abonnement Unibet Coolblue Bitvavo
  zaterdag 11 augustus 2018 @ 17:25:15 #1
157922 fathank
Wie baas is bakt koekjes.
pi_181106354


Cryptocoins?
Bitcoin is het bekendste voorbeeld van cryptocurrency. Naast Bitcoins zijn er nog heel veel 'altcoins' kijk hier maar eens voor een overzicht; CryptoCurrency Market Capitalizations. Bitcoin is bedoeld als betaalmiddel, je kan geld (Bitcoin) naar iemand overmaken zonder tussenkomst van een bank. De transactie is anoniem en binnen enkele minuten geregeld. Dit gebeurt allemaal door middel van een blockchain.

Blockchain?
De blockchain kun je zien als een kasboek dat wordt gecontroleerd door iedereen die gebruik maakt hiervan. Je kan in dat kasboek elke transactie zien die ooit heeft plaatsgevonden. De blockchain wordt door heel veel pc's gecontroleerd en is niet achteraf wijzigbaar. Een systeem wat moeilijk te manipuleren is dus.
In elk block in de blockchain zitten transacties van coins. Kijk maar eens hier om zelf een kijkje te nemen in zo`n blockchain; Bitcoin Block Explorer - Blockchain

Wie houdt de blockchain bij?
De blockchain wordt bijgehouden door zogeheten 'miners'. Deze (groepen van) pc's stoppen transacties in een block en voegen die toe aan de blockchain. De miner die het block uiteindelijk maakt wordt beloond met Bitcoin.
Dit is natuurlijk kort door de bocht; bekijk dit filmpje maar eens voor een uitgebreidere uitleg;


Er zijn tegenwoordig twee verschillende technieken die worden gebruikt om de blockchain bij te houden, namelijk; Proof of Work (PoW) en (Leased) Proof of Stake (LPoS of PoS). Wil je meer weten hierover dan ga je dit maar Googlen. :P

Minen levert dus geld op?
Ja. Maar op kleine schaal is het minen van Bitcoin eigenlijk niet meer rendabel door de kosten van aanschaf van hardware, stroomkosten etc. Dit omdat het minen van Bitcoin ook steeds moeilijker wordt en er veel concurrentie is. Wellicht als Bitcoin in de toekomst nog veel meer waard word dat het weer rendabel wordt. Het minen van sommige altcoins op kleine schaal kan wel rendabel zijn, helemaal met wellicht een prijsstijging in het verschiet.

En wat zijn de verschillen tussen Bitcoin en verschillende altcoins?
De verschillen tussen al die coins zijn soms minimaal en soms gigantisch groot. Op de verschillende websites van de coin is informatie te vinden over de technische werking of de visie van het team erachter.


groeten

Oké. Hoe kom ik aan cryptocurrency?
Cryptocurrency kun je kopen via bedrijven of via een exchange. De laatstgenoemde is eigenlijk een soort AEX maar dan alleen voor cryptocurrency. Kopen via een exchange is meestal goedkoper dan het kopen van een bedrijf. Dit omdat je nu geen tussenpersoon hebt maar rechtstreeks van een andere gebruiker koopt.

En hoe sla ik mijn digitale geld nu veilig op?
In een wallet. En dat kan op verschillende manieren en plekken, elk met zijn eigen voor en nadelen.
Je kan het in je wallet op een exchange bewaren maar de geschiedenis heeft geleerd dat dit niet altijd een goed idee is. Je kan bij je wallet door middel van een private key, alleen hiermee kun je transacties doen. Omdat de exchange jouw private key beheerd kan de eigenaar van die exchange er in theorie dus met al het geld vandoor gaan. Google maar eens op 'mt. Gox' voor een voorbeeld.

Wil je dagelijks handelen met crypto dan is het handiger om je coins op een exchange te laten. Koop je ze voor de lange termijn dan kun je het beter opslaan in een ander soort wallet.

Wallet? Offline wallet? Hardware wallet? Paper wallet? Wat?
Een wallet komt in verschillende vormen. Je kan een walletprogramma voor desbetreffende coin installeren op je pc / laptop / telefoon / tablet en daar je coin in opslaan. Maakt wel een backup van je private key zodat als deze crasht je je coins nog wel van recoveren.

Daarnaast zijn er ook hardware wallets tekoop zoals de Trezor of de Nano Ledger.

Een paper wallet is heel simpel. Je maakt online een bitcoinadres aan en stuurt naar dat adres je coins. Je print je private key uit. Deze sla je op een aantal plekken veilig op en je coins staan nu op dat adres in de blockchain opgeslagen. Met die key kun je op een later tijdstip een wallet installeren en bij je coins.

Meer info: https://www.coindesk.com/information/paper-wallet-tutorial/

Probeer 3rd party wallets te vermijden. Dit zijn Wallets die zijn gemaakt door een partij die niet in eerste instantie bij het team zit dat desbetreffende coin heeft ontwikkeld. Het verleden heeft uitgewezen dat hier nog wel eens misbruikt van is gemaakt.

Wat een hoop info. Waarom moet ik instappen?
Omdat je bank 0.1% rente per jaar geeft en omdat de blockchain de toekomst heeft. Het is niet voor niks dat er steeds meer geld in cryptocurrency omgaat. To the moon motherfuckers!

En wat zorgt er nou voor dat een coin waarde krijgt?
De markt bepaalt de waarde van een coin. Hoe meer mensen er heil in zien, hoe meer het waard wordt.

Maar nu even serieus, ik snap er nog steeds niks van!
Bekijk hier stap voor stap handleidingen:
BTC / [N00B] Crypto beginnerstopic #1 Voor al je kleine en grote vragen

Hoe claim ik een geforkte munt?
Door je private key in een wallet te importeren die de nieuwe munt support (wel eerst je Bitcoins verplaasen naar een ander adres!). Gedetailleerde uitleg voor Bitcoin Cash en Bitcoin Gold: BTC / [N00B] Crypto beginnerstopic #2 Voor al je kleine en grote vragen

Afkortingen en jargon
FOMO - Fear of missing out - Paniekreactie omdat een coin opeens erg veel in waarde stijgt. Paniekaankoop.
FUD - Fear, uncertainty, doubt. Op het moment dat er angst en onzekerheid in de markt zit dan gaan vaak veel mensen hun geld omzetten naar fiat. Dit zorgt voor een dalende trend of crash in de markt.
ICO - Initial Coin Offering. Een nieuwe munt wordt geïntroduceerd. Hier is geld voor nodig. Vroege investeerders kunnen in een ICO investeren in de hoop dat de munt daarna een veelvoud waard wordt.
Fee - Om een transactie te doen moet er fee worden betaald. Dit is een bedrag dat ervoor zorgt dat jouw transactie in behandeling wordt genomen. Sommige exchanges rekenen ook fee om uit te laten betalen.
Hodlen - Je cryptomunten altijd houden (holden).
Holden - Holden is ook traden, alleen zit er meer tijd tussen.

Shorten? Long gaan? Margin trading? Leverage?
Geen zin om nu deze termen nu uit te leggen. Google er maar op :').

Exchanges;
Kraken | Buy, Sell and Margin Trade Bitcoin (BTC) and Ethereum (ETH) - Buy, Sell, Trade Bitcoin
Bittrex.com - Bittrex, The Next Generation Digital Currency Exchange
Binance - Chinese exchange, werkt goed voor handelen tussen crpytomunten

Bedrijven waar je crypto kan kopen buiten een exchange om?
Bitcoins Kopen en Verkopen met iDEAL, Bancontact of SEPA | LiteBit
Bitonic
Bitcoins kopen - iDEAL, Banktransfer of Creditcard | BTC Direct

Bitcoin block explorers
Blockchain.info
BlockExplorer.com
CryptoGraffiti.info

Crypto koersen
Coinmarketcap.com - CryptoCurrency Market Capitalizations
Cryptodashboard.io - Lichtgewicht versie van Coinmarketcap met auto refresh
cryptowat.ch - Live koersen van de belangrijkste exchanges

Gedetailleerde crypto statistieken
fork.lol
coin.dance
Statoshi.info
Cryptocurrency Mining Profitability
BitcoinWisdom.com

Crypto nieuws
Bitcoin Magazine
Coindesk
CoinTelegraph
/r/CryptoCurrency
/r/Bitcoin (Bitcoin.org / Bitcoin aanhangers)
/r/btc (Bitcoin.com / Bitcoin Cash aanhangers)

Bitcoin resources (websites)

Bitcoin en belastingaangifte

Bitcoins als vermogen: box 3
Het bezit van bitcoins en andere cryptovaluta wordt gezien als vermogen. Vermogen moet worden opgegeven in box 3.

De waarde die u opgeeft is de waarde (in euro’s) van uw cryptovaluta op 1 januari van het fiscale jaar. Bij uw belastingaangifte over het jaar 2016, geeft u dus aan hoeveel uw ‘coins’ op 1 januari waard waren. Wij adviseren u om altijd al uw currencies op te geven, ook als het om kleine bedragen gaat. Immers kan uw cryptovaluta in een jaar sterk in waarde stijgen, als u het niet eerder heeft opgegeven dan kampt u in de toekomst wellicht met een voor de belastingdienst onverklaarbaar vermogen.

Voor meer informatie kunt u kijken op de website van de Belastingdienst.

Starten met het kopen van Bitcoin of Altcoins
- Open een account op bijv Binance.(Zie hierboven)
- Bij de tab 'Deposits/withdrawals' kies je 'Deposit' bij Ether. Kopieer het wallet-adres.
- Koop Ether (bijvoorbeeld bij BTC-direct of Bitonic). Verzend het naar het adres van Binance. Betaal met iDeal.
- Na de verwerkingstijd (meestal 20-30 min) staat je saldo in Ether op Binance. Via de Exchanges kan je Ether kopen/verkopen voor andere Crypto.
(Elke transactie -dus koop/verkoop van crypto op Binance- kost je 0,1% van de transactiesom aan fee. Lagere fee (0,05%) is mogelijk als je BNB-crypto gekocht hebt. In dat geval gaan deze fees direct van je BNB-saldo af.)

DISCLAIMER:
Cryptocurrency is een erg jonge en volatiele markt. Nog meer dan voor elke andere markt geldt hier dat je je goed moet inlezen en investeer enkel geld dat je kan missen. Don't invest recklessly.




Be fearful when Dentacoin goes moon and greedy when Bitcoin crashes.
Behulpzaam als een waterkraan.
Op woensdag 29 april 2015 16:30 schreef seto het volgende:
als je niet #teamhenk bent ben je gewoon een *weggeFopt*homo
pi_181106373
quote:
1s.gif Op zaterdag 11 augustus 2018 17:24 schreef fathank het volgende:

[..]

Een economisch wonder in negatieve zin ja :D
Zeker niet, Erdogan heeft enorm veel positiefs betekent voor Turkije en haar economie. Dat is alleen heel lang geleden. Ken je geschiedenis.

quote:
1s.gif Op zaterdag 11 augustus 2018 17:24 schreef fathank het volgende:

[..]

Rijkste land ter wereld

Koekoek
En waarom dan wel niet? Je bent niet op de hoogte van de oliereserves die dat land bezit? Flink wat meer dan Saudi Arabië. Uit dat land valt nog ongekend veel geld te trekken als het ooit een keer goed bestuurd wordt.
  zaterdag 11 augustus 2018 @ 17:31:18 #3
475897 ssjgoku
Ultra Instinct!
pi_181106464
SEAL. _O_
It is not a sin to fight for the right cause. There are those who words alone will not reach.
  zaterdag 11 augustus 2018 @ 17:34:57 #4
157922 fathank
Wie baas is bakt koekjes.
pi_181106557
quote:
0s.gif Op zaterdag 11 augustus 2018 17:26 schreef illusions het volgende:

[..]

Zeker niet, Erdogan heeft enorm veel positiefs betekent voor Turkije en haar economie. Dat is alleen heel lang geleden. Ken je geschiedenis.

[..]

En waarom dan wel niet? Je bent niet op de hoogte van de oliereserves die dat land bezit? Flink wat meer dan Saudi Arabië. Uit dat land valt nog ongekend veel geld te trekken als het ooit een keer goed bestuurd wordt.
Ja en een Crypto gaat ze het rijkste land terbwereld maken

Alsof de usa en de VN dat gaan toelaten

Of gaan consumenten ineens vaten olie kopen met Crypto :?
Behulpzaam als een waterkraan.
Op woensdag 29 april 2015 16:30 schreef seto het volgende:
als je niet #teamhenk bent ben je gewoon een *weggeFopt*homo
pi_181106607
quote:
1s.gif Op zaterdag 11 augustus 2018 17:34 schreef fathank het volgende:

[..]

Ja en een Crypto gaat ze het rijkste land terbwereld maken

Alsof de usa en de VN dat gaan toelaten

Of gaan consumenten ineens vaten olie kopen met Crypto :?
Dat zeg ik helemaal niet, leer misschien eens begrijpend lezen. Ik zeg dat Venezuela mogelijk nog het rijkste land ter wereld kan worden door de hoeveelheid onbenutte oliereserves die ze bezitten. Dat dat niet met crypto gaat gebeuren lijkt me vrij duidelijk. De hoeveelheid olie gaat Saudi Arabië ver voorbij.
pi_181106722
quote:
0s.gif Op zaterdag 11 augustus 2018 17:26 schreef illusions het volgende:

[..]

[..]
...als het ooit een keer goed bestuurd wordt.
^
Hier gaat het fout. Gekkies aan de macht zonder realiteitszin.
pi_181106733
quote:
1s.gif Op zaterdag 11 augustus 2018 17:41 schreef ArnoldG0342 het volgende:

[..]

^
Hier gaat het fout. Gekkies aan de macht zonder realiteitszin.
Klopt, en maar bij dat chavismo blijven zweren. Power to the people. :')
pi_181107760
Delta maar weer verwijderd. Geen leuke app.
pi_181107805
quote:
0s.gif Op zaterdag 11 augustus 2018 18:34 schreef BadVlad het volgende:
Delta maar weer verwijderd. Geen leuke app.
Echt een kut app, zie steeds alleen rode vlakken met - dit - dat. Waardeloos :(
Vakman pur sang
pi_181107816
quote:
1s.gif Op zaterdag 11 augustus 2018 18:37 schreef Lospedrosa het volgende:

[..]

Echt een kut app, zie steeds alleen rode vlakken met - dit - dat. Waardeloos :(
Inderdaad. Heb ik ook even doorgegeven. Klopt volgens mij ook helemaal niks van.
pi_181108692
Mooooohoen!
Vakman pur sang
pi_181108723
Gaan we weer.
pi_181108891
Dit gaat lekker vlot.
pi_181108967
SOW
pi_181109019
Lekker hoor. Had net een aantal ETH gekocht op ¤269.

Allemaal stand-by voor de grote terugval :D
Jaarlijstjes: '08 | '09 | '10 | '11 | '12 |
'13 |
'14
pi_181109237
We zijn nu vanaf de aarde naar 2 meter in de lucht gegaan _O_

Maan komt eraan hoor.

En dan bedoel ik de zangeres.
pi_181109709
Lambo!
pi_181110144
Fucking manipulatie vermoed ik.

Trouwens Maan is helemaal geen 2 meter :D
Vakman pur sang
pi_181110515
pi_181110539
pi_181110547
pi_181110596
quote:
_O- _O- _O- _O-

Deze vind ik wel sterk.
  zaterdag 11 augustus 2018 @ 20:39:41 #23
157922 fathank
Wie baas is bakt koekjes.
pi_181111109
Die PETRO was een goed idee maar krankzinnig slecht uitgevoerd. Dat had het land echt het 1e cryptoland ter wereld kunnen maken en gelijk het rijkste land ter wereld.

Iedereen Venezolaanse olie kopen met crypto

Power to the people
Behulpzaam als een waterkraan.
Op woensdag 29 april 2015 16:30 schreef seto het volgende:
als je niet #teamhenk bent ben je gewoon een *weggeFopt*homo
pi_181111195
quote:
Je bent toch niet je vertrouwen aan het verliezen hè?
Doe afstand van je account en kom nooit meer terug.
pi_181111299
Waves bijna teruggekeerd in de top 40.
Doe afstand van je account en kom nooit meer terug.
pi_181111393
quote:
1s.gif Op zaterdag 11 augustus 2018 20:39 schreef fathank het volgende:
Die PETRO was een goed idee maar krankzinnig slecht uitgevoerd. Dat had het land echt het 1e cryptoland ter wereld kunnen maken en gelijk het rijkste land ter wereld.

Iedereen Venezolaanse olie kopen met crypto

Power to the people
Hoezo waren ze dan in een keer "het rijkste land ter wereld" ?
pi_181113095
quote:
0s.gif Op zaterdag 11 augustus 2018 20:41 schreef chroestjov het volgende:

[..]

Je bent toch niet je vertrouwen aan het verliezen hè?
ja
pi_181113509
Gelukkig heb ik nog Mooncoins
pi_181113608
quote:
0s.gif Op zaterdag 11 augustus 2018 21:41 schreef Dimachaerus het volgende:

[..]

ja
Verdomme.

Doe afstand van je account en kom nooit meer terug.
pi_181113814
bestaan er nog goede torrent sites?
pi_181114156
Hebben jullie wel eens een film gekeken die eigenlijk zo slecht was dat je diezelfde film twee weken later weer keek en helemaal was vergeten dat je die film al had gezien en dat je er de laatste 5 minuten achter komt dat je hem al had gezien en dat ie zo slecht was? wow
pi_181114422
quote:
0s.gif Op zaterdag 11 augustus 2018 20:43 schreef chroestjov het volgende:
Waves bijna teruggekeerd in de top 40.
Tijd dat we de ATH weer eens gaan aantikken. ;)
pi_181114442
quote:
0s.gif Op zaterdag 11 augustus 2018 22:06 schreef metallicelmo het volgende:
bestaan er nog goede torrent sites?
Natuurlijk
Hmz...
pi_181114484
quote:
0s.gif Op zaterdag 11 augustus 2018 22:17 schreef metallicelmo het volgende:
Hebben jullie wel eens een film gekeken die eigenlijk zo slecht was dat je diezelfde film twee weken later weer keek en helemaal was vergeten dat je die film al had gezien en dat je er de laatste 5 minuten achter komt dat je hem al had gezien en dat ie zo slecht was? wow
Films niet maar met matige series kijk ik wel eens een aflevering per ongelijk overnieuw en dan kom ik er halverwege achter dat ik die al gezien had :P!
Hmz...
pi_181114913
Wanneer gaat iemand nou weer eens voor 5 miljoen MRT opkopen.
pi_181115718
Nu hoop ik alleen dat het nog maar verder rekt gaat, goedkope coins
Lambo of Rekt
pi_181115843
quote:
0s.gif Op zaterdag 11 augustus 2018 23:10 schreef EggsTC het volgende:
Nu hoop ik alleen dat het nog maar verder rekt gaat, goedkope coins
ik ook

hoop dat VET naar 0,005 gaat

wil er nog 2 maandsalarissen in knallen verdomme
pi_181115905
quote:
0s.gif Op zaterdag 11 augustus 2018 23:16 schreef Dimachaerus het volgende:

[..]

ik ook

hoop dat VET naar 0,005 gaat

wil er nog 2 maandsalarissen in knallen verdomme
Exact dit.
Lambo of Rekt
pi_181116219
moet ik nu strat inkopen?

maanden geleden werd dat de hemel ingeprezen hier
pi_181116280
quote:
2s.gif Op zaterdag 11 augustus 2018 23:34 schreef no1uknow het volgende:
moet ik nu strat inkopen?

maanden geleden werd dat de hemel ingeprezen hier
Vooral afgaan op wat mensen hier maanden geleden liepen te shillen. :P
pi_181116366
quote:
0s.gif Op zaterdag 11 augustus 2018 23:37 schreef illusions het volgende:

[..]

Vooral afgaan op wat mensen hier maanden geleden liepen te shillen. :P
:')

WAVESMAAND!!
pi_181117579
Zit iemand op Facebook POS coins te shillen, dat je daar winst mee kan maken.

In de praktijk gaat dat ongeveer zo:

1. Koop 1000 NAV in voor $2.00 per stuk (half jaar geleden, prijs uit het geheugen).
2. Stake 1000 NAV een half jaar en je hebt 1020 NAV.
3. Verkoop 1020 NAV aan $0.25 per stuk.
4. Gefeliciteerd, u heeft $1775 verloren.

Piece Of Shit coins allemaal. :')
pi_181118328
When Dacia?
pi_181118492
quote:
0s.gif Op zondag 12 augustus 2018 00:54 schreef BadVlad het volgende:
When Dacia?
Doe afstand van je account en kom nooit meer terug.
pi_181118755
quote:
0s.gif Op zondag 12 augustus 2018 01:00 schreef chroestjov het volgende:

[..]

[ afbeelding ]
pi_181118968
We kennen athcoinindex.com maar is er ook een site die precies aangeeft welke coin het beste heeft gepresteerd in een bepaalde periode?
pi_181118993
quote:
0s.gif Op zondag 12 augustus 2018 01:00 schreef chroestjov het volgende:

[..]

[ afbeelding ]
Lambo of Rekt
pi_181123817
Edit: Niet doen, heb je topic open gelaten voor nu, maar aub niet over linken naar topic of het is snel afgelopen ;)

[ Bericht 89% gewijzigd door Evenstar op 12-08-2018 10:57:18 ]
pi_181124679
quote:
0s.gif Op zondag 12 augustus 2018 10:29 schreef bananomannetje het volgende:
Edit: Niet doen, heb je topic open gelaten voor nu, maar aub niet over linken naar topic of het is snel afgelopen ;)
Excuses!
pi_181125232
Excellion twitterde op zondag 12-08-2018 om 01:42:58 According to the Bitmain pre-IPO investor deck, they sold most of their #Bitcoin for #Bcash. At $900/BCH, they've bled half a billion in the last 3 months. If Bitcoin Core devs didn't disclose the Bcash vulnerability, it could've wiped a billion dollars off their balance sheets. https://t.co/9BMywdvvby reageer retweet


Het lijkt erop dat Bitmain 1 miljoen Btrash heeft?! Ze hebben in Q1 15k btc gedumpt. Die 1M Btrash gaan ze nooit kunnen dumpen op de markt...
It All Goes Back in the Box
pi_181125397
quote:
0s.gif Op zondag 12 augustus 2018 11:33 schreef Aventuras het volgende:
Excellion twitterde op zondag 12-08-2018 om 01:42:58 According to the Bitmain pre-IPO investor deck, they sold most of their #Bitcoin for #Bcash. At $900/BCH, they've bled half a billion in the last 3 months. If Bitcoin Core devs didn't disclose the Bcash vulnerability, it could've wiped a billion dollars off their balance sheets. https://t.co/9BMywdvvby reageer retweet
[ afbeelding ]

Het lijkt erop dat Bitmain 1 miljoen Btrash heeft?! Ze hebben in Q1 15k btc gedumpt. Die 1M Btrash gaan ze nooit kunnen dumpen op de markt...
pi_181125403
Volgens mij is BCC bitconnect, waardeloos. Bitcoincash is BCH
  zondag 12 augustus 2018 @ 11:53:49 #54
157922 fathank
Wie baas is bakt koekjes.
pi_181125561
quote:
1s.gif Op zaterdag 11 augustus 2018 20:46 schreef KappenBakken het volgende:

[..]

Hoezo waren ze dan in een keer "het rijkste land ter wereld" ?
Ja geen idee maar het is zo

Las ik hier op fok
Behulpzaam als een waterkraan.
Op woensdag 29 april 2015 16:30 schreef seto het volgende:
als je niet #teamhenk bent ben je gewoon een *weggeFopt*homo
  zondag 12 augustus 2018 @ 12:02:21 #55
131603 Afwazig
Serious business
pi_181125709
Bitmain heeft constant de prijs van bcash gepumpt het afgelopen jaar. Wat al werd gezegd dus.
pi_181126098
Was Bitmain niet de partij die tijdelijk hun miningapparatuur op BCH heeft gezet en dat daardoor de prijs naar 3000 dollar ging?
pi_181126183
quote:
0s.gif Op zondag 12 augustus 2018 12:20 schreef metallicelmo het volgende:
Was Bitmain niet de partij die tijdelijk hun miningapparatuur op BCH heeft gezet en dat daardoor de prijs naar 3000 dollar ging?
Wat heeft het minen van iets te maken met de prijs? :P

Los van dat het meer/minder rendabel wordt lijkt het me sterk dat er door mining de prijs omhoog wordt gedreven.
pi_181126217
Wavesmaand.
Doe afstand van je account en kom nooit meer terug.
pi_181133389
Begin Waves een beetje een schijtproject te vinden. Alle ICO's op Waves zijn scams of een drama.
  zondag 12 augustus 2018 @ 18:00:43 #60
131603 Afwazig
Serious business
pi_181134387
quote:
0s.gif Op zondag 12 augustus 2018 17:13 schreef BadVlad het volgende:
Begin Waves een beetje een schijtproject te vinden. Alle ICO's op Waves zijn scams of een drama.
Wacht maar tot de Wavesmaand begint.
pi_181134482
quote:
0s.gif Op zondag 12 augustus 2018 17:13 schreef BadVlad het volgende:
Begin WavesAlle coins een beetje schijtprojecten te vinden. Alle ICO's op Waves zijn scams of een drama.
OEH!!AAAAHH UNIVERSAAJAJAJAJAHHEEOEEUEUE
pi_181135080
quote:
0s.gif Op zondag 12 augustus 2018 18:05 schreef Nappeklapperapper het volgende:

[..]

Goede aanpassing.
pi_181135092
quote:
1s.gif Op zondag 12 augustus 2018 18:00 schreef Afwazig het volgende:

[..]

Wacht maar tot de Wavesmaand begint.
Ik blijf mijn Waves wel trouw hoor. Tot we in de buurt komen van ATH. ;)
pi_181135405
Universa jaaaaaahahahahahhahaha
(+33% 1Dag, correctie foutje delta :') )
Vakman pur sang
pi_181135535
quote:
1s.gif Op zondag 12 augustus 2018 18:52 schreef Lospedrosa het volgende:
Universa jaaaaaahahahahahhahaha
(+33% 1Dag, correctie foutje delta :') )
Mocht ook wel sinds ether zwaar is gedaald, en utnp in ether ook zwaar was gedaald :')
OEH!!AAAAHH UNIVERSAAJAJAJAJAHHEEOEEUEUE
pi_181136494
Shit de koers klopt niet, als ik op delta kijk de ene keer +50%, dan +33% en ook 3,2%.
Als je langer wacht verspringen de waardes.
Ik heb het over universa,1D tov dollars
Vakman pur sang
pi_181138788
quote:
1s.gif Op zondag 12 augustus 2018 19:39 schreef Lospedrosa het volgende:
Shit de koers klopt niet, als ik op delta kijk de ene keer +50%, dan +33% en ook 3,2%.
Als je langer wacht verspringen de waardes.
Ik heb het over universa,1D tov dollars
Delta klopt voor geen reet, kut app.
pi_181138827
quote:
1s.gif Op zondag 12 augustus 2018 11:53 schreef fathank het volgende:

[..]

Ja geen idee maar het is zo

Las ik hier op fok
Oliereserves groter dan Saudi Arabië niet als rijkdom zien. :')
pi_181139487
quote:
0s.gif Op zondag 12 augustus 2018 21:08 schreef illusions het volgende:

[..]

Oliereserves groter dan Saudi Arabië niet als rijkdom zien. :')
Maar dan zijn ze nu toch al het rijkste land ter wereld? Waarvoor is die PETRO dan nodig?
pi_181140598
quote:
0s.gif Op zondag 12 augustus 2018 21:31 schreef KappenBakken het volgende:

[..]

Maar dan zijn ze nu toch al het rijkste land ter wereld? Waarvoor is die PETRO dan nodig?
Dan zou Indonesië ook enorm rijk zijn, is het ook niet. Je snapt toch ook wel dat de grondstoffen of fossiele brandstoffen hebben iets anders is als er verstandig mee omgaan?

PETRO is een gigantisch faalproject, ik zeg ook niet dat dat nodig is.
  zondag 12 augustus 2018 @ 22:05:24 #71
157922 fathank
Wie baas is bakt koekjes.
pi_181140701
quote:
0s.gif Op zondag 12 augustus 2018 21:08 schreef illusions het volgende:

[..]

Oliereserves groter dan Saudi Arabië niet als rijkdom zien. :')
Ja leuk moeten ze er wel wat zinnigs mee doen

Als je het niet kan kapitaliseren heb je er geen kut aan

Er ligt geen zak rijst in de supermarkt

Gelukkig zit er olie in de grond daar hebben de mensen pas wat aan

[ Bericht 7% gewijzigd door fathank op 12-08-2018 22:19:29 ]
Behulpzaam als een waterkraan.
Op woensdag 29 april 2015 16:30 schreef seto het volgende:
als je niet #teamhenk bent ben je gewoon een *weggeFopt*homo
pi_181142042
quote:
Ja door de 7 op een zondag. Dat gaat morgen feest worden.
It All Goes Back in the Box
pi_181142249
quote:
1s.gif Op zondag 12 augustus 2018 22:05 schreef fathank het volgende:

[..]

Ja leuk moeten ze er wel wat zinnigs mee doen

Als je het niet kan kapitaliseren heb je er geen kut aan

Er ligt geen zak rijst in de supermarkt

Gelukkig zit er olie in de grond daar hebben de mensen pas wat aan
Dat is precies mijn punt waarom het nog niet het rijkste land is, maar dat staat ook in m'n eerdere posts. Jezus christus, jouw IQ is net zo hoog als je schoenmaat zeker?
pi_181142354


Mooon.

[ Bericht 79% gewijzigd door #ANONIEM op 12-08-2018 23:09:30 ]
pi_181143762
quote:
0s.gif Op zondag 12 augustus 2018 22:02 schreef illusions het volgende:
Je snapt toch ook wel dat de grondstoffen of fossiele brandstoffen hebben iets anders is als er verstandig mee omgaan?
Ja dat is juist mijn hele punt.
pi_181143773
quote:
0s.gif Op maandag 13 augustus 2018 00:19 schreef KappenBakken het volgende:

[..]

Ja dat is juist mijn hele punt.
Wat is 't probleem dan? :P
pi_181143936
Op basis van wat verkopen jullie op een swingtrade? EMA/SMA?
Lambo of Rekt
pi_181144027
quote:
0s.gif Op maandag 13 augustus 2018 00:20 schreef illusions het volgende:

[..]

Wat is 't probleem dan? :P
Ja ik dacht dat jij beweerde dat ze het rijkste land ter wereld waren :P
pi_181144285
quote:
0s.gif Op maandag 13 augustus 2018 00:35 schreef KappenBakken het volgende:

[..]

Ja ik dacht dat jij beweerde dat ze het rijkste land ter wereld waren :P
Nee, enkel dat ze dat mogelijk nog kunnen worden met juist management gezien de oliereserves die de hoeveelheid van Saudi Arabië ver voorbij gaat.
pi_181144648
quote:
0s.gif Op maandag 13 augustus 2018 00:49 schreef illusions het volgende:

[..]

Nee, enkel dat ze dat mogelijk nog kunnen worden met juist management gezien de oliereserves die de hoeveelheid van Saudi Arabië ver voorbij gaat.
Bij een kostprijs van 0 dollar per vat en een verkoop prijs van 70$ kunnen ze er nog steeds de nationale schuld van Amerika niet mee aflossen. _O_ |:( -O-

Maar mijn god wat een mismanagement moet je dan hebben, al zal het westen daar maar al te graag een handje bij helpen vermoed ik zo.
It All Goes Back in the Box
pi_181144909
Azie wordt zo wakker jongens!!
pi_181145418
Wat is Waves aan het doen joh
pi_181145420
Zal toch geen Wavesmaand zijn....
pi_181145586
quote:
0s.gif Op maandag 13 augustus 2018 03:21 schreef Frans449 het volgende:
Zal toch geen Wavesmaand zijn....
Sasha heeft eerst met voorbedachte rade de gehele markt eigenhandig ontwricht voor het contrast om Waves nog harder te kunnen laten shinen.
Doe afstand van je account en kom nooit meer terug.
pi_181145601
Doe afstand van je account en kom nooit meer terug.
  maandag 13 augustus 2018 @ 06:40:21 #87
157922 fathank
Wie baas is bakt koekjes.
pi_181145925
Toch fijn dat m'n superbitcoin futures +20% staan
Behulpzaam als een waterkraan.
Op woensdag 29 april 2015 16:30 schreef seto het volgende:
als je niet #teamhenk bent ben je gewoon een *weggeFopt*homo
  maandag 13 augustus 2018 @ 06:42:57 #88
157922 fathank
Wie baas is bakt koekjes.
pi_181145953
quote:
0s.gif Op zondag 12 augustus 2018 23:02 schreef illusions het volgende:

[..]

Dat is precies mijn punt waarom het nog niet het rijkste land is, maar dat staat ook in m'n eerdere posts. Jezus christus, jouw IQ is net zo hoog als je schoenmaat zeker?
Tegen de tijd dat dat eventueel werkelijkheid kan worden leven jij en ik al lang niet meer.
Behulpzaam als een waterkraan.
Op woensdag 29 april 2015 16:30 schreef seto het volgende:
als je niet #teamhenk bent ben je gewoon een *weggeFopt*homo
pi_181146556
quote:
0s.gif Op zondag 12 augustus 2018 11:33 schreef Aventuras het volgende:
Excellion twitterde op zondag 12-08-2018 om 01:42:58 According to the Bitmain pre-IPO investor deck, they sold most of their #Bitcoin for #Bcash. At $900/BCH, they've bled half a billion in the last 3 months. If Bitcoin Core devs didn't disclose the Bcash vulnerability, it could've wiped a billion dollars off their balance sheets. https://t.co/9BMywdvvby reageer retweet
[ afbeelding ]

Het lijkt erop dat Bitmain 1 miljoen Btrash heeft?! Ze hebben in Q1 15k btc gedumpt. Die 1M Btrash gaan ze nooit kunnen dumpen op de markt...
Lekker al je Bitcoin verkopen voor Bcash. :') Kun je nagaan hoe hard ze gaan dumpen bij de volgende Bullrun. What were they thinking?
Uitvinder van de biersmiley.
  maandag 13 augustus 2018 @ 08:24:14 #90
62913 Blik
The one and Only!
pi_181146738
quote:
16s.gif Op maandag 13 augustus 2018 08:03 schreef dimmak het volgende:

[..]

Lekker al je Bitcoin verkopen voor Bcash. :') Kun je nagaan hoe hard ze gaan dumpen bij de volgende Bullrun. What were they thinking?
Jamaat, btc is 5500 euro en bcash is 55 euro. Bcash kan dus veel harder moonen...
pi_181146747
quote:
1s.gif Op maandag 13 augustus 2018 08:24 schreef Blik het volgende:

[..]

Jamaat, btc is 5500 euro en bcash is 55 euro. Bcash kan dus veel harder moonen...
Ben je nu serieus of mis ik een PI?
Uitvinder van de biersmiley.
  maandag 13 augustus 2018 @ 09:01:44 #92
62913 Blik
The one and Only!
pi_181147026
quote:
0s.gif Op maandag 13 augustus 2018 08:25 schreef dimmak het volgende:

[..]

Ben je nu serieus of mis ik een PI?
was (uiteraard) sarcastisch, maar ik probeerde de gedachtegang van Bitmain te verwoorden ;)
pi_181147093
quote:
0s.gif Op maandag 13 augustus 2018 09:01 schreef Blik het volgende:

[..]

was (uiteraard) sarcastisch, maar ik probeerde de gedachtegang van Bitmain te verwoorden ;)
Als die zo denken dan wens ik iedereen die in de IPO stapt veel sterkte.
Uitvinder van de biersmiley.
  maandag 13 augustus 2018 @ 10:30:54 #94
73683 leolinedance
Voor Rood-Wit gezongen
pi_181148520
Wat een gekken bij BTCDirect. Vorige week heb ik een vragenlijst in moeten vullen wat ik eigenlijk niet wilde (naam werkgever, salaris/inkomsten etc.), maar na telefonisch contact toch gedaan.

Nu vragen ze een kopie van mijn spaarrekeningen en definitieve IB-aanslag :')

Dat gaan we dus niet doen, (ver)koop wel ergens anders.

[ Bericht 2% gewijzigd door leolinedance op 13-08-2018 10:46:27 ]
pi_181148802
quote:
0s.gif Op maandag 13 augustus 2018 10:30 schreef leolinedance het volgende:
Wat een gekken bij BTCDirect. Vorige week heb ik een vragenlijst in moeten vullen wat ik eigenlijk niet wilde (naam werkgever etc.), maar na telefonisch contact toch gedaan.

Nu vragen ze een kopie van mijn spaarrekeningen en definitieve IB-aanslag :')

Dat gaan we dus niet doen, (ver)koop wel ergens anders.
wtf, heb je gevraagd waarom ze dat willen?
Lambo of Rekt
  maandag 13 augustus 2018 @ 10:45:50 #96
73683 leolinedance
Voor Rood-Wit gezongen
pi_181148839
quote:
0s.gif Op maandag 13 augustus 2018 10:44 schreef EggsTC het volgende:

[..]

wtf, heb je gevraagd waarom ze dat willen?
Boven x bedrag handelsvolume en KYC gebeuren. Zijn ze blijkbaar verplicht, maar ik doe er niet aan mee.
  maandag 13 augustus 2018 @ 11:11:56 #97
157922 fathank
Wie baas is bakt koekjes.
pi_181149354
Anti witwasmaatregelen

Vraag me af of het daadwerkelijk verplicht is om dat bij te houden voor de fiscus of dat het een gevalletje 'better safe than sorry' is.
Behulpzaam als een waterkraan.
Op woensdag 29 april 2015 16:30 schreef seto het volgende:
als je niet #teamhenk bent ben je gewoon een *weggeFopt*homo
pi_181149554
Lekker via LocalBitcoins gaan, vaak goedkoper en sneller. Onder de 5k heb ik het binnen een half uur al op m'n rekening hier. Zal in NL wel iets langer duren.
  maandag 13 augustus 2018 @ 11:51:19 #99
73683 leolinedance
Voor Rood-Wit gezongen
pi_181150088
quote:
0s.gif Op maandag 13 augustus 2018 11:22 schreef illusions het volgende:
Lekker via LocalBitcoins gaan, vaak goedkoper en sneller. Onder de 5k heb ik het binnen een half uur al op m'n rekening hier. Zal in NL wel iets langer duren.
Kraken gaat ook altijd prima met verkopen. Met kopen daar geen ervaring.
  maandag 13 augustus 2018 @ 11:59:15 #100
157922 fathank
Wie baas is bakt koekjes.
pi_181150286
Bl3p werkt ook als een tiet
Behulpzaam als een waterkraan.
Op woensdag 29 april 2015 16:30 schreef seto het volgende:
als je niet #teamhenk bent ben je gewoon een *weggeFopt*homo
abonnement Unibet Coolblue Bitvavo
Forum Opties
Forumhop:
Hop naar:
(afkorting, bv 'KLB')