Ik had ze niet bij me maar kreeg ze in het ziekenhuis toen het nodig bleek. Dus vooraf meenemen is niet noodzakelijk lijkt me.quote:Op woensdag 15 augustus 2018 18:48 schreef Loj het volgende:
Beetje stomme vraag, oh nee, stomme vragen bestaan niet![]()
Mijn jongste heb ik nooit goed aan de borst gekregen zonder tepelhoedjes en de oudste is nooit aan de borst geweest zonder tepelhoedjes oké, die 5x dat het lukte![]()
Is het nu slim om tepelhoedjes mee te nemen naar het ziekenhuis voor na de bevalling? Of is dat niet echt nodig en onzin? Js hebben ze na de geboorte wel zonder tepelhoedjes aan de borst gekregen, de problemen waren pas na de eerste dag. Ik heb ze sowieso al gekocht, door de ervaringen van eerder..
Ik vond de zoete parel uit Hazerswoude heel fijn!quote:Op donderdag 16 augustus 2018 12:57 schreef Vlindur het volgende:
Even een spoedvraagje;
Wie is de beste LK in omgeving Zoetermeer?
En wie heeft er bv ervaring met het Lange Land ziekenhuis?
404 Object not found!quote:Op donderdag 16 augustus 2018 13:10 schreef kwakz0r het volgende:
[..]
Ik vond de zoete parel uit Hazerswoude heel fijn!
Helen heet ze. Zoek even contact op, ze kwam ook naar Den Haag. Heb meermaals huilend aan de telefoon gehangen.
http://interactivemindsbe(...)arel-helen-weerheim/
Langeland ken ik alleen als Trammelant ziekenhuismaar weet niet of t inmiddes verbeterd is?
Dat klinkt als toen ik geboren werd! Hallo zeg!quote:Op donderdag 16 augustus 2018 13:24 schreef Vlindur het volgende:
Nee, ik vind het ook verschrikkelijk! Maar persoon-in-kwestie is newbie en weet niet beter.
Maar de baby kreeg niet altijd borst aangeboden, kreeg geen speen maar moest zuigbehoefte botvieren op een flessenspeen waar een spuugdoekje aanvast zat![]()
en kolf werd 0.0 uitgelegd
Die heeft vakantie tot en met de 31e. Wilde niet zo lang wachten, dus nu eerst een andere ingeschakeld om de komende twee weken te overbruggen.quote:Op donderdag 16 augustus 2018 18:01 schreef Morretje het volgende:
Mondje te klein, kan wel idd, maar dat is iets anders dan helemaal niet aanhappen. Dysmatuurtjes hebben ook wel een andere aanpak nodig vaak.
Kun je je eigen LK niet eerder contacten?
Onze zoon is met 32 weken in het lange land geboren, ik werd wel direct geholpen met kolven. Niet meteen met de juiste uitleg dat niet. De eerste dag overgeplaatst naar leiden en daar betere kolf uitleg gekregen. Na een halve week terug naar het lange land en daar nog 6 weken moeten blijven. Ik had uiteindelijk wel goede ervaringen met de lactatiekundige daar. Ook met de verpleegsters. Het is dan ook gelukt onze zoon helemaal aan de borst te krijgen (nu meer dan een jaar later nog steedsquote:Op donderdag 16 augustus 2018 12:57 schreef Vlindur het volgende:
Even een spoedvraagje;
Wie is de beste LK in omgeving Zoetermeer?
En wie heeft er bv ervaring met het Lange Land ziekenhuis?
Onze premature zoon kon in het begin ook niet zo goed aan happen, niet zo’n heel grote tepels maar wel erg volle borsten (flinke overproductie door het kolven). Wij zijn in het begin aan de slag gegaan met tepelhoedjes en dan lukte het wel!quote:Op donderdag 16 augustus 2018 18:06 schreef Cassandra87 het volgende:
[..]
Die heeft vakantie tot en met de 31e. Wilde niet zo lang wachten, dus nu eerst een andere ingeschakeld om de komende twee weken te overbruggen.
Hij hapt overigens wel aan maar alleen het puntje van mijn tepel, kauwt erop en laat weer los. De hap van tepelhof en tepel kan hij niet maken.
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |