My mistake. Heb aangepast. De Jong en de Ligt. Alsnog mietjes. '88 en '78 waren echte mannen. Elftal van '88 dat de Europacup 1 won zou deze generatie hard uitlachen.quote:Op donderdag 2 augustus 2018 22:08 schreef JR-Style-93 het volgende:
[..]
Dolberg staat niet eens in de Ajax-OP
imca marinaquote:Op donderdag 2 augustus 2018 22:10 schreef Scarface88 het volgende:
[..]
My mistake. Heb aangepast. De Jong en de Ligt. Alsnog mietjes. '88 en '78 waren echte mannen. Elftal van '88 dat de Europacup 1 won zou deze generatie hard uitlachen.
Je moet trots zijn op het verleden, genieten van het heden en uitkijken naar de toekomstquote:Op donderdag 2 augustus 2018 22:10 schreef Scarface88 het volgende:
[..]
My mistake. Heb aangepast. De Jong en de Ligt. Alsnog mietjes. '88 en '78 waren echte mannen. Elftal van '88 dat de Europacup 1 won zou deze generatie hard uitlachen.
Dat was ooit best wel een lekker wijf.quote:
Dat klopt. Maar om nou Schwaab en Hendrix in de OP te zetten gaat ook weer te ver.quote:Op donderdag 2 augustus 2018 22:12 schreef JR-Style-93 het volgende:
[..]
Je moet trots zijn op het verleden, genieten van het heden en uitkijken naar de toekomst
Lozano, Pereiro, Bergwijn.quote:Op donderdag 2 augustus 2018 22:15 schreef Scarface88 het volgende:
[..]
Dat klopt. Maar om nou Schwaab en Hendrix in de OP te zetten gaat ook weer te ver.
En dan vertrekt volgende week Lozano naar Barcelona kan je weer een nieuw plaatje voor de OP maken. Zo blijf je bezig.quote:
Dat is twee minuten werk.quote:Op donderdag 2 augustus 2018 22:18 schreef Scarface88 het volgende:
[..]
En dan vertrekt volgende week Lozano naar Barcelona kan je weer een nieuw plaatje voor de OP maken. Zo blijf je bezig.
Misschien dat iemand een mooie kan maken dan. Ik heb alleen telefoon en geen computer ter beschikking nu. Badder kan wel photoshoppen denk ik.quote:
Of Davy.quote:Op donderdag 2 augustus 2018 22:21 schreef Scarface88 het volgende:
[..]
Misschien dat iemand een mooie kan maken dan. Ik heb alleen telefoon en geen computer ter beschikking nu. Badder kan wel photoshoppen denk ik.
Zoiets moet er absoluut in. Die schaal.quote:Op donderdag 2 augustus 2018 22:23 schreef BadderHaring het volgende:
Misschien dat ik er morgen even naar kijk. Als mensen nog leuke gifjes of foto's hebben die er in moeten, dan wil ik best mijn best doen.
| 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 | Pot 1 coef. Pot 2 coef. ------------------------ --- ---------------- ------------------------ --- ---------------- Real Madrid Esp 162.000 Borussia Dortmund Ger 89.000 Atlético Madrid Esp 140.000 FC Porto Por 86.000 FC Barcelona Esp 132.000 Manchester United Eng 82.000 Bayern München Ger 135.000 Shakhtar Donetsk Ukr 81.000 Manchester City Eng 100.000 Benfica *3 Por 80.000 Juventus Ita 126.000 Napoli Ita 78.000 Paris Saint-Germain Fra 109.000 Tottenham Hotspur Eng 67.000 Lokomotiv Moscow Rus 22.500 AS Roma Ita 64.000 Pot 3 coef. Pot 4 coef. ------------------------ --- ---------------- ------------------------ --- ---------------- Liverpool Eng 62.000 Valencia Esp 36.000 Dinamo Kiev *3 Ukr 62.000 Viktoria Plzen Cze 33.000 Schalke 04 Ger 62.000 Celtic * Sco 31.000 Olympique Lyon Fra 59.500 Club Brugge Bel 29.500 AS Monaco Fra 57.000 Galatasaray Tur 29.500 FC Salzburg *3 Aut 55.500 FK Astana * Kaz 21.750 CSKA Moscow Rus 45.000 Internazionale Ita 16.000 PSV Eindhoven *4 Ned 36.000 1899 Hoffenheim Ger 14.285 |
Doen dan ookquote:Op donderdag 2 augustus 2018 22:36 schreef BeamofLight het volgende:
29 april 2007; + 1
Das eigenlijk t enige
Real, United, Interquote:Op donderdag 2 augustus 2018 23:15 schreef Masterminded het volgende:
Klein schuin oog naar de groepsfase voor PSV.
[ code verwijderd ]
Die kans is statistisch heel klein, zo niet nihil, volgens mij met al die ploegen uit grote landen die dan niet bij elkaar in de poule mogen komen.quote:
Poule des doods manquote:Op vrijdag 3 augustus 2018 00:03 schreef JR-Style-93 het volgende:
[..]
Die kans is statistisch heel klein, zo niet nihil, volgens mij met al die ploegen uit grote landen die dan niet bij elkaar in de poule mogen komen.
Op het middenveld met Pereiro ,Hendrix de blanke Kante in de rugquote:Op vrijdag 3 augustus 2018 06:23 schreef BadderHaring het volgende:
Ik ben altijd heel positief geweest over Afellay, maar ik zie niet in wat we daar mee moeten.
Ik zie echt niet in waarom je dat zou willen. Koop dan iemand met potentie.quote:Op vrijdag 3 augustus 2018 06:42 schreef PSVCL het volgende:
[..]
Op het middenveld met Pereiro ,Hendrix de blanke Kante in de rug
Prima middenveld voor de eredivisie
Denk dat het beste daar wel vanaf is.quote:
Ik kan me niet heugen dat PSV daar ooit tegen gespeeld heeft.quote:Op vrijdag 3 augustus 2018 01:47 schreef Rabieluh het volgende:
[..]
Waarom Juve? Gewoon uit interesse.
Niet in een officiële wedstrijd in elk geval.quote:Op vrijdag 3 augustus 2018 08:39 schreef Lange_Lans het volgende:
[..]
Ik kan me niet heugen dat PSV daar ooit tegen gespeeld heeft.
Daarom. Leuk toch? Laten we ons aub geen illusies maken. De ploegen in pot 1 en 2 zijn sowieso een maatje te groot en er bestaat een kans dat je uit pot 4 geen gelijkwaardig team treft maar een whale. Dan kun je er maar het beste mooie wedstrijden voor terug krijgen.quote:Op vrijdag 3 augustus 2018 08:42 schreef BadderHaring het volgende:
[..]
Niet in een officiële wedstrijd in elk geval.
Laten we eerst maar eens in die groepsfase komen.quote:Op vrijdag 3 augustus 2018 08:58 schreef Lange_Lans het volgende:
[..]
Daarom. Leuk toch? Laten we ons aub geen illusies maken. De ploegen in pot 1 en 2 zijn sowieso een maatje te groot en er bestaat een kans dat je uit pot 4 geen gelijkwaardig team treft maar een whale. Dan kun je er maar het beste mooie wedstrijden voor terug krijgen.
We waren aan het speculeren, maat.quote:Op vrijdag 3 augustus 2018 08:59 schreef BadderHaring het volgende:
[..]
Laten we eerst maar eens in die groepsfase komen.
Pas op, hij slaat je op je bekquote:Op vrijdag 3 augustus 2018 09:02 schreef Lange_Lans het volgende:
[..]
We waren aan het speculeren, maat.
Hebben ze dat uitgesproken? Dat was Twente toch?quote:
Het is een mengelmoesje van hele degelijke spelers en spelers die bij NAC op de bank zouden zitten. Die verdediging, de tering.quote:Op vrijdag 3 augustus 2018 09:47 schreef Scarface88 het volgende:
Ging gisteravond weer lekker met AZ. En dat wil dan "de top 2 bestormen" en "groter worden dan PSV"![]()
Wel zonde want als land gaan we er aan kapot. Weer een Europa League ticket weg gegooid tegen een C-land.
Ron Vlaar vorige week.quote:Op vrijdag 3 augustus 2018 09:49 schreef Lenny_Leonard het volgende:
[..]
Hebben ze dat uitgesproken? Dat was Twente toch?
Ik zie Twente dit jaar eerder kampioen worden dan PSV.
quote:Op die wijze kan AZ PSV achterna, aldus Vlaar. 'Ooit is PSV dit traject ingegaan, toen Ajax en Feyenoord de lakens uitdeelden. In Eindhoven is de transformatie naar een topclub ook niet van de ene op de andere dag gegaan. Op basis van de organisatie en de visie bij AZ, op alle fronten, geloof ik echt dat we nog flinke stappen kunnen maken. Waarom niet? Het fundament ligt er. Voetbalinhoudelijk is het niveau hoog.
Gelukkig heeft PSV dat vorig jaar een stuk beter gedaan tegen Osijek.quote:Op vrijdag 3 augustus 2018 09:47 schreef Scarface88 het volgende:
Ging gisteravond weer lekker met AZ. En dat wil dan "de top 2 bestormen" en "groter worden dan PSV"![]()
Wel zonde want als land gaan we er aan kapot. Weer een Europa League ticket weg gegooid tegen een C-land.
Ook pot 3, maar goed dan is de kans nog groot dat je in een veel te zware poule komt en qua selectie de #4 bentquote:Op vrijdag 3 augustus 2018 01:01 schreef PSVCL het volgende:
[..]
Poule des doods man![]()
Nee je hebt gelijk da gaat ook nog allemaal meespelen..in welk pot komt Ajax terecht bij plaatsing ?
quote:Eindhoven, 3 Augustus 2018
De directie van PSV bevestigt dat Érick Gutiérrez deze ochtend getekend heeft voor een 4-jarige verbintenis. Hij zal maandag aansluiten bij de selectie voor training.
SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.
Kei skonquote:Op vrijdag 3 augustus 2018 10:58 schreef BadderHaring het volgende:
[ afbeelding ]
Is dit iets als nieuwe OP?
Ik wilde eerst iets maken waarin ook speelschema, erelijst en dat soort spul in konden. Maar dat is erg veel werk en op de huidige manier is het wel makkelijker aanpassen.
De enige die ik op termijn bij PSV zou willen zien is Koopmeiners. Mits hij zijn rechterbeen leert gebruiken. Tering, fullprof en dan balletjes over 5 meter nog met buitenkant links doen.quote:Op vrijdag 3 augustus 2018 09:50 schreef TehRocks het volgende:
[..]
Het is een mengelmoesje van hele degelijke spelers en spelers die bij NAC op de bank zouden zitten. Die verdediging, de tering.
quote:Op vrijdag 3 augustus 2018 10:58 schreef BadderHaring het volgende:
[ afbeelding ]
Is dit iets als nieuwe OP?
Ik wilde eerst iets maken waarin ook speelschema, erelijst en dat soort spul in konden. Maar dat is erg veel werk en op de huidige manier is het wel makkelijker aanpassen.
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |