Dat had je na de woorden Pad Thai toch al uit moeten vogelenquote:
quote:Op woensdag 5 september 2018 23:52 schreef Insomnia2.0 het volgende:
[..]
Mijn favoriete onderwerp in de hele wereld
Ik denk dat wij in de winter weer gaan na kerst.quote:Op woensdag 5 september 2018 23:52 schreef Flippiee het volgende:
[..]Dat is zoals je weet wel enigszins eensgezind
Klinkt goed. Wel basic maar is niks mis meequote:
Een goed recept heeft weinig opsmuk nodig.quote:Op woensdag 5 september 2018 23:53 schreef Fok-it het volgende:
[..]
Klinkt goed. Wel basic maar is niks mis mee
Ja, ik had geen zin om te lezenquote:Op woensdag 5 september 2018 23:52 schreef Fok-it het volgende:
[..]
Dat had je na de woorden Pad Thai toch al uit moeten vogelen
Tussen kerst en oud en nieuw in? Misschien probeer ik dan ook wel te gaan. Dan is mijn grootste project klaar en ik kan je niet uitleggen hoe graag ik naar Thailand wil op dit momentquote:Op woensdag 5 september 2018 23:53 schreef Insomnia2.0 het volgende:
[..]
Ik denk dat wij in de winter weer gaan na kerst.
Volgens de burgemeester van Pattaya zijn er in Thailand geen hoeren.quote:Op woensdag 5 september 2018 23:54 schreef naatje_1 het volgende:
[..]
Ah, pittige hoertjes, dat soort dingen
Ligt een beetje aan hoe mn vrouw vrije dagen kan nemen.quote:Op woensdag 5 september 2018 23:54 schreef Flippiee het volgende:
[..]
Tussen kerst en oud en nieuw in? Misschien probeer ik dan ook wel te gaan. Dan is mijn grootste project klaar en ik kan je niet uitleggen hoe graag ik naar Thailand wil op dit moment
Ik at vanavond voor het eerst bij cannibale royale.quote:Op woensdag 5 september 2018 23:54 schreef naatje_1 het volgende:
[..]
Ah, pittige hoertjes, dat soort dingen
Ik geloof het gelijkquote:Op woensdag 5 september 2018 23:55 schreef Insomnia2.0 het volgende:
[..]
Volgens de burgemeester van Pattaya zijn er in Thailand geen hoeren.
En Thaise politici spreken altijd de waarheid
Let me guess.quote:Op woensdag 5 september 2018 23:56 schreef Flippiee het volgende:
[..]
Ik at vanavond voor het eerst bij cannibale royale.
hey sexy manquote:Op woensdag 5 september 2018 23:56 schreef naatje_1 het volgende:
[..]
Ik geloof het gelijk:7 alleen maar dames waar je mee kunt neuken en toevallig wat geld achterlaat natuurlijk
Hoe raad je het. Al moet ik het bij een bescheiden 225 gram. Wat ik al veel vondquote:
Dat is wel begrijpelijk, laat maar weten. Wil aan mijn frequent flyers status werkenquote:Op woensdag 5 september 2018 23:55 schreef Insomnia2.0 het volgende:
[..]
Ligt een beetje aan hoe mn vrouw vrije dagen kan nemen.
Laos is echt intens saaiquote:Op woensdag 5 september 2018 23:58 schreef Fok-it het volgende:
Thailand, Maleisie, Cambodia, Laos, het maakt me geen fluit uit. Ik wil gewoon genottelijk eten en geen drol uitgeven
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |