
SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.Woonkamerspelletjeskoffiewijnkamerplantkaraokeverkapteverjaardagvan-Miauw-meetSPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.
Oh how you'd have a happy life, if you did the things you like
das nog veel beter jaquote:Op woensdag 19 september 2018 10:23 schreef IJsdraakje het volgende:
[..]
Jij liever dan ik.
* IJsdraakje houdt het wel bij de chocowafels voor de extra eiwitjes
[..]
Om 9 uur beginnen en weinig reistijd.![]()
Nah, ik beperk mijn voetafdruk liever.quote:Op woensdag 19 september 2018 12:53 schreef Karzai het volgende:
VegavleesDat is voor mensen die vlees wel lekker vinden maar het zielig voor de dieren vinden.
Eet dan gewoon wild of bio vlees
Ik eet geen soja.quote:Op woensdag 19 september 2018 12:56 schreef Karzai het volgende:
Ik weet niet of dat helpt met sojabonen eten waar ook bossen voor gekapt worden in Brazilie
Da's verwarrend en tevens incorrect.quote:Op woensdag 19 september 2018 13:08 schreef Karzai het volgende:
Ja dat vind ik ook, noem het gewoon geen vlees.
Warme apenchocomel.quote:
spinazie kaas filetsquote:Op woensdag 19 september 2018 12:57 schreef IJsdraakje het volgende:
En ik weet dat voor die kaasschnitzels ook koeien nodig zijn.
Eens. Vlees is afkomstig van dieren en daar is gelukkig niks vega aan.quote:Op woensdag 19 september 2018 13:08 schreef Karzai het volgende:
Ja dat vind ik ook, noem het gewoon geen vlees.
Volgens mij mag ik die niet.quote:
Dat armpje.quote:
van mij welquote:Op woensdag 19 september 2018 13:10 schreef IJsdraakje het volgende:
[..]
Volgens mij mag ik die niet.
Ik luister liever naar mijn darmen.quote:
ik luister ook wel eens naar mijn darmen. maar dan hoop ik dat andere mensen ze niet horenquote:Op woensdag 19 september 2018 13:11 schreef IJsdraakje het volgende:
[..]
Ik luister liever naar mijn darmen.
Ik ben er vrij zeker van dat m'n darmen daar erg vocaal van gaan worden.quote:Op woensdag 19 september 2018 13:13 schreef gianni61 het volgende:
[..]
ik luister ook wel eens naar mijn darmen. maar dan hoop ik dat andere mensen ze niet horen
daarom eet ik straks bij vrienden van me hoef ik ook niet na te denkenquote:Op woensdag 19 september 2018 13:02 schreef IJsdraakje het volgende:
Denken over mijn avondeten was niet handig, nu heb ik zin in allerlei niet handige onzin.(Want duurt te lang of ligt te zwaar op de maag.)
Vegetarische Chili con carne is ook een mooie. Vrij vertaald is dat namelijk vegetarische chili met vleesquote:Op woensdag 19 september 2018 13:11 schreef IJsdraakje het volgende:
En volgens mij noemt geen van die bedrijven hun artikelen daadwerkelijk "vlees", hoogstens de Vegetarische Slager die het als geintje/usp gebruikt.
Vegaschijf of nepvlees is gewoon makkelijker dan vleesvervanger.
Ja, en dat terwijl je zo leuk chili sin carne kan zeggen.quote:Op woensdag 19 september 2018 13:14 schreef DaMart het volgende:
[..]
Vegeatrische Chili con carne is ook een mooie. Vrij vertaald is dat namelijk vegetarische chili met vlees.
quote:Op woensdag 19 september 2018 13:13 schreef gianni61 het volgende:
[..]
ik luister ook wel eens naar mijn darmen. maar dan hoop ik dat andere mensen ze niet horen
Precies... ik moest trouwens even mijn post verbeteren, want ik kreeg het woord vegetarisch amper mijn toetsenbord uitquote:Op woensdag 19 september 2018 13:14 schreef IJsdraakje het volgende:
[..]
Ja, en dat terwijl je zo leuk chili sin carne kan zeggen.
Maar gelukkig hebben we nu dingen als boonnuggets, want wow, dat klinkt lekkerquote:Op woensdag 19 september 2018 13:11 schreef IJsdraakje het volgende:
En volgens mij noemt geen van die bedrijven hun artikelen daadwerkelijk "vlees", hoogstens de Vegetarische Slager die het als geintje/usp gebruikt.
Vegaschijf of nepvlees is gewoon makkelijker dan vleesvervanger.
vanavond eet ik vegetarisch pasta met kip en spekjesquote:Op woensdag 19 september 2018 13:16 schreef DaMart het volgende:
[..]
Precies... ik moest trouwens even mijn post verbeteren, want ik kreeg het woord vegetarisch amper mijn toetsenbord uit![]()
.
Kidneynuggets.quote:Op woensdag 19 september 2018 13:17 schreef RockNijntje het volgende:
[..]
Maar gelukkig hebben we nu dingen als boonnuggets, want wow, dat klinkt lekker.
Wij eten vanavond varkensschnitzel met worteltjesquote:Op woensdag 19 september 2018 13:17 schreef gianni61 het volgende:
[..]
vanavond eet ik vegetarisch pasta met kip en spekjes
Die heb ik gisteren al op. Pizza hawaiiquote:Op woensdag 19 september 2018 13:18 schreef Mo_Muffin het volgende:
Als nu even naar de Jumbo ga dan kan ik vanavond pizza eten.
Met alle calorieën die je zo verbrandt, kun je wel 2 pizza's nemen danquote:Dus, daar gaan we, 20 trappen op en af.![]()
Ik vind het jammer dat ik de dinonuggets die ik kan eten niet meer kan vinden. Ik wil stegosaurussen.quote:Op woensdag 19 september 2018 13:17 schreef RockNijntje het volgende:
[..]
Maar gelukkig hebben we nu dingen als boonnuggets, want wow, dat klinkt lekker.
Wasda?quote:Op woensdag 19 september 2018 13:18 schreef Karzai het volgende:
ik eet vanavond een pizza sensazione speciale
de lift is stuk?quote:Op woensdag 19 september 2018 13:18 schreef Mo_Muffin het volgende:
Als nu even naar de Jumbo ga dan kan ik vanavond pizza eten.
Dus, daar gaan we, 20 trappen op en af.![]()
![]()
cheap diepvries pizzaatjequote:Op woensdag 19 september 2018 13:21 schreef Molo het volgende:
[..]
Wasda?
Pasta vanavond hier, makkelijk. Alleen geen zin in maar anders loopt het weg
Doe ik ook.quote:Op woensdag 19 september 2018 13:19 schreef DaMart het volgende:
[..]
Die heb ik gisteren al op. Pizza hawaii.
[..]
Met alle calorieën die je zo verbrandt, kun je wel 2 pizza's nemen dan.
SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt."Ik zal nooit bij een club gaan die mij als lid accepteert"
Story of my life.quote:Op woensdag 19 september 2018 13:22 schreef Molo het volgende:
AH had eerste groentennuggets, die waren lekker.
Uiteraard uit de handel
![]()
![]()
![]()
Niet verwacht van jou, meestal kook en eet je zo lekkerquote:Op woensdag 19 september 2018 13:23 schreef Karzai het volgende:
[..]
cheap diepvries pizzaatje![]()
[ afbeelding ]
Huuuuuu, zelfde tragische verhaal hier met dinoburgers. Die at ik vroeger zo ontzettend vaak en toen ineens waren ze wegquote:Op woensdag 19 september 2018 13:20 schreef IJsdraakje het volgende:
[..]
Ik vind het jammer dat ik de dinonuggets die ik kan eten niet meer kan vinden. Ik wil stegosaurussen.
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |