De laatste vier films zijn ook allemaal voor 12 jaar en ouder en zaten er meer volwassenen in het publiek dan kinderen (lol)quote:Op woensdag 29 augustus 2018 22:03 schreef Themeparktommy het volgende:
Harry Potter groeide mee met haar publiek, de eerste film was echt een kinderfilm, ze werden steeds "enger"... De laatste film is gewoon een volwassen film wat mij betreft.
Mwah is toch wel een van de populairste toernooien denk ikquote:Op woensdag 29 augustus 2018 22:03 schreef Masterminded het volgende:
[..]
De PL is een uitmelktoernooi, maar enfin.
Wat wil je met Alfonso Cuaronquote:Op woensdag 29 augustus 2018 22:02 schreef JR-Style-93 het volgende:
[..]
Prisoner of Azkaban puur filmtechnisch
De CGI is wel om te huilen. Die scene waar hij voor het eerst op een bezemsteel vliegt.quote:Op woensdag 29 augustus 2018 22:03 schreef Lucyintheafternoon het volgende:
[..]
Ik vind 1 ook geweldig. Gewoon. Het begin. Alles.
Tot hoeveel heb je gezien?quote:Op woensdag 29 augustus 2018 22:03 schreef Coco. het volgende:
[..]
Ik viel echt in slaap bij de eerste films.
Ik vond The Halfblood Prince wel het beste boek. Dat einde, Snape , Dumbledore. Ik heb daar toen echt maanden over nagedacht.quote:Op woensdag 29 augustus 2018 22:04 schreef JR-Style-93 het volgende:
[..]
De laatste vier films zijn ook allemaal voor 12 jaar en ouder en zaten er meer volwassenen in het publiek dan kinderen (lol)
Niet de film, ze hebben daar de hele backstory van Voldemort weggelaten en er kwam vooral romcomshit inquote:
Vloog Hermelien maar een keer op mijn bezemsteel.quote:Op woensdag 29 augustus 2018 22:04 schreef Mani89 het volgende:
[..]
De CGI is wel om te huilen. Die scene waar hij voor het eerst op een bezemsteel vliegt.
Wereldwijd, ja. Nederland denk ik niet. Het WK voor Landenteams is bijvoorbeeld interessanter denk ik.quote:Op woensdag 29 augustus 2018 22:04 schreef Mexicanobakker het volgende:
[..]
Mwah is toch wel een van de populairste toernooien denk ik
Jammer dat hij de delen daarna niet deed.quote:
Tijd voor Malenquote:Op woensdag 29 augustus 2018 22:05 schreef BadderHaring het volgende:
Snel die derde maken en dan Bergwijn en Lozano naar de kant.
2001 begint toch wat achterhaald te voelen ja.quote:Op woensdag 29 augustus 2018 22:04 schreef Mani89 het volgende:
[..]
De CGI is wel om te huilen. Die scene waar hij voor het eerst op een bezemsteel vliegt.
Children of Menquote:Op woensdag 29 augustus 2018 22:06 schreef JR-Style-93 het volgende:
[..]
Jammer dat hij de delen daarna niet deed.
Die ene Mexicaanse film over die roadtrip met die twee hitsige pubers en die jongedame was ook leuk
quote:Op woensdag 29 augustus 2018 22:04 schreef Mani89 het volgende:
[..]
De CGI is wel om te huilen. Die scene waar hij voor het eerst op een bezemsteel vliegt.
Goblet of Fire het boek vond ik ook briljant hoor, vooral het dagelijkse leven tussen de opdrachten door.quote:Op woensdag 29 augustus 2018 22:05 schreef Lucyintheafternoon het volgende:
[..]
Ik vond The Halfblood Prince wel het beste boek. Dat einde, Snape , Dumbledore. Ik heb daar toen echt maanden over nagedacht.
Ohja de eerste drie zijn intro en vanaf GoF wordt alles heel duister (letterlijk, je ziet geen kut meer in de laatste films)quote:
Mwah, vond ik maar middelmatige games. Kleurt een beetje mooier omdat je toen jong wasquote:Op woensdag 29 augustus 2018 22:07 schreef RensAjacied het volgende:
De Harry Potter pc games waren ook uitzonderlijk uitgebreid voor die tijd. Steen der wijzen en De geheime kamer heb veel gespeeld. Daarna werden ze kut.
https://www.knvb.nl/downl(...)n-versie-1-juli-2017quote:Verzorging / behandeling na een overtreding die met een gele of rode kaart is bestraft
Voorheen moest een geblesseerde speler die medische verzorging ontving op het speelveld, het
speelveld verlaten voor de spelhervatting. Dit kon oneerlijk zijn als de blessure was veroorzaakt door
een tegenstander omdat de overtredende partij dan een numeriek voordeel had als het spel werd
hervat.
Deze regeling werd echter ingevoerd omdat spelers vaak een blessure gebruikten om de hervatting
op onsportieve wijze te vertragen, om tactische redenen.
Als een soort van evenwicht tussen deze twee oneerlijke situaties, heeft de IFAB nu besloten dat een
geblesseerde speler enkel en alleen bij een fysieke overtreding waarvoor de tegenstander een gele of
rode kaart heeft ontvangen kort verzorgd / behandeld mag worden om vervolgens op het speelveld te
mogen blijven.
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |