Hij heeft zijn tactiek er speciaal op aangepast jaquote:Op woensdag 22 augustus 2018 17:52 schreef nickhguitar het volgende:
[..]
Dan zal het ongetwijfeld een feit zijn, als Mou het zegt.
Er moet natuurlijk ook structurele ruimte in het salarishuis zijn als je wilt kopen.quote:Op woensdag 22 augustus 2018 17:19 schreef Tarado het volgende:
[..]
nu je met 1 been in de CL staat moet er wel wat kunnen en huur kan ook nog
Ik denk dat Pereiro dat ook perfect zou kunnen invullen.quote:Op woensdag 22 augustus 2018 17:41 schreef Buitendam het volgende:
Het afmaken moet natuurlijk veel beter, maar het is toch grote winst dat je een aanspeelpunt hebt als er zo veel scorend vermogen (Lozano, Pereiro, Bergwijn, Malen) kan aansluiten?
Ik had een inhoudelijke post geplaatst over deze tactiek. Ik zou het enorm op prijs stellen als je daar even op reageert.quote:Op woensdag 22 augustus 2018 18:01 schreef BadderHaring het volgende:
[..]
Er moet natuurlijk ook structurele ruimte in het salarishuis zijn als je wilt kopen.
Ik hoop dat er nog iemand komt voor Ramselaar. Die mag wel weg, heeft inmiddels 3 man voor zich in de selectie.
Het blijft de mening van 1 man. Ik vind de hype rondom de Ligt ook lachwekkend. Prima verdediger, maar niet de Maldini wat iedereen er van maakt.quote:Op woensdag 22 augustus 2018 17:55 schreef JR-Style-93 het volgende:
[..]
Hij heeft zijn tactiek er speciaal op aangepast ja
Maldini was op zijn 19e onvergelijkbaar want linksback.quote:Op woensdag 22 augustus 2018 18:21 schreef nickhguitar het volgende:
[..]
Het blijft de mening van 1 man. Ik vind de hype rondom de Ligt ook lachwekkend. Prima verdediger, maar niet de Maldini wat iedereen er van maakt.
Zeker niet, maar wel al beter dan vorig jaar. Gaat echt zijn fouten nog wel maken, maar qua fysiek en duelkracht groeit hij. Vertrek van De Ligt zou Ajax zwaarder vallen dan welke speler dan ook die nu nog zou vertrekken.quote:Op woensdag 22 augustus 2018 18:21 schreef nickhguitar het volgende:
[..]
Het blijft de mening van 1 man. Ik vind de hype rondom de Ligt ook lachwekkend. Prima verdediger, maar niet de Maldini wat iedereen er van maakt.
Ik wil je er graag even op wijzen dat je nu met nickguitar sprak, niet met mij. (Sommige mensen vergissen zich vanwege dezelfde UI)quote:Op woensdag 22 augustus 2018 18:30 schreef Lange_Lans het volgende:
[..]
Maldini was op zijn 19e onvergelijkbaar want linksback.
Ging er van uit dat Frenkie de opbouw verzorgd en De Ligt kwalitatief sterker is in het verdedigen..quote:Op woensdag 22 augustus 2018 13:56 schreef JR-Style-93 het volgende:
[..]
Huh
De Ligt is juist opbouwend goed (maar moest vaak nu achterblijven omdat Frenkie naast hem stond). Mourinho vond hem opbouwend al gevaarlijker in de EL-finale dan Sanchez hè.
Waarom hebben jullie dezelfde UI?quote:Op woensdag 22 augustus 2018 18:37 schreef GGMM het volgende:
[..]
Ik wil je er graag even op wijzen dat je nu met nickguitar sprak, niet met mij. (Sommige mensen vergissen zich vanwege dezelfde UI)
Niet dat je denkt van goh wat is GGMM opeens zwakzinnig geworden.
Hoop het ook , degelijke verdediger voor PSVquote:Op woensdag 22 augustus 2018 14:09 schreef Grrrrrrrr het volgende:
[..]
Heeft zich tot een degelijke kracht ontwikkeld. Nu hopen dat hij snapt dat PSV wel zijn sportieve top is en hij nog even blijft.
Leuke UI!quote:Op woensdag 22 augustus 2018 18:46 schreef Scarface88 het volgende:
[..]
Waarom hebben jullie dezelfde UI?
Ik heb ook een nieuwe trouwens.
Voetbalt ie een keer op echt gras..quote:Op woensdag 22 augustus 2018 16:56 schreef Masterminded het volgende:
twitter:ErikvHaren twitterde op woensdag 22-08-2018 om 16:55:51Persoonlijk drama voor Ryan Thomas. Nieuwe middenvelder van PSV heeft op training in Eindhoven een zware knieblessure opgelopen. Ligt er zeker maanden uit. reageer retweet
Maar De Ligt heeft ook een uitstekende inspeelpass hoor.quote:Op woensdag 22 augustus 2018 18:46 schreef PSVCL het volgende:
[..]
Ging er van uit dat Frenkie de opbouw verzorgd en De Ligt kwalitatief sterker is in het verdedigen..
1 op 1 duels en als mandekker.
Schwaab heeft wel echt een sterke pass in zn benen.
Ik woon er. Leuk dat je het vraagt!quote:Op woensdag 22 augustus 2018 18:47 schreef GGMM het volgende:
[..]
Leuke UI!Van Amerika zie ik!
Ken je iemand die daar woont ofzo?
geen dank, help de mindere goden ons graag verder voor de puntjssquote:Op woensdag 22 augustus 2018 17:25 schreef Buitendam het volgende:
[..]
Geen idee. Maar vriendelijk bedankt voor het opleiden dan, denk ik?
Geen idee wat hier staat.quote:Op woensdag 22 augustus 2018 20:04 schreef kurk_droog het volgende:
[..]
geen dank, help de mindere goden ons graag verder voor de puntjss
Sorry, die post is aan me voorbij gegaan.quote:Op woensdag 22 augustus 2018 18:05 schreef Lange_Lans het volgende:
[..]
Ik had een inhoudelijke post geplaatst over deze tactiek. Ik zou het enorm op prijs stellen als je daar even op reageert.
Ik vind persoonlijk dat er op het middenveld, in de as wat ervaring bij mag. Iemand die gepokt en gemazeld is en die zich niet gek laat maken.
Snap ik. Was ook wel erg inhoudelijk.quote:Op woensdag 22 augustus 2018 21:34 schreef BadderHaring het volgende:
[..]
Sorry, die post is aan me voorbij gegaan.
Dus eigenlijk was Kiev gewoon beter?quote:Op woensdag 22 augustus 2018 23:32 schreef Scarface88 het volgende:
Het zat Ajax weer enorm mee. Blunder keeper, discutabel penalty moment, van richting veranderd schot. Dat geluk net als in de competitie afgelopen weekend kan niet eeuwig voortduren. Die Champions League miljoenen gaan gewoon naar Eindhoven. Laat Ajax maar Europese punten halen in de Europa League.
Zegt hij dat dan?quote:Op woensdag 22 augustus 2018 23:34 schreef Lange_Lans het volgende:
[..]
Dus eigenlijk was Kiev gewoon beter?
Min of meer wel ja. Volgens de letter der wet niet. Dit als antwoord op jouw vraag.quote:
Door jou krijg ik steeds meer sympathie voor Ajax. Maar serieus, snap je niet dat het uiteindelijk ook voor PSV beter is als Ajax CL speelt? Qua miljoenen even iets minder, maar Ajax blijft toch altijd rijker en groter dan PSV.quote:Op woensdag 22 augustus 2018 23:32 schreef Scarface88 het volgende:
Het zat Ajax weer enorm mee. Blunder keeper, discutabel penalty moment, van richting veranderd schot. Dat geluk net als in de competitie afgelopen weekend kan niet eeuwig voortduren. Die Champions League miljoenen gaan gewoon naar Eindhoven. Laat Ajax maar Europese punten halen in de Europa League.
Hoe is dat beter voor Nederland? Ik vind dat altijd zon dooddoener. Kijk naar Bayern, Juventus, Celtic. Zulke clubs. Ajax kan zomaar een onoverbrugbare gat met PSV slaan. Coefficient punten zijn veel belangrijker en die kun je makkelijker behalen in de EL. Daarnaast heet het champions league. Alleen de kampioen hoort te spelen. Belachelijk systeem van de UEFA.quote:Op woensdag 22 augustus 2018 23:54 schreef Ciscus het volgende:
[..]
Door jou krijg ik steeds meer sympathie voor Ajax. Maar serieus, snap je niet dat het uiteindelijk ook voor PSV beter is als Ajax CL speelt? Qua miljoenen even iets minder, maar Ajax blijft toch altijd rijker en groter dan PSV.
In de CL haal je bij goede resultaten meer punten op, en word je derde kun je alsnog punten in de EL pakken. Dat laatste ben ik het helemaal mee eens. Laat de nummers 2,3 en 4 vd grote voetballanden maar lekker playoffs spelen. Of nog beter: ELquote:Op donderdag 23 augustus 2018 00:18 schreef Scarface88 het volgende:
[..]
Hoe is dat beter voor Nederland? Ik vind dat altijd zon dooddoener. Kijk naar Bayern, Juventus, Celtic. Zulke clubs. Ajax kan zomaar een onoverbrugbare gat met PSV slaan. Coefficient punten zijn veel belangrijker en die kun je makkelijker behalen in de EL. Daarnaast heet het champions league. Alleen de kampioen hoort te spelen. Belachelijk systeem van de UEFA.
Insinuaties aan beide kanten. All out war.quote:Op woensdag 22 augustus 2018 23:48 schreef Lange_Lans het volgende:
[..]
Min of meer wel ja. Volgens de letter der wet niet. Dit als antwoord op jouw vraag.
Dat van mij was ook een vraag gesteld aan hem. Dat jij er een insinuatie in leest is jouw probleem.
Ajax gaat helemaal nooit een onoverbrugbaar gat met PSV slaan want die gaan ook flink cashen door de CL en hebben wel genoeg talenten lopen die geld kunnen opleveren.quote:Op donderdag 23 augustus 2018 00:18 schreef Scarface88 het volgende:
[..]
Hoe is dat beter voor Nederland? Ik vind dat altijd zon dooddoener. Kijk naar Bayern, Juventus, Celtic. Zulke clubs. Ajax kan zomaar een onoverbrugbare gat met PSV slaan. Coefficient punten zijn veel belangrijker en die kun je makkelijker behalen in de EL. Daarnaast heet het champions league. Alleen de kampioen hoort te spelen. Belachelijk systeem van de UEFA.
Nope.quote:Op donderdag 23 augustus 2018 00:28 schreef Mr.Maul het volgende:
[..]
Insinuaties aan beide kanten. All out war.
Inderdaad. Blijf je dan weg uit dit topic? Je bijdrages zijn vaak ondermaats.quote:Op donderdag 23 augustus 2018 00:41 schreef Mr.Maul het volgende:
[..]![]()
Ik moet niet meer op deze onzin reageren
Hier ook al?quote:Op donderdag 23 augustus 2018 00:46 schreef Lange_Lans het volgende:
[..]
Inderdaad. Blijf je dan weg uit dit topic? Je bijdrages zijn vaak ondermaats.
Eerlijk? Ik zou het niet weten. Username nooit eerder voorbij zien komen.quote:
ik hoop dat psv eruit dondert danquote:Op donderdag 23 augustus 2018 00:18 schreef Scarface88 het volgende:
[..]
Hoe is dat beter voor Nederland? Ik vind dat altijd zon dooddoener. Kijk naar Bayern, Juventus, Celtic. Zulke clubs. Ajax kan zomaar een onoverbrugbare gat met PSV slaan. Coefficient punten zijn veel belangrijker en die kun je makkelijker behalen in de EL. Daarnaast heet het champions league. Alleen de kampioen hoort te spelen. Belachelijk systeem van de UEFA.
Gaat nie gebeurenquote:Op donderdag 23 augustus 2018 01:25 schreef Adames het volgende:
[..]
ik hoop dat psv eruit dondert dan
Is Ajax kampioen? Nee Ajax is geen kampioen. Het is de kampioenen liga. Catalonië doet toch ook niet mee aan het WK?quote:Op donderdag 23 augustus 2018 01:25 schreef Adames het volgende:
[..]
ik hoop dat psv eruit dondert dan
?quote:Op woensdag 22 augustus 2018 23:34 schreef Lange_Lans het volgende:
[..]
Dus eigenlijk was Kiev gewoon beter?
1998 belde en wil zijn argument terug.quote:Op donderdag 23 augustus 2018 03:12 schreef Scarface88 het volgende:
[..]
Is Ajax kampioen? Nee Ajax is geen kampioen. Het is de kampioenen liga. Catalonië doet toch ook niet mee aan het WK?
Als Ajax kampioen was geworden en PSV tweede had ik je hetzelfde verteld. Niks met clubvoorkeuren ofzo te maken.
Zucht. Die Kiev goal was dan ook mazzel. Komt zo voor de voeten van die speler terecht!quote:Op donderdag 23 augustus 2018 06:03 schreef tja77 het volgende:
[..]
?
Dat zegt hij niet.
Ajax scoort 2 keer met mazzel, en dat kun je niet ontkennen. Dat de 3-1 een terechte afspiegeling was van de krachtsverhoudingen staat daar los van.
Je doet er zelf net zo hard aan mee.quote:Op donderdag 23 augustus 2018 08:24 schreef Lange_Lans het volgende:
[..]
Zucht. Die Kiev goal was dan ook mazzel. Komt zo voor de voeten van die speler terecht!
Wat een kuttopicreeks is dit geworden zeg. Op inhoudelijke posts wordt nooit meer gereageerd en op een enkele uitzondering na is iedere user meer bezig met Ajax dan met PSV. Het is echt extreem sneu.
Het klinkt misschien ouderwets, maar dat zou het toernooi voor de kleinere voetballanden (waar Nederland ondertussen tot behoort) wel interessanter maken. Een PSV of Ajax zou niet de Champions League winnen, maar kwartfinale zou haalbaar zijn met een gunstige loting.quote:Op donderdag 23 augustus 2018 07:58 schreef Jaeger85 het volgende:
[..]
1998 belde en wil zijn argument terug.
Helemaal mee eens, al steek ik de hand ook grondig in eigen boezem omdat ik gisteren niet heb gereageerd op een uitstekende inhoudelijke post van jou over tactiek.quote:Op donderdag 23 augustus 2018 08:24 schreef Lange_Lans het volgende:
[..]
Zucht. Die Kiev goal was dan ook mazzel. Komt zo voor de voeten van die speler terecht!
Wat een kuttopicreeks is dit geworden zeg. Op inhoudelijke posts wordt nooit meer gereageerd en op een enkele uitzondering na is iedere user meer bezig met Ajax dan met PSV. Het is echt extreem sneu.
natuurlijk is het een gedrocht die CL maar je ziet hoeveel geld het genereert, ik vind het sowieso jammer dat er geen Europees beker toernooi is met een knock-out systeem maar dat zal wel te weinig opleveren.quote:Op donderdag 23 augustus 2018 08:32 schreef tja77 het volgende:
[..]
Het klinkt misschien ouderwets, maar dat zou het toernooi voor de kleinere voetballanden (waar Nederland ondertussen tot behoort) wel interessanter maken. Een PSV of Ajax zou niet de Champions League winnen, maar kwartfinale zou haalbaar zijn met een gunstige loting.
Je kunt elk jaar de teams weer invullen die gaan strijden om de eindstrijd.
het is een toernooi met daarin de beste teams van europa, dat is het meest interessant om te kijken.quote:Op donderdag 23 augustus 2018 08:32 schreef tja77 het volgende:
[..]
Het klinkt misschien ouderwets, maar dat zou het toernooi voor de kleinere voetballanden (waar Nederland ondertussen tot behoort) wel interessanter maken. Een PSV of Ajax zou niet de Champions League winnen, maar kwartfinale zou haalbaar zijn met een gunstige loting.
Je kunt elk jaar de teams weer invullen die gaan strijden om de eindstrijd.
Ik poog daar niet aan mee te doen. En als dat wel zo is mag jij me daarop wijzen.quote:Op donderdag 23 augustus 2018 08:27 schreef tja77 het volgende:
[..]
Je doet er zelf net zo hard aan mee.
Daarnaast leg je een ander woorden in de mond.
En op inhoudelijke posts wordt wel gewoon gereageerd, maar dan moet hetgeen je plaatst wel iemand boeien of triggeren.
Interessanter voor de kleine landen, maar niet voor de rest en de UEFA. Dat is de reden waarom het niet gaat gebeuren. Ten eerste verlaagt het de commerciële waarde van de Champions League en daarnaast verliezen een aantal Europese topclubs dan hun inkomstenstroom. Die gaan dan dreigen met afsplitsing.quote:Op donderdag 23 augustus 2018 08:32 schreef tja77 het volgende:
[..]
Het klinkt misschien ouderwets, maar dat zou het toernooi voor de kleinere voetballanden (waar Nederland ondertussen tot behoort) wel interessanter maken. Een PSV of Ajax zou niet de Champions League winnen, maar kwartfinale zou haalbaar zijn met een gunstige loting.
Je kunt elk jaar de teams weer invullen die gaan strijden om de eindstrijd.
Iedereen zit hier te klagen, maar laten we eerlijk zijn: iedereen kijkt liever naar Sevilla dan naar Helsinki.quote:Op donderdag 23 augustus 2018 09:57 schreef Jaeger85 het volgende:
[..]
Interessanter voor de kleine landen, maar niet voor de rest en de UEFA. Dat is de reden waarom het niet gaat gebeuren. Ten eerste verlaagt het de commerciële waarde van de Champions League en daarnaast verliezen een aantal Europese topclubs dan hun inkomstenstroom. Die gaan dan dreigen met afsplitsing.
Bal op de lat van Huntelaar en op de paal van Ziyech maar even buiten beschouwing gelaten?quote:Op woensdag 22 augustus 2018 23:32 schreef Scarface88 het volgende:
Het zat Ajax weer enorm mee. Blunder keeper, discutabel penalty moment, van richting veranderd schot. Dat geluk net als in de competitie afgelopen weekend kan niet eeuwig voortduren. Die Champions League miljoenen gaan gewoon naar Eindhoven. Laat Ajax maar Europese punten halen in de Europa League.
Luuk kopte tegen BATE ook een bal op de paal, Pereiro schoot ook een keer op de paal in de 2e helft..quote:Op donderdag 23 augustus 2018 10:38 schreef Simmertje het volgende:
[..]
Bal op de lat van Huntelaar en op de paal van Ziyech maar even buiten beschouwing gelaten?
En BATE kreeg 3, 4 enorme kansen in de eerste minuten. En begrijp mij niet verkeerd, ik stond gewoon te juichen bij de goals van PSV hoor. Ik ben niet zo treurig, zou ontzettend mooi zijn als Nederland met 2 teams in de CL staat.quote:Op donderdag 23 augustus 2018 10:55 schreef tja77 het volgende:
[..]
Luuk kopte tegen BATE ook een bal op de paal, Pereiro schoot ook een keer op de paal in de 2e helft..
Vraag is of dat dan pech is, of gewoon net niet goed genoeg geplaatst.
Ajax heeft gewoon terecht gewonnen, maar dat is niet het Ajax topic.
Genoeg over de vice-kampioen.
Ik heb ook liever 2 Nederlandse ploegen in de CL dan 1. Enig nadeel is dat PSV minder geld binnen harkt wanneer Ajax zich ook weet te plaatsen. PSV heeft die miljoenen harder nodig dan Ajax op dit moment.quote:Op donderdag 23 augustus 2018 11:07 schreef Simmertje het volgende:
[..]
En BATE kreeg 3, 4 enorme kansen in de eerste minuten. En begrijp mij niet verkeerd, ik stond gewoon te juichen bij de goals van PSV hoor. Ik ben niet zo treurig, zou ontzettend mooi zijn als Nederland met 2 teams in de CL staat.
Op de korte termijn is dat inderdaad beter. Op de lange termijn zou het voor het voor PSV en Ajax (er vanuit gaande dat beide het meeste kans maken op een kampioenschap) beter zijn om de vaste CL plek weer terug te krijgen. Zeker nu de CL zoveel miljoenen extra geeft.quote:Op donderdag 23 augustus 2018 11:14 schreef tja77 het volgende:
[..]
Ik heb ook liever 2 Nederlandse ploegen in de CL dan 1. Enig nadeel is dat PSV minder geld binnen harkt wanneer Ajax zich ook weet te plaatsen. PSV heeft die miljoenen harder nodig dan Ajax op dit moment.
15 voor EL vs 35 voor CL las ik vgm.quote:Op donderdag 23 augustus 2018 11:17 schreef Simmertje het volgende:
[..]
Op de korte termijn is dat inderdaad beter. Op de lange termijn zou het voor het voor PSV en Ajax (er vanuit gaande dat beide het meeste kans maken op een kampioenschap) beter zijn om de vaste CL plek weer terug te krijgen. Zeker nu de CL zoveel miljoenen extra geeft.
Over hoeveel extra hebben we het eigenlijk?
Ik kan die post van jou over tactiek niet vinden ._.quote:Op donderdag 23 augustus 2018 08:24 schreef Lange_Lans het volgende:
[..]
Zucht. Die Kiev goal was dan ook mazzel. Komt zo voor de voeten van die speler terecht!
Wat een kuttopicreeks is dit geworden zeg. Op inhoudelijke posts wordt nooit meer gereageerd en op een enkele uitzondering na is iedere user meer bezig met Ajax dan met PSV. Het is echt extreem sneu.
Dat is 1, maar wat zijn de opbrengsten voor PSV wanneer Ajax zich wel plaatst, en hoeveel wanneer Ajax zich niet plaatst voor de groepsfase CL?quote:Op donderdag 23 augustus 2018 11:42 schreef TehRocks het volgende:
[..]
15 voor EL vs 35 voor CL las ik vgm.
ik geloof dat daar maar 4 miljoen verschil in zitquote:Op donderdag 23 augustus 2018 11:43 schreef tja77 het volgende:
[..]
Dat is 1, maar wat zijn de opbrengsten voor PSV wanneer Ajax zich wel plaatst, en hoeveel wanneer Ajax zich niet plaatst voor de groepsfase CL?
Dat was niet veel verschil meer door nieuwe berekeningen las ik vorige keer. Iets van 2/3 miljoen als ik t me herinner.quote:Op donderdag 23 augustus 2018 11:43 schreef tja77 het volgende:
[..]
Dat is 1, maar wat zijn de opbrengsten voor PSV wanneer Ajax zich wel plaatst, en hoeveel wanneer Ajax zich niet plaatst voor de groepsfase CL?
Zoals Tarado dat zegt is dat geen heel significant verschil. Vooral niet als je bedenkt dat je komende jaren misschien die vaste plek terugpakt mdt 2 clubs in de CL dit jaar.quote:Op donderdag 23 augustus 2018 11:43 schreef tja77 het volgende:
[..]
Dat is 1, maar wat zijn de opbrengsten voor PSV wanneer Ajax zich wel plaatst, en hoeveel wanneer Ajax zich niet plaatst voor de groepsfase CL?
Voor Ajax op dit moment peanuts (1 jaarsalaris van Blind).quote:Op donderdag 23 augustus 2018 11:45 schreef Tarado het volgende:
[..]
ik geloof dat daar maar 4 miljoen verschil in zit
Pak je die plek makkelijker terug in de CL of in de EL?quote:Op donderdag 23 augustus 2018 11:47 schreef TehRocks het volgende:
[..]
Zoals Tarado dat zegt is dat geen heel significant verschil. Vooral niet als je bedenkt dat je komende jaren misschien die vaste plek terugpakt mdt 2 clubs in de CL dit jaar.
OK maar het is dus niet 10 miljoen of in die orde wat het voorheen was, exact weet ik het ook nietquote:Op donderdag 23 augustus 2018 11:47 schreef tja77 het volgende:
[..]
Voor Ajax op dit moment peanuts (1 jaarsalaris van Blind).
Voor PSV een extra middenvelder.
PSV zou toch nog na woensdag meteen moeten kunnen schakelen na de miljoenen van de CL? Daarnaast heb je met Lozano en Bergwijn ook echt wel garantie op hoge toekomstige inkomsten. Ik durf niet te geloven dat voor PSV die 4 miljoen echt zo cruciaal zijn op dit moment.quote:Op donderdag 23 augustus 2018 11:47 schreef tja77 het volgende:
[..]
Voor Ajax op dit moment peanuts (1 jaarsalaris van Blind).
Voor PSV een extra middenvelder.
Die pak je eerder terug in de El hoor. Met beide in cl is kans kleiner want minder punten in totaal.quote:Op donderdag 23 augustus 2018 11:47 schreef TehRocks het volgende:
[..]
Zoals Tarado dat zegt is dat geen heel significant verschil. Vooral niet als je bedenkt dat je komende jaren misschien die vaste plek terugpakt mdt 2 clubs in de CL dit jaar.
Ik ben nooit zo'n voorstander van anticiperen op toekomstige transfers.quote:Op donderdag 23 augustus 2018 11:49 schreef Simmertje het volgende:
[..]
PSV zou toch nog na woensdag meteen moeten kunnen schakelen na de miljoenen van de CL? Daarnaast heb je met Lozano en Bergwijn ook echt wel garantie op hoge toekomstige inkomsten. Ik durf niet te geloven dat voor PSV die 4 miljoen echt zo cruciaal zijn op dit moment.
Ideaal gaan beide clubs de EL in na de groepsfase vgm.quote:Op donderdag 23 augustus 2018 11:49 schreef tja77 het volgende:
[..]
Pak je die plek makkelijker terug in de CL of in de EL?
Een overwinning in de EL levert toch net zoveel punten op als een overwinning in de CL?
Overwintering of het behalen van de knock out fase is een ander verhaal.
Blijft gewoon enorm klote dat AZ en Feyenoord zich niet hebben gekwalificeerd voor de EL. Dan hadden we dit jaar serieuze punten kunnen halen.quote:Op donderdag 23 augustus 2018 11:50 schreef RipCity het volgende:
[..]
Die pak je eerder terug in de El hoor. Met beide in cl is kans kleiner want minder punten in totaal.
Winst in cl levert evenveel co-punten op als in El maar kans is wel veel veel kleiner op een winstpartij.als een Nederlands team het nou gewoon eens fatsoenlijk zou doen in El door alle groepsduels en kwalificatie te winnen dan stijgen we pas weer een beetje.
En daarnaast hebben we zo’n grote achterstand dat die kans steeds kleiner wordt.
ja dat zou al heel wat zijnquote:Op donderdag 23 augustus 2018 11:52 schreef TehRocks het volgende:
[..]
Ideaal gaan beide clubs de EL in na de groepsfase vgm.
Klopt, zeker als je ziet hoe goed ze hun best doen om Europees voetbal veilig te stellen, en dan vervolgens al die moeite teniet doen door een paar miserabel slechte wedstrijden een het begin van het seizoen. Zonde, 2 ploegen in de CL en 2 in de EL zou echt een goede zaak zijn geweest. Als je dan met 2-3 ploegen de knock out fase van de EL weet te behalen, dan oogst je heel veel punten.quote:Op donderdag 23 augustus 2018 11:52 schreef Simmertje het volgende:
[..]
Blijft gewoon enorm klote dat AZ en Feyenoord zich niet hebben gekwalificeerd voor de EL. Dan hadden we dit jaar serieuze punten kunnen halen.
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |