Was je alleen aan het drinken dan? Want anders lijkt het me verdomd relevant eigenlijk.quote:Op maandag 25 juni 2018 15:30 schreef Baso95 het volgende:
[..]
Bedankt voor je bericht!
Uiteraard heb ik mij zelf ook die vragen gesteld maar dit is echt niet zo.
Ik heb hulp gezocht met het feit dat ik te vaak wil pleasen. In veel situaties zeg ik ja om te pleasen en zo cijfer ik mijzelf vaak weg. Vind het moeilijk om nee te zeggen om teleurstelling te voorkomen en ik was dit zo zat, daarom heb ik hulp gezocht. Dit is inderdaad al een jarenlange strijd tegen mezelf. Maar dit staat echt los van mijn actie om beschonken te gaan rijden. Ik dronk echt niet om het 'mezelf in de weg zitten' weg te krijgen. Ben echt een recreatieve drinker om het zo maar te zeggen.
Dat je geen alcoholist bent, wil niet zeggen dat er geen mogelijk verbeterbare gedachten- en gedragspatronen zijn in deze situatie. Feit blijft dat je meermaals destructief en mogelijk gevaarlijk gedrag hebt vertoond, door met een slok op achter het stuur te zitten. Dat moet je mínstens verdiepen in je schematherapie.quote:Op maandag 25 juni 2018 15:30 schreef Baso95 het volgende:
[..]
Bedankt voor je bericht!
Uiteraard heb ik mij zelf ook die vragen gesteld maar dit is echt niet zo.
Ik heb hulp gezocht met het feit dat ik te vaak wil pleasen. In veel situaties zeg ik ja om te pleasen en zo cijfer ik mijzelf vaak weg. Vind het moeilijk om nee te zeggen om teleurstelling te voorkomen en ik was dit zo zat, daarom heb ik hulp gezocht. Dit is inderdaad al een jarenlange strijd tegen mezelf. Maar dit staat echt los van mijn actie om beschonken te gaan rijden. Ik dronk echt niet om het 'mezelf in de weg zitten' weg te krijgen. Ben echt een recreatieve drinker om het zo maar te zeggen.
Nee joh, met kennissen thuis.quote:Op maandag 25 juni 2018 15:42 schreef Sarasi het volgende:
[..]
Was je alleen aan het drinken dan? Want anders lijkt het me verdomd relevant eigenlijk.
Snap wat je bedoeld maar dat zou betekenen dat iedereen in mijn omgeving niet recreationeel drinkt? Mijn baas rijd wel eens met alcohol op, mijn kapper, vrienden, bekende etc. Ik praat daarmee echt niks goed, laat dat duidelijk zijn. Maar het gebeurd echt zoveel waar ik woon.quote:Op maandag 25 juni 2018 15:45 schreef clumsy_clown het volgende:
[..]
Dat je geen alcoholist bent, wil niet zeggen dat er geen mogelijk verbeterbare gedachten- en gedragspatronen zijn in deze situatie. Feit blijft dat je meermaals destructief en mogelijk gevaarlijk gedrag hebt vertoond, door met een slok op achter het stuur te zitten. Dat moet je mínstens verdiepen in je schematherapie.
Dit is geen recreationeel drinkgedrag, hoe graag je jezelf dat ook wijs wil maken.
Dat het 'gewoon zoveel' gebeurt, maakt het nog niet normaal en neemt niet weg dat het gevaarlijk gedrag is. Als je dan toch in therapie bent, is dit iets wat onder de loep genomen zou moeten worden. Lekker boeiend wat de rest doet, jíj doet iets wat niet door de beugel kunt en zou dat dus bij jezelf moeten aanpakken.quote:Op maandag 25 juni 2018 15:54 schreef Baso95 het volgende:
[..]
Snap wat je bedoeld maar dat zou betekenen dat iedereen in mijn omgeving niet recreationeel drinkt? Mijn baas rijd wel eens met alcohol op, mijn kapper, vrienden, bekende etc. Ik praat daarmee echt niks goed, laat dat duidelijk zijn. Maar het gebeurd echt zoveel waar ik woon.
Ik zeg toch letterlijk 'Ik praat daarmee echt niks goed, laat dat duidelijk zijn'?quote:Op maandag 25 juni 2018 15:57 schreef clumsy_clown het volgende:
[..]
Dat het 'gewoon zoveel' gebeurt, maakt het nog niet normaal en neemt niet weg dat het gevaarlijk gedrag is. Als je dan toch in therapie bent, is dit iets wat onder de loep genomen zou moeten worden. Lekker boeiend wat de rest doet, jíj doet iets wat niet door de beugel kunt en zou dat dus bij jezelf moeten aanpakken.
En er zijn echt niet zoveel mensen die met het promillage wat jij hebt geblazen de weg op gaan. Zo normaal is dat niet.
Volgens wikipedia:quote:Op maandag 25 juni 2018 15:30 schreef Baso95 het volgende:
Ben echt een recreatieve drinker om het zo maar te zeggen.
Recreatief drinken betekent dus dat je niet op je werk drinkt.quote:Onder recreatie verstaat men alle vormen van vrijetijdsbesteding, alle activiteiten die kunnen worden gedaan naast de dagelijkse verplichtingen als werken, huishouden en zorg voor anderen.
Haha ik bedoel ermee voor plezier en ontspanning, heb niet de letterlijke definitie opgezocht. Gewoon op gezellige/leuke gelegenheden. Ik drink niet omdat ik het nodig heb.quote:Op maandag 25 juni 2018 16:14 schreef Speekselklier het volgende:
[..]
volgens wikipedia:
[..]
Recreatief drinken betekent dus dat je niet op je werk drinkt.
Wat dat betreft heb je zeker gelijk. Maar mag van geluk spreken (dat ik niemand aangereden heb).quote:Op maandag 25 juni 2018 12:36 schreef Anthonie1 het volgende:
[..]
Zolang je niet daadwerkelijk een ander in gevaar hebt gebracht is het niets meer dan een lesje moraliteit. Dus ik zou me er niet te druk over maken.
Het is natuurlijk wel kut dat het zoveel geld moet kosten. Dat is bij dit soort dingen ook altijd de afwezig... Als je bereid bent om belachelijk veel geld te betalen voor kans dat je bekeurd wordt voor iets wat in feite weinig voorsteld, dan is de keus snel gemaakt... Maar als je iemand doodrijdt is het wel een duur geintje...
Als je je eigen verklaring opstuurt moet je dit aangeven. Of je dat ook doet laat ik aan jou. Kan zijn dat je daarvoor ook weer keuring moet doen. Mijn broertje heeft opgegeven dat hij medicijnen gebruikt voor ADHD en mag nu ook telkens voor zo'n keuring. Kost ook weer een paar honderd geloof ik.quote:Op maandag 25 juni 2018 13:50 schreef Baso95 het volgende:
[..]
Sorry, was niet echt duidelijk inderdaad.
Ik krijg schematherapie om onderliggende denkpatronen en gedragspatronen te veranderen. Ben al door de molen heengegaan om te kijken wat de diagnose zou zijn, dit kwam eruit. Via hen heb ik ook medicatie, propranolol. Dit om simpelweg mijn bloeddruk en hartslag wat lager te houden, ik kan nogal gespannen zijn.
Heb mijn psycholoog ook gebeld en verteld wat er allemaal gebeurd is zodat dit meegenomen kan worden in het behandeltraject.
Wilde hier eigenlijk niks over vertellen op FOK maar ik gooi nu maar alles over de balk.
Oke thanks. Ik laat het dan mooi. Heb medicatie voor bloeddruk/hartslag dus dat is wat anders. Gewoon een beta blokkerquote:Op maandag 25 juni 2018 17:00 schreef Sjemmert het volgende:
[..]
Als je je eigen verklaring opstuurt moet je dit aangeven. Of je dat ook doet laat ik aan jou. Kan zijn dat je daarvoor ook weer keuring moet doen. Mijn broertje heeft opgegeven dat hij medicijnen gebruikt voor ADHD en mag nu ook telkens voor zo'n keuring. Kost ook weer een paar honderd geloof ik.
Waar lees je dat?quote:Op maandag 25 juni 2018 18:01 schreef Baso95 het volgende:
Rare procedure verder, ik krijg mijn rijbewijs terug gestuurd waarna ik hem weer moet opsturen naar het CBR.
Staat in de brief dat ik hem zelf op moet sturen. Indien ik hem niet heb (zoals bij mij) moet ik wachten totdat ik hem weer terug krijg en dan weer zelf opsturen. Heb ook naar het CBR gebeld om 17:00 en die bevestigde mij dat..quote:Op maandag 25 juni 2018 18:04 schreef Physsic het volgende:
[..]
Waar lees je dat?
Heb je al gebeld om te vragen hoe het met de meetwaarden zit?
En die vonden het normaal dat je beschonken achter het stuur kroop?quote:
Die waren al naar huis toen ik besloot nog ff gauw te gaan. Anders nee, natuurlijk niet.quote:Op maandag 25 juni 2018 18:13 schreef Luxuria het volgende:
[..]
En die vonden het normaal dat je beschonken achter het stuur kroop?
Je beschrijft vandaag zelf dat je die hebt, en therapie, omdat je nogal gespannen kan zijn.quote:Op maandag 25 juni 2018 17:06 schreef Baso95 het volgende:
[..]
Oke thanks. Ik laat het dan mooi. Heb medicatie voor bloeddruk/hartslag dus dat is wat anders. Gewoon een beta blokker
Ah, oke. Dan zal dat wel kloppen.quote:Op maandag 25 juni 2018 18:11 schreef Baso95 het volgende:
[..]
Staat in de brief dat ik hem zelf op moet sturen. Indien ik hem niet heb (zoals bij mij) moet ik wachten totdat ik hem weer terug krijg en dan weer zelf opsturen. Heb ook naar het CBR gebeld om 17:00 en die bevestigde mij dat..
Nee met de meetwaarden nog niet, ik wacht dan even op de dagvaarding waar dat document bij zou moeten zitten zoals eerder gezegd
Staat los van mijn situatie. Heb geen ADHD of autisme. Ben daar om mijn patroon aan te passen. Verder niks.quote:Op maandag 25 juni 2018 18:42 schreef Molo het volgende:
[..]
Je beschrijft vandaag zelf dat je die hebt, en therapie, omdat je nogal gespannen kan zijn.
Top, achter het stuur, heeft níets met je veiligheid in het verkeer te maken?
Waarom denk je dat mensen met ADHD of autisme ook via het CBR gecheckt moeten worden?
Jaa dat dacht ik ook, daarom vond ik het raar dat er dat stond.quote:Op maandag 25 juni 2018 18:50 schreef Physsic het volgende:
[..]
Ah, oke. Dan zal dat wel kloppen.Ik had verwacht dat ze dat zelf direct zouden doorsturen naar het CBR.
Hoewel ik je spijtbetuigingen in het topic zeker wel geloof, begint het nu wel steeds meer een opstapeling van dingen te worden. Eerst was het alleen dronken achter het stuur zitten. Nu loop-liep je dus al bij een psycholoog en slik je zelfs medicijnen die mogelijk beïnvloed kunnen worden door grote hoeveelheden alcohol.quote:Op maandag 25 juni 2018 17:06 schreef Baso95 het volgende:
[..]
Oke thanks. Ik laat het dan mooi. Heb medicatie voor bloeddruk/hartslag dus dat is wat anders. Gewoon een beta blokker
quote:Op maandag 25 juni 2018 19:13 schreef Armani XL het volgende:
[..]
Hoewel ik je spijtbetuigingen in het topic zeker wel geloof, begint het nu wel steeds meer een opstapeling van dingen te worden. Eerst was het alleen dronken achter het stuur zitten. Nu loop-liep je dus al bij een psycholoog en slik je zelfs medicijnen die mogelijk beïnvloed kunnen worden door grote hoeveelheden alcohol.
Ik begin meer en meer achterdochtig te worden met wat er morgen opeens bij gaat komen....
Daar heb je schematherapie voor, wat hartstikke intensief en langdurig is?? Ja doeiquote:Op maandag 25 juni 2018 19:19 schreef Baso95 het volgende:
[..]
Dit staat echt helemaal los van elkaar. Heb al van die psycholoog verteld. Maar een keer bezopen achter 't stuur zitten en waarom ik bij de psycholoog zit is echt wat anders.
Ik zit daar omdat ik moeilijk nee kan zeggen en mezelf dan wegcijfer. Ik leer daarom ja te zeggen tegen mezelf. Thats it. Is verder niks spannends.
Dan niet. Prima. Waarom zou ik bullshit delen met jullie? Ik schaam me er niet voor, ben gewoon open. Er lijkt idd nu meer te komen omdat ik eerst twijfelde om alles te zeggen, doe ik nu wel. Dan lijkt het veel door de opstapelingquote:Op maandag 25 juni 2018 19:30 schreef Molo het volgende:
[..]
Daar heb je schematherapie voor, wat hartstikke intensief en langdurig is?? Ja doei
Het kan invloed hebben op je beoordelingsvermogen, en het is idd een opstapeling, maakt je zaak niet sterker zo bij elkaar iigquote:Op maandag 25 juni 2018 19:38 schreef Baso95 het volgende:
[..]
Dan niet. Prima. Waarom zou ik bullshit delen met jullie? Ik schaam me er niet voor, ben gewoon open. Er lijkt idd nu meer te komen omdat ik eerst twijfelde om alles te zeggen, doe ik nu wel. Dan lijkt het veel door de opstapeling
Dit ja.quote:Op maandag 25 juni 2018 19:13 schreef Armani XL het volgende:
[..]
Hoewel ik je spijtbetuigingen in het topic zeker wel geloof, begint het nu wel steeds meer een opstapeling van dingen te worden. Eerst was het alleen dronken achter het stuur zitten. Nu loop-liep je dus al bij een psycholoog en slik je zelfs medicijnen die mogelijk beïnvloed kunnen worden door grote hoeveelheden alcohol.
Ik begin meer en meer achterdochtig te worden met wat er morgen opeens bij gaat komen....
Daar moet ik je gelijk in geven, dat kan inderdaad. Maar miss ook niet.quote:Op maandag 25 juni 2018 19:40 schreef Molo het volgende:
[..]
Het kan invloed hebben op je beoordelingsvermogen, en het is idd een opstapeling, maakt je zaak niet sterker zo bij elkaar iig
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |