vind het ook niet perse creepy, maar heel familiair of te dicht in je zone ofzo.
#ForFarmersquote:Op zondag 30 september 2018 21:18 schreef Japepk het volgende:
Stond er nou dat de aflevering gesponsord werd door een sigarettenmerk?
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |