Daar zijn de Zweden te dom voor.quote:Op zaterdag 23 juni 2018 22:09 schreef Pedroso het volgende:
Zweden tegen Mexico gaat ook een leuk potje worden nu. Als het vanavond 1-1 was gebleven dan had ZWE-MEX zeker een salonremise geworden.
Komen de talenten op basis van de tweede helft nu toch niet meer in golfbewegingen?quote:
ik word echt gek als ik jouw UI zie ik krijg opeens woede-uitbarstingenquote:Op zaterdag 23 juni 2018 22:14 schreef Groby het volgende:
[..]
Inb4 Froger de winnende maakt op het WK 2022
eens. Nederland is in de poule vaak aidsquote:Op zaterdag 23 juni 2018 22:14 schreef beantherio het volgende:
[..]
Ik herinner me toch ook zat poule-fases waarin het een puinbende was maar ze pas in de ronde erna sneuvelen. Denk 1990, 1994, 1996, 2004.
Doe ik liever de tv uit.quote:Op zaterdag 23 juni 2018 22:17 schreef De_Kraam het volgende:
Als ik moet kiezen tussen Jan en Youri of Sjon van den Brom, dan toch maar Sjon.
We hebben vandaag toch wel gezien waarom Jogi zo graag Neuer mee wilde nemen hè.quote:Op zaterdag 23 juni 2018 22:10 schreef Masterminded het volgende:
[..]
Mee eens. Dat verwacht je niet van een van de beste passers ter wereld.
quote:
Hij heeft een uitstekende pot gekeept, maar jij denkt dus dat MATS dat niet zou kunnen?quote:Op zaterdag 23 juni 2018 22:18 schreef wimderon het volgende:
[..]
We hebben vandaag toch wel gezien waarom Jogi zo graag Neuer mee wilde nemen hè.
Waarom ben je kwaad? Ben je bang dat de Duitsers als een stel grizzlyberen over je mooie Brazilië heenlopen?quote:Op zaterdag 23 juni 2018 22:19 schreef Koffieplanter het volgende:
[..]
[ afbeelding ]
Hij kan drie dingen doen: 1). hij legt hem naar links waar nog een Zweed stond, 2). hij rent naar de cornervlag, 3). hij pakt de bal in z'n handen. Hij gaat voor de meest domme optie. Ja, ik ben kwaad.
Het maakt mij als voetballiefhebber boos dat er zo'n caveman over het veld mag rennen en ik had het geweldig gevonden als Zweden, zonder de o-zo geweldige Zlatan, hier even de Duitsers te kijk zet en relatief makkelijk doorgaat naar de volgende ronde.quote:Op zaterdag 23 juni 2018 22:20 schreef Masterminded het volgende:
[..]
Waarom ben je kwaad? Ben je bang dat de Duitsers als een stel grizzlyberen over je mooie Brazilië heenlopen?
Dit is dus het faillissement van onze journalistiek. Kunnen we dat soort mensen gewoon niet meteen vastbinden aan de balustrade van de Eiffeltoren?quote:
Dat klinkt ook weer wat dictatoriaal.quote:Op zaterdag 23 juni 2018 22:22 schreef Masterminded het volgende:
[..]
Dit is dus het faillissement van onze journalistiek. Kunnen we dat soort mensen gewoon niet meteen vastbinden aan de balustrade van de Eiffeltoren?
Dat klopt niet hoor. Sowieso kan je je tegenstander uit de groepsfase pas weer in de finale treffen dus dat hele A B C of D kan niet.quote:Op zaterdag 23 juni 2018 22:09 schreef Joost-mag-het-weten het volgende:
[..]
Dat is niet mogelijk ... De ene finalist komt uit de groep A B C of D, de andere uit E F G of H ...
Akkoord.quote:Op zaterdag 23 juni 2018 22:22 schreef Koffieplanter het volgende:
[..]
Het maakt mij als voetballiefhebber boos dat er zo'n caveman over het veld mag rennen en ik had het geweldig gevonden als Zweden, zonder de o-zo geweldige Zlatan, hier even de Duitsers te kijk zet en relatief makkelijk doorgaat naar de volgende ronde.
Ik ben geen Brazilië fan ondanks dat ze mooi voetbal kunnen laten zien en dat er altijd wel iets om dat team hangt. Ze maken een wk net als de Duitsers leuk. Ondanks dat hoop ik wel dat ze doorgaan. Vlak Servië niet uit. Brazilië is er ook nog niet.quote:Op zaterdag 23 juni 2018 22:22 schreef Koffieplanter het volgende:
[..]
Het maakt mij als voetballiefhebber boos dat er zo'n caveman over het veld mag rennen en ik had het geweldig gevonden als Zweden, zonder de o-zo geweldige Zlatan, hier even de Duitsers te kijk zet en relatief makkelijk doorgaat naar de volgende ronde.
|
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |