Ben erg benieuwd hoe jij de term Burgeroorlog beschrijft.quote:Op woensdag 18 juli 2018 12:41 schreef Oostwoud het volgende:
Ophef en gekrijs omdat we niet allemaal rondom het wereldkampvuur dansen in 1, 2, 3. Stef Blok heb ik altijd al een van de meer intelligente VVD'ers gevonden. Ik ben het zeker niet met al z'n beleidskeuzes eens, het blijft een VVD'er, maar ik heb het over z'n persoonlijke intelligentie.
In iedere multi-etnische samenleving in de geschiedenis van de wereld komt er een conflict tussen de verschillende volkeren waarbij er een wint en de verliezer(s) vertrekt of in een hoekje van het betreffende land z'n wonden likt.
Ja helaas is dat ALTIJD gebeurd in de geschiedenis. Zeker in dat vervloekte Europa.quote:Op woensdag 18 juli 2018 12:41 schreef Oostwoud het volgende:
In iedere multi-etnische samenleving in de geschiedenis van de wereld komt er een conflict tussen de verschillende volkeren waarbij er een wint en de verliezer(s) vertrekt of in een hoekje van het betreffende land z'n wonden likt.
Of de VS. Nog geen anderhalf decennium eerder samen een land uitgeroepen, en hoppa, burgeroorlog.quote:Op woensdag 18 juli 2018 12:43 schreef paulgo het volgende:
[..]
Ja helaas is dat ALTIJD gebeurd in de geschiedenis. Zeker in dat vervloekte Europa.
Ben erg benieuwd hoe jij de term smeltkroes beschrijft.quote:Op woensdag 18 juli 2018 12:43 schreef EttovanBelgie het volgende:
[..]
Ben erg benieuwd hoe jij de term Burgeroorlog beschrijft.
Vreemd; hoe verklaar je echte burgeroorlogen in monoculturele heilsstaten als Groot-Brittannië (17e eeuw), de VS (negentiende eeuw) en Rusland (twintigste eeuw)?quote:Op woensdag 18 juli 2018 12:47 schreef Voice_Over het volgende:
Blok heeft gelijk. Er wonen veel mensen in Nederland die vijandig zijn t.o.v. onze manier van leven. Risico dus voor een ware burgeroorlog.
Goede ontwijking wel.quote:Op woensdag 18 juli 2018 12:50 schreef Oostwoud het volgende:
[..]
Ben erg benieuwd hoe jij de term smeltkroes beschrijft.
Maar juist een socialere samenleving als Canada, die ook multicultureel is, doet het heel goed. Ze hebben in Canada net zoveel wapens als in de VS, maar er zijn daar veel minder geweldsincidenten. Canada is erg gastvrij voor andere culturen en vluchtelingen, maar owee als je daar iets uithaalt, bijv. iemand een klap geeft, moet je eruit. Ook als je daar al dertig jaar woont, zoals die oude Nederlandse man een jaar of wat geleden. In Canada wordt ook een asielzoeker, die zich asociaal gedraagt of aantoonbaar gelogen heeft bij zijn asielaanvraag, direct uitgezet. In ons land wordt een asielzoeker, die meteen na het verkrijgen van zijn permanente status, elk jaar op vakantie gaat naar het land waar hij uit "gevlucht is, gewoon met rust gelaten.In Canada zijn ze terecht onverbiddelijk voor nieuwkomers en ze selecteren beter welke nieuwkomer iets kan bijdragen aan de samenleving en welke niet. Dat hadden ze in Nederland en Europa allang moeten doen.quote:Op woensdag 18 juli 2018 12:46 schreef EttovanBelgie het volgende:
[..]
Of de VS. Nog geen anderhalf decennium eerder samen een land uitgeroepen, en hoppa, burgeroorlog.
Als Dhr. Blok insinueert dat grote conflicten voorkomen door multiculturele samenlevingen spreekt hij wel degelijk onwaarheden. De historie staat bol van voorbeelden van zogenaamd monoculturele samenlevingen waarin alsnog de pleuris uitbrak (en breekt, zie Ierland).quote:Op woensdag 18 juli 2018 12:53 schreef Bonobo11 het volgende:
Er zal wel schande van gesproken worden, maar de beste man zegt geen onwaarheden
Ik dacht dat de Marokkanen juist het probleem waren? Zijn we weer terug naar de Turken?quote:Op woensdag 18 juli 2018 13:39 schreef Vader_Aardbei het volgende:
Ben ik het ten dele mee eens. Multiculturele samenlevingen zijn goed mogelijk - in Nederland zijn er op provonciaal niveau al grote verschillen. Maar bepaalde culturen verdragen geen andere culturen - met name de Islamistische, in het bijzonder de Turkse. Dus dan mislukt de smeltkroes.
dat kan morgen weer anders zijnquote:Op woensdag 18 juli 2018 13:40 schreef clumsy_clown het volgende:
[..]
Ik dacht dat de Marokkanen juist het probleem waren? Zijn we weer terug naar de Turken?
je vergeet dat hij heel oost europa schoffeertquote:Op woensdag 18 juli 2018 13:41 schreef Joppiez het volgende:
Hij geeft gewoon keihard gelijk natuurlijk.
Maar of het slim is om het in zijn positie te zeggen.. ik betwijfel het. Er komt nu een hoop shit op hem af door de sjw gemeenschappen, ngo's en de social media politie.
Nou ja, hij zegt gewoon dat mensen in een multiculturele samenleving niet vreedzaam samenleven. Dus dan bedoelt-ie kennelijk dat bijvoorbeeld hier in Nederland niet vreedzaam wordt samengeleefd. Dat is toch een eigenaardige opvatting.quote:Op woensdag 18 juli 2018 13:35 schreef Slayage het volgende:
bekeken vanuit zijn positie als minister van buitenlandse zaken, vind ik met name zijn uitspraken over oost europa niet passend bij zijn positie waarin hij expliciet zegt dat je als kleurling in oost europa geen leven hebt, omdat je daar op straat letterlijk in elkaar geslagen wordt.
zijn mening mbt of een multiculturele samenleving wel of niet zou bestaan vind ik weinig boeiend.
Hangt er vanaf of er nog iets over Turkse verkiezingen/Erdogan in het nieuws is geweest.quote:Op woensdag 18 juli 2018 13:40 schreef clumsy_clown het volgende:
[..]
Ik dacht dat de Marokkanen juist het probleem waren? Zijn we weer terug naar de Turken?
Oh dus dát is je argumentatie. In blanke landen en tussen blanke landen onderling is er oorlog geweest, dus laten we multicultureel worden, want dat is een bewezen succes gebleken (proest!).quote:Op woensdag 18 juli 2018 12:58 schreef EttovanBelgie het volgende:
[..]
Als Dhr. Blok insinueert dat grote conflicten voorkomen door multiculturele samenlevingen spreekt hij wel degelijk onwaarheden. De historie staat bol van voorbeelden van zogenaamd monoculturele samenlevingen waarin alsnog de pleuris uitbrak (en breekt, zie Ierland).
Hoop het wel, anders worden ze net de PVV.quote:
Welnee, Trump heeft laatst gezegd dat Erdogan het bij het juiste eind heeft, dus dat is allang geen probleem meer.quote:Op woensdag 18 juli 2018 13:44 schreef Chai het volgende:
[..]
Hangt er vanaf of er nog iets over Turkse verkiezingen/Erdogan in het nieuws is geweest.
Ja, ook zo'n eigenaardige opmerking dat mensen met een donkere huidskleur simpelweg in elkaar geslagen worden in Oost-Europa, want Blok komt daar geen mensen met een donkere huidskleur tegen.quote:Op woensdag 18 juli 2018 13:42 schreef Slayage het volgende:
[..]
je vergeet dat hij heel oost europa schoffeertdat worden leuke werkbezoeken straks
dat is het ook. de multiculturele samenleving in nederland is een feit. dat mensen vreedzaam samen leven is een feit.quote:Op woensdag 18 juli 2018 13:43 schreef Ryan3 het volgende:
[..]
Nou ja, hij zegt gewoon dat mensen in een multiculturele samenleving niet vreedzaam samenleven. Dus dan bedoelt-ie kennelijk dat bijvoorbeeld hier in Nederland niet vreedzaam wordt samengeleefd. Dat is toch een eigenaardige opvatting.
Dat is dan ook de enige manier waarop een gastvrije samenleving gastvrij kan blijven. In West-Europa is dat al een gepasseerd station.quote:Op woensdag 18 juli 2018 12:55 schreef paulgo het volgende:
[..]
Maar juist een socialere samenleving als Canada, die ook multicultureel is, doet het heel goed. Ze hebben in Canada net zoveel wapens als in de VS, maar er zijn daar veel minder geweldsincidenten. Canada is erg gastvrij voor andere culturen en vluchtelingen, maar owee als je daar iets uithaalt, bijv. iemand een klap geeft, moet je eruit. Ook als je daar al dertig jaar woont, zoals die oude Nederlandse man een jaar of wat geleden. In Canada wordt ook een asielzoeker, die zich asociaal gedraagt of aantoonbaar gelogen heeft bij zijn asielaanvraag, direct uitgezet. In ons land wordt een asielzoeker, die meteen na het verkrijgen van zijn permanente status, elk jaar op vakantie gaat naar het land waar hij uit "gevlucht is, gewoon met rust gelaten.In Canada zijn ze terecht onverbiddelijk voor nieuwkomers en ze selecteren beter welke nieuwkomer iets kan bijdragen aan de samenleving en welke niet. Dat hadden ze in Nederland en Europa allang moeten doen.
Ja, lijkt mij ook ja. Dus dan gaat-ie zijn ambtenaren aan het werk sturen om een vreedzame multiculturele samenleving op te zoeken, terwijl hij zelf één van de bazen is van een vreedzame multiculturele samenleving.quote:Op woensdag 18 juli 2018 13:47 schreef Slayage het volgende:
[..]
dat is het ook. de multiculturele samenleving in nederland is een feit. dat mensen vreedzaam samen leven is een feit.
En de oorspronkelijke bevolking uitgeroeid. Die noemde Blok er ook nog bij: waar de oorspronkelijke bevolking nog woont. De VS en Australie vallen dan af omdat die zijn uitgeroeid.quote:Op woensdag 18 juli 2018 12:46 schreef EttovanBelgie het volgende:
[..]
Of de VS. Nog geen anderhalf decennium eerder samen een land uitgeroepen, en hoppa, burgeroorlog.
Een typische VVD actie.quote:Op woensdag 18 juli 2018 13:49 schreef Harmankardon het volgende:
Ik vind het wel weer een mooie VVD-actie![]()
Straks weer de beurt aan de Polen. Dan de Roemenen en Bulgaren. Dan vluchtelingen. En dan beginnen we weer vrolijk van vooraf aanquote:Op woensdag 18 juli 2018 13:40 schreef clumsy_clown het volgende:
[..]
Ik dacht dat de Marokkanen juist het probleem waren? Zijn we weer terug naar de Turken?
Canada is extreem dunbevolkt en ook daar is de oorspronkelijke bevolking zo goed als van de kaart geveegd.quote:Op woensdag 18 juli 2018 12:55 schreef paulgo het volgende:
[..]
Maar juist een socialere samenleving als Canada, die ook multicultureel is, doet het heel goed. Ze hebben in Canada net zoveel wapens als in de VS, maar er zijn daar veel minder geweldsincidenten. Canada is erg gastvrij voor andere culturen en vluchtelingen, maar owee als je daar iets uithaalt, bijv. iemand een klap geeft, moet je eruit. Ook als je daar al dertig jaar woont, zoals die oude Nederlandse man een jaar of wat geleden. In Canada wordt ook een asielzoeker, die zich asociaal gedraagt of aantoonbaar gelogen heeft bij zijn asielaanvraag, direct uitgezet. In ons land wordt een asielzoeker, die meteen na het verkrijgen van zijn permanente status, elk jaar op vakantie gaat naar het land waar hij uit "gevlucht is, gewoon met rust gelaten.In Canada zijn ze terecht onverbiddelijk voor nieuwkomers en ze selecteren beter welke nieuwkomer iets kan bijdragen aan de samenleving en welke niet. Dat hadden ze in Nederland en Europa allang moeten doen.
kan Blok dan wél een staat noemen waar vrede bestaat doordat er een mono-cultuur heerst en geen mensen uit verschillende culturen samenleven?quote:Op woensdag 18 juli 2018 12:36 schreef superniger het volgende:
Op de opnames zegt Blok dat hij geen land kent waarin mensen uit verschillende culturen vreedzaam samenleven. "Noem mij een voorbeeld, van een multi-etnische of multiculturele samenleving, waar de oorspronkelijke bevolking nog woont (...) en waar een vreedzaam samenlevingsverband is. Ik ken het niet."
Als iemand met een terrorisch motief een aanslag pleegt in Nederland kan je al stellen dat het geen vreedzame multiculturele samenleving is?quote:Op woensdag 18 juli 2018 13:50 schreef Ryan3 het volgende:
[..]
Ja, lijkt mij ook ja. Dus dan gaat-ie zijn ambtenaren aan het werk sturen om een vreedzame multiculturele samenleving op te zoeken, terwijl hij zelf één van de bazen is van een vreedzame multiculturele samenleving.
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |