100% eens. Deze selectie is al 2 jaar niet geschikt voor 433. Ik vond zelf de aankoop van larsson niet eens zo gek als je hem in dichtbij de as van het veld posteert. Sowieso zijn de aankopen vaak degelijk, of dat dat nou positief of negatief uitvalt. Maar ik maak me zorgen over het feit dat feyenoord vaak spelers koopt die renderen op positie A, en daarna hun posteert op positie B. Bijvoorbeeld vanpersie is een geweldige speler, maar niet solo in de punt denk ik en zo kan ik nog wel even doorgaan met voorbeelden van spelers bij feyenoord. De selectie van feyenoord is meer geschikt voor een 2 spitsensysteem is mijn mening.quote:Op woensdag 8 augustus 2018 11:16 schreef Elan het volgende:
[..]
Gio heeft wel een idee met zijn 433 en veelvuldig opkomende backs maar dat kan gewoon niet met deze spelers waardoor het er debiel uit ziet en in de praktijk amper rendeert.
Als je 2 seizoenen geleden nou die Dumfries en Van Drongelen en Mahi in plaats van Larsson gehaald had dan had daar in elk geval een idee achter gezeten + je had 8 miljoen euro bespaard.voor een broodnodige creatieve middenvelder EN had je Toornstra kunnen dumpen .
Nee dan huur je in plaats daar van Diks en koop je voor heel veel geld Haps die bij AZ al bekend stond als de man van glas... En als hij dan dus geblesseerd raak speel je vervolgens speel je natuurlijk niet met Malacia die graag opkomt maar met Verdonk die amper voor dreiging kan zorgen
Toornstra is een prima bruikbare speler voor Feyenoord, ik snap niet waar die haat van jou voor hem vandaan komt?quote:Op woensdag 8 augustus 2018 12:13 schreef klaasweetalles het volgende:
[..]
Van Geel heeft zoveel troep gehaald waarvan Gio niets eens wist dat ze zouden komen....
Toornstra moet gewoon kapoet maar die goser gaat nooit een duel aan dus zal hij heel seizoen wel spelen omdat gio denkt dat hij weer 15 in gaat schieten....
Heb je afgelopen seizoen gezien?quote:Op woensdag 8 augustus 2018 13:52 schreef PIETR het volgende:
[..]
Toornstra is een prima bruikbare speler voor Feyenoord, ik snap niet waar die haat van jou voor hem vandaan komt?
Speelde al 153 wedstrijden voor Feyenoord, scoorde daarin 37 keer en gaf 35 assists. Dat zijn hele degelijke statistieken.
Kökcü, Geertruida en El Bouchataoui kunnen nog wel wat worden. Moeten ze wel de kans krijgen. In de voorbereiding speelden ze prima.quote:Op woensdag 8 augustus 2018 11:46 schreef Rocket Ride het volgende:
[..]
Dit hoor ik vaker, maar kan het niet zo zijn dat de eigen jeugd de laatste jaren geen supertalenten meer heeft voortgebracht?
Laatst tegen Young Boys stond er een heel elftal uit eigen opleiding. Ik was er niet kapot van.
Okay, Bijlow lijkt een goede keeper, zeker voor zijn leeftijd. Vente kan een goede spits worden, maar dat kan nog wel eens even duren. Malacia heeft veel enthousiasme in zijn spel, maar heeft mij nog niet overtuigd dat hij een topper gaat worden. En verder? Valt wel mee toch?
Waarvan 20 goals en 15 assists of zo in 1 seizoen van 40 wedstrijden. Wat meteen ook zijn enorme gebrek aantoont.quote:Op woensdag 8 augustus 2018 13:52 schreef PIETR het volgende:
[..]
Toornstra is een prima bruikbare speler voor Feyenoord, ik snap niet waar die haat van jou voor hem vandaan komt?
Speelde al 153 wedstrijden voor Feyenoord, scoorde daarin 37 keer en gaf 35 assists. Dat zijn hele degelijke statistieken.
Don heeft het dus over de talenten die nu op hun 16e voor de jeugdteams van de premier league kiezen, zoals een Chong, Zirkzee, R. Kongolo, etc.quote:Op woensdag 8 augustus 2018 12:07 schreef Elan het volgende:
[..]
Wat je hebt kunnen zien is dat op misschien een Malacia na de jeugd die doorstroomt veelal ernstig niveau tekort komt.
Aangezien ook niet links of rechts bij andere clubs die spelers alsnog doorbreken of een kans krijgen moet je gewoon concluderen dat het niks is.
Je kunt niet iets een kans geven dat er niet is.
In het kampioensjaar was Toornstra goed. Daarvoor en erna laat hij bijna wekelijks zien dat hij het niveau niet aan kan. Hij lijdt veel balverlies, matig in de duels en voegt eigenlijk gewoon niks toe. Best aardig om op de bank te hebben maar Toornstra is pure middelmaat. Het enige voordeel is dat hij nooit klaagt als hij ernaast staat.quote:Op woensdag 8 augustus 2018 13:52 schreef PIETR het volgende:
[..]
Toornstra is een prima bruikbare speler voor Feyenoord, ik snap niet waar die haat van jou voor hem vandaan komt?
Speelde al 153 wedstrijden voor Feyenoord, scoorde daarin 37 keer en gaf 35 assists. Dat zijn hele degelijke statistieken.
Is Toornstra het nieuwe pispaaltje nu Nelom en Bilal zijn vertrokken?quote:Op woensdag 8 augustus 2018 13:56 schreef Elan het volgende:
[..]
Waarvan 20 goals en 15 assists of zo in 1 seizoen van 40 wedstrijden. Wat meteen ook zijn enorme gebrek aantoont.
17 goals en 20 assists in 110 wedstrijden is echt heel karig.
In onze betere periode qua jeugdige aanwas had je ook spelers als Rekik, Ebecillio en Bruma die vertrokken richting PL. Bleef altijd nog voldoende over.quote:Op woensdag 8 augustus 2018 13:56 schreef ace_eleven het volgende:
[..]
Don heeft het dus over de talenten die nu op hun 16e voor de jeugdteams van de premier league kiezen, zoals een Chong, Zirkzee, R. Kongolo, etc.
Het feit dat er nu weinig talent binnen de jeugdteams over blijft heeft natuurlijk veel te maken met die uitdunning..
Gio en van Geel beslissen de aankopen natuurlijk samen. Het gaat in ieder geval in overleg. Zo niet, dan zit er iets structureel mis in de organisatie.quote:Op woensdag 8 augustus 2018 12:13 schreef klaasweetalles het volgende:
[..]
Van Geel heeft zoveel troep gehaald waarvan Gio niets eens wist dat ze zouden komen....
Toornstra moet gewoon kapoet maar die goser gaat nooit een duel aan dus zal hij heel seizoen wel spelen omdat gio denkt dat hij weer 15 in gaat schieten....
Nu Boetius niet speelt wel ja.quote:Op woensdag 8 augustus 2018 13:58 schreef PIETR het volgende:
[..]
Is Toornstra het nieuwe pispaaltje nu Nelom en Bilal zijn vertrokken?
Als dat zo is zijn we in ieder geval op de goede weg. Toornstra staat toch wel een paar tredes hoger dan een Nelom of Bilal.quote:Op woensdag 8 augustus 2018 13:58 schreef PIETR het volgende:
[..]
Is Toornstra het nieuwe pispaaltje nu Nelom en Bilal zijn vertrokken?
Dan zou ik dit topic even 2 weken vermijden.quote:Op woensdag 8 augustus 2018 13:58 schreef Maastoren het volgende:
We krijgen dit seizoen echt een groot probleem. Al die blessures en dan ook nog eens zo'n schrijnend tekort aan creativiteit en mensen die een goal maken. Zal me niks verbazen als we groepsfase EL niet halen.
Ideale speler om erbij te hebben inderdaad. Misschien niet meer goed genoeg voor de basis, maar als 12e man is hij prima. Zie ook geen rede om hem zo af te zeiken zoals Klaas doet, want als je iemand nooit hoort zeiken is het Toornstra wel.quote:Op woensdag 8 augustus 2018 13:57 schreef Maastoren het volgende:
[..]
In het kampioensjaar was Toornstra goed. Daarvoor en erna laat hij bijna wekelijks zien dat hij het niveau niet aan kan. Hij lijdt veel balverlies, matig in de duels en voegt eigenlijk gewoon niks toe. Best aardig om op de bank te hebben maar Toornstra is pure middelmaat. Het enige voordeel is dat hij nooit klaagt als hij ernaast staat.
Zou daar ook geen moeite mee hebben, maar wie zou het dan moeten gaan doen?quote:Op woensdag 8 augustus 2018 13:59 schreef fetX het volgende:
[..]
Gio en van Geel beslissen de aankopen natuurlijk samen. Het gaat in ieder geval in overleg. Zo niet, dan zit er iets structureel mis in de organisatie.
Ik ben ook wel klaar met van Geel. Na dit seizoen mag Gio van mij overigens ook wel een andere uitdaging aan gaan.
Ja, maar goede lichtingen komen natuurlijk in vlagen, niet elke lichting kan even veel talent mee brengen. Als je dan een magere lichting hebt, en daar wordt door de grote clubs nog even cherry picking gedaan, blijft er weinig over.quote:Op woensdag 8 augustus 2018 13:58 schreef Elan het volgende:
[..]
In onze betere periode qua jeugdige aanwas had je ook spelers als Rekik, Ebecillio en Bruma die vertrokken richting PL. Bleef altijd nog voldoende over.
Dat is een goede vraag inderdaad. Op dit moment zou ik het niet weten. Een van de weinige redenen waarom ik er nog mee kan leven dat Gio er nog zit.quote:Op woensdag 8 augustus 2018 14:07 schreef PIETR het volgende:
[..]
Zou daar ook geen moeite mee hebben, maar wie zou het dan moeten gaan doen?
En al helemaal niet over Klaas. Beetje eenrichtingszeiken dit.quote:Op woensdag 8 augustus 2018 14:05 schreef PIETR het volgende:
[..]
Ideale speler om erbij te hebben inderdaad. Misschien niet meer goed genoeg voor de basis, maar als 12e man is hij prima. Zie ook geen rede om hem zo af te zeiken zoals Klaas doet, want als je iemand nooit hoort zeiken is het Toornstra wel.
Andere clubs hadden middelmaat als Toornstra allang afgedankt. Wij blijven zulke speler altijd tot het einde der tijden de ruimte geven om hun onkunde te etaleren. Zie Nelom.quote:Op woensdag 8 augustus 2018 14:05 schreef PIETR het volgende:
[..]
Ideale speler om erbij te hebben inderdaad. Misschien niet meer goed genoeg voor de basis, maar als 12e man is hij prima. Zie ook geen rede om hem zo af te zeiken zoals Klaas doet, want als je iemand nooit hoort zeiken is het Toornstra wel.
Bij Ajax en PSV komen ze ook met bosjes door zelfs bij AZ, je moet er alleen wel in investeren en dan niet alleen in betere faciliteiten . Sinds Brard vertrokken is is het gewoon een zooitje.quote:Op woensdag 8 augustus 2018 14:09 schreef ace_eleven het volgende:
[..]
Ja, maar goede lichtingen komen natuurlijk in vlagen, niet elke lichting kan even veel talent mee brengen. Als je dan een magere lichting hebt, en daar wordt door de grote clubs nog even cherry picking gedaan, blijft er weinig over.
Het is wmb alleen opvallend dat van heel die 'superlichting' van Achahbar, Schuurman, Verdonk etc bijna niemand het lijkt te redden
Dit kun je niet menen toch? Heeft prima verkocht, maar heb je die wedstrijden van AZ gezien afgelopen weken in de vr EL? Aanvallend extreem armoedig. Dramatisch geanticipeerd, waardoor je de uitschakeling volledig op zijn conto kunt schrijven.quote:Op woensdag 8 augustus 2018 14:13 schreef Elan het volgende:
Max Huiberts als TD lijkt me wel wat, heeft met AZ de zaken goed op orde.
Toornstra is van een ander niveau dan Nelom. Feyenoord is financieel sowieso niet in staat om een selectie samen te stellen van alleen maar basismateriaal. Ook bruikbare middelmaat heb je nodig, zoals Toornstra/Van Der Heijden/Ayoub/Amrabat/Nieuwkoop etc. Nelom zat echt nog ver onder dat niveau.quote:Op woensdag 8 augustus 2018 14:12 schreef Maastoren het volgende:
[..]
Andere clubs hadden middelmaat als Toornstra allang afgedankt. Wij blijven zulke speler altijd tot het einde der tijden de ruimte geven om hun onkunde te etaleren. Zie Nelom.
Achahbar zat bij Boëtius, Vilhena, Kongolo en Van Beekquote:Op woensdag 8 augustus 2018 14:09 schreef ace_eleven het volgende:
[..]
Ja, maar goede lichtingen komen natuurlijk in vlagen, niet elke lichting kan even veel talent mee brengen. Als je dan een magere lichting hebt, en daar wordt door de grote clubs nog even cherry picking gedaan, blijft er weinig over.
Het is wmb alleen opvallend dat van heel die 'superlichting' van Achahbar, Schuurman, Verdonk etc bijna niemand het lijkt te redden
Serieus? Hoe kun je hem dan aanrekenen, transferwindow is nog open en ze ze zijn net hun twee belangrijkste spelers kwijtgeraakt.quote:Op woensdag 8 augustus 2018 14:17 schreef PIETR het volgende:
[..]
Dit kun je niet menen toch? Heeft prima verkocht, maar heb je die wedstrijden van AZ gezien afgelopen weken in de vr EL? Aanvallend extreem armoedig. Dramatisch geanticipeerd, waardoor je de uitschakeling volledig op zijn conto kunt schrijven.
I stand correctedquote:Op woensdag 8 augustus 2018 14:26 schreef hhh38 het volgende:
[..]
De lichting dáárna had inderdaad Verdonk, Schuurman, Hamer, Slabbekoorn en El Hankouri. Die vallen eigenlijk allemaal tegen.
'Net'. Weghorst is 6 weken geleden verkocht, en van Jahanbakhsh was tijdens het WK al bekend dat hij naar Brighton zou gaan.quote:Op woensdag 8 augustus 2018 14:26 schreef Elan het volgende:
[..]
Serieus? Hoe kun je hem dan aanrekenen, transferwindow is nog open en ze ze zijn net hun twee belangrijkste spelers kwijtgeraakt.
Jeetje, wat een beunhaas!quote:Op woensdag 8 augustus 2018 14:32 schreef PIETR het volgende:
[..]
'Net'. Weghorst is 6 weken geleden verkocht, en van Jahanbakhsh was tijdens het WK al bekend dat hij naar Brighton zou gaan.
Ik vond Larsson een hele goede aankoop destijds, jij niet dan? Valt alleen een beetje tegen. En St. Juste doet het prima als back.quote:Op woensdag 8 augustus 2018 14:37 schreef Elan het volgende:
[..]
Jeetje, wat een beunhaas!
Van Geel is anderhalf jaar later er nog steeds niet in geslaagd ook maar een enigszins waardige opvolger voor Elia, alsmede Karsdorp te vinden.
Extra pijnlijk nog aangezien daar een riant budget voor beschikbaar was.
Die aankopen moet je wel in het juiste perspectief plaatsen. Doordat er vorig seizoen voor zoveel geld is ingekocht (rond of net boven de 30 miljoen) is er nu amper geld waardoor als ze niet brengen wat je had gehoopt (Larsson) of geblesseerd raken (Haps) er geen geld beschikbaar is voor waardige vervangers.quote:Op woensdag 8 augustus 2018 14:40 schreef PIETR het volgende:
[..]
Ik vond Larsson een hele goede aankoop destijds, jij niet dan? Valt alleen een beetje tegen. En St. Juste doet het prima als back.
Met doorpakken is/was niets mis, je moet je kans grijpen om aan te sluiten. Alleen blijken Van Geel en Gio daar niet geschikt voor te zijn, missen de klasse en mindset om het team naar een hoger niveau te tillen.quote:Op woensdag 8 augustus 2018 14:51 schreef Elan het volgende:
[..]
Die aankopen moet je wel in het juiste perspectief plaatsen. Doordat er vorig seizoen voor zoveel geld is ingekocht (rond of net boven de 30 miljoen) is er nu amper geld waardoor als ze niet brengen wat je had gehoopt (Larsson) of geblesseerd raken (Haps) er geen geld beschikbaar is voor waardige vervangers.
In dat opzicht pakt AZ het een stuk slimmer aan door nu bijvoorbeeld die Johnson van Ado te kopen voor 2.5 miljoen en niet meteen in blinde paniek hun hele transferbudget voor de komende jaren er doorheen te jassen nu er flink wat geld beschikbaar is.
Zo heeft Van Geel ook bij ons jarenlang met succes geopereerd. Voorzichtigheid had troef moeten zijn, toen je wist dat men na het kampioenschap door wilde pakken hadden alle alarmbellen af moeten gaan.
Wat resteert is een bijzonder matig team en het geld is op.
Om je vraag te beantwoorden, St Juste vind ik een prima aankoop. Ook qua bedrag, Haps en Larsson vind/vond ik veel te duur.
Als 12de man voegt hij niets toe, dan kan je beter iemand hebben die een pot kan openbreken.quote:Op woensdag 8 augustus 2018 14:05 schreef PIETR het volgende:
[..]
Ideale speler om erbij te hebben inderdaad. Misschien niet meer goed genoeg voor de basis, maar als 12e man is hij prima. Zie ook geen rede om hem zo af te zeiken zoals Klaas doet, want als je iemand nooit hoort zeiken is het Toornstra wel.
Selectie Feyenoord:twitter:RijnmondSport twitterde op woensdag 08-08-2018 om 14:58:33Robin van Persie reist niet mee met Feyenoord naar Slowakije en krijgt rust. Eric Botteghin zit wegens privé-omstandigheden ook niet in het vliegtuig. Jens Toornstra is er wel bij, ondanks de armblessure die hij opliep tegen PSV. reageer retweet
Ik snapte Van Geel wel. We gingen de Champions League in en Van Geel wilde daar geen modderfiguur slaan. Hij heeft er toen alles aan gedaan om een goede selectie neer te zetten. En aangezien de clubs wisten dat Feyenoord veel geld had ivm CL inkomsten/verkoop Karsdorp/Kongolo hebben we voor sommige spelers de hoofdprijs betaald.quote:Op woensdag 8 augustus 2018 14:51 schreef Elan het volgende:
[..]
Die aankopen moet je wel in het juiste perspectief plaatsen. Doordat er vorig seizoen voor zoveel geld is ingekocht (rond of net boven de 30 miljoen) is er nu amper geld waardoor als ze niet brengen wat je had gehoopt (Larsson) of geblesseerd raken (Haps) er geen geld beschikbaar is voor waardige vervangers.
In dat opzicht pakt AZ het een stuk slimmer aan door nu bijvoorbeeld die Johnson van Ado te kopen voor 2.5 miljoen en niet meteen in blinde paniek hun hele transferbudget voor de komende jaren er doorheen te jassen nu er flink wat geld beschikbaar is.
Zo heeft Van Geel ook bij ons jarenlang met succes geopereerd. Voorzichtigheid had troef moeten zijn, toen je wist dat men na het kampioenschap door wilde pakken hadden alle alarmbellen af moeten gaan.
Wat resteert is een bijzonder matig team en het geld is op.
Om je vraag te beantwoorden, St Juste vind ik een prima aankoop. Ook qua bedrag, Haps en Larsson vind/vond ik veel te duur.
Waarom vind je St. Juste een prima aankoop? Vaker niet dan wel fit. Als hij fit is overtuigt hij totaal niet.quote:Op woensdag 8 augustus 2018 14:51 schreef Elan het volgende:
[..]
Die aankopen moet je wel in het juiste perspectief plaatsen. Doordat er vorig seizoen voor zoveel geld is ingekocht (rond of net boven de 30 miljoen) is er nu amper geld waardoor als ze niet brengen wat je had gehoopt (Larsson) of geblesseerd raken (Haps) er geen geld beschikbaar is voor waardige vervangers.
In dat opzicht pakt AZ het een stuk slimmer aan door nu bijvoorbeeld die Johnson van Ado te kopen voor 2.5 miljoen en niet meteen in blinde paniek hun hele transferbudget voor de komende jaren er doorheen te jassen nu er flink wat geld beschikbaar is.
Zo heeft Van Geel ook bij ons jarenlang met succes geopereerd. Voorzichtigheid had troef moeten zijn, toen je wist dat men na het kampioenschap door wilde pakken hadden alle alarmbellen af moeten gaan.
Wat resteert is een bijzonder matig team en het geld is op.
Om je vraag te beantwoorden, St Juste vind ik een prima aankoop. Ook qua bedrag, Haps en Larsson vind/vond ik veel te duur.
Ah, dan gaan we dus inderdaad met Van Beek ipv Botteghin spelen, lijkt me sowieso goed.quote:Op woensdag 8 augustus 2018 14:59 schreef Maastoren het volgende:
Selectie Feyenoord:twitter:RijnmondSport twitterde op woensdag 08-08-2018 om 14:58:33Robin van Persie reist niet mee met Feyenoord naar Slowakije en krijgt rust. Eric Botteghin zit wegens privé-omstandigheden ook niet in het vliegtuig. Jens Toornstra is er wel bij, ondanks de armblessure die hij opliep tegen PSV. reageer retweet
1. Kenneth Vermeer
2. Bart Nieuwkoop
3. Sven van Beek
6. Jan-Arie van der Heijden
7. Jean-Paul Boëtius
8. Jordy Clasie
11. Sam Larsson
15. Tyrell Malacia
19. Steven Berghuis
21. Sofyan Amrabat
22. Justin Bijlow
23. Orkun Kökcü
26. Jordy Wehrmann
27. Mo El Hankouri
28. Jens Toornstra
29. Calvin Verdonk
30. Ramón ten Hove
34. Dylan Vente
35. Wouter Burger
38. Lutsharel Geertruida
Van Geel heeft als saneerder prima zaken gedaan, maar als je hem een zak geld geeft gaat het mis. Was bij Ajax al zo. Van de 23 spelers die hij daar haalde zijn er liefst 16 mislukt.quote:Op woensdag 8 augustus 2018 14:57 schreef hhh38 het volgende:
[..]
Met doorpakken is/was niets mis, je moet je kans grijpen om aan te sluiten. Alleen blijken Van Geel en Gio daar niet geschikt voor te zijn, missen de klasse en mindset om het team naar een hoger niveau te tillen.
Qua begroting is er dus zeker geen sprake van een top 2, eerder een top 1 met twee clubs erachter. Wij zitten helemaal niet zo ver achter PSV. Alleen hebben zij dit jaar weer Champions League en meer kapitaal op het veld lopen, dingen die je niet begroot maar wel veel inkomsten genereren om vervolgens weer te kunnen investeren in de selectie.quote:Eredivisie-clubs begroten 432 miljoen
Tom Knipping
De clubs in de Eredivisie hebben voor komend seizoen gezamenlijk 432 miljoen euro begroot. Dat is vergelijkbaar met het jaarbudget van Liverpool.
Het geldklassement wordt aangevoerd door Ajax dat dit jaar circa 90 miljoen verwacht uit te geven. Daarmee is het budget van de Amsterdammers hoger dan dat van alle clubs uit het rechterrijtje bij elkaar. Achter Ajax volgen PSV (73 miljoen) en Feyenoord (67 miljoen). De begrotingen die bij de KNVB zijn ingeleverd houden nog geen rekening met hoge inkomsten uit Europees voetbal.
Zo verwacht de landskampioen uit Eindhoven dit seizoen 77 miljoen euro te gaan verdienen, wat dus al een paar miljoen winst zou betekenen. Met deelname aan de Champions League loopt de teller echter al snel op richting de 100 miljoen.
Onderaan de ranglijst vinden we FC Emmen en Fortuna Sittard met een miljoen of zes. Vijftien keer zo weinig als Ajax. In de nieuwe editie van VI vindt u het volledige klassement van de clubbegrotingen.
Dat laatste ben ik niet met je eens, als rechtsback zit er zeker potentie in. En qua transfersom ook redelijk.quote:Op woensdag 8 augustus 2018 15:03 schreef Maastoren het volgende:
[..]
Waarom vind je St. Juste een prima aankoop? Vaker niet dan wel fit. Als hij fit is overtuigt hij totaal niet.
St. Juste https://www.transfermarkt(...)ungen/spieler/288253quote:Op woensdag 8 augustus 2018 15:13 schreef Elan het volgende:
[..]
Dat laatste ben ik niet met je eens, als rechtsback zit er zeker potentie in. En qua transfersom ook redelijk.
In tegenstelling tot Haps ook geen uitgebreide geschiedenis met blessureleed dus het gedoe met die schouder mag je afdoen als botte pech.
toornstra is een lopen zandzak die af en toe per ongeluk een bal in het doel schietquote:Op woensdag 8 augustus 2018 13:52 schreef PIETR het volgende:
[..]
Toornstra is een prima bruikbare speler voor Feyenoord, ik snap niet waar die haat van jou voor hem vandaan komt?
Speelde al 153 wedstrijden voor Feyenoord, scoorde daarin 37 keer en gaf 35 assists. Dat zijn hele degelijke statistieken.
Een beetje zoals jij op fok dusquote:Op woensdag 8 augustus 2018 15:24 schreef klaasweetalles het volgende:
[..]
Voor de rest voegt hij echt helemaal geen kut toe aan Feyenoord....
St. Juste stond bij H'veen juist bekend dat hij altijd wat heeft en bij het minste of geringste niet kan spelen.quote:Op woensdag 8 augustus 2018 15:13 schreef Elan het volgende:
[..]
Dat laatste ben ik niet met je eens, als rechtsback zit er zeker potentie in. En qua transfersom ook redelijk.
In tegenstelling tot Haps ook geen uitgebreide geschiedenis met blessureleed dus het gedoe met die schouder mag je afdoen als botte pech.
Verschil zit hem in de prijs.quote:Op woensdag 8 augustus 2018 15:23 schreef hhh38 het volgende:
[..]
St. Juste https://www.transfermarkt(...)ungen/spieler/288253
Haps: https://www.transfermarkt(...)ungen/spieler/228444
Wijs mij maar aan waar het grote verschil zit. Bovendien is Haps meer dan 3 jaar ouder.
Europa League is juist het podium waar Nederlandse clubs nog wat kunnen laten zien..quote:Op woensdag 8 augustus 2018 15:36 schreef satecl het volgende:
Nu al zoveel blessures. Ik ga bijna denken: Laat die Europa League maar zitten. Ik heb geen zin weer 20 punten achter PSV te eindigen.
Hij heeft gewoon 27 en 28 wedstrijden gespeeld bij Heerenveen dus ik vind dat je nogal overdrijft door te stellen dat hij bij het minste of geringste niet zou kunnen spelen.quote:Op woensdag 8 augustus 2018 15:31 schreef Maastoren het volgende:
[..]
St. Juste stond bij H'veen juist bekend dat hij altijd wat heeft en bij het minste of geringste niet kan spelen.
Qua voetbal zie ik bij hem geen enkele ontwikkeling. Het is nog even wild als vorig seizoen. Het seizoen is nog maar nog begonnen maar het oogt niet heel hoopvol allemaal.
Ik denk eerder: laten we alsjeblieft tenminste een leuke Europese campagne hebben want die competitie wordt weer nietsquote:Op woensdag 8 augustus 2018 15:36 schreef satecl het volgende:
Nu al zoveel blessures. Ik ga bijna denken: Laat die Europa League maar zitten. Ik heb geen zin weer 20 punten achter PSV te eindigen.
Ja, de EL laten schieten en maar 5 punten ipv 20 punten is een stuk beter.quote:Op woensdag 8 augustus 2018 15:36 schreef satecl het volgende:
Nu al zoveel blessures. Ik ga bijna denken: Laat die Europa League maar zitten. Ik heb geen zin weer 20 punten achter PSV te eindigen.
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |