De Britten hebben ook zoiets:quote:Op zondag 10 juni 2018 20:04 schreef Peterselieman het volgende:
Ach ja, wij hadden de eenbaks Wadlopers
Het is voor 23 september, en ik heb gewoon een ticket gekregen voor EC 114 maar dan zonder zitplaatsreservering.quote:
Pas vanaf München kan ik een zitplaatsreservering krijgen naar Mannheimquote:Op zondag 10 juni 2018 22:02 schreef greavy het volgende:
[..]
Het is voor 23 september, en ik heb gewoon een ticket gekregen voor EC 114 maar dan zonder zitplaatsreservering.
Ik wilde dus boeken:
Berg im Drautal - Zwijndrecht, 1e klas met zitplaatsreservering EC114 en ICE104 (aangevinkt "Sitzplatz buchen" tijdens invoeren van de reis)
Ik kreeg:
Berg im Drautal - Zwijndrecht, 1e klas met alleen ICE104
Heb ÖBB maar eens gemaild, ben benieuwd. Want DB zegt dat er ook geen 1e klas zitplaats beschikbaar is voor die trein op dat traject
Wanneer ga jequote:Op zondag 10 juni 2018 22:13 schreef Dr_Flash het volgende:
Hee greavz ik kom ook naar AlbaDat je t ff weet
2 losse reserveringen, Spittal - München en München - Mannheim krijg ik net in de mail van ÖBB, er is namelijk geen zitplaats 1e klas over het hele traject beschikbaarquote:Op zondag 10 juni 2018 22:14 schreef greavy het volgende:
[..]
Pas vanaf München kan ik een zitplaatsreservering krijgen naar Mannheim
14-17 sep. En ik heb een dikke terreinwagen gehuurdquote:
dan zitten we bij elkaar in het vliegtuig op de heenreisquote:Op zondag 10 juni 2018 22:25 schreef Dr_Flash het volgende:
[..]
14-17 sep. En ik heb een dikke terreinwagen gehuurd
Leuk tochquote:Op zondag 10 juni 2018 22:25 schreef greavy het volgende:
[..]
dan zitten we bij elkaar in het vliegtuig op de heenreis
Laatste trein uit Zwijndrecht en ff uren lopen rekken op Schiphol.quote:Op zondag 10 juni 2018 22:26 schreef Dr_Flash het volgende:
[..]
Leuk tochHoe ga jij? Midden n de nacht erheen of Yotel?
Ik ga alleen, maar wel met het idee om Liesje daarte meeten.quote:Op zondag 10 juni 2018 22:28 schreef greavy het volgende:
[..]
Laatste trein uit Zwijndrecht en ff uren lopen rekken op Schiphol.
Wilde eerst met de auto naar Schiphol P3, zoals vorig jaar, maar omdat ik nu via Oostenrijk ga is dat niet handig.
Ga je met Liesje of alleen ofzo?
Nice! Ik ga vanuit Tirana eerst naar Sarandë en dan ff een dagtocht met de ferry naar Corfu. Dan een dag rond Sarandë, en dan door naar Pogradec voor 2 nachten, en dan nog ff bij Albanese vrienden in Dürres langs die er een hotel hebben en dan een hotel bij Tirana Airport want mn vlucht naar Wenen gaat om 05:00quote:Op zondag 10 juni 2018 22:29 schreef Dr_Flash het volgende:
[..]
Ik ga alleen, maar wel met het idee om Liesje daarte meeten.
Nov17 reed die nog wel. En precies op tijd. Daarom hebben we heb dus ook gemistquote:Op zondag 10 juni 2018 22:42 schreef greavy het volgende:
Trein is leuk ja. Weet niet of de trein Dürres-Kashar(voorstad Tirana) nog rijdt, maar dan zou je in een aantal gevallen misschien gelijk weer terug kunnen komen :-P
Best keurig, op een zondagavond ook nogquote:Op zondag 10 juni 2018 22:16 schreef greavy het volgende:
[..]
2 losse reserveringen, Spittal - München en München - Mannheim krijg ik net in de mail van ÖBB, er is namelijk geen zitplaats 1e klas over het hele traject beschikbaar![]()
Edit: En nog voor ik kon antwoorden, kreeg ik kosteloos de zitplaatsreservering in mijn mail, omdat ik die natuurlijk al betaald had.
Zelfde rijtuig, moet alleen 2 coupé's opschuiven (van zitplaats 96 naar 71)
Zoiets zal het bij mij ook wel op neerkomen ja. Dat Yotel is pure kanker dus dat doe ik niet meerquote:Op zondag 10 juni 2018 22:55 schreef greavy het volgende:
Maar wat doe jij op Schiphol fles? Uren doortrekken of hotel?
Ik neem 0:15 de trein uit Zwijndrecht en ben dan 02:00 op Schiphol
Hmmm, Dürres-Kashar nu al terug naar 1x/dag. Na reactivering was het 7x/dag, werd toen 3x/dag nadat het geld voor diesel op was, daarna 2x/dag en nu 1x/dag.. Wanneer stoppen ze?quote:
alleen de dag van aankomst red je dat niet meerquote:Op zondag 10 juni 2018 23:06 schreef Dr_Flash het volgende:
Ik kan beter met de auto van Tirana naar Dürres rijden, een retourtje naar Fier maken en dan verder of zo
Vorig jaar zaten liesje en ik er zelfs de volle 7 dagen samen, en hebben elkaar alleen op de heenreis en terugreis gezien. En ohja, 1x in Dürres samen ergens zitten eten in de avond, dag voor vertrek dacht ikquote:Op zondag 10 juni 2018 23:06 schreef James1988 het volgende:
Ik vind het mooi dat jullie allemaal rond dezelfde tijd naar Albanië gaan. We krijgen straks toch wel een groepsfoto te zien hè?
Nja Tirana op zich. Maar die heb ik alleen de laatste dag nodig eigenlijk.quote:Op zondag 10 juni 2018 23:08 schreef greavy het volgende:
[..]
alleen de dag van aankomst red je dat niet meer
waar heb je hotels gescoord?
Ik zat 2 weken geleden in Villa earoport, er is in Rinas natuurlijk verder geen fuck te doen maar super lekker hotel, met zwembad! Ik dacht zelf 7-21 te gaan dus dan vliegen wij samen terug, dus dan boek ik gewoon hetzelfde hotel.quote:Op zondag 10 juni 2018 22:31 schreef greavy het volgende:
[..]
Nice! Ik ga vanuit Tirana eerst naar Sarandë en dan ff een dagtocht met de ferry naar Corfu. Dan een dag rond Sarandë, en dan door naar Pogradec voor 2 nachten, en dan nog ff bij Albanese vrienden in Dürres langs die er een hotel hebben en dan een hotel bij Tirana Airport want mn vlucht naar Wenen gaat om 05:00
Maar ik vlieg de 21e om half 5 naar Wenen, want ik ga nog niet naar huisquote:Op zondag 10 juni 2018 23:10 schreef liesje1979 het volgende:
[..]
Ik zat 2 weken geleden in Villa earoport, er is in Rinas natuurlijk verder geen fuck te doen maar super lekker hotel, met zwembad! Ik dacht zelf 7-21 te gaan dus dan vliegen wij samen terug, dus dan boek ik gewoon hetzelfde hotel.Alleen ik ben van plan je rondje wat uitgebreider te doen, en precies andersom, Beratje. Pogradec, Korce, Ksamil.
etc, je kent het wel. Dus als Fles komt zit ik waarschijnlijk precies ergens in het zuiden. Dat had ie even moeten checken eigenlijk.
Gewoon ook een paar dagen komen.quote:Op zondag 10 juni 2018 23:06 schreef James1988 het volgende:
Ik vind het mooi dat jullie allemaal rond dezelfde tijd naar Albanië gaan. We krijgen straks toch wel een groepsfoto te zien hè?
Prima treintjes zijn dat.quote:Op zondag 10 juni 2018 23:12 schreef greavy het volgende:
1e klas en 20 minuten in een Talent in Oostenrijk
Nou dan kom ik toch daarheen. Het is Saturnus niet of zoquote:Op zondag 10 juni 2018 23:10 schreef liesje1979 het volgende:
Dus als Fles komt zit ik waarschijnlijk precies ergens in het zuiden
Ohja! Maar we zouden dan nog steeds wel hetzelfde hotel kunnen boeken. Want ik vlieg natuurlijk ook weer vroeg terug en is wel fijn omdat Rinas verder niets is.quote:Op zondag 10 juni 2018 23:12 schreef greavy het volgende:
[..]
Maar ik vlieg de 21e om half 5 naar Wenen, want ik ga nog niet naar huis![]()
Moet dan nog 6u in een Railjet, 1e klas en 20 minuten in een Talent in Oostenrijk
Het is bijna Saturnus.quote:Op zondag 10 juni 2018 23:12 schreef Dr_Flash het volgende:
[..]
Nou dan kom ik toch daarheen. Het is Saturnus niet of zo
quote:Op zondag 10 juni 2018 23:10 schreef liesje1979 het volgende:
[..]
Ik zat 2 weken geleden in Villa earoport, er is in Rinas natuurlijk verder geen fuck te doen maar super lekker hotel, met zwembad! Ik dacht zelf 7-21 te gaan dus dan vliegen wij samen terug, dus dan boek ik gewoon hetzelfde hotel.Alleen ik ben van plan je rondje wat uitgebreider te doen, en precies andersom, Beratje. Pogradec, Korce, Ksamil.
etc, je kent het wel. Dus als Fles komt zit ik waarschijnlijk precies ergens in het zuiden. Dat had ie even moeten checken eigenlijk.
We moeten elkaar toch wel ergens kunnen meeten met zn 3en dan?quote:Op zondag 10 juni 2018 23:12 schreef Dr_Flash het volgende:
[..]
Nou dan kom ik toch daarheen. Het is Saturnus niet of zo
Ik heb het Best Western bij Rinas geboekt. En ja, zou wel gezellig zijn dan inderdaad. Waar eindig jij de 20e september ergens? Ik kom uit de buurt van Dürres (stamhotelletje weer), dus denk dat ik oa weer even naar de Kaap van Rodon ga (regio Dürres) en zo toeristisch richting Rinasquote:Op zondag 10 juni 2018 23:14 schreef liesje1979 het volgende:
[..]
Ohja! Maar we zouden dan nog steeds wel hetzelfde hotel kunnen boeken. Want ik vlieg natuurlijk ook weer vroeg terug en is wel fijn omdat Rinas verder niets is.
Dan ga je gewoon niet zo enorm ver weg?quote:Op zondag 10 juni 2018 23:15 schreef liesje1979 het volgende:
[..]
Het is bijna Saturnus.Maar prima, ik vind het alleen maar gezellig dat je komt. Maar onderschat de rijtijden niet, het is best een aardig lange rit.
Dürres - Sarandë is volgens mij dik 4.5-5u rijden jaquote:Op zondag 10 juni 2018 23:15 schreef liesje1979 het volgende:
[..]
Het is bijna Saturnus.Maar prima, ik vind het alleen maar gezellig dat je komt. Maar onderschat de rijtijden niet, het is best een aardig lange rit.
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |