#deleefquote:Op woensdag 8 augustus 2018 13:27 schreef Saind het volgende:
[..]
Ja precies. Denk dat ik een doosje haal, 6 stuks ofzo. Gewoon af en toe een open trekken met wat mensen
Precies, geld is altijd mee genomen maar wel heel relatief als je liefhebber bent van dat spul .quote:Op woensdag 8 augustus 2018 13:27 schreef Saind het volgende:
[..]
Ja precies. Denk dat ik een doosje haal, 6 stuks ofzo. Gewoon af en toe een open trekken met wat mensen
quote:Op woensdag 8 augustus 2018 13:05 schreef Saind het volgende:
Waarom in een spoilerSPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.![]()
Ik heb geen vakantie. Ik ga zo beginnen met werken.quote:Op woensdag 8 augustus 2018 13:32 schreef Elan het volgende:
[..]
Er zijn mensen die werken, vakantiebeest.
Dit zijn teksten hoor.quote:Op woensdag 8 augustus 2018 13:28 schreef Elan het volgende:
[..]
Precies, geld is altijd mee genomen maar wel heel relatief als je liefhebber bent van dat spul .
Flink afgekoeld vannacht.quote:Op woensdag 8 augustus 2018 13:59 schreef Tarado het volgende:
[..]
ze heeft het wel al koud, arme kind
lolquote:SOCIAL MEDIA DRAAIT DOOR: ERNSTIGE BRANDWONDEN NA 'HOT WATER CHALLENGE'
Door de ‘5-minutes of fame’ die mensen tegenwoordig dankzij social media eenvoudig kunnen krijgen, zijn velen bereid om ver te gaan voor de views. Dit kan gevaarlijke situaties opleveren, zoals bij de hot water challenge.
Zoals de naam van de challenge al doet vermoeden, dagen mensen elkaar uit om kokend water over zichzelf heen te gieten. Talloze mensen raakten hierdoor al ernstig verbrand en een 8-jarig meisje kwam al te overlijden nadat ze kokend water dronk.
Onlangs werd in de Amerikaanse staat Indiana de 15-jarige Kyland Clark opgenomen, toen een vriend kokend water over hem heen goot terwijl hij lag te slapen. Aan Fo 59 vertelt hij: “Mijn huid viel gewoon van mijn borst. En toen ik in de spiegel keek, zag ik hoe mijn huid van mijn gezicht viel.”
https://axed.nl/ernstige-brandwonden-hot-water-challenge/
Altijd leuk bij dit soort dingen dat je geen enkel voorbeeld vindt als je het googlet, alleen maar 100 sites die elkaar napraten dat het EEN LEVENSGEVAARLIJKE NIEUWE HYPE isquote:
Staat gewoon een filmpje bij hoorquote:Op woensdag 8 augustus 2018 14:16 schreef Saind het volgende:
[..]
Altijd leuk bij dit soort dingen dat je geen enkel voorbeeld vindt als je het googlet, alleen maar 100 sites die elkaar napraten dat het EEN LEVENSGEVAARLIJKE NIEUWE HYPE is
Terwijl er maar één iemand aan overleden is en een ander ernstige brandwonden heeft.quote:Op woensdag 8 augustus 2018 14:16 schreef Saind het volgende:
[..]
Altijd leuk bij dit soort dingen dat je geen enkel voorbeeld vindt als je het googlet, alleen maar 100 sites die elkaar napraten dat het EEN LEVENSGEVAARLIJKE NIEUWE HYPE is
Klopt. Al die honderden mensen die in kokend water of vet zijn gevallen hoor je er nooit over.quote:Op woensdag 8 augustus 2018 14:19 schreef GGMM het volgende:
[..]
Terwijl er maar één iemand aan overleden is en een ander ernstige brandwonden heeft.
Als het allemaal zo gevaarlijk was waren er wel meer doden gevallen.
Vorige week een gekocht voor m'n paquote:Op woensdag 8 augustus 2018 14:23 schreef kapiteintje het volgende:
Heeft iemand hier een noisecancelling hoofdtelefoon? (Ik vraag dit voor een goede vriend van mij.)
https://www.bol.com/nl/p/(...)er/9200000022854349/quote:Op woensdag 8 augustus 2018 14:23 schreef kapiteintje het volgende:
Heeft iemand hier een noisecancelling hoofdtelefoon? (Ik vraag dit voor een goede vriend van mij.)
Oh ja ik vergeet steeds dat er ook volwassen mannen zijn die dat spelen.quote:Op woensdag 8 augustus 2018 14:27 schreef KnutdeIJsbeer het volgende:
Net 5.5 uur fortnite sessie
Tnx voor de support like en subscribe
Je reageert nooit meer joh op de PS.quote:Op woensdag 8 augustus 2018 14:27 schreef KnutdeIJsbeer het volgende:
Net 5.5 uur fortnite sessie
Tnx voor de support like en subscribe
Is toch ook leuk voor jou allemaal met die kleintjes chatten?quote:Op woensdag 8 augustus 2018 14:28 schreef GGMM het volgende:
[..]
Oh ja ik vergeet steeds dat er ook volwassen mannen zijn die dat spelen.
Doe gewoon whatsapp vriendquote:Op woensdag 8 augustus 2018 14:28 schreef kapiteintje het volgende:
[..]
Je reageert nooit meer joh op de PS.
Voorspelbaar en niet grappig, zo kennen we je weer.quote:Op woensdag 8 augustus 2018 14:29 schreef KnutdeIJsbeer het volgende:
[..]
Is toch ook leuk voor jou allemaal met die kleintjes chatten?
Is 't wat, ik heb deze nog nooit als competitor gezien van de premium nc koptelefoons.quote:Op woensdag 8 augustus 2018 14:24 schreef Saind het volgende:
[..]
Vorige week een gekocht voor m'n pa
Teufel real blue NC
Ludiek.quote:Op woensdag 8 augustus 2018 14:25 schreef Doublepain het volgende:
[..]
https://www.bol.com/nl/p/(...)er/9200000022854349/
Ja.quote:Op woensdag 8 augustus 2018 14:32 schreef kapiteintje het volgende:
[..]
Is 't wat, ik heb deze nog nooit als competitor gezien van de premium nc koptelefoons.
Met pindakaas? Lekker!quote:Op woensdag 8 augustus 2018 14:32 schreef KnutdeIJsbeer het volgende:
Denk dat ik een boterham ga maken
Hmm, ik weet eigenlijk bijna zeker dat het me gaat bevallen dus dan koop ik liever direct de beste noise cancelling. Al is het sowieso wel een vooruitgang tot niks hebben.quote:Op woensdag 8 augustus 2018 14:33 schreef Saind het volgende:
[..]
Ja.
De Noise Cancelling is nét niet zo goed als die van de enige andere die ik wel eens heb gebruikt, een van Sony, MDR100X ofzoiets? Maar wel gewoon goed. En goed geluid.
Je vroeg het voor een vriend stuk strontquote:Op woensdag 8 augustus 2018 14:34 schreef kapiteintje het volgende:
[..]
Hmm, ik weet eigenlijk bijna zeker dat het me gaat bevallen dus dan koop ik liever direct de beste noise cancelling. Al is het sowieso wel een vooruitgang tot niks hebben.
Naja het is wat je wil. Ik vond die Teufel qua geluid beter dan die Sony van 500 euroquote:Op woensdag 8 augustus 2018 14:34 schreef kapiteintje het volgende:
[..]
Hmm, ik weet eigenlijk bijna zeker dat het me gaat bevallen dus dan koop ik liever direct de beste noise cancelling. Al is het sowieso wel een vooruitgang tot niks hebben.
Wel godverdomme.quote:Op woensdag 8 augustus 2018 14:35 schreef KnutdeIJsbeer het volgende:
[..]
Je vroeg het voor een vriend stuk stront
Die Sony krijg je nu ook als je de nieuwe telefoon van ze koopt. Da's best een leuke dealquote:Op woensdag 8 augustus 2018 14:36 schreef Saind het volgende:
[..]
Naja het is wat je wil. Ik vond die Teufel qua geluid beter dan die Sony van 500 euro
En liep er vorige week mee door de KaDeWe en alle Duitsers werden leip omdat ik geen flikker hoorde
Zit je dan met een kuttelefoon opgescheept ofzo dat ze er koptelefoons van 5 meier bij geven?quote:Op woensdag 8 augustus 2018 14:37 schreef KnutdeIJsbeer het volgende:
[..]
Die Sony krijg je nu ook als je de nieuwe telefoon van ze koopt. Da's best een leuke deal
Gewoon die top of the line.quote:Op woensdag 8 augustus 2018 14:38 schreef Saind het volgende:
[..]
Zit je dan met een kuttelefoon opgescheept ofzo dat ze er koptelefoons van 5 meier bij geven?
Het is dat m'n abonnement nog een jaar looptquote:Op woensdag 8 augustus 2018 14:39 schreef KnutdeIJsbeer het volgende:
[..]
Gewoon die top of the line.
Ding scoort altijd prima in reviews maar meeste mensen blijven toch hangen bij Apple of samsung
Mensen die ik ken die vroeger een Sony telefoon hadden waren altijd lyrisch.quote:Op woensdag 8 augustus 2018 14:39 schreef KnutdeIJsbeer het volgende:
[..]
Gewoon die top of the line.
Ding scoort altijd prima in reviews maar meeste mensen blijven toch hangen bij Apple of samsung
Watte, inso speelt geen games joh die is alleen maar aan 't daytraden.quote:Op woensdag 8 augustus 2018 14:55 schreef KnutdeIJsbeer het volgende:
[..]
Inso zit toch in zn bunker helemaal klaar voor de nieuwe wow
En je belast anderen niet door ze een weekendavond af te nemen. Niks mis mee.quote:Op woensdag 8 augustus 2018 14:56 schreef KnutdeIJsbeer het volgende:
Ik heb vanavond een verjaardag. Dat vond ik eerst wat raar, zo op een woensdag maar hoe langer ik erover denk hoe meer het me bevalt. Prima manier om de week doormidden te breken
Vroeger ja, tegenwoordig is het kommer en kwel en die camera blijft een matig punt (echt sony, wtf, leveren zo veel sensoren aan andere telefoonmerken en kunnen er zelf niets vanquote:Op woensdag 8 augustus 2018 14:41 schreef kapiteintje het volgende:
[..]
Mensen die ik ken die vroeger een Sony telefoon hadden waren altijd lyrisch.
Ik ga de accu van mijn iphone 7 laten vervangen en dan gebruik ik hem lekker tot eind 2018 of begin 2019. Heb hem nu 1,5 jaar, prima ding.quote:Op woensdag 8 augustus 2018 15:05 schreef napoleonfour het volgende:
[..]
Vroeger ja, tegenwoordig is het kommer en kwel en die camera blijft een matig punt (echt sony, wtf, leveren zo veel sensoren aan andere telefoonmerken en kunnen er zelf niets van)
quote:Op woensdag 8 augustus 2018 15:31 schreef Tarado het volgende:
net in de regen gefietst, dat dit nog kan tegenwoordig
Zeer onder de indruk van het 2004 gehalte van zijn kapselquote:
biefstu kquote:
Zodra ik weer in Japan ben kom ik langs.quote:
quote:Op woensdag 8 augustus 2018 15:47 schreef GGMM het volgende:
[..]
Zodra ik weer in Japan ben kom ik langs.
Dit zou echt fantastisch zijnquote:Op woensdag 8 augustus 2018 15:47 schreef GGMM het volgende:
[..]
Zodra ik weer in Japan ben kom ik langs.
Voordat ik doodga zou ik graag samen met jou een dag door Japan wandelen.quote:Op woensdag 8 augustus 2018 15:51 schreef KnutdeIJsbeer het volgende:
[..]
[..]
Dit zou echt fantastisch zijn
Daarvoor zijn tegenwoordig auto’s hequote:Op woensdag 8 augustus 2018 15:31 schreef Tarado het volgende:
net in de regen gefietst, dat dit nog kan tegenwoordig
ze zijn bij mij in de buurt bezig met de riolering, dan krijg je zo'n keurig briefje dat je straat naar 1 kant 2 dagen afgesloten blijft, we zijn inmiddels 2 weken verder en sowieso in de stad fiets>auto, ook met een buitjequote:Op woensdag 8 augustus 2018 15:56 schreef Doublepain het volgende:
[..]
Daarvoor zijn tegenwoordig auto’s he
mwoa gaat wel. Ik ben boos, omdat Alex Jones een ban heeft gekregen van Facebook, Youtube en nog een tal van andere websites.quote:
Zo! Jij bent wel een Big Dreamer hoor.quote:Op woensdag 8 augustus 2018 15:56 schreef GGMM het volgende:
[..]
Voordat ik doodga zou ik graag samen met jou een dag door Japan wandelen.
Bij deze is dat één van de doelstellingen in mijn leven.
wie is dat?quote:Op woensdag 8 augustus 2018 16:12 schreef KingRoland het volgende:
[..]
mwoa gaat wel. Ik ben boos, omdat Alex Jones een ban heeft gekregen van Facebook, Youtube en nog een tal van andere websites.
Twitter niet, drm kom ook op de Twitserquote:Op woensdag 8 augustus 2018 16:12 schreef KingRoland het volgende:
[..]
mwoa gaat wel. Ik ben boos, omdat Alex Jones een ban heeft gekregen van Facebook, Youtube en nog een tal van andere websites.
Wat is het andere? Eerste keer seks?quote:Op woensdag 8 augustus 2018 15:56 schreef GGMM het volgende:
[..]
Voordat ik doodga zou ik graag samen met jou een dag door Japan wandelen.
Bij deze is dat één van de doelstellingen in mijn leven.
Een vent die video's maakte over conspiracy theories vaak met goede argumenten. Dit is een van zijn video'squote:
dat er spul in het water zit waar je homo van wordt?quote:Op woensdag 8 augustus 2018 16:22 schreef KingRoland het volgende:
[..]
Een vent die video's maakte over conspiracy theories vaak met goede argumenten. Dit is een van zijn video's
Nee nee spul in het water waar de kikkers homo van wordenquote:Op woensdag 8 augustus 2018 16:31 schreef Tarado het volgende:
[..]
dat er spul in het water zit waar je homo van wordt?
dus geen kikkerbilletjes meer etenquote:Op woensdag 8 augustus 2018 16:34 schreef Saind het volgende:
[..]
Nee nee spul in het water waar de kikkers homo van worden
Als je het niet erg vindt dat die billetjes on the regular gegeten zijn door andere kikkers is er niets aan de handquote:Op woensdag 8 augustus 2018 16:35 schreef Tarado het volgende:
[..]
dus geen kikkerbilletjes meer eten
Da's weer mazzel danquote:Op woensdag 8 augustus 2018 16:41 schreef KnutdeIJsbeer het volgende:
Ik ben altijd mn halve sokjes kwijt
wtf is halve sokjesquote:Op woensdag 8 augustus 2018 16:41 schreef KnutdeIJsbeer het volgende:
Ik ben altijd mn halve sokjes kwijt
BILL CLINTON IS A RAPIST INFOWARS DOT COMquote:Op woensdag 8 augustus 2018 16:12 schreef KingRoland het volgende:
[..]
mwoa gaat wel. Ik ben boos, omdat Alex Jones een ban heeft gekregen van Facebook, Youtube en nog een tal van andere websites.
Daar heb ik een note vanquote:Op woensdag 8 augustus 2018 17:07 schreef JanCees het volgende:
[..]
BILL CLINTON IS A RAPIST INFOWARS DOT COM
Alweer?quote:Op woensdag 8 augustus 2018 17:38 schreef Drizzt_DoUrden het volgende:
Jongens, wat eten jullie vandaag? Ik doe rijst met kip en broccoli.
JC draagt geen sneakers.quote:Op woensdag 8 augustus 2018 17:43 schreef Lenny_Leonard het volgende:
[..]
Wat heb jij dan onder een korte broek aan als je sneakers draagt? Lange sokken?
Ok onloquote:Op woensdag 8 augustus 2018 17:38 schreef Drizzt_DoUrden het volgende:
Jongens, wat eten jullie vandaag? Ik doe rijst met kip en broccoli.
Enkelsokjesquote:
Gewone sokken, die duw ik dan omlaag zodat ik er niet als een josti bij loop.quote:Op woensdag 8 augustus 2018 17:43 schreef Lenny_Leonard het volgende:
[..]
Wat heb jij dan onder een korte broek aan als je sneakers draagt? Lange sokken?
Zodat ik niet?quote:Op woensdag 8 augustus 2018 18:04 schreef Drizzt_DoUrden het volgende:
[..]
Enkelsokjes
[..]
Gewone sokken, die duw ik dan omlaag zodat ik niet als een josti bijloop.
Inb4: doe je toch al huehuhehue
Klompen.quote:Op woensdag 8 augustus 2018 18:06 schreef Lenny_Leonard het volgende:
[..]
Wat dan? Niks mis met sneakers.
Enkelsokkenquote:Op woensdag 8 augustus 2018 17:43 schreef Lenny_Leonard het volgende:
[..]
Wat heb jij dan onder een korte broek aan als je sneakers draagt? Lange sokken?
Hou ze laag he.quote:Op woensdag 8 augustus 2018 18:06 schreef Lenny_Leonard het volgende:
Maar dan sta je dus half op die sokken? Of hoe houd je ze laag?
Hield jij je gewicht maar eens laag. (lol)quote:
xDquote:Op woensdag 8 augustus 2018 18:45 schreef GGMM het volgende:
[..]
Hield jij je gewicht maar eens laag. (lol)
lolquote:Op woensdag 8 augustus 2018 18:45 schreef GGMM het volgende:
[..]
Hield jij je gewicht maar eens laag. (lol)
quote:Op woensdag 8 augustus 2018 18:45 schreef GGMM het volgende:
[..]
Hield jij je gewicht maar eens laag. (lol)
Jesis, hoppaquote:Op woensdag 8 augustus 2018 18:45 schreef GGMM het volgende:
[..]
Hield jij je gewicht maar eens laag. (lol)
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |