Jij overschat ze ook wel. Wat was hun elftal toen?quote:Op vrijdag 22 juni 2018 17:49 schreef Mexicanobakker het volgende:
Dat Kroatië verloor in 2008-2009 ook gewoon met 9-2 over 2 wedstrijden van Engeland. Pijnlijk
Raarquote:Op vrijdag 22 juni 2018 17:50 schreef Mexicanobakker het volgende:
[..]
Halve finale behalen vind ik 3e worden
accepteer nou gewoon je verliesquote:Op vrijdag 22 juni 2018 17:50 schreef Mexicanobakker het volgende:
[..]
Halve finale behalen vind ik 3e worden
ik zie IJsland wel scorenquote:Op vrijdag 22 juni 2018 17:51 schreef Dejannn het volgende:
Wat een matig duel. Dit komt niet verder dan een gelijkspel. Zal je nog zien dat Argentinië de groep doorkomt![]()
quote:Op vrijdag 22 juni 2018 17:50 schreef Mexicanobakker het volgende:
[..]
Halve finale behalen vind ik 3e worden
Jonge Modric/Raktic/Mandzukic + Lovren, Pranjic, Olic, Corluka, Srna, Simunic, Pletikosa, Simic, Kovac x2quote:Op vrijdag 22 juni 2018 17:50 schreef LordVoldermort het volgende:
[..]
Jij overschat ze ook wel. Wat was hun elftal toen?
Zei al dat ik het fout had tochquote:
Pletikosaquote:Op vrijdag 22 juni 2018 17:53 schreef Mexicanobakker het volgende:
[..]
Jonge Modric/Raktic/Mandzukic + Lovren, Pranjic, Olic, Corluka, Srna, Simunic, Pletikosa, Simic, Kovac x2
Toch een heel behoorlijk rijtje namen hoor.
Ik zie al gelijk 4 namen die toen al aan het einde van hun latijn warenquote:Op vrijdag 22 juni 2018 17:53 schreef Mexicanobakker het volgende:
[..]
Jonge Modric/Raktic/Mandzukic + Lovren, Pranjic, Olic, Corluka, Srna, Simunic, Pletikosa, Simic, Kovac x2
Toch een heel behoorlijk rijtje namen hoor.
Zou ik wel prima vinden.quote:Op vrijdag 22 juni 2018 17:51 schreef Dejannn het volgende:
Wat een matig duel. Dit komt niet verder dan een gelijkspel. Zal je nog zien dat Argentinië de groep doorkomt![]()
Kovacjes zwaaiden wel af indertijd, denk dat die die reeks niet meer hebben gespeeld.quote:Op vrijdag 22 juni 2018 17:54 schreef PowerLoungen het volgende:
[..]
Ik zie al gelijk 4 namen die toen al aan het einde van hun latijn waren
Alleen als Kuipers meerent met Neymar om hem steeds op z'n flikker te geven en zeggen: opstaan, jankmuil..quote:
Simic ook niet echt en Simunic erbij.quote:Op vrijdag 22 juni 2018 17:55 schreef Mexicanobakker het volgende:
[..]
Kovacjes zwaaiden wel af indertijd, denk dat die die reeks niet meer hebben gespeeld.
hoop het niet , heb 0-0 in mn poulequote:Op vrijdag 22 juni 2018 17:54 schreef naatje_1 het volgende:
Alweer een eerste helft in de tweede ronde van groepswedstrijd die niet fijn is om te kijken, wordt de tweede wel wat?
Ik vergat die Eduardo da Silva nog.quote:Op vrijdag 22 juni 2018 17:56 schreef PowerLoungen het volgende:
[..]
Simic ook niet echt en Simunic erbij.
Wat mij vooral bijstaat is dat de zoon van de bondscoach ten koste van alles altijd moest spelen
En 4 die net de luier uit dedenquote:Op vrijdag 22 juni 2018 17:54 schreef PowerLoungen het volgende:
[..]
Ik zie al gelijk 4 namen die toen al aan het einde van hun latijn waren
Die brak iets te vaak zijn beenquote:Op vrijdag 22 juni 2018 17:58 schreef Mexicanobakker het volgende:
[..]
Ik vergat die Eduardo da Silva nog.
Simunic speelde volgens mij nog in 2012
Maar dan heette hij waarschijnlijk wel Neymarson.quote:Op vrijdag 22 juni 2018 17:58 schreef Burner82 het volgende:
Neymar had 1% Ijslands dna moeten hebben.... lag hij niet zo vaak![]()
Overgangsperiodegenotquote:Op vrijdag 22 juni 2018 17:58 schreef LordVoldermort het volgende:
[..]
En 4 die net de luier uit deden
Bedoel je Klasnic? Die zat er maar tot 2006quote:Op vrijdag 22 juni 2018 17:56 schreef PowerLoungen het volgende:
[..]
Simic ook niet echt en Simunic erbij.
Wat mij vooral bijstaat is dat de zoon van de bondscoach ten koste van alles altijd moest spelen
Nou, volgens mij is maar 0.001% van de kansen van de Engelsen erin gegaan... en dat was 2 keer Kane...quote:Op vrijdag 22 juni 2018 17:58 schreef KennyPowers het volgende:
Al die Engeland spelers mad omdat het team is gelekt.
Het is fucking Panama.
Modric was wel al viesgoed in 2008 hoorquote:Op vrijdag 22 juni 2018 17:58 schreef LordVoldermort het volgende:
[..]
En 4 die net de luier uit deden
Niko Kranjčarquote:Op vrijdag 22 juni 2018 17:59 schreef Mexicanobakker het volgende:
[..]
Bedoel je Klasnic? Die zat er maar tot 2006
Met welke hoop? Dat het bij Argentinië nog ineens wonderbaarlijk allemaal op zijn plek valt?quote:
Net zoals Nederland in 2008 kon.. maar niet deed bij Italiëquote:Op vrijdag 22 juni 2018 17:59 schreef Frozen-assassin het volgende:
Als dit gelijk blijft is Kroatië sowieso groepswinnaar. Ze zouden het ook IJsland kunnen gunnen om Argentinië eruit te werken
Uh die bedoelde ik, stop de tijdquote:
quote:
Italië was toch de 2de wedstrijdquote:Op vrijdag 22 juni 2018 18:00 schreef Mexicanobakker het volgende:
[..]
Net zoals Nederland in 2008 kon.. maar niet deed bij Italië
Frankrijk-Argentinië is op papier wel een leuk duel.quote:Op vrijdag 22 juni 2018 18:00 schreef Dejannn het volgende:
[..]
Met welke hoop? Dat het bij Argentinië nog ineens wonderbaarlijk allemaal op zijn plek valt?. Ik heb niets tegen Argentinië, laat dat duidelijk zijn, maar als je zo te kijk bent gezet zou ik het wat twijfelachtig vinden om ze nog de groep te zien overleven ook.
Leuk hoor voor Portsmouth maar kon niet eens in de schaduw staan van Modric.quote:Op vrijdag 22 juni 2018 18:00 schreef Mexicanobakker het volgende:
[..]
Uh die bedoelde ik, stop de tijd
Nederland kon Italië (of Frankrijk) eruit werken door van Roemenie te verliezen omdat Roemenie 2 punten had en Italie/Frankrijk 1. Nederland won, Italie won ook en ging dus door.quote:
Redknapp die Kranjčar koopt op deadlinedaygenotquote:Op vrijdag 22 juni 2018 18:02 schreef PowerLoungen het volgende:
[..]
Leuk hoor voor Portsmouth maar kon niet eens in de schaduw staan van Modric.
Olic als enige spits (Eduardo altijd geblesseerd) was ook pure armoede.
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |