Ik ben een fervente fietser, zonder waggie. Gaat goed met mijn integratie yo!quote:
Beiden bizarre moties. Denk lacht zich stuk. Achterlijke motie+ politieke correctheid = resultaat.quote:Op woensdag 6 juni 2018 00:31 schreef Oostwoud het volgende:
[ afbeelding ]
[ afbeelding ]
https://zoek.officielebekendmakingen.nl/kst-29614-94.html
https://zoek.officielebek(...)rttype=1&sortorder=4
Ik ben benieuwd naar de verklaring van met name CDA en CU voor het instemmen met dat moskeeën en gebedshuizen bij Nederland horen. Ik vraag mij ook af waarom FvD de PVV niet heeft gesteund in haar motie om te de-islamiseren.
De eerste moskee in Nederland werd in 1955 geopend:
https://nl.wikipedia.org/wiki/Mobarakmoskee
https://nos.nl/artikel/20(...)aat-zestig-jaar.html
https://isgeschiedenis.nl/nieuws/eerste-moskeeen-in-nederland
Sinds de jaren '70 worden er op grotere schaal moskeeën in Nederland gebouwd. Wanneer hoort iets bij Nederland? Wat voor signaal geeft het parlement af door te stellen dat deze gebouwen bij Nederland horen? Kent de Nederlandse geschiedenis slechts drie momenten? De Gouden Eeuw, de grondwetsherziening van 1848 en de periode van 1940 tot nu? Op welke gronden zou er bevestigd of verworpen kunnen worden dat moskeeën bij Nederland horen? Op welke gebedshuizen zou Azarkan verder gedoeld hebben in zijn motie? Waarom wordt het woord integraal gebruikt in de motie?
Ik heb vele vragen, maar ik krijg stellig de indruk dat het parlement de geschiedenis van het Nederland voor WOII negeert, op piekmomenten als de Gouden Eeuw en Thorbecke 1848 na. Moskeeën en islam in zijn algemeenheid horen naar mijn mening niet bij Nederland, zeker niet integraal. Het betreft een religie wiens volledige ontwikkelingsgeschiedenis op grofweg de laatste 50 jaar na buiten Europa en buiten Nederland heeft plaatsgevonden. Wie met deze motie instemt, kan dit alleen maar doen met een zeer selectief historisch besef.
Ik vind het met name bespottelijk dat er over de hoofden van het volk zomaar even besloten wordt wat wel en niet bij Nederland hoort. Dit is een debat dat gevoerd dient te worden in de burgermaatschappij.
Dat is vrij eenvoudig: polariseren.quote:Op woensdag 6 juni 2018 16:42 schreef Mr.Major het volgende:
Van iedereen die deze motie over moskeeën niet achterlijk vindt, ik ben benieuwd wat volgens jullie het nut van de motie is.
Persoonlijk hoop ik gewoon dat alle kanker het land uit gaat. Ik vind het wat lullig om alleen één bevolkingsgroep kankervrij te wensen.quote:Op woensdag 6 juni 2018 16:46 schreef Otger het volgende:
Ik hoop op de dag wanneer alle Abrahamitische kanker uit het land gaat.
lijkt me dat jij allang ter aarde bent eer dat een serieuze mogelijkheid isquote:Op woensdag 6 juni 2018 16:46 schreef Otger het volgende:
Ik hoop op de dag wanneer alle Abrahamitische kanker uit het land gaat.
inshallah!quote:Op woensdag 6 juni 2018 16:47 schreef BadderHaring het volgende:
[..]
Persoonlijk hoop ik gewoon dat alle kanker het land uit gaat.
Nee want ze hebben het specifiek over moskeeën.quote:Op woensdag 6 juni 2018 15:12 schreef SicSicSics het volgende:
[..]
Dan vallen ze ook onder deze motie!
Precies. De eerste 2 zijn vooral doodsbang dat kritiek op de islam ook betekent dat er aan de privileges van christenen gesnoept gaat worden. SGP is wat dat betreft in ieder geval consistent met hun intolerantie voor on/andersgelovigen.quote:Op woensdag 6 juni 2018 05:53 schreef Fir3fly het volgende:
[..]
Simpel, islam is een religie en het is voor de christelijke partijen aantrekkelijk om die te steunen. Behalve voor de SGP, maar dat spreekt voor zich.
Volgens mij staat er 'Moskeeën en Gebedshuizen'... ?quote:Op woensdag 6 juni 2018 22:50 schreef HSG het volgende:
Nee want ze hebben het specifiek over moskeeën.
En wat zijn gebedshuizen?quote:Op donderdag 7 juni 2018 07:59 schreef SicSicSics het volgende:
[..]
Volgens mij staat er 'Moskeeën en Gebedshuizen'... ?
quote:
https://nl.wikipedia.org/wiki/Gebedshuisquote:Een gebedshuis is een gebouw waarin religieuze bijeenkomsten, zoals de gebedsbijeenkomst of de meditatiebijeenkomst, een centrale plaats innemen.
Volgens HSG zijn dat (oa.) Boeddhistische en Hindoeïstische tempels.quote:
In mijn Nederland is er ook plaats voor mensen die miljarden mensen schofferen en buiten sluiten, die in al hun achterlijkheid iedereen maar achterlijk noemen, ook al zou ik je ze het liefst op de Rottermerplaat zetten.quote:Op donderdag 7 juni 2018 08:45 schreef Old_Pal het volgende:
Van mij mogen alle moskeeën gesloten en afgebroken worden. Nederland heeft geen plaats voor een achterlijke cultuur die vrouwenbesnijdenis, Jihad, homohaat en jodenhaat promoot.
Je hebt het in deze over (radiacale) moslims neem ik aanquote:Op donderdag 7 juni 2018 09:09 schreef SicSicSics het volgende:
[..]
In mijn Nederland is er ook plaats voor mensen die miljarden mensen schofferen en buiten sluiten, die in al hun achterlijkheid iedereen maar achterlijk noemen, ook al zou ik je ze het liefst op de Rottermerplaat zetten.
Neequote:Op donderdag 7 juni 2018 09:11 schreef matspontius het volgende:
Je hebt het in deze over (radiacale) moslims neem ik aan
Mooi, dat je alle idioten over 1 kam scheert. Zo hoort dat. Rottermerplaat is overigens veel te klein voor al die idioten hoor ......quote:
Dat doe ik helemaal nietquote:Op donderdag 7 juni 2018 09:13 schreef matspontius het volgende:
Mooi, dat je alle idioten over 1 kam scheert. Zo hoort dat. Rottermerplaat is overigens veel te klein voor al die idioten hoor ......
De islam hoort niet in Nederland. Wel in Marokko, Turkije, Verwegistan en vele andere, enge landen. Laat ze daar maar heen gaan.quote:Op donderdag 7 juni 2018 09:09 schreef SicSicSics het volgende:
[..]
In mijn Nederland is er ook plaats voor mensen die miljarden mensen schofferen en buiten sluiten, die in al hun achterlijkheid iedereen maar achterlijk noemen, ook al zou ik je ze het liefst op de Rottermerplaat zetten.
Dat 'heurt hier niet'quote:Op donderdag 7 juni 2018 09:31 schreef Old_Pal het volgende:
De islam hoort niet in Nederland. Wel in Marokko, Turkije, Verwegistan en vele andere, enge landen. Laat ze daar maar heen gaan.
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |