Dat is het oneerlijke er ook aan.quote:Op dinsdag 10 juli 2018 14:42 schreef sjampoeh het volgende:
[..]
ze heeft gewoon gelijk
john blért en krijgt alles voor elkaar
Dat wil ze juist niet meer, gewoon schilderen.quote:Op dinsdag 10 juli 2018 14:45 schreef chufi het volgende:
Sanne kleurt kleurplaten in en dat is dan kunst?
dat zegt ze zelf ook net,maar volgens gekke gerrit kan je daar kunst van maken.quote:Op dinsdag 10 juli 2018 14:45 schreef chufi het volgende:
Sanne kleurt kleurplaten in en dat is dan kunst?
John zegt gewoon "ik wil dat geld vandaag hebben" en het gebeurt.quote:Op dinsdag 10 juli 2018 14:44 schreef Gizmogirl28 het volgende:
[..]
Dat is het oneerlijke er ook aan.
Ja Sjon heb het geboudw, alleen doet ie het nog nietquote:Op dinsdag 10 juli 2018 14:45 schreef Silves het volgende:
Maar ondertussen..is er al een kippenhok??
Oh is kleuren ook al weer afgelopen. Schilderen zal ook niet langer dan een week durenquote:Op dinsdag 10 juli 2018 14:45 schreef Gizmogirl28 het volgende:
[..]
Dat wil ze juist niet meer, gewoon schilderen.
Of haar slaapzak! of zijn eigen schoenen..quote:Op dinsdag 10 juli 2018 14:45 schreef Jemoederniet het volgende:
Ben benieuwd hoe Gerrit reageert als Sjellie een investering voor de kapsalon vraagt.
Zo noemde ze het zelf ook een week geleden.quote:Op dinsdag 10 juli 2018 14:45 schreef krabje het volgende:
[..]
dat zegt ze zelf ook net,maar volgens gekke gerrit kan je daar kunst van maken.
Ze wilde al schilderen. Dat kleurplaten was gewoon voor de lol, maar ze mag van hiske en Gerrit niks kopen.quote:Op dinsdag 10 juli 2018 14:46 schreef mazaru het volgende:
[..]
Oh is kleuren ook al weer afgelopen. Schilderen zal ook niet langer dan een week duren
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |