Beter opletten maat.quote:Op vrijdag 17 augustus 2018 12:30 schreef KappenBakken het volgende:
[..]
Dit was fake news van Forbes.
Ja geen idee, ik zie af en toe een screenshot voorbij komen. En die gozer tweet zo verdomde veel dat ik geen zin heb om dat op te zoeken.quote:
Hij geeft ook vaak gratis eth wegquote:Op vrijdag 17 augustus 2018 12:34 schreef dimmak het volgende:
[..]
Ja geen idee, ik zie af en toe een screenshot voorbij komen. En die gozer tweet zo verdomde veel dat ik geen zin heb om dat op te zoeken.
Dat valt me ook op. Heb nu al paar keer gestuurd, maar nog niks terug.quote:Op vrijdag 17 augustus 2018 12:42 schreef Nappeklapperapper het volgende:
[..]
Hij geeft ook vaak gratis eth weg
Vooral dat ja. Probeerde net ook ff snel wat te vinden maar die gast gooit een halve whitepaper in 80 delen achter elkaar op Twitter en 348 retweets per dagquote:Op vrijdag 17 augustus 2018 12:34 schreef dimmak het volgende:
[..]
Ja geen idee, ik zie af en toe een screenshot voorbij komen. En die gozer tweet zo verdomde veel dat ik geen zin heb om dat op te zoeken.
Ah deze link zocht ik ja, thanks.quote:Op vrijdag 17 augustus 2018 14:32 schreef Kyran het volgende:
Mooie activiteit op VeChain public chain.
https://explore.veforge.com/blocks
Nog het beginquote:Op vrijdag 17 augustus 2018 14:55 schreef KappenBakken het volgende:
VEN wordt dus meer gebruikt dan ICON maar minder dan NEO. Klopt ook wel met de waardering op dit moment
Dat Vaporware gezeik begint nu pas. De NEO blockchain draait allang maar heeft *veel* problemen, stopt soms, kwetsbaar voor ddos en forked soms terwijl ze zelf beweren dat dat niet kan/kon. Dat kan bij VEN/VET ook twee jaar na launch nog gebeuren.quote:Op vrijdag 17 augustus 2018 15:13 schreef Kyran het volgende:
[..]
Nog het beginnatuurlijk. Wel netjes op zich, want ICX is al langer in gebruik en NEO nog een stuk langer, dus ben benieuwd waar het naar toe gaat. Mooi dat Vaporware gezeik nu ook in de kast kan.
Waar komt die activiteit vandaan?quote:Op vrijdag 17 augustus 2018 15:13 schreef Kyran het volgende:
[..]
Nog het beginnatuurlijk. Wel netjes op zich, want ICX is al langer in gebruik en NEO nog een stuk langer, dus ben benieuwd waar het naar toe gaat. Mooi dat Vaporware gezeik nu ook in de kast kan.
Problemen zullen er vast zijn, maar definitie van Vapourware is "niet bestaand / beschikbaar product" en dat is VeChain in ieder geval niet nu.quote:Op vrijdag 17 augustus 2018 15:19 schreef KappenBakken het volgende:
[..]
Dat Vaporware gezeik begint nu pas. De NEO blockchain draait allang maar heeft *veel* problemen, stopt soms, kwetsbaar voor ddos en forked soms terwijl ze zelf beweren dat dat niet kan/kon. Dat kan bij VEN/VET ook twee jaar na launch nog gebeuren.
Tot nu toe valt het mij mee hoe goed VEN zijn mainnet launch heeft geregeld, ik had veel meer problemen verwacht, maar het is nu niet in een keer in orde
Ah zo. Dan heb je helemaal gelijkquote:Op vrijdag 17 augustus 2018 15:26 schreef Kyran het volgende:
[..]
Problemen zullen er vast zijn, maar definitie van Vapourware is "niet bestaand / beschikbaar product" en dat is VeChain in ieder geval niet nu.
Alle orderboeken zijn nu te bekijken zonder te zijn ingelogd.twitter:ciguleva twitterde op vrijdag 17-08-2018 om 07:51:49If you want to check the Waves DEX without signing in, to see the order book, to find out the current volume or the trading history etc. Welcome https://t.co/C2gYUsy8aR #WavesPlatform #DEX #Exchange #Crypto #blockchain #WavesDEX https://t.co/iiNt2BT79t reageer retweet
Dit is toch wel de meest bijzondere tot nu toe.twitter:_Man_WithNoName twitterde op vrijdag 17-08-2018 om 16:39:08Where the portal will bring us? https://t.co/WYIvCumJH9 reageer retweet
quote:Op vrijdag 17 augustus 2018 17:41 schreef EggsTC het volgende:
Dit is toch wel de meest bijzondere tot nu toe.twitter:_Man_WithNoName twitterde op vrijdag 17-08-2018 om 16:39:08Where the portal will bring us? https://t.co/WYIvCumJH9 reageer retweet
quote:Op vrijdag 17 augustus 2018 15:23 schreef ChickenMan het volgende:
[..]
Waar komt die activiteit vandaan?
ARE YOU TELLING ME THE CEO OF CARDANO AND FOUNDER OF ETHEREUM IS CREATING VAPORWARE?quote:Op vrijdag 17 augustus 2018 15:33 schreef Kyran het volgende:
Als er dan een coin vaporware genoemd moet worden is dat trouwens wel CardanoHelden dat het zijn. Nog steeds niks gedaan ....
BTC probeert al de hele dag, zit constant tegen resistance aan te humpen als een geile tiener.quote:Op vrijdag 17 augustus 2018 23:16 schreef EggsTC het volgende:
ik eis moon, jullie hebben het beloofd.
Fingers crossedquote:Op vrijdag 17 augustus 2018 23:19 schreef Kyran het volgende:
[..]
BTC probeert al de hele dag, zit constant tegen resistance aan te humpen als een geile tiener.
VeChain is denk ik wel even klaar, denk dat die een correctie gaat doen (aan het doen is), maar verwacht eigenlijk geen hele gekke dump. Ben heel erg benieuwd naar weekend. Normaal gesproken krijg je vrijdag laat al een weekend dumpje te zien, hopen dat die nu uitblijft.
VEN naar 1usdquote:Op vrijdag 17 augustus 2018 23:19 schreef Kyran het volgende:
[..]
BTC probeert al de hele dag, zit constant tegen resistance aan te humpen als een geile tiener.
VeChain is denk ik wel even klaar, denk dat die een correctie gaat doen (aan het doen is), maar verwacht eigenlijk geen hele gekke dump. Ben heel erg benieuwd naar weekend. Normaal gesproken krijg je vrijdag laat al een weekend dumpje te zien, hopen dat die nu uitblijft.
We willeln moehoehoehoeoheen, seal gaat onze ass reddenquote:Op vrijdag 17 augustus 2018 23:24 schreef illusions het volgende:
Als je in alts zit hoeft het nog maar een dag of 10 te gaan zoals vandaag en dan zitten we weer op het vorige niveau waar we ook al steen en been zaten te klagen.
Te weinig geinvesteerd in een Sletlana pump, vriendquote:Op vrijdag 17 augustus 2018 23:12 schreef Kyran het volgende:
Veel te veel kleren, te weinig Sletlana.
Denk het ook ja. En zo niet, knuppelen we jinxed dood bij gebrek aan zeehonden.quote:Op vrijdag 17 augustus 2018 23:25 schreef EggsTC het volgende:
[..]
We willeln moehoehoehoeoheen, seal gaat onze ass redden
netjes verwoord... en agreed.quote:Op vrijdag 17 augustus 2018 23:28 schreef illusions het volgende:
[..]
Denk het ook ja. En zo niet, knuppelen we jinxed dood bij gebrek aan zeehonden.
Blijft overigens frappant dat jinxed z'n nickname is geworden aangezien de huidige en de vorige er niks van weg hadden.quote:
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |