Op basis van cijfers of de onderbuik?quote:Op zaterdag 4 augustus 2018 16:10 schreef Adames het volgende:
Kortom. Als PSV dat kan, moeten ze het doen. Ik heb bij PSV toch altijd het idee dat ze op het randje van financiėle stabiliteit balanceren, ook na die beruchte gemeentedeal
			
			
			
			Bron?quote:Op zaterdag 4 augustus 2018 16:32 schreef BadderHaring het volgende:
[..]
Ik sprak gisteren nog met Arjen Robben. Die blijft nog een half jaartje bij Bayern, maar komt deze winter naar PSV.
Schijnt dat zijn vrouw dolgraag in Eindhoven wil wonen.
			
			
			
			quote:Op zaterdag 4 augustus 2018 16:32 schreef BadderHaring het volgende:
[..]
Ik sprak gisteren nog met Arjen Robben. Die blijft nog een half jaartje bij Bayern, maar komt deze winter naar PSV.
Schijnt dat zijn vrouw dolgraag in Eindhoven wil wonen.
			
			
			
			Ik vrees het ook ja.quote:Op zaterdag 4 augustus 2018 16:56 schreef TehRocks het volgende:
Rosario > Ramselaar is de meest opvallende. Ik denk dat Bartje klaar is bij PSV.
			
			
			
			Zie daar maar eens je geld voor terug te krijgen.quote:Op zaterdag 4 augustus 2018 16:56 schreef TehRocks het volgende:
Rosario > Ramselaar is de meest opvallende. Ik denk dat Bartje klaar is bij PSV.
			
			
			
			Ach, op Arias 11 miljoen winst gemaakt.quote:Op zaterdag 4 augustus 2018 17:02 schreef Grrrrrrrr het volgende:
[..]
Zie daar maar eens je geld voor terug te krijgen.
			
			
			
			Rijke tata's nuquote:Op zaterdag 4 augustus 2018 17:05 schreef BadderHaring het volgende:
[..]
Ach, op Arias 11 miljoen winst gemaakt.
			
			
			
			De zoveelste miskoop van Brands en miljoenen over de balk.quote:Op zaterdag 4 augustus 2018 17:02 schreef Grrrrrrrr het volgende:
[..]
Zie daar maar eens je geld voor terug te krijgen.
			
			
			
			
			
			
			
			Precies. Waardevolle speler. Niet de beste ooit maar altijd volle inzet.quote:Op zaterdag 4 augustus 2018 17:26 schreef Kermit. het volgende:
Bartje komt er heus wel, was ook gekocht om pas dit seizoen een regelmatige basisspeler te zijn, maar heeft zich al bewezen. Hij heeft nu pijntjes
			
			
			
			Vond het toen al een aankoop van een waanzinnige, vooral om vervolgens lekker van Ginkel te huren.quote:
			
			
			
			Rigo heeft afgedaan.quote:
			
			
			
			6 miljoen voor een speler die je 2 jaar niet veel gaat gebruiken, goeien handel.quote:Op zaterdag 4 augustus 2018 17:26 schreef Kermit. het volgende:
Bartje komt er heus wel, was ook gekocht om pas dit seizoen een regelmatige basisspeler te zijn, maar heeft zich al bewezen. Hij heeft nu pijntjes
			
			
			
			
			
			
			
			Ik associeer zomeravondvoetbal altijd met desinteresse.quote:Op zaterdag 4 augustus 2018 18:43 schreef Lange_Lans het volgende:
Nu snap ik de term zomeravondvoetbal.
			
			
			
			Daar lijkt het wel op ja.quote:Op zaterdag 4 augustus 2018 18:45 schreef Masterminded het volgende:
[..]
Ik associeer zomeravondvoetbal altijd met desinteresse.
			
			
			
			
			
			
			
			Probleem is vind ik dat PSV met een blok van twee op het middenveld aanvalt. Maar dat vind ik geen drama of een verwijt aan Van Bommel. Ach, Feyenoord heeft compleet geen snelheid in de counter. De spelers niet, maar in de balsnelheid ook niet.quote:Op zaterdag 4 augustus 2018 18:51 schreef Lange_Lans het volgende:
[..]
Daar lijkt het wel op ja.
Ze houden elkaar wel goed in evenwicht.
			
			
			
			Rosario en Hendrix hebben het allebei opbouwend net niet.quote:Op zaterdag 4 augustus 2018 19:00 schreef Masterminded het volgende:
[..]
Probleem is vind ik dat PSV met een blok van twee op het middenveld aanvalt. Maar dat vind ik geen drama of een verwijt aan Van Bommel. Ach, Feyenoord heeft compleet geen snelheid in de counter. De spelers niet, maar in de balsnelheid ook niet.
			
			
			
			Rosario beste man aan PSV zijde vind ik.quote:Op zaterdag 4 augustus 2018 19:01 schreef TehRocks het volgende:
[..]
Rosario en Hendrix hebben het allebei opbouwend net niet.
			
			
			
			
			
			
			
			Zeker. Geeft een hoop slimme passes, zeker deze tweede helft.quote:Op zaterdag 4 augustus 2018 19:03 schreef Lange_Lans het volgende:
Juist hij voegt opbouwend wat toe.
			
			
			
			Hij is ook gewoon leegquote:Op zaterdag 4 augustus 2018 19:40 schreef nickhguitar het volgende:
Dumfries is trouwens wel rijp voor een wissel. Tering, wat speelt die jongen matig.
			
			
			
			PSV speelt niet geweldig inderdaad, vooral nog veel onzorgvuldigheden in zowel de aanval als verdediging. Maar toch wel potentie gezien voor meer entertainende wedstrijden dan vorig seizoen.quote:Op zaterdag 4 augustus 2018 19:30 schreef nickhguitar het volgende:
PSV nog een beetje flets. Maar Feyenoord is vooralsnog zo zwak dat we ermee wegkomen
			
			
			
			
			
			
			
			Gewoon ook een erg matige speler.quote:Op zaterdag 4 augustus 2018 19:40 schreef nickhguitar het volgende:
Dumfries is trouwens wel rijp voor een wissel. Tering, wat speelt die jongen matig.
			
			
			
			Het seizoen is weer geslaagd merk ik. Morgen weer naar de Coonsingelquote:Op zaterdag 4 augustus 2018 20:12 schreef kapiteintje het volgende:
[ afbeelding ]
[ afbeelding ][ afbeelding ][ afbeelding ][ afbeelding ][ afbeelding ][ afbeelding ][ afbeelding ][ afbeelding ][ afbeelding ][ afbeelding ][ afbeelding ][ afbeelding ][ afbeelding ]
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |